Co zrobić żeby było zajebiście dla niej

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Naz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2005, 04:52
Skąd: Kn-a
Płeć:

Co zrobić żeby było zajebiście dla niej

Postautor: Naz » 15 sie 2005, 15:38

To mój pierwszy post więc witam wszystkich na tym forum. <aniolek2>
Przejde od razu do konkretów. Już same napisanie tego topicu jest dla mnie wielka trudnością,
gdyż jestem tym bardziej nieśmiałym typem chłopaka <belt1> (pozatym nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy).

Mam 17 lat i poznałem dziewczyne o 1,5 roku starszą ode mnie. Bardzo się w sobie zakochaliśmy. Moja dziewczyna jest o wiele bardziej doświadczona ode mnie, gdyż byłem jeszcze prawiczkem gdy ją poznałem ( mówie szczerze bo nie ma co owijać w bawełnę).
Wiem że miała kilku typów przedemną ale to mi nie przeszkadza. Czesto z sobą rozmawiamy na temat seksu i tak dalej. Teraz już po 3 miesiącach z nią jest mi dobrze i mniej więcej "rozpracowałem ją" prosze dziewczyny/kobiety nie obrażały się, że ujmuje to w takie słowa. Mam bowiem takie moto:
"Dostajesz prezent (tu dziewczyna), rozpakowujesz go sam(rozpracować,co lubi itp).
Wiem że nie należe do tych najlepszych ani najgorszych w łóżku. Ale nawet moja ukochana dziewczyna mówiła mnie, że na te kilka razy ( nie mamy bowiem dużo okazi) szybko się uczę.

*Teraz mój czuły punk a zresztą sedno sprawy*
Jak kochamy się wiem, że doprowadzam ją do orgazmu i jest mi też dobrze.. nie raz mówiła po "tym" że jestem zajebisty i bardzo się jej to podobało, odwzajemniam to również. Ale jeżeli tak myślę o jej przesżłości i czasem jak ze sobą rozmawiamy, czuje się taki "cienki" ( może to ja sobie to wmawiam czy co, ale jestem jeszcze nie doświadczony)
W łóżku staram sie jak najlepiej, patrzę na to jak reaguje na dany mój "ruch" czy to w grze wstępnej czy już stosunku. Staram się ją dotykać to lżej to mocniej w niektórych miejscach, to pocałowac bardziej namiętnie to leciutko przejechac moimi ustami po jej ustach. Czy tez podczas petingu.

Wzracam się teraz do bardiej doświadczonych chłopaków o radę, również proszę dziewczyny może o ujęcie w odpowiedziach najczęstszych czułych punktów dziewczyn.
Chodzi mi tu jedynie żeby moja dziewczyna miała z tego jak największa przyjenośc :D
Wiem, gdyż jestem troszke oczytany że u kobiety występuje faza podniecenia a później juz faza orgazmu. Wiem że kobieta może przezywać różnej długosci orgazm, im dłuższy tym lepszy i o to mi właście chodzi w tym całym topicu.
Wzracam sie do was o radę bo jesteście o wiele bardziej doświadczeni o de mnie. Chciałbym podniecić soją dzieczynę na Maxa tak żeby się "zajebiscie czuła" żeby miała jak najlepszy orgazm.

Proszę też resztę aby od razu nie rzucała się z postami wysmiewających mnie. Naprawdę cięzko mi było napisac topić. Proszę o rady czy też wskazówki...
Z góry dziękuję....
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.....
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 16:09

Naz, za bardzo sie przejmujesz. Chcesz jak najlepiej, a ja jestem ciekawa czy ona tez sie tak stara jak Ty, czy tak Ci dogadza na wszystkie sposoby. Czy tylko lezy i czeka na Twoj pieszczoty? Wydaje mi sie, ze robisz wszystko tak jak trzeba, bo jej sie to bardzo podoba(slyszysz to z jej ust i pewnie widzisz jej reakcje)i poza tym jestes nastawiony tylko na dawanie. Jesli myslisz ze dostaniesz tutaj "instrukcje" dla kobiety to sie mylisz. Kazda jest inna, kazda podnieca w mniejszy lub wiekszy sposob cos innego. Mowisz, ze nie przeszkadza Ci,ze miala kilku partnerow przed Toba, ale podswiadomie probujesz ich przebic. Chcesz byc lepszy. Zamiast pytac sie nas co zrobic zeby Twoja dziewczyne podniecic na maxa, zapytaj jej. Napisales
Naz pisze:Czesto z sobą rozmawiamy na temat seksu i tak dalej

wiec czemu o tym z nia nie porozmawiasz. Czego ona chce.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 sie 2005, 16:38

zgadzam sie z Yasmine... Baw sie w malego Kolumba i sam odkrywaj co najbardziej na nia dziala, co najbardziej lubi... Rozmawiaj z nia.
Kazda kobieta jest inna. Moze byc tak ze przy jednym facecie nie lubimy danego rodzaju pieszczot a przy innym dokladnie ta sama pieszczota sprawia ze odlatujemy z rozkoszy :diabel2:
A co do poprzednich partnerow - przestan tym sobie zaprzatac glowe. Jest teraz z Toba i to sie liczy a nie to co bylo. Nie porownuj sie z nimi, bo po co? :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2005, 17:06

Jest tak ....jesli nie wpłyniesz przed samym stosunkiem na kobiete tak by potem bylo dobrze , to potem.... choc byś był mistrzem swiata w te klocki , to jesli Ona sama sobie nie pomoze , jezeli Ty sam w sobie jako osoba , osobowosc , na nią nie wpłyniesz , to nic wiecej nie osiągniesz chocby nie wiem co !
chodzi mi o to , ze nie sztuka znajomosci potrzeb kobiet doprowadzic je moze do mega orgazmu , to One same musza to zrobić , jak ????
juz mówie tak przykładowo ! dwoje facetów bedzie robic dokładnie to samo , i dokładne to , czego oczekuje od nich kobieta , z obiema osiągnie orgazm , ale z jednym z nich tylko ...ten mega ! i wcale nie musi to zalezec od rozmiarów członka , wystarczy, ze bedzie normalny- ze tak powiem <aniolek2>
i tu jest problem ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 sie 2005, 23:12

Andrew pisze: tu jest problem

Rozwine tę myśl do kilku słów ... Musisz ją pożaądnie rozgżac :D A jest na to kilka sposobów...
1.Jesteś wysoko iteligenty emocjonalnie i będziesz wiedział czego chce bez słów.[jasnowidz]
2.Czeka cię drga prób i błędów.
Poznaj ją dokłądnie a ona ciebie szukajcie tego co wam na początek bedzie i odpowiadac i opanujcie to do perfekcji. A dopiero potem zmieniajcie schemat :D
To z mojego przkładu :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2005, 09:06

[i] nie !! nie o to chodzi , chodzi o to iż sam w sobie dany osobnik ma coś w sobie iż działa na kobiete inaczej (lepiej ) jego zapach , smak , spojrzenie itd. [i]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 16 sie 2005, 09:41

Muszę się zgodzić, nie ma to jednak jak sytuacja a której partener już sam w sobie działa podniecająco na kobiete zanim jeszcze zdąrzy ją pocałowac czy dotknąć. Wszystko rozgrywa się w głowie. Jak mowi Andrew to często jego osoba,: zapach, spojrzenie, błyskotliwość , głos oddziaływują seksualnie na kobietę a co za tym idzie szybciej się ona rozkręca i większą odczuwa przyjemność. Bo ma w świadomości, że robi to własnie z tym konkretnym...

Więc do dzieła Naz rozpal jej zmysły..:)
Wiem , żę to łatwiej powiedziec niz wykonać :diabel2:
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 16 sie 2005, 15:23

Mysle, ze dziewczyna i tak powinna sie bardzo cieszyc, ze sie starasz. Dobrze, ze jestes otwarty i chcesz jej sprawic jak najwieksza przyjemnosc. Wydaje mi sie, ze wszystko przyjdzie z czasam. Nauczenie sie ciala partnera trwa bardzo dlugo, dlatego z niczym nie nalezy sie spieszyc i niepotrzebnie przejmowac. Rob swoje a wszystko bedzie dobrze :)
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 sie 2005, 15:44

Andrew pisze:[i] nie !! nie o to chodzi , chodzi o to iż sam w sobie dany osobnik ma coś w sobie iż działa na kobiete inaczej (lepiej ) jego zapach , smak , spojrzenie itd. [i]

NIewiem ale jak bym usłyszał bym to od kobiety lub od wielu kobiet.Zapewne miałeś taką mozliwość zapisaną w gwiazdach :D
Cherry pisze:Muszę się zgodzić, nie ma to jednak jak sytuacja a której partener już sam w sobie działa podniecająco na kobiete zanim jeszcze zdąrzy ją pocałowac czy dotknąć. Wszystko rozgrywa się w głowie. Jak mowi Andrew to często jego osoba,: zapach, spojrzenie, błyskotliwość , głos oddziaływują seksualnie na kobietę a co za tym idzie szybciej się ona rozkręca i większą odczuwa przyjemność. Bo ma w świadomości, że robi to własnie z tym konkretnym...

Ja sie z tym zgadzam, ale jak móisz wszystko rozgrywa się w głowie. A tam bardzo łatwo namieszać. [wbrew pozorom]
Andrew nie przekomazajmy sie :D

CichyPL pisze:Wydaje mi sie, ze wszystko przyjdzie z czasam.

Amen !
CichyPL pisze:Nauczenie sie ciala partnera trwa bardzo dlugo, dlatego z niczym nie nalezy sie spieszyc i niepotrzebnie przejmowac. Rob swoje a wszystko bedzie dobrze

No wyjęte z mojej głowy :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 16 sie 2005, 17:08

Naz pisze:Ale jeżeli tak myślę o jej przesżłości i czasem jak ze sobą rozmawiamy, czuje się taki "cienki" ( może to ja sobie to wmawiam czy co, ale jestem jeszcze nie doświadczony)

Zostaw w spokoju jej przeszłość i nie myśl o tym w tych kategoriach jesteście teraz tylko dla siebie!!
Wiesz każda kobieta czuje inaczej , każda ma inny temperament więc to Ty sam musisz ją "rozgryść" Jeśli mówi że jest jej dobże to pewni tak jest skoro rozmawiacie szczerze to powiedziała by Tobie co jest nie tak albo czego od Ciebie oczekuje.
Wiesz w tych sprawach też dużą rolę gra to co do siebie czujecie i na ile jesteście już sobie bliscy.Heh pamiętaj trening czyni mistrza
pozdrawiam <aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 08:36

Mozesz być mistrzem swiata , a twoja kobieta ltac pod nebem w sexie , ale moze byc tak ze przyjdzie ten ktoś , niewiadomo w zasadzie kto , i dlaczego i skąd , i tak namiesza , ze mu ulegnie , a jak ulegnie ! to w sexie odfrunie poza rzeczywistosc , i twoje mistrzostwo ...nagle stanie sie nc nie warte , albo mało warte , tk to jest z kobietami <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 17 sie 2005, 09:29

do mega orgazmu ? 8) Najwazniejsza jest gra wstępna jak juz ja dobrze rozkręcisz to kazdy twój dotyk w danej chwili będzie ją podniecał , w konsekwenji będzie miałą mega orgazm a przynajmniej orgazm ;) (ale nie od dotyku ) bo jezeli juz jestescie razem coś was łączy to moze to wystarczyć PZDR <browar>
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Kosmaty
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2005, 07:45
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kosmaty » 17 sie 2005, 11:17

Stary mam ci do powiedzenia tylko jedno baby to najbardziej skomplikowany mechanizm na świecie (bez obrazy). Osiągnięcie przez nią takie orgazmu jest trudne ale wykonalne. Raz w życiu mi się to udało i to chyba przez przypadek. Niewiem czy kobiety z forum się zgodzą ale nie możesz z nią robić tego zaczęsto ( rób 1-2 dni przerwy żeby cię pożądała) oczywiście jak już bardzo brdzie chciała to nie odmawiaj bo wiesz skok w bok albo inne takie. Dobra dalej musisz sprawić by czuła się wyjątkowa że tylko ona jest taka na świecie i zależy ci na niej tak jak na nikim innym (proponuje kwiaty czekoladki może teatr albo romantyczną kolacje przy świecach. Następny krok to nastrój bez odpowiedniej muzyki ani rusz proponuje Ray'a Wilssona jak byś był zaiteresowany to napisz mogę przesłać) oczywiścię świece żadnego śztucznego światła (najlepiej zapachowe poczytaj o afrodyzjakach to się tyczy też jedzenia) Jedzenie powinno być dobre ale najlepiej jak zrobił byś je sam
żeby wiedziała że dla niej nawet gotujesz. No i sprawa podstawowa długa gra wstępna jak przedziecie do rzeczy (minetka powinna być dluga i namiętna z pasją pełna uczycia ona na pewno się odwzajemni) no a reszte to ty już sam musisz załatwić tylko pamiętaj nie zapomnij o rzadnym centymetrze jej ciała smakuj ją powoli i rozkoszuj się długo ale nie być w seksi cały czas tak delikatny niech znajdą sie typu przy pozycji na pieska pociągnąć (nie zamocno) za włosy czy dać klapsa one to lubia. To chyba wszystko no morzesz wprowadzić różne udziwnienia ypuy opaska naoczach itd. ale to już według gustu i upodobań. Pamiętak kobieta to człowiek który wszystko czyje a plastikowa gum lala wiec nie spiesz się i bądź spontaniczny. A tak nawiasem mówiąc po takiej akcji w jej oczach jej wcześnisi partneży zrobią się malutcy.
Powodzenia acha prosze panie o komentaż czy w mojej wypowiedzi jest ziarenko prawdy mojej pani taki sex pasuje.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 17 sie 2005, 12:33

Kosmaty pisze:Stary mam ci do powiedzenia tylko jedno baby to najbardziej skomplikowany mechanizm na świecie (bez obrazy). [...]Powodzenia acha prosze panie o komentaż czy w mojej wypowiedzi jest ziarenko prawdy mojej pani taki seks pasuje.


hehe, aż dziw bierze, że masz 17 lat
I w jakiż kunsztowny sposób to opisałeś <aniolek2>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
natalusia1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2005, 19:31
Skąd: dom
Płeć:

Postautor: natalusia1986 » 17 sie 2005, 19:44

hej Naz, z tego co na poczatku napisales wg mnie wynika ze w sprawach intymnych idzie Ci calkiem nieźle. wydaje mi sie tez ze Twoja Partnerka jest przeciez zadowolona, sam wymieniles: 'nie raz mówiła po "tym" że jestem zajebisty i bardzo się jej to podobało'. Wiec w czym widzisz problem? :) Pisales tez ze zawsze obserwujesz jej poszczegolne reakcje i ze "ją rozpracowałes" zatem nikt inny tylko Ty sam powinienes wiedziec co jej sie najbardziej podoba, co jej sprawia najwiekszą przyjemnosc... a jesli masz jeszcze jakies wątpliwosci to po prostu z nią porozmawiaj, bo nie ma to jak szczera rozmowa dwóch bliskich sobie osób :) Zycze powodzenia :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 21:57

Wszystko pieknie , tylko ze to zadziała raz góra trzy razy , potem juz nie zupełnie , i tu jest problem ! mozesz wymyslać cuda , podobać sie beda , a owszem i bedzie zachwycona , sek jednak w tym , ze jak kto inny zrobi to samo co Ty za pierwszym razem , przy czym bedzie to tzw. ten ...to bedzie znowu lepszy ...no masz babo placek <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Re: Co zrobić żeby było zajebiście dla niej

Postautor: xiu » 17 sie 2005, 22:00

Naz pisze:Co zrobić żeby było zajebiście dla niej??


tu masz moj chwyt na "wykonczenie" partnerki
tak zwany orgasmlity:
gora-gora-gora-dol+fire
albo
prztyrzymaj blok 5 sek wtedy przod-przod-tyl-dol-fire
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 sie 2005, 22:06

Nie pytaj się nas, tylko odkrywaj! Kobiety lubią odkrywców. :D <browar> ;)

[ Dodano: 2005-08-17, 22:07 ]
xiu pisze:tu masz moj chwyt na "wykonczenie" partnerki
tak zwany orgasmlity:
gora-gora-gora-dol+fire
albo
prztyrzymaj blok 5 sek wtedy przod-przod-tyl-dol-fire


Chyba nikt nie zczaił dowcipu. Znaczy - ja zrozumiałem. Ale kiepski był. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 22:23

ja bynajmniej nic nie kumam z tego ....mam sie wstydzic ??? miec jakieś kompleksy z tego powodu ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości