Zaspokajam do końca kobiete a ona mnie nie pomocy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 29 sie 2005, 11:07

Yasmine pisze:No to przeciez caly czas bylo kulturalnie, ale ile mozna <pijak>


mozna mozna :), niektorzy ludzie tak potrafia (vide >prawdziwi< politycy). Predzej zaczne sie przebierac w damskie ciuszki, niz Olechowskiemu puszcza nerwy :].
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 sie 2005, 11:12

___ToMeK___ pisze:mozna mozna , niektorzy ludzie tak potrafia

hehehe no ja nie mam tej zdolonosci. Jestem cierpliwa nawet bardzo, ale do czasu <aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sie 2005, 12:13

Mnie tam nerwy nie pusciły ..za spokojny jestem ...potraktowałem go tak jak on Nas ...nich poczuje co poczuć powinien , choc kto go tam wie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Izaurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2005, 13:23
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Izaurek » 29 sie 2005, 14:08

Widze ze to sie nigdy nie skończy!! Przesledźcie sobie ostatnie wpisy i powiedzcie mi gdzie tu są porady na temat seksu? Bo ostatnie strony sa tylko o jednym... moze wreszcie zakończymy ten temat?
Kocham Kubusia nad życie, bo tylko on jest normalny.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sie 2005, 14:40

Izaurek pisze:Przesledźcie sobie ostatnie wpisy i powiedzcie mi gdzie tu są porady na temat seksu?


Byly. Dopoki sie Twoj Kubus nie pojawil i nie narobil burdelu. :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sie 2005, 14:54

No tak ....obydwoje ze Szczecina <browar>
jak i... w zadnym innym temacie sie Izaurek nie wypowiedział tylko w tym i jednym w topiku o gejach
gratuluje chłopaka ! albo znajomego , chyba ??? ze faktycznie do siebie w tych swych przekonaniach pasujecie , to znaczy ze połowa znalazła swą połowę , jednak z swojego doswiadczenia wiem ,ze to nie bedzie trwac zawsze , zawsze też moge sie mylić
Mimo wszystko zyczę wam jak najlepiej , tylko nie wypowiadajcie sie w ten sposób jak wypowiadacie o rzeczach o których zaś nie macie pojecia , albo nie stać was na nie ! Bo jak pisał Charlie nikt Wam nie kaze jesc szpinaku , zaś nazywanie kogos oblesnym kto go je ...jest nie na miejscu <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Izaurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2005, 13:23
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Izaurek » 29 sie 2005, 18:29

Andrew aleś ty wytrwały jestes :/ to zaczyna byc powoli nudne... Widze ze dokładnie przesledziłes moje poczynania na tym forum... zaczynam sie Ciebie poważnie obawiać. Co 40-letni facet widzi w forum? Moze ciebie w domu i w pracy tyrają i pomiatają Tobą i dlatego wyżywasz sie na innych podkreślając swoją wyższosc w sprawach seksu! Ale okej ja broń zawieszam wiecej sie na ten temat wypowiadac nie bede! Andrew moja rada dla ciebie... przestan sie wymądrzac bo ludzie nie lubia takich jak Ty na dłuższą mete. A co do Puchatka... to gdyby nie on i jego poglady to od tygodnia nie mielibyscie o czym gadac... szukacie sensacji to ją Wam dostarczył... proste... Dzięki za niezwykle porywające komentarze...ale mam juz tego szczerze dosc!!! Aha i jeszcze jedno Andrew... zwracaj większą uwagę na ortografie bo czasami cięzko cie zrozumiec, szczególnie jak sie podniecisz ze komus mozesz dosrac!!!
Pozdrowienia ze Szczecina dla wszystkich normalnych i tych troche mniej <browar>
Kocham Kubusia nad życie, bo tylko on jest normalny.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sie 2005, 18:33

Izaurek pisze:A co do Puchatka... to gdyby nie on i jego poglady to od tygodnia nie mielibyscie o czym gadac...


O nas sie nie martw :]
Izaurek pisze:Co 40-letni facet widzi w forum?

A najlepsze, ze ich jest tu wiecej :D Jestesmy otoczeni <boje_sie> <aniolek2>

<banan>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 29 sie 2005, 19:40

Izaurek pisze:Andrew aleś ty wytrwały jestes Eeee.. no ten tego... to zaczyna byc powoli nudne...


Masz rację. To jest już nudne. Prawie się kończyło lecz znalazła się obrończyni biednego uciśnionego Puchatka. :>

Izaurek pisze:Co 40-letni facet widzi w forum? Moze ciebie w domu i w pracy tyrają i pomiatają Tobą i dlatego wyżywasz sie na innych podkreślając swoją wyższosc w sprawach seksu!


<hahaha> Dobre to było. Andrew zakompleksiony. A Izaurek trafnie postawiła diagnozę. Masz rację. Andrew przychodzi do domu i na dzień dobry od żony dostaje wałkiem po łbie. Żona patrzy na śmietnik za oknem a Andrzejek bierze kubeł i zapier**ala wyrzucić śmieci bo jak nie to znów oberwie. Dzieci się z niego śmieją i w ogóle. A nie dupczył już od 5 lat, bo któż by chciał takiego ciapę. <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Izaurek pisze:Andrew moja rada dla ciebie... przestan sie wymądrzac bo ludzie nie lubia takich jak Ty na dłuższą mete.


Ja tam go lubię. Zajebisty gość!

Izaurek pisze:A co do Puchatka... to gdyby nie on i jego poglady to od tygodnia nie mielibyscie o czym gadac...


Gdyby nie Puchatek to byśmy gadali. A tak to koleś tylko censored resztę i rzuca inwektywami.

Izaurek pisze:Dzięki za niezwykle porywające komentarze...ale mam juz tego szczerze dosc!!! Aha i jeszcze jedno Andrew... zwracaj większą uwagę na ortografie bo czasami cięzko cie zrozumiec, szczególnie jak sie podniecisz ze komus mozesz dosrac!!!


Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sie 2005, 19:52

sophie pisze:Czy moze podroz w czasie ze sredniowiecza?

na pewno nie ze sredniowiecza bo tam sie takie rzeczy dzialy ze nawet my bysmy wymiekli :)
Izaurek pisze:Yasmine czy dla ciebie dziewczyny które chca zachowac "czystosc" dla swojego meza to tez cos nienormalnego?

Normalne czy nienormalne nie chcialbym byc mezem takiej dziewczyny. Dla mnie takie zachowanie czystosci nie ma kompletnie zadnej wartosci... chyba ze negatywna.
PuchatekPL pisze:Osobiscie jestem z tych WYROZUMIALYCH i PRZYZWOITYCH, wiec takie rzeczy, jak konczenie w ustach partnerki mnie obrzydzaja

Przypomnial mi sie cytat z "Chlopaki nie placza":
- za kazde udziwnienie stowa
- my jestesmy normalni, nie bedzie zadnych udziwnien <hahaha>
PuchatekPL pisze:MODERATOR, gdzie jest MODERATOR ??!! BANA TEMU CHAMOWI !!

Cham juz bana dostal <pijak>
Izaurek pisze:Dobra Andrew.... pojechałes po całości.....poczekamy teraz na reakcje moderatorów... no bo przeciez za uzywanie słów których nie mam zamiaru powtarzac nalezy ci sie jakas kara prawda? Puchatka zablokowano..... wiec gdzie tu sprawiedliwosc??

Na szczescie lub Twoje nieszczescie ja tu decyduje co jest sprawiedliwe. I w moim odczuciu Andrew wykazal sie naprawde wielka spokojnoscia i tolerancja a w koncowce nawet kultura wypowiedzi (wczesniej rzecz jasna tez, ale wtedy bylo to szczegolnie widac) w opieprzaniu delikwenta. Nie kazdy tak potrafi <banan>
No ale jak tak Ci zalezy to moge poddac to pod glosowanie co z nim zrobic.
glosujacy: ja
ilosc glosow za uniewinnieniem: 1
kto przeciw: 0
kto sie wstrzymal: 0

Jednomyslnie ustalono ze Andrew jest niewinny <aniolek2>
Autokratyzm rulezzz

No to na tyle. Aha - myslalem nad tym by "uwolnic" puchatka od tego gniazda obrzydlistwa na zawsze jednak skoro tak go broniliscie to po miesiacu bedzie mial okazje wrocic i przeprosic :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 sie 2005, 19:54

Maverick pisze:sophie napisał/a:
Czy moze podroz w czasie ze sredniowiecza?
na pewno nie ze sredniowiecza bo tam sie takie rzeczy dzialy ze nawet my bysmy wymiekli usmiech


Chodzilo mi o ogolnie pojeta ciemnote umyslu :P
A co sie dzialo chociazby na francuskich dworach to zupelnie inna sprawa :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 sie 2005, 22:23

Izaurek pisze:Co 40-letni facet widzi w forum?

A co Ty widzisz? On moze przynajmniej pomoc, doradzic bo ma ogromna wiedze.
Tak poza tym, to forum jest dla kazdego. Rownie dobrze moze tu byc osoba majaca lat 13 czy 50.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 sie 2005, 08:23

Izaurek pisze:Andrew aleś ty wytrwały jestes :/ to zaczyna byc powoli nudne... Widze ze dokładnie przesledziłes moje poczynania na tym forum... zaczynam sie Ciebie poważnie obawiać. Co 40-letni facet widzi w forum? Moze ciebie w domu i w pracy tyrają i pomiatają Tobą i dlatego wyżywasz sie na innych podkreślając swoją wyższosc w sprawach seksu! Ale okej ja broń zawieszam wiecej sie na ten temat wypowiadac nie bede! Andrew moja rada dla ciebie... przestan sie wymądrzac bo ludzie nie lubia takich jak Ty na dłuższą mete. A co do Puchatka... to gdyby nie on i jego poglady to od tygodnia nie mielibyscie o czym gadac... szukacie sensacji to ją Wam dostarczył... proste... Dzięki za niezwykle porywające komentarze...ale mam juz tego szczerze dosc!!! Aha i jeszcze jedno Andrew... zwracaj większą uwagę na ortografie bo czasami cięzko cie zrozumiec, szczególnie jak sie podniecisz ze komus mozesz dosrac!!!
Pozdrowienia ze Szczecina dla wszystkich normalnych i tych troche mniej <browar>

kruciutko jeszcze <aniolek2> w kwesti mojej ortografi , oki moja wina , pracuje cały czas nad tym , ale zobacz ile róznego rodzaju błedów popełniłaś w tym swym poscie , póki takie robisz , osmieszasz sie wytykajac błedy innym !
Nie pracuje , jestem bezrobotny <aniolek2> ale gdybyś była dłuzej na forum, to bys to wiedziała.
W kwesti wymądrzania ...zatraciłas kolezanko róznice miedy tym,a wiedzą <aniolek2>
Popatrzcie ... jak to jest , ze w sprawach sexu mają takie zdanie , tyle rzeczy ich obrzydza , ale w słownictwie nie przebierają i to ich nie razi , to nie jest obrzydliwe , to według nich jest chyba normalne , wiec moje zdziwienie jest własnie w ta stronę ukierunkowane , bowiem z tego co mi wiadomo ludzie sie tak wyrazajacy pochodza z patologicznych rodzin , lub ... z dzielnic o nie najlepszej reputacji (slamsy itp.) tyle. ze tam sex ich nie obrzydza ! wiec co jest grane ? <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sie 2005, 09:07

Doba, czas zakonczyc ta bezowocna dyskusje i mega off topik
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 30 sie 2005, 09:40

Boże chron nas przed "normalnymi"
przed nienormalnymi zboczencami (takimi jak my) obronimy sie sami <bicz1>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
cooltlenek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2005, 09:28
Skąd: Pom. Zach.
Płeć:

Postautor: cooltlenek » 30 sie 2005, 11:27

Andrew pisze:No tak ....obydwoje ze Szczecina


Ja tylko chciałem dodać, że bardzo mi przykro, że ten cały "PuchatkowyIzaurek", pisze z mojego kochanego miasta :(
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości