Fantazje a codzienność...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Fantazje a codzienność...

Postautor: Ewela » 02 paź 2005, 20:28

Jestem z chlopakiem od miesiaca,regularnie opowiadamy sobie o swoich fantazjach erotycznych po czym staramy sie je wprowadzic w zycie.Zaczelo sie od sexu przez telefon a dzis wysmarowal moje cialo nutella i zlizywal centymetr po centymetrze.Obydwoje mamy wybujala fantazje.W ciagu tygodnia wymyslamy przerozne historie a w weekend realizujemy najlepsza. Czy to nie za szybko i czy nie powinnismy troszke zwolnic?
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 02 paź 2005, 20:33

nie! nie przestawajcie! o to chodzi w sexie pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi.... czyż to nie jest zajebiste!!! :P:P:P:P
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
dE
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:47
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: dE » 02 paź 2005, 20:33

Nutella -> Ochyda

Ile wy macie lat ? (to pytanie nie jest zlośliwe)
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 paź 2005, 20:41

Ewela pisze:Czy to nie za szybko i czy nie powinnismy troszke zwolnic?

Kazdy podchodzi indywidualnie do swoich potrzeba. Jeśli obydwoje się godzą na cos takiego to czemu nie?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
misiek_yogi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:02
Skąd: wpisdu
Płeć:

Re: Fantazje a codzienność...

Postautor: misiek_yogi » 02 paź 2005, 20:43

Ewela pisze:Jestem z chlopakiem od miesiaca,regularnie opowiadamy sobie o swoich fantazjach erotycznych po czym staramy sie je wprowadzic w zycie.Zaczelo sie od sexu przez telefon a dzis wysmarowal moje cialo nutella i zlizywal centymetr po centymetrze.Obydwoje mamy wybujala fantazje.W ciagu tygodnia wymyslamy przerozne historie a w weekend realizujemy najlepsza. Czy to nie za szybko i czy nie powinnismy troszke zwolnic?


i to jest zajebiste podejście do świata fantazji erotycznych!!
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 02 paź 2005, 20:48

<b>@dE</b> ja mam 20 on 21 a nutella z ciałka smakuje inaczej ;)
Koszykarz bejbe u r hot wooo!!!! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 paź 2005, 20:50

Absolutnie nie.
<bicz2> <bicz2> <bicz2> <bicz2> Wyganiac wyganiac takie myśli z głowy byle szybciej!
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 02 paź 2005, 20:50

A moze ktos z Was ma jakis pomysl na cos czym moglabym go bardzo mile zaskoczyc? :)
Koszykarz bejbe u r hot wooo!!!! :)
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 02 paź 2005, 20:55

Z założenia nie wtrącam się w sypialnię innych, ale skoro ktoś pyta, to odpowiem, co na ten temat uważam :)
Nic złego w tym nie widzę, ale nie wiem, czy po miesiącu znajomości to dobry czas. Co będzie, jeśli szybko wciągnie Was świat seksu i przesłoni całą resztę? Bałabym się, że wszystko za szybko, że za jakiś czas wszystko się wypali. Im wczesniej wszystko się zaczyna, tym szybciej dochodzi się do krańca, a wtedy może być za wczesnie, żeby budować coś wielkiego, a za późno, żeby czekać na czas, kiedy będzie już można budować. Zanim zbuduje się więź uczuciowa, seks stanie się czymś codziennym <boje_sie>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 paź 2005, 21:24

Sam jestes ochyda nutella jest pyszna :D :lol:
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 02 paź 2005, 23:02

Ewela pisze:Czy to nie za szybko i czy nie powinnismy troszke zwolnic?

Absolutnie, prubujcie wszystkiego. Jak jest zgoda obu stron to wszystko gra. Wylko, ze kobieta może wszystko zasugerowac i bedzie to przyjemne, fakt lekki dreszczyk emocji. No ale naważniejsze jest zebyście czuli się przy sobie wyluzowani :D

Wszystko gra jak narazie :d
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 paź 2005, 23:12

moim zdaniem wszystko jest wporzadku - to o to chodzi! gorzej jak wyczerpia wam sie omysly - co wtedy?





Sam jestes ochyda nutella jest pyszna Usmiechnij sie! :lol:

do czasu... ja sie juz przejadlem tak samo jak mam juz powoli dosc pepsi... pije soczek pomaranczowy (kupilem sobie 7 kartonow po 2 litry caprio-nie nawidze chodzic do sklepu :) )
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 02 paź 2005, 23:18

Narazie mamy ich obydwoje zbyt wiele.Minie troszke czasu zanim je wszystkie wykorzystamy.No a pozniej chyba zaczniemy wracac do tych starych......chyba,ze Wy nam podsuniecie jakies pomysly?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 02 paź 2005, 23:22

No sp: przesówanie pierciami po naszej klatce, delikatnie tak zeby sutki się nawzajem dotykały.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 02 paź 2005, 23:31

Bylo:)
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 03 paź 2005, 08:35

A ja zgadzam sie ze Spinka :) dla mnie jest tez istotyny fakt ze Wy tego nie robicie po miesiacu tylko Wy juz <dopiero> jestescie ze soba miesiac i macie te rozne fantazje za soba. Niby nic zlego w tym nie jest ale zastanow sie czy nie przyslonilo <przysloni> Wam to cala wazna reszte.
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 03 paź 2005, 09:37

tez tak myslę, bo wg. mnie powolne zdobywanie jest bardziej podniecające niż takie tempo.
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 03 paź 2005, 10:11

Młodzi kochajcie się uprawiajcie sex róbcie co Wam sprawia przyjemność oby Wam tylko pomysłów nie zabrakło
Powodzenia
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 03 paź 2005, 10:13

No tak, ale najwidoczniej Wam jest pootrzebne mniejsze tempo.

Jesli im odpowiada takie szybkie, to bardzo dobrze. Niech realizują każdą ze swych fantazji, przecież to łączy, nie rozdziela.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Re: Fantazje a codzienność...

Postautor: Poncjusz Piłat » 03 paź 2005, 10:42

Ewela pisze:Jestem z chlopakiem od miesiaca,regularnie opowiadamy sobie o swoich fantazjach erotycznych po czym staramy sie je wprowadzic w zycie.Zaczelo sie od sexu przez telefon a dzis wysmarowal moje cialo nutella i zlizywal centymetr po centymetrze.Obydwoje mamy wybujala fantazje.W ciagu tygodnia wymyslamy przerozne historie a w weekend realizujemy najlepsza. Czy to nie za szybko i czy nie powinnismy troszke zwolnic?

Tak trzymać. Nie ma co się sztucznie ograniczać.
Nikola

Postautor: Nikola » 03 paź 2005, 14:26

takie fantazjowanie i wprowadzanie w zycie swoich pomysłow jest niesamowite!! z moim chlopakiem zaczęlismy sobie wyjawiac takie fantazje po poł roku... to jest swietna sprawa, mozna sie niezle ubawic :D a przy okazji lepiej poznac siebie nawzajem i swoje ciała :>
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 03 paź 2005, 14:51

Ja tam narazie prawiczek, ale wydaje sie super pomysl :D trzeba bedzie kiedys skozystac :D:D:D
Nikola

Postautor: Nikola » 03 paź 2005, 16:03

wiesz, takie fantazje wcale nie musza dotyczyc seksu... moze to byc np zlizywanie czegos z ciała, pieszczenie sie z zawiązanymi oczami, striptiz... :)
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 03 paź 2005, 16:10

Nikola, czy dla Ciebie seks to tylko i wyłącznie wsadzanie i wyjmowanie członka do i z pochwy? Dość ubogo - zlizywanie czegoś z ciała to może być tzw. VENIS, czyli Very Erotic Non Insertive Sex (Bardzo Erotyczny Nie Penetracyjny Seks). I od razu świat nabiera barw.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2005, 16:17 przez Poncjusz Piłat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 03 paź 2005, 16:13

Nie rozumiem tylko, po co robić jakieś wielkie nie wiadomo co ze zlizywania z ciała nutelli? Czy coś w tym dziwnego, wyjątkowego i aż tak niespotykanego w przyrodzie?
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 03 paź 2005, 16:13

Boze, sory xD pomylilo mi sie :) jaki ja gupi jestem <cisza> <cisza> <cisza>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 03 paź 2005, 16:20

Spinka pisze:Nie rozumiem tylko, po co robić jakieś wielkie nie wiadomo co ze zlizywania z ciała nutelli? Czy coś w tym dziwnego, wyjątkowego i aż tak niespotykanego w przyrodzie?


Po to, żeby się pochwalić, jakie to się ma zajebiste pomysły. :D A to czy to coś jest niespotykane, czy spotykane - nie przesądza wcale o tym czy życie seksualne będzie udane, czy też będzie klapą (albo oklapem - z jego strony :D).

Fajnie, że próbują urozmaicać ale to nie wszystko. Jakiekolwiek by się urozmaicenia wprowadzało, to "klasyczny" seks, najbardziej niewyszukany, najzwyklejszy musi być cudowny i się nie nudzić! Inaczej nawet najbardziej urozmaicone zabawy też się znudzą w końcu... <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 03 paź 2005, 16:26

Imperator pisze:Fajnie, że próbują urozmaicać ale to nie wszystko. Jakiekolwiek by się urozmaicenia wprowadzało, to "klasyczny" seks, najbardziej niewyszukany, najzwyklejszy musi być cudowny i się nie nudzić! Inaczej nawet najbardziej urozmaicone zabawy też się znudzą w końcu... <browar>

Rzecz w tym, że jak się nie wprowadza urozmaiceń, to taki najzwyklejszy z czasem powszednieje.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 03 paź 2005, 16:31

Zastanawiam się, czy wśród ludzi, którzy mają nudne, nieurozmaicone życie codzienne, nie występuje seks bardzo (nie tak jak z nutellą, tylko naprawdę bardzo) udziwniony, a wśród tych, którzy żyją na wysokich obrotach nie wystepuje chęć spokojnego, łagodnego seksu kojarzącego się z rodziną z popularnych reklam?
Z nudów można wymyślać cuda w łóżku, ale kiedy człowiek wraca do domku, w którym spotyka swoją połówkę po równie bogatym dniu, to o niczym innym nie marzą, jak tylko przytulić się na kanapie z tostami w ręku i najspokojniej w świecie, łagodnie, czule zająć się sobą ;) W ciągu dnia brakuje nam przecież przede wszystkim bliskości, a nie dzikiego seksu :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 03 paź 2005, 16:34

J. M. Devil pisze:Rzecz w tym, że jak się nie wprowadza urozmaiceń, to taki najzwyklejszy z czasem powszednieje.


Niekoniecznie...

Spinka pisze:W ciągu dnia brakuje nam przecież przede wszystkim bliskości, a nie dzikiego seksu


Dokładnie. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości