Dlaczego ona się wtedy śmieje?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Dlaczego ona się wtedy śmieje?

Postautor: gareth1982 » 14 wrz 2005, 13:40

Witam! Zaobserwowałem u swojej dziewczyny bardzo dziwną dla mnie sprawę, a mianowicie podczas gdy pieszczę ją oralnie, w pewnym momencie ona po prostu zaczyna się śmiać i nie ma ochoty na więcej. Ja wtedy głupieje a ona nie umie mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje i skąd ten śmiech. Niestety nie zadowala mnie odpowiedź w stylu "tak już czasami mam". Dlatego mam pytanie głównie do kobiet - czy u was też występują podobne reakcje podczas "minety"? I jak mam to sobie wytłumaczyć, bo jest to dla mnie krepujące i raczej nie nastraja pozytywnie przed następnym razem. Pozdr!
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 14 wrz 2005, 13:54

tak ten typ tak ma - ot taki "ficzer"
mozesz zwrocic na gwarancji o ile nie wyeksploatowales za bardzo
jednak licz sie z tym ze nowy model moze miec tak samo lub gorzej

zwrotu zainwestowanych pieniedzy producent nie przewiduje
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 wrz 2005, 14:01

taki typ, ja mialem kiedys taka co jak przez spodnie ja tam dotykalem to juz sie smiala i miala laskotki.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 14 wrz 2005, 14:09

Hehe, to żeście mu kurna rozjaśnili ;) Może dziewczyna boi się reakcji na orgazm. Sama dziwnie się zachowywałam kiedyś przy oralu, może nie śmiałam się ale np czułam ból mimo że byłam bardzo, bardzo blisko. Różne mogą być przyczyny. Porozmawiaj z nią.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2005, 14:11 przez Kamka, łącznie zmieniany 1 raz.
majek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2005, 23:30
Skąd: z Polska ;)
Płeć:

Postautor: majek » 14 wrz 2005, 14:09

Bender pisze:ten typ tak ma
;)

Gareth, może spróbuj robić to mocniej ;) Zamiast śmiechu usłyszysz jęki i piski <aniolek2>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 wrz 2005, 14:48

Moja myszka tez sie smieje :D <banan> I mowi ze laskocze :P. I wtedy trzeba paluszkiem :>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 14 wrz 2005, 15:02

To ze sie smieje jeszcze rozumiem , ale dlaczego nie chce "pojsc" dalej <hmm>
Kamka <OK> masz racje , powinni pogadac , wydaje mi sie ze to troche reakcja ktora ma zwiazek ze wstydem, albo przed samym lizankiem jej ci... albo przed finalem :D
Pamietam ze ja tez mialam spore opory przed sexem oralnym kiedy zaczynalam, no ale ekspertem nie jestem <nie wiem>
Natomiast co do smiechu to mam troche inaczej, ale to chyba nie ten temat :>
W kazdym razie Gareth, ona musi sie przelamac bo omija Cie najlepszy smak na swiecie <olaboga2> :!: A jak poczujecie ze to faktycznie spory problem i to zacznie Was frustrowac, to ´najlepiej poradzic sie fachowca, jakiegos sexuologa czy cus, pamietaj "im wiecej posrednikow tym wiecej wody w winie". Pozdrawiam ;)
p.s. Hejka Majek <papa>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 14 wrz 2005, 16:06

Słuchajcie problem w tym, że ona nie chce o tym rozmawiać, bo uważa że to żaden problem. Z tym wstydem to też nie byłbym taki pewien, bo przecież znamy się już kawałek czasu (ponad rok) i wydaje mi się, że raczej wstydu już nie powinna czuć. Może wpływ na to ma fakt, że jest jeszcze dziewicą, może rzeczywiście boi się orgazmu, może swojej reakcji i dlatego przerywa te pieszczoty. Ogólnie muszę wam powiedzieć, że kiepsko się nam układa jesli chodzi o "te" sprawy, a rozmowa raczej niewiele pomaga. Ale nie będę przynudzał ;)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 14 wrz 2005, 16:14

Gareth po Twoim poscie teraz, to ja sobie tak mysle ze Twoja dupcia to ma po prostu problem w tym, ze to dla niej nowe i nie wie "z czym to sie je". :( Ona sie smieje bo ma niedojrzale podejscie do sprawy, nie ma pojecia o tym ze jak odpusci i wczuje sie tylko w przyjemnosc i rozkosz jaka jej to sprawia, to odechce jej sie smiac :) Malo tego, mysle ze w nagrode zrobi Ci moze nawet pierwszego "kulawego loda" :D ale z czasem bedzie lepiej , obiecuje i bedziecie sie bzykac nieprzyzwoicie caly czas i wszedzie :D
Pozdro
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 14 wrz 2005, 16:38

Jak to dlaczego się śmieje?? Bo jej się podoba :) wyraża aprobatę ;)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 14 wrz 2005, 16:43

Alex pisze:Jak to dlaczego się śmieje?? Bo jej się podoba :) wyraża aprobatę ;)


taaaaaaaa, i dlatego nie chce kontynuowac <mur>
Te same fakty jednym daja duzo do myslenia, innym tylko do gadania <ziewa>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
poison
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2005, 09:49
Skąd: z niencka :)
Płeć:

Postautor: poison » 14 wrz 2005, 16:53

ja też sie śmiałam na początku, tak że juz mi się odechciewało czasami ;]
ale z moim partnerem ni ma tak łatwo :P on sie nie poddaje :D
no i z czasem co raz lepiej szło, chociaż czasem łaskotki tez mnie dopadają to juz nie w takim stopniu
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 14 wrz 2005, 16:56

jak przeżyje pierwszy swój orgazm dzięki takim pieszczotom to o smiechu zapomni , chyba że ze szczęścia :)

Wstreciucha pisze:"kulawego loda"


cudne określenie <rofl2> <hura>
Awatar użytkownika
ecco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 85
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:38
Skąd: borehamwood
Płeć:

Postautor: ecco » 14 wrz 2005, 17:12

ja pierwszy raz doprowadzilem moja partnerke do orgazmu przez palcoweczke tak zrobiona przezemnie tak jakos wyszlo i nawet mi sie podobalo ale wole co innego tam wkladac i to byl pierwszy i ostatni raz kiedy wlozylem w nia palce
"MOJE GETTO NIE TO ZALICZYSZ NIE TO POKONASZ"
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 14 wrz 2005, 17:15

to widze ze mamy podobne doświadczenia, bo ja mojej pani pierwszy orgazm "dałem" też dzięki palcówce. Z tym że robiłem to wielokrotnie i nadal robię jako urozmaicenie ....:)
Awatar użytkownika
ecco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 85
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:38
Skąd: borehamwood
Płeć:

Postautor: ecco » 14 wrz 2005, 17:18

czesto tez bywa ze dziewczyna sie smieje po orgazmie to pewnie bedzie wyjasnienei dla ciebie moja jeszcze nigdy sie nie smiala
"MOJE GETTO NIE TO ZALICZYSZ NIE TO POKONASZ"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 14 wrz 2005, 17:56

ecco pozbawiasz swojej partnerki takiej fajnej zabawy <nie wolno> zrecznymi paluszkami mazczyzna moze zafundowac nam kobietom prawdziwy "spacer w chmurach" :> moj ukochany przyprawia mnie o galop :D grunt to nie popasc w rutyne :!:
Uwielbiam jak moj ukochany patrzy mi w oczy i podczas zabawiania sie paluszkami w mojej cipeczce podaje mi je do oblizania albo sam je z apetytem oblizuje mrrrrrrrr , sie rozmarzylam <zawstydzony>
palcowce mowie TAK :!: :D pozdrawiam
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 wrz 2005, 18:07

Wstreciucha pisze:palcowce mowie TAK

ja tez <browar>
Awatar użytkownika
ecco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 85
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:38
Skąd: borehamwood
Płeć:

Postautor: ecco » 14 wrz 2005, 19:13

nop mojej tez sie zajebiscie podobalo lae ja wole to robic tradycyjnymi metodami palcem tez niezla frajda
"MOJE GETTO NIE TO ZALICZYSZ NIE TO POKONASZ"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 wrz 2005, 21:18

gareth1982 pisze:Może wpływ na to ma fakt, że jest jeszcze dziewicą, może rzeczywiście boi się orgazmu, może swojej reakcji i dlatego przerywa te pieszczoty.

I tu chyba leży przyczyna problemu. Może ona jest nieuświadomiona i myśli, że poprzez orgazm w wyniku minetki straci cnotę, na której jej mocno zależy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 14 wrz 2005, 21:45

Yasmine pisze:Wstreciucha napisał/a:
palcowce mowie TAK

ja tez

I ja <aniolek2>
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Tulipan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2005, 19:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Tulipan » 14 wrz 2005, 21:50

Moja kobieta zawsze ma tam łaskotki przed okresem.... a także na posladkach, piersiach, plecach, udach etc. Mnie osobiście śmiech w łózku nie przeszkadza. Witam wszystkich forumowiczów <papa> czołem kluski z rosołem
Awatar użytkownika
_Asica_
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2005, 00:11
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: _Asica_ » 14 wrz 2005, 21:56

Ja też się potrafię chichrać :DD ...ale tylko wtedy gdy nie jestem dostatecznie rozgrzana,więc zamiast podniecenia czuję łaskotki:-)!Ale to też jest milusie...w końcu łaskotki w takim miejscu to zupełnie inna sprawa;-)!
...odpowiedzi szukaj..czasu jest tak wiele...
Awatar użytkownika
ecco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 85
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:38
Skąd: borehamwood
Płeć:

Postautor: ecco » 14 wrz 2005, 21:58

Jarek pisze:I tu chyba leży przyczyna problemu. Może ona jest nieuświadomiona i myśli, że poprzez orgazm w wyniku minetki straci cnotę, na której jej mocno zależy.

hahahahahaha jeszcze tak sie nie usmialem na forum przeczytaj sobie jeszcze raz co napisales ludzie nawet jak by to byla blondynka to by tak nie myslala to byl zart prawda dobry !
"MOJE GETTO NIE TO ZALICZYSZ NIE TO POKONASZ"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 14 wrz 2005, 22:32

Jarek pisze:
gareth1982 pisze:Może wpływ na to ma fakt, że jest jeszcze dziewicą, może rzeczywiście boi się orgazmu, może swojej reakcji i dlatego przerywa te pieszczoty.

I tu chyba leży przyczyna problemu. Może ona jest nieuświadomiona i myśli, że poprzez orgazm w wyniku minetki straci cnotę, na której jej mocno zależy.




Komentarz : buehehehehehe <eee...>
koniec komantarza
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
beciab7
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2005, 01:30
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: beciab7 » 04 paź 2005, 23:11

A może ona po prostu ma łaskotki, nic w tym dziwnego. Ja też je mam...szczególnie na brzuszku i szyi. Ale mojemu Tygryskowi to nie przeszkadza. A jak twoja pani się naprawdę odpręży to będzie wszystko w porządku. A poza tym, to ja myślę że trochę spontanicznego śmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 06 paź 2005, 09:41

A ja mysle zupelnie inaczej.Wydaje mi sie,ze mimo wszytko przezywa taki cichy orgazm w czasie tej minetki i wcale Ci tego nie pokazuje.Moze sie wstydzi tego,ze Ty potrafisz ja doprowadzic do orgazmu a ona Ciebie nie.No i po tym wszystkim nie ma juz ochoty bo gdy dalej ja''zabawiasz'' ona nie odczuwa przyjemnosci tylko dyskomfort.To takie odrzucenie bo nie ma juz ochoty dlatego probuje to jakos zamaskowac i robi to smiechem bo twierdzi ,ze ja to wtedy laskocze.Mimo wszystko probuj dalej:)
onaaa2222
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2005, 23:53
Skąd: koszalin
Płeć:

Postautor: onaaa2222 » 09 paź 2005, 00:02

ona sie smieje bo jej to sprawia przyjemnosc!!! jest wtedy zadowolona!!! <banan>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości