Prosze o radę

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Prosze o radę

Postautor: Kaska » 09 gru 2005, 20:52

Wiele razy siedziałam już na tym forum, czytałam różne posty i nieraz sama się wypowiadałam. Teraz sama mam problem, po prostu boję się.. mam już 20 lat i nawet troche mi wstyd ... Cała sytuacja przedstawia się mianowicie tak - w czasie wakacji przeżyłam swój pierwszy raz, brałam wtedy przez 3 miesiące tabletki antykoncepcyjne, koło połowy września skonczyłam ostatnie opakowanie i nie kontynuowałam, nie kochaliśmy się z chłopakiem aż do teraz .. w zeszły weekend kochaliśmy się uzywając tylko prezerwatywy, chłopak nie skończył we mnie, przed samym wytryskiem wyszedł ze mnie mimo tego że używaliśmy prezerwatywy. Mimo wszystko mam obawy ... nie pojawia mi się okres. Bardzo boję się że może być coś nie tak ... nie robiłam testu bo nie minęło jeszcze 7 dni od stosunku. Czy plemniki zawarte w płynie pojawiającym się przed stosunkiem są bardzo groźne i czy mogło dojść do zapłodnienia ... Nie jestem jeszcze zbyt doświadczona więc proszę o odpowiedzi osoby które są dużo bardziej doświadczone.. bo teoria tu nic nie da... z góry dziękuje! :?
Ostatnio zmieniony 10 gru 2005, 14:52 przez Kaska, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 09 gru 2005, 21:17

To ja czegoś nie rozumiem to w końcu użyliście prezerwatywy czy nie?? Bo piszesz, że używaliście a boisz się, że twój facet kropelkował. Jeśli założy prezerwatywę przed zetknięciem się jego penisa z tobą nie masz czego się obawiać. Jeśli jest inaczej daruj, ale jak dla mnie to uniwersalna głupota. Statystyki mówią, że tylko 15% facetów kropelkuje w stanie podniecenia, ale …
Dajmar
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:32
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Dajmar » 09 gru 2005, 21:29

Skoro mial prezerwate i i tak nieskonczyl w niej w tobie to niewidze tematu...(zbieg okolisnoszci z tym okresem?)
Pisze tylko tam gdzie to ma sens, pisanie bez sensu do niczego nieprowadzi...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 gru 2005, 22:15

Ksia nie jestem tu tak długo jak ty ale wiem na pewno ze to jest bardzo mało prawdopodobne.
No ale jak juz to nic się niestanie masz wkońcu 20 lat :)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 09 gru 2005, 22:36

Wiecie...gdybym ja przeczytała coś takiego to bym napisała że pewnie osoba jest przewrażliwiona, ze przesadza ... Ale do siebie samego nie podchodzi się tak bardzo rozumowo ... Mam 20 lat, ale mam wiele planów życiowych, jak tylko dostanę ten okres to pójdę po tabletki... jednak nadal go nie mam ... i strach jest niemały:) dziękuję za posty!
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 gru 2005, 22:50

Kaska nic sie nie denerwuj, okres przyjdzie, ale musisz sie wyluzowac
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 09 gru 2005, 22:54

Dziekuje :) Staram się być w miarę spokojna, ale czasem ciężko jak jakieś myśli przychodzą do głowy... mimo wszystko dziękuje :) Jakoś mi lżej na serduszku...
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 gru 2005, 23:23

Kaska pisze:Jakoś mi lżej na serduszku...

to sie bardzo ciesze
to jest taki troche nieracjonalny lek.
Postaraj sie robic teraz to co Ci sprawia przyjemnośc, a okres przyjdzie tylko tak o nim nie mysl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 gru 2005, 23:23

Kaska pisze:bo teoria tu nic nie da...

Włąsnie by Ci sie przydała. Uspokaja.
Nie masz żadnych sznas na wpadkę.
A okresu nie masz pewnie przez to ze sie stresujesz. Takie błędne kółko.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 09 gru 2005, 23:39

Spoko,wszystko bedzie oki....muszisz tylko sie przestac stresowac bo to również ma wplyw na to opóźnienie....
Teoretycznie nie ma szans na wpadke....badz dobrej mysli!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 09 gru 2005, 23:40

Tak, teoria .. zaczęłam studiować zasoby Internetu i tylko bardziej się zestresowałam... a często pierwsze objawy ciąży pokrywają się z objawami okresu i to też błędne kółko ...

Dzindzer pisze:Postaraj sie robic teraz to co Ci sprawia przyjemnośc, a okres przyjdzie tylko tak o nim nie mysl

Właśnie staram się tak robić... i przez większość czasu nie myśle o tym, ale pojawiają się te chwile zadumy, ale staram się je przezwyciężać... Dobra, idę spać, może rano się już wszystko wyjaśni ... :) Dzięki za posty...

[ Dodano: 2005-12-09, 23:42 ]
kina pisze:Spoko,wszystko bedzie oki

Naprawde dzięki :) To bardzo pomaga jak ktoś bardziej racjonalnie myślący niż ja w tym momencie powie że będzie wszystko ok :)
Mój chłopak też to powtarza ale wiem, że denerwuje się równie jak ja ...
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 09 gru 2005, 23:50

Kaska pisze:Naprawde dzięki usmiech To bardzo pomaga jak ktoś bardziej racjonalnie myślący niż ja w tym momencie powie że będzie wszystko ok


My tu na forum staramy sie myslec racjonalnie odpowaidajac na posty zestresowanych młodocianych ....:D
Kaska pisze:Naprawde dzięki

Spoko....nie stresuj sie tak bardzo bo szybko osiwiejesz.....a sama wiesz ze powodow spozniajacego sie okresu moze byc bardzo wiele! Jak dostaniesz juz okres to pewnie pomyslisz bardziej racjonalnie i zobaczysz ze ciaza w tym momencie byla malo prawdopodobna :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 10 gru 2005, 14:55

Dziękuję, nadal oczekuję okresu ... ale już się tak nie denerwuje... nie ma sensu.. Liczę że będzie wszystko ok:)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 gru 2005, 15:00

Kaska pisze:Liczę że będzie wszystko ok:)

bo bedzie
no uszka do góry <browar>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości