Jak rozpoznac dziewicę.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lis 2008, 00:19

Pit pisze:Nie uważasz że nasze zachowania są w tym zakresie w znacznym stopniu zależne od naszych relacji z partnerem ?
Oczywiście, że tak. Też, ale nie tylko. Przeszłość każdego jest różna, każdy co innego przeszedł. Może mieć jakieś uprzedzenia, lęki, złe wspomnienia choćby. Oczywiście, że przy odpowiedniej osobie to zapewne zniknie, ale nie od razu i automatycznie. Ja przynajmniej wolałabym się dowiedzieć tego wcześniej niż w trakcie seksu kiedy bym już zaczęła działać.
Pit pisze:Poprzednie doświadczenia moga być zupełnie niemiarodajne a odwoływanie się do nich czasem krzywdzące partnera i szkodliwe dla związku ?
Myślę, że nie. Myślę, że przy dwojgu rozsądnych i dojrzałych ludziach uprawiających seks i cieszącym się nim i sobą nie ma czegoś takiego jak krzywdzące odwoływanie się do byłych doświadczeń.
Dzindzer pisze:ak byłam dziewica to chciałam by facet wiedział, że to będzie mój pierwszy raz, by się mną odpowiednio zajął.
To też. Inaczej podchodzi się do dziewicy/prawiczka, a inaczej do doświadczonej osoby. Choć nawet u tych pierwszych często pragnienia i fantazja dają sporą otwartość na wiele rzeczy. Nie ma sztucznych blokad.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 lis 2008, 01:20

Myślę, że nie. Myślę, że przy dwojgu rozsądnych i dojrzałych ludziach uprawiających seks i cieszącym się nim i sobą nie ma czegoś takiego jak krzywdzące odwoływanie się do byłych doświadczeń.


Ja tez tak uważam.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości