starsze kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 paź 2005, 20:43

Gorgon pisze:tak, ale takich sie wystrzegam

Najczesciej już po mordzie widać, czy to kandydatka do "obrabiania" :] Szkoda, że takich coraz więcej :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 20 paź 2005, 20:47

no niestety, takie czasy

ale lepsza chyba mloda napalona niz stara a ciagle niewyzyta ;)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 paź 2005, 20:52

Na wykladzie Starowicz opowiadal, że dziewczyny nastolatki juz przegonily rowiesnikow chlopakow pod wzgledem palenia fajek, brania narkotykow, picia alkoholu, uprawiania seksu. Puenta wykladu byla mniej wiecej taka: dzisiejsze 18-19-latki sa ostatnimi normalnymi. Pozniej bedzie juz tylko gorzej
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 paź 2005, 20:55

cubasa pisze:Puenta wykladu byla mniej wiecej taka: dzisiejsze 18-19-latki sa ostatnimi normalnymi. Pozniej bedzie juz tylko gorzej


Smutne, lecz prawdziwe. Szambo, panie, szambo moralne i obyczajowe i tyle - ale każdy wybiera sam, czy chce się w gównie paprać, czy z normalną kobietą wiązać, więc wolna wola - najwyżej potem będzie płakać taki delikwent z powodu swego idiotyzmu. Jego problem, nie mój:)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 paź 2005, 21:03

TedBundy pisze:Smutne, lecz prawdziwe. Szambo, panie, szambo moralne i obyczajowe i tyle - ale każdy wybiera sam, czy chce się w gównie paprać, czy z normalną kobietą wiązać, więc wolna wola - najwyżej potem będzie płakać taki delikwent z powodu swego idiotyzmu. Jego problem, nie mój

Oczywiscie masz racje Ted. Sęk w tym żeby juz na wstepie rozpoznać jej zamiary. Jesli sie nie pozna, potem moze sie toczyć na zasadzie samonapedzajacego sie mechanizmu. A gdy sie facet spostrzeze moze byc za pozno..
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 paź 2005, 21:09

W ostatnim bodajze Newsweeku byl artykul o agresji wsrod mlodych dziewczyn. O ich paleniu, cpaniu, terroryzowaniu rowiesnikow, a nawet starszych osob.. Przede wszystkim gimnazjalistki. Przerazajaca sprawa jak bardzo chca byc jak chlopaki z gim i ludzie z liceum.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 paź 2005, 21:20

sophie pisze:jak bardzo chca byc jak chlopaki

Podziekujmy Jarudze-Nowackiej i innym pismom i artykułom.
Baby na traktory, znów. Tylko teraz to już oddolnie <hahaha>
Seksmisja.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 paź 2005, 21:25

Jakby ktos byl zainteresowany, artykul nazywa sie "Chlopczyce", Newsweek Numer 42/05, strona 88,
wstep: "Tłuką się do krwi i rzucają mięsem. Nastolatki, słodkie i niewinne lolitki, przeskoczyły swoich kolegów w agresji i zepsuciu."
Porazajace to jest :/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 paź 2005, 21:30

to oddaje skutki reformy oświaty..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 paź 2005, 21:40

Pegaz pisze:reformy oświaty..

... reformy życia.
Teraz Ja! <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 paź 2005, 21:47

Pegaz pisze:to oddaje skutki reformy oświaty..


Dokladnie. Przynajmniej wg autorow to jeden z glowynch powodow. Przez podzial na gimnazja i licea, ktore i tak sa obok siebie, dziewczyny z gimnazjum sa najnizej w hierarchii i tak bardzo chca sie wybic, ze zaczynaja sie zachowywac jak zwierzeta :/
Jak dobrze, ze mnie nie dotknela reforma ani takie zwariowanie...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 20 paź 2005, 22:20

Mysiorek pisze:Teraz Ja!

jak "nokaut ekonomiczny" - pozbyc sie wszelkiej konkurencji, zdeptac, zniszczyc !! chore <chory>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 08:20

<aniolek2> <aniolek2> Wy ...ci wszyscy podobni do TFA nie macie pojecia o czym piszecie , i zaden z Was nie miał kobiety inteligentnej ,madrej , zadbanej , no i wyuzdanej w sexie , w wieku lat 40 ...bowiem to nić , ze ciało juz troche inne , choć i tu mozna sie niezle zdziwic . Zadna małolata (choć wyjatki sie na pewno znajda ) nie jest w stanie takiej dorównać , ale Wy i tak nie wiecie o czym pisze ! <browar>

[ Dodano: 2005-10-21, 08:25 ]
TedBundy pisze:
cubasa pisze:Puenta wykladu byla mniej wiecej taka: dzisiejsze 18-19-latki sa ostatnimi normalnymi. Pozniej bedzie juz tylko gorzej


Smutne, lecz prawdziwe. Szambo, panie, szambo moralne i obyczajowe i tyle - ale każdy wybiera sam, czy chce się w gównie paprać, czy z normalną kobietą wiązać, więc wolna wola - najwyżej potem będzie płakać taki delikwent z powodu swego idiotyzmu. Jego problem, nie mój:)


Piszecie , tak ... jak by nie było dziewczyn z temperamentem , a same dziwki , młodosc ma swoje prawa , co nie znaczy ze trzeba sie puszczac , ale też bez przesady
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
prien

Postautor: prien » 21 paź 2005, 08:32

Mi kobiety starsze - pardon w kwiecie wieku :P - zawsze wydawały się atrakcyjniejsze :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 paź 2005, 09:08

sophie pisze:Dokladnie. Przynajmniej wg autorow to jeden z glowynch powodow. Przez podzial na gimnazja i licea, ktore i tak sa obok siebie, dziewczyny z gimnazjum sa najnizej w hierarchii i tak bardzo chca sie wybic, ze zaczynaja sie zachowywac jak zwierzeta


Podziękujmy panu Handke i AWuesowskim durniom, którzy tą kretyńską reformę zafundowali. Jak to AWS - Aby Wszystko Sp.ierdolić, hehe
Pokolenie jest też inne, niż za moich czasów - często lekcja w gim. to szkoła przetrwania i zajęcia w zoo...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 21 paź 2005, 09:52

Wstreciucha pisze:seks uprawia sie z wielu powodow, niekoniecznie z powodu desperacji

Zalezy z kim.
Wstreciucha pisze:Ze mna cos nie tak, bo ja dokladnie na odwrot lubie jak sie mna ktos "z glowa" zajmuje

Jeżeli chodzi o seks bez miłości, to ze względów estetycznych wolę małolaty. Skoro nie ma miłości, która by mi przesłoniła mankamenty ciała, to po co mi ta wątpliwa przyjemność? Co innego, kiedy człowiek się zakocha, ale tu raczej o miłości mowy nie ma.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 paź 2005, 10:16

Spinka pisze:Skoro nie ma miłości, która by mi przesłoniła mankamenty ciała, to po co mi ta wątpliwa przyjemność?

Mowisz o watpliwej przyjemnosci z jakiego powodu ?? z powodow wspomnianych mankamentow ciala ktora rzekomo ma byc charakterystyczna dla "starszych" ? Tak samo jak i pokolenie "mlodych pan" opaslych i leniwych lub anorektycznych dla kontrastu (oczywiscie ten aspekt fizyczny jest tylko dla przykladu), rowniez dotyczy mlodych mezczyzn, i oczywiscie nie staje sie regula, ten aspekt jest czysto indywidualny. To tak jakbym ze "wzgledow estetycznych" zaczela interesowac sie sztuka, tyle ze niektorzy awangardowi artysci maluja gownem po plotnie :/ W kazdym razie moj zamysl jest taki, ze na estetyke w wygladzie jak i w osobowosci oraz "intelektualnych lotach" nie ma reguly - abstrahujac rzecz jasna od skrajnosci, a w topicu nie ma o takich mowy!!
pozdrawiam <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 10:19

Spinka pisze:Jeżeli chodzi o seks bez miłości, to ze względów estetycznych wolę małolaty. Skoro nie ma miłości, która by mi przesłoniła mankamenty ciała, to po co mi ta wątpliwa przyjemność? Co innego, kiedy człowiek się zakocha, ale tu raczej o miłości mowy nie ma.

A w innym temacie pisałaś ze wyglad dla Ciebie nie ma znaczenia ???nawet zdjecie chciałaś dać <aniolek2> :?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 paź 2005, 10:22

Andrew pisze:A w innym temacie pisałaś ze wyglad dla Ciebie nie ma znaczenia ???nawet zdjecie chciałaś dać

masz racje Andrew, ale dla spineczki w tamtym przypadku chodzilo o osobe do ktorej cos czuje, a tu mowimy o podejsciu czysto wizycznym <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 10:36

Czlowiek chyba roznie ma ochote- w pewnym etapie zycia na starsze pozniej na mlodsze , wszytko po to by sobie urozmaicic , a urozmaicanie przynosi nowe doznania...
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 21 paź 2005, 10:36

Dla wyjasnienia napisze, że mnie przelotne kontakty nie interesują. Jesli jednak patrzeć z punktu widzenia przyjemności seksualnej, to charakter i piekno duszy się nie liczy, tylko czysta okładka. 40-letnia kobieta zawsze 40 lat będzie miała i zawsze będzie miała starsze ciało niż małolata, niezaleznie od tego, co wy na ten temat będziecie uważać.

[ Dodano: 2005-10-21, 10:38 ]
Pisze o normalnych osobach, a nie zapuszczonych, otyłych, z wylewajacym się zza paska tłuszczykiem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 10:40

Wstreciucha pisze: osobe do ktorej cos czuje, a tu mowimy o podejsciu czysto wizycznym <browar>

tak czy inaczej ...wyglad ma znaczenie , i nie próbujcie mnie wkrecic w inne zdanie <aniolek2>
bo mam wrazenie ze chcecie dojechać do Warszawy tyle ze przez budapeszt , berlin , szczecin <browar>
Spinka ... tak czy inaczej , zamiast małolaty wybieram , Nicol Kodman , Catherine zete jones , itd. mimo ze do 40 jeszcze im ciut brakuje , to jednak pozostaje dalej w nich to cos , kobiecosć , czar itd. czego zadna dziewczyna w wieku lat 20 miec nie bedzie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 21 paź 2005, 10:47

zamiast małolaty wybieram , Nicol Kodman , Catherine zete jones , itd. mimo ze do 40 jeszcze im ciut brakuje , to jednak pozostaje dalej w nich to cos , kobiecosć , czar itd. czego zadna dziewczyna w wieku lat 20 miec nie bedzie

Pokaz mi Zeta-Jones na ulicy, proszę :D Ja jakoś nie dostrzegam.
Pamiętaj, że oprócz tego magia ekranu działa.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 10:52

Tak , oczywiscie masz racje , na ulicy jej nie spotkasz, ale ten typ kobiet tak , jak najbardziej ! i wiecej o tym - niz o samych nich , One to tylko przykład.
Wszak małe pieski są sliczne , ale medale zdobywają tylko dorosłe z rodowodem <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 paź 2005, 10:58

Spinka pisze:40-letnia kobieta zawsze 40 lat będzie miała i zawsze będzie miała starsze ciało niż małolata, niezaleznie od tego, co wy na ten temat będziecie uważać.

Niedoskonalosci ciala z powodzeniem moga byc rekompensowane przez temperament i wynikajaca z doswiadczenia znajomosc przeroznych trikow i zagrywek :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 11:02

Nie wiem czy w ogóle mozna mówic o niedoskonałosci ciała przy 40 -tce. Chyba , ze na tym samym poziomie co niedoskonałosc takowego dziewczyny lat 20 , i nie mówie tu o zapuszczonych i otyłych , jak wspomniala Spinka <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 11:03

charlie81 pisze:
Spinka pisze:40-letnia kobieta zawsze 40 lat będzie miała i zawsze będzie miała starsze ciało niż małolata, niezaleznie od tego, co wy na ten temat będziecie uważać.

Niedoskonalosci ciala z powodzeniem moga byc rekompensowane przez temperament i wynikajaca z doswiadczenia znajomosc przeroznych trikow i zagrywek :)


A co z sex-appeal ?? Nawet 40 letnia ladna zadbana kobitka jak kolo mnie przechodzi to ... mam zle mysli :):P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 paź 2005, 11:06

bubu pisze:Nawet 40 letnia ladna zadbana kobitka jak kolo mnie przechodzi to ... mam zle mysli


Kto ich nie ma :P

Nawet mysle ze w wiekszyms stopniu, bo do rownolatki nawet na ulicy zawsze mozna podejsc, zagadac, poprosic o numer czy cos w tym stylu. A piekna, mijajaaca Cie na ulicy 40-latka jest raczej poza zasiegiem Twojej woli :DDD
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 21 paź 2005, 11:09

charlie81 pisze:Niedoskonalosci ciala z powodzeniem moga byc rekompensowane przez temperament i wynikajaca z doswiadczenia znajomosc przeroznych trikow i zagrywek

To nie jest chyba wynik wieku, tylko czegos innego. Znajomość trików wynika z tego, czy ktos je pokazał i ich nauczył. Kobieta może mieć 50 lat i nic nie wiedzieć, a może mieć 20 i wiedzieć sporo. Dla przykładu zapytam, czy 20-letnia dziwka jest na pewno kiepska, bo ma 20 lat?
W przypadku 40-latki najprawdopodobniej trafisz na taka, co z ciałem super nie wygląda i nie masz pewności, czy jest dobra w łóżku. W przypadku 20-latki też nie masz pewności, że jest dobra w łóżku, za to masz większe prawdopodobieństwo, że ciało ma w porządku. Rachunek chyba jest prosty.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 paź 2005, 11:14

Spinka pisze:W przypadku 40-latki najprawdopodobniej trafisz na taka, co z ciałem super nie wygląda i nie masz pewności, czy jest dobra w łóżku. W przypadku 20-latki też nie masz pewności, że jest dobra w łóżku, za to masz większe prawdopodobieństwo, że ciało ma w porządku. Rachunek chyba jest prosty.

W kwestii rachunkow masz Spinko moze i racje... Ale w celu oddania moich - i chyba nie tylko moich - odczuc, trzeba by dokonac niemozliwego. Trzeba by pokonac bariere płci. Facet jednak tez jest czasem troche skomplikowany ;)
soul of a woman was created below

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości