wtydliwy problem :(:(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Re: wtydliwy problem :(:(

Postautor: Poncjusz Piłat » 04 paź 2005, 16:31

Olmeca pisze:Witam. Chiałem sie was poradzic otóż kiedy jestesm z moja dziewczyna piescomy sie cąłujemy, gdy dotyka mnie w okolicach członka nie wiem dlaczego ale jakby to powiedziec uwalniaja mi sie pojedynczncze plemniki pwoodujac plamy naa moich bokserkach :(:( prosze was o pomoc albo o wytumaczenie i czy mozna temu jakos zardazic:9 i jescze taka sparwa gdy np piescimy sie juz dluzej irobie jej minete a ona dotyka mojego członka to czuje jakbym zarza miał wysrzelic :(:( to starsznie krepujace bo nie moge sie oddac jej pieszcota bojac sie ze zaraz bedzie wytrysk (:(

Niech będzie! To oznaka zdrowia. Z czasem powinno przejść.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 05 paź 2005, 00:10

hm to jest ch***wa sprawa (doslownie i w przenoscni :P)

tez to mam (po ponad 9 miesiacach bycia razem), ale teraz w mniejszym stopniu niz na poczatku. ja juz sie dowiedzialem ze to jest normalka i mowilem to mojej dziewczynie. i wszytsko byloby ok gdyby nie to ze ona po wlozeniu mi reki do spodni ( <banan> ) mowi 'ajj mokro'. I mimo ze to jest powiedziane z lekkim usmieszkiem to i tak mnie to dobija x_X i troche mi odchodzi ochota na dalsza zabawe.

PS. Forum rulezZ <browar>
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 05 paź 2005, 00:53

zeentra pisze:

<zly1> <zly1> <zly1> <zly1> <zly1> <zly1>


No tak, edukacja leży. Ale w tej konkretnej sprawie, w którym punkcie ?
Z Twojej lamentacji nie mogę wyczytać nic, poza tym, że wszystkiemu winien Mieszko I i AD 996.
Tylko jedna wypowiedź, moim zdaniem, zdradza znajomość tematu. Czy możesz wskazać która? Bo po Twoim dictum, nie mam śmiałosci się wypowiadać. Oświeć wszystkich, proszę!
Awatar użytkownika
Richard Ramirez
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 10 paź 2005, 12:29
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Richard Ramirez » 13 paź 2005, 12:20

Wez sobie kolego zjedz na recznym godzinke przed zabawa z dziewczyna i dokladnie umyj rece a bedziesz sie mogl z nia dlugo, dlugo bawic i na pewno szybko nie wystrzelisz... Powodzenia
Nie ma żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 paź 2005, 12:25

Richard Ramirez pisze:Wez sobie kolego zjedz na recznym godzinke przed zabawa z dziewczyna i dokladnie umyj rece a bedziesz sie mogl z nia dlugo, dlugo bawic i na pewno szybko nie wystrzelisz... Powodzenia

Rozwiązanie rodem ze sposobu na blondynke.. :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Richard Ramirez
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 10 paź 2005, 12:29
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Richard Ramirez » 13 paź 2005, 12:52

Pegaz pisze:Rozwiązanie rodem ze sposobu na blondynke..

Moze i tak ale uwierzcie ze to naprawde dziala :)
Nie ma żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś...
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 13 paź 2005, 12:59

a nie lepiej poprosić dziewczynę, która przecież zna problem, żeby zrobiła wam dobrze choćby ręką? (lub obojętnie jak :) )
I wy będziecie mieli z tego większą przyjemność, i ona, że jesteście z nią szczerzy i chcecie to zrobić dla polepszenia waszego współżycia....

Chłopy!!! pomyślcie czasem :)
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 19 paź 2005, 00:14

Staruszek Priam pisze:
zeentra pisze:

<zly1> <zly1> <zly1> <zly1> <zly1> <zly1>


No tak, edukacja leży. Ale w tej konkretnej sprawie, w którym punkcie ?
Z Twojej lamentacji nie mogę wyczytać nic, poza tym, że wszystkiemu winien Mieszko I i AD 996.
Tylko jedna wypowiedź, moim zdaniem, zdradza znajomość tematu. Czy możesz wskazać która? Bo po Twoim dictum, nie mam śmiałosci się wypowiadać. Oświeć wszystkich, proszę!


Ponieważ zeentra nie zabiera głosu, czuje się uprawniony.

Jest rzeczą nie tylko naturalną, ale wręcz pożądaną, aby w fazie poprzedzającej stosunek nastąpiła:
primo – erekcja,
sekundo – opłynięcie żołędzi płynem zabezpieczającym przed otarciami.

To opływanie stosowną cieczą, występuje w obfitości u zdrowych psychoseksualnie mężczyzn i jest prawdziwą zmorą dla producentów prezerwatyw gdyż:

- śluz ten utrudnia założenie prezerwatywy z powodu nadzwyczajnej śliskości. (Dlatego producent zaleca zakładanie kaloszka zanim ta zdrowa reakcja nastąpi, bynajmniej nie informując, co jest tego zalecenia przyczyną), oraz
- śluz ten utrudnia wyjęcie członka z pochwy bez ryzyka pozostawienia tejże prezerwatywy w samym środeczku narządu rodnego kobiety (Dlatego producent zaleca, aby tę gumową izolację, grożącą nadprogramowemu zbliżeniem, przytrzymywać u nasady członka podczas jego, wraz z gumą, wyciągania – niezwłocznie po wytrysku. Żegnaj więc słodki błogostanie po apogeum, w tył zwrot do kibla marsz. (To oczywiście, o ile nie zsunie się w trakcie spółkowania)

Szczęśliwie dla producentów prezerwatyw analfabetyzm w zakresie znajomości funkcji ciała (Zeentra uważa, że to za sprawą Mieszka I-go) – trwa. Ba, co bardziej zaawansowani wyjadacze twierdzą, że to zjawisko młodzieńcze, że mija, że u nich już – stwierdzają w poczuciu „pełni” – „ślinienie się” minęło. (Panowie ! A zbadajcie sobie nasienie, czy aby wam i płodność nie minęła.)
U zdrowego mężczyzny zjawisko opływania jest zawsze symptomem sprawności psychoseksualnej, a jego brak – upośledzeniem, i to dość poważnym. Trzeba być kompletnym ignorantem, żeby się chełpić, że się ma sucho, że kalosz idealnie przylega - nie ślizga się jak u młodzika. Chełpliwość ta idzie jeszcze dalej, bo nasz Macho, jest na bieżąco ze wszystkim i oprócz środka silnie trącego, czyli gumy, zakupuje (to szczyt elegancji) smarowidło nawilżające dla swojej muszki, żeby nie trzeba było po chamsku pluć w krocze (a może raczej - kiedy zaschnie w gardle).

Gwoli dopełnienia należy dodać, że podobne zjawisko opływania płynem (poślizgowym) występuje u kobiety i to jeszcze w większym stopniu niż u mężczyzny. Trzeba dodać i zapewnić, że właściwość ta przy harmonijnym, zdrowym pożyciu trwa kilkadziesiąt lat i zapewnia na każdym etapie życia ludzkiego coraz większe bogactwo doznań psychoseksualnych w miarę upływu czasu.

Uwaga do Panów z ambicją !

- solidnie mokra vagina jest warunkiem nieodzownym do rozpoczęcia spółkowania, oraz
- wytrysk nasienia powinien nastąpić w drugiej kolejności, czyli po doznaniu satysfakcji przez kobietę (ale na litość, nie do kalosza tylko prosto w rozwierające się cudownie ujście szyjki macicy),

jeśli oczywiście aspirujecie do miana ludzi, którzy nie dostają sraczki z lęku na samą myśl o własnym potomku oraz jesteście poważni i seksualnie zintegrowani.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 00:21

Staruszek Priam pisze:wytrysk nasienia powinien nastąpić w drugiej kolejności, czyli po doznaniu satysfakcji przez kobietę (ale na litość, nie do kalosza tylko prosto w rozwierające się cudownie ujście szyjki macicy),

jeśli oczywiście aspirujecie do miana ludzi, którzy nie dostają sraczki z lęku na samą myśl o własnym potomku oraz jesteście poważni i seksualnie zintegrowani.


Czyli seks tylko na ludzi, ktorzy maja kase i czas na wychowanie potomka. Znaczy sie jak nic od ok23-25 roku zycia.
To bylby koszmarny swiat... <pijak>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 paź 2005, 09:14

sophie pisze:Czyli seks tylko na ludzi, ktorzy maja kase i czas na wychowanie potomka.


No jest to pewien system logiczny, ktory w jakis sposob jest spojny wewnetrznie. Ale nawet gdybym mial byc prawiczkiem do 25 roku zycia, to i tak bym sie z nim nie zgodzil :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 19 paź 2005, 10:17

za to jak sie satruszek ruszyl - widac wzial do sibei co nieco ;) <browar>

wszedzie jest napisane ze u faceta to jest kropelka - a tu prosze - jak szklankami nie wyplywa to jest sie uposledzonym

u mnie sie jakas kropelka tylko pojawia - kurrr mac jestem bezplodny - i po co rezerwowalem sobie termin na zabieg przeciecia spermowodow w czeskiej superklinice ? <pijak> kasa przepadla cholera


moze uda mi sie zmienic na cos innego - jakie cycki albo co <banan>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 19 paź 2005, 14:55

Jestem z facetem od 5 misięcy i nie mogę powiedzieć że jest niedoświadczony. Ale też mu sie czasami to zdarza. To takie dla mnie przyjemne uczucie że go podniecam itd. Nie ma się czym przejmować, to całkiem naturalne. Zresztą kiedy zaczęliśmy przygody w łóżku zdarzało mu się częściej i wtedy tak jak mówili poprzednicy, doprowadzałam go do orgazmu ręką lub ustami a potem mogliśmy się pieścić i pieścić...
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 19 paź 2005, 18:47

sophie pisze:
Czyli seks tylko na ludzi, ktorzy maja kase i czas na wychowanie potomka. Znaczy sie jak nic od ok23-25 roku zycia.
To bylby koszmarny swiat... <pijak>


Drogi Zosiaku.

Dotknąłeś istoty zagadnienia.
Masz pozytywny stosunek do siebie? Nie jesteś przecież jakimś censored tylko wartościowym, z krwi i kości, człowiekiem. Nie jesteś nikim, zawsze byłeś i będziesz Kimś. Dlatego zwracam się nie do czegoś, tylko do kogoś (płeć nieważna) do Ciebie. A więc ...
Jeśli masz odrobinę poczucia własnej wartości to się zastanów. Czy Twój szacunek do rodziców by nie wzrósł, gdybyś się dowiedział, że dla Twego dobra potrafili bez namysłu zrezygnować z seksu? Proszę nie odpowiadaj! Pytanie było retoryczne.
W kwestii dojrzałosci i seksualnego zintegrowania nie ma żadnego dylematu. Przyjemność seksualna hierarchicznie stoi o wiele niżej (w skali wartości) od dziecka, które jest tej przyjemności integralnym skutkiem. Powagi! Odwracanie tego porządku (fetyszyzacja seksu, deprecjacja dziecka) – to własnie ten Twój koszmarny świat. Jeśli go jeszcze nie zauwazyłeś (amok – rzecz dla młodych zwyczajna) to się ciesz, byleś potem nie mówił, że Cię nikt nie ostrzegał.

Na marginesie, dla niemogących doczekać się potomstwa.
Współżycie w drugiej fazie cyklu (oczywiście trzeba znać podstawowe parametry) choćbyś pękł, nie doprowadzi do dzidziusia. Trzeba celować dokładnie w okres okołoowulacyjny. Komórka jajowa żyje nie dłużej niż osiem godzin.

Pozdrowienia.

[ Dodano: 2005-10-19, 18:53 ]
broken18 pisze: Zresztą kiedy zaczęliśmy przygody w łóżku zdarzało mu się częściej i wtedy tak jak mówili poprzednicy, doprowadzałam go do orgazmu ....



No cóż, dziewicą to Ty już nie jesteś.
Halo, halo, czy są jeszcze gdzieś w okolicy dziewice na stanie ?

A Melchior Wańkowicz wybrał sobie na żonę taką, co była kompletnie zielona i nawet po ślubie nie miała pojęcia skąd biorą się dzieci. Kto nie wierzy proszę sprawdzić. Znamienne zwierzenie Wańkowicz zamieszcza w „Na tropach smętka”. Świetna książka, polecam.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 18:54

Nie mam zamiaru rodzic dziecka, dopoki nie skoncze studiow i nie bede miala dobrej pracy. Bo niby jak niemajac kasy mialabym je wyzywic? Nie mowiac o pieluchach, ubrankach itd. Moze ty maz drukarnie kasy w piwnicy, ja nie...

Powiedz mi jeszcze, bo nie zrozumialam - jestem tylko blondynka :P - o co ci chodzi w tym kawalku:
Staruszek Priam pisze:Czy Twój szacunek do rodziców by nie wzrósł, gdybyś się dowiedział, że dla Twego dobra potrafili bez namysłu zrezygnować z seksu?

Co to znaczy, zrezygnowac z seksu dla czyjegos dobra?? :>

Staruszek Priam pisze:Przyjemność seksualna hierarchicznie stoi o wiele niżej (w skali wartości) od dziecka, które jest tej przyjemności integralnym skutkiem.

Mam zamiar miec dzieci, jak najbardziej, ale wtedy, gdy jak juz mowilam, bede mogla zapewnic dziecku godziwe warunki. Nie sztuka zajsc w ciaze i ledwo zipac od 1. do 1. Ja chce dla mojego przyszlego dziecka jak najlepiej. Dlatego, nie zamierzam poczac dziecka zupelnie przypadkowo i przerwac przez to studia. Bez papierka i wiedzy ciezko o prace. Ale to oczywiste...

[ Dodano: 2005-10-19, 18:57 ]
A swoja droga, nudny sie robisz z tym swoim podjesciem do mnie jak do faceta... A raczej, jak widze, juz obojnaka :>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 paź 2005, 21:29

Staruszek Priam pisze:A Melchior Wańkowicz wybrał sobie na żonę taką, co była kompletnie zielona i nawet po ślubie nie miała pojęcia skąd biorą się dzieci

i co to ma byc powod do dumy :| ?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 22:28

ocb tak w skrocie ? nie chce mi sie czytac posta.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 19 paź 2005, 23:37

W skrocie:
Priam stwierdza: gumki sa be, sex jesli nie jest w 100% naturalny tez jest be, ma byc glownie celem posiadania dzidziusia.
Nie wazne sa warunki obiektywne, jak nie chcesz dziecka to sie nie <sex2>

sophie sie nie zgadza.

To tak bardzo w skrocie. <aniolek2>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 23:41

No patrz kurde ja tez sie nie zgadzam :D
Z jednym tylko sie zgadzam (podpowiedź-moj avatar :D )
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 20 paź 2005, 22:53

sophie pisze:A swoja droga, nudny sie robisz z tym swoim podjesciem do mnie jak do faceta... A raczej, jak widze, juz obojnaka :>


Daj spokój Zośka.

Obiecuję, że od dzisiaj zmieniam swój stosunek do Ciebie. Na postawione pytania dzisiaj nie odpowiem, bo mam 37i 8 kresek, a to umnie gorsze niż u blondynki.

Całuję raczki jak na starucha przystało. Fe!

[ Dodano: 2005-10-20, 23:03 ]
Yasmine pisze:
Staruszek Priam pisze:A Melchior Wańkowicz wybrał sobie na żonę taką, co była kompletnie zielona i nawet po ślubie nie miała pojęcia skąd biorą się dzieci

i co to ma byc powod do dumy :| ?


Po cholerę od razu duma?

To zwyczajnie daje do myślenia, że facio z nie byle jakimi jajami bierze sobie taką lalunię, kocha ją do nieprzytomności, ma z nią dwie corki i do końca spelnione życie. (Pomimo, że jedną z corek zamordowali w czasie powstania warszawskiego Niemcy.)

To, że była kompletnie zielona, to przynajmniej, w żadnym wypadku NIE powód do pogardy. No i daje bardzo wiele do myślenia. Przynajmniej dla mnie.

Pa.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 20 paź 2005, 23:11

to albo byla taka glupia ze nie umiala skojarzyc podstawowych faktow

albo Melchiorek byl mega zbokiem i dokonal inseminacji szklana pipeta gdy spala

a to jest grzech - tylko Bog ma monopol na niepokalane poczecie
pozostalym dal fiuty i cipki - kazal im isc i ruchac sie do woli (Genesis)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 paź 2005, 08:04

Staruszek Priam pisze:To, że była kompletnie zielona, to przynajmniej, w żadnym wypadku NIE powód do pogardy.

ani nie do pochwaly. Jak mozna byc tak zielonym i nie wiedziec skad sie dzieci biora, przeciez to czyste niedouczenie, czysta glupota.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 21 paź 2005, 10:02

Staruszek Priam pisze:wybrał sobie na żonę taką, co była kompletnie zielona i nawet po ślubie nie miała pojęcia skąd biorą się dzieci.


I pewnie jeszcze myslala, ze co miesiac umiera bo krew z niej leci. Taaa, pochwalajmy ciemnote i zabobon, to takie cool =='
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 27 paź 2010, 12:07

Yasmine pisze:
Staruszek Priam pisze:To, że była kompletnie zielona, to przynajmniej, w żadnym wypadku NIE powód do pogardy.

ani nie do pochwaly. Jak mozna byc tak zielonym i nie wiedziec skad sie dzieci biora, przeciez to czyste niedouczenie, czysta glupota.


Czysta głupota ?
Dzisiaj dzieci, dzięki internetowi wiedzą wszystko o seksie. Czy są przez to mądrzejsze ? Chyba wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2010, 12:23

Ty patrz na daty a nie bezsensownie piszesz w temacie sprzed 5 lat <chory>
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 01 lis 2010, 13:03

przepraszam, ale świadomie chciałem wrócić do interesującego tematu. Myślałem, że nie stracił nic ze swej aktualności. Dziś też zdarzają się osoby z ograniczoną wiedzą na temat seksu i wcale nie uważam, że to źle np. jeśli młoda mężatka nie wie co to znaczy zrobić laskę. Wręcz przeciwnie.
Czy są jakieś świeższe wątki na ten temat, bo nie zauważyłem ? Jeśli tak, to sorry.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 lis 2010, 13:36

Staruszek Priam pisze:wcale nie uważam, że to źle np. jeśli młoda mężatka nie wie co to znaczy zrobić laskę

Yasmine pisze:Jak mozna byc tak zielonym i nie wiedziec skad sie dzieci biora


Czy tylko ja widzę tutaj różnicę jakościową?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 lis 2010, 20:10

Może on myśli, ze to od robienia laski biorę sie dzieci ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 489 gości