Paluszki i krew

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

anonim120
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2005, 10:24
Skąd: szczecin
Płeć:

Paluszki i krew

Postautor: anonim120 » 11 gru 2005, 10:27

Mam dość ważne, a zarazem krępujące mnie pytanie. Niedawno rozpocząłem z moją dziewczyną życie erotyczne. Jestem prawiczkiem, moja dziewczyna jest dziewicą. Nie jesteśmy jeszcze gotowi na pełne zbliżenie, więc postanowiliśmy uprawiać petting. Problem w tym, że moja dziewczyna podczas tego rodzaju pieszczot gdy wszadzam jej paluszki to ona odczuwa silny ból, a przede wszystkim niezbyt obficie krwawi. Powiedzcie mi, czy nie jest to przyczyną jakiejś choroby albo tego, że uczyniłem jej krzywdę. Proszę o rzetelną odpowiedź!!!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 gru 2005, 11:10

anonim120 pisze:a przede wszystkim niezbyt obficie krwawi.

Zdarzyło się to raz, czy zdarza cyklicznie?

Bo ból jest zrozumiały, jak byłam dziewczynką z wiankiem, to każde tego typu pieszczoty bolały.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
anonim120
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2005, 10:24
Skąd: szczecin
Płeć:

pomocy

Postautor: anonim120 » 11 gru 2005, 11:28

zdarza sie to krwawienie za kazdym razem
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 11 gru 2005, 13:37

Moze po prostu za daleko pchasz paluszki?;]

Mnie sie to tez zdarzalo, podczas pieszczot. Moj kochany po prostu naderwal m blone,poszarpal ja itp. Bylam z tym u ginekologa. I to nic powaznego nei bylo. po prostu trzeba uwarzac :)



Pozdrawiam ^^
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 11 gru 2005, 17:53

u mnei raz krwawienie - kiedy przerwal palcami blone niechcaco
drugi raz - kiedy miał ostry paznokiec i mnie po prostu zadrapal w srodku :/ tyle ze tej krwii bylo wcale niemalo, az sie wystraszylam Oo
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
anonim120
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2005, 10:24
Skąd: szczecin
Płeć:

pomocy

Postautor: anonim120 » 11 gru 2005, 19:06

trzeba sie z tym zglosic do lekarza (ginekologa) ??
czy to normalne ??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2005, 19:16

A ile jej tych palcow ladujesz?
I nie pomyslales ze za kazdym razem jej blone nadrywasz?
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 11 gru 2005, 19:43

Nie trzeba isc

po prostu nie pchaj sie tak daleko palcami (tzn w okolice warg sromowych) a jesli juz, to raczej delikatnie... i zetnij paznokcie :P

Opcjonalnie mozna od razu przerwac blone... ale jak kto woli...
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 11 gru 2005, 20:41

Krwawienie krwawieniem... Przyjaciolka krwawila po pierwszym razie... rzecz normalna. Po tym wszystkim kochala sie tylko raz. Pozniej miala roczna przerwe. Ostatnio znow rozpoczela wspolzycie. Kiedy sie kochala wystapilo krwawienie
znacznie mocniejsze niz to po pierwszym razie. Co jest grane? Wybiera sie z tym do lekarza. Czy jej obawy sa uzasadnione? Mi wydaje sie, ze stalo sie to poniewaz jest to swiezutka sprawa. Byl to jej 3 kontakt plciowy, ktory odbyl sie po dlugiej przerwie. Nie wydaje mi sie aby byla to namiastka czegos niepokojacego... Co wy o tym sadzicie? Moze ktoras z was miala cos podobnego?

[ Dodano: 2005-12-11, 20:42 ]
Nie jest to zgodne z Twoim poscikiem, ale to tak apropo krwawienia...
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2005, 22:37

To napisz co jej ginekolog powiedzial. Ja stawiam na to ze powie "gratulacje, nie jest juz pani dziewica" a ona pusci cegle <hahaha>
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 11 gru 2005, 23:12

anonim120 pisze:Proszę o rzetelną odpowiedź!!!

No problem.
anonim120 pisze:Nie jesteśmy jeszcze gotowi na pełne zbliżenie, więc postanowiliśmy uprawiać petting.

Tego trochę nie kumam, aby wsadzić penisa to nie jesteś gotów, ale paluchy wkładać to jak najbardziej <hmm>
Moje zdanie na ten temat jest takie, że albo wkładasz penisa do cipki albo nic nie wkładasz.

Teraz pomyśl: Twoja dziewczyna jest dziewicą, więc ma błonę dziewiczą, Ty wkładając Jej jednego albo więcej palców prawdopodobnie nadrywasz/uszkadzasz błonę dziewiczą i przy takiej palcóweczce Twoja dziewczyna odczuwa ból i występuje lekkie krwawienie.
Odpowiedz więc na pytanie, czy wolałbyś aby dentysta wyrwał Ci zęba przez jedno konkretne szarpnięcie, czy wolałbyś aby wyrywał go długo i powoli ? Kumasz ocb?

Zelcałbym Ci w Tej sytuacji, skoro nie jesteście gotowi na pełen stosunek pozostać przy stymulacji łechtaczki.
Jak już będziecie gotowi na pełen stosunek, rozdziewiczysz swoją dziewczyne (przebijesz błone itd.) i gdy wszystko Jej sie ładnie zagoi - wtedy będziesz mógł sobie paluszki wkładać dowoli ;)
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 12 gru 2005, 17:38

Maverick pisze:To napisz co jej ginekolog powiedzial. Ja stawiam na to ze powie "gratulacje, nie jest juz pani dziewica" a ona pusci cegle

Chodzi o to, ze krwawienie po pierwszym razie wystapilo... co nikogo chyba nie dziwi i jest rzecza normalna, ale to nie o tym mowa! Pozniej kochala sie jeszcze raz i wszystko bylo dobrze.
Krwawienie o ktorym wspominalam w posciku wyzej wystapilo po rocznej przerwie od ostatniego kontaktu plciowego. Byl to jej 3 kontakt seksualny w zyciu. Byc moze byla to swieza sprawa i po tak dlugiej "abstynencji" sexualnej to normalne...
Ps. Moze jakas forumowiczka spotkala sie z czyms podobnym? Pozdrawiam.
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Nutella
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2005, 12:01
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Nutella » 12 gru 2005, 22:33

Orbital pisze:
anonim120 pisze:Proszę o rzetelną odpowiedź!!!

No problem.
anonim120 pisze:Nie jesteśmy jeszcze gotowi na pełne zbliżenie, więc postanowiliśmy uprawiać petting.

Tego trochę nie kumam, aby wsadzić penisa to nie jesteś gotów, ale paluchy wkładać to jak najbardziej <hmm>
Moje zdanie na ten temat jest takie, że albo wkładasz penisa do cipki albo nic nie wkładasz.

Teraz pomyśl: Twoja dziewczyna jest dziewicą, więc ma błonę dziewiczą, Ty wkładając Jej jednego albo więcej palców prawdopodobnie nadrywasz/uszkadzasz błonę dziewiczą i przy takiej palcóweczce Twoja dziewczyna odczuwa ból i występuje lekkie krwawienie.
Odpowiedz więc na pytanie, czy wolałbyś aby dentysta wyrwał Ci zęba przez jedno konkretne szarpnięcie, czy wolałbyś aby wyrywał go długo i powoli ? Kumasz ocb?

Zelcałbym Ci w Tej sytuacji, skoro nie jesteście gotowi na pełen stosunek pozostać przy stymulacji łechtaczki.
Jak już będziecie gotowi na pełen stosunek, rozdziewiczysz swoją dziewczyne (przebijesz błone itd.) i gdy wszystko Jej sie ładnie zagoi - wtedy będziesz mógł sobie paluszki wkładać dowoli ;)


Moze Ty wsadz sobie rozum do głowy .

Ja tez zaczyanalam od pettingu i ciesze sie ze do wszytkicgo dochodzilo stopniowo to ich sprawa nic Ci do tego ;)

Wedlug mnie nadrywasz jej blone caly czas ;) i to wsio
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 13 gru 2005, 01:16

Nutella pisze:Moze Ty wsadz sobie rozum do głowy .

Ja tez zaczyanalam od pettingu i ciesze sie ze do wszytkicgo dochodzilo stopniowo to ich sprawa nic Ci do tego

Wedlug mnie nadrywasz jej blone caly czas i to wsio


No wkońcu ktoś się przyjebał do mojej wypowiedzi, już myślałem że coś jest nie tak z tym forum, że nikt się nie przypieprza ale jednak jest ok.

Taka rada odemnie dla Ciebie Nutella: Pomyśla dwa razy za nim pomyślisz i się przyjebiesz do kogoś na forum ;)


Tylko moze daloby sie to napisac lagodniejszym jezykiem?
Edit by Maverick


[ Dodano: 2005-12-14, 02:47 ]
Mam dla Ciebie kawał Maverick.

Idzie ksiądz polną drogą, przechodzi obok bardzo skromnego gospodarstwa. Patrzy a tam chłop coś z desek kleci. Ksiądz zagaduje:
- Pochwalony, drogi parafianinie, nad czymże tak ciężko pracujesz
- A censored, kibel nowy stawiam bo się stary rozjebał.
- O, mój drogi A nie mógłbyś tego tak trochę owinąć w bawełnę
- Co mam owijać w bawełnę Dechami opierdolę naokoło i censored
<browar>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości