Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 sie 2005, 23:29

misiek pisze:a nie na Tobie baranku.

misiek, przeciez to jet LEW ! Zwierzeta Ci sie pomylily :]

Mysiorek pisze:Bo se jestem na czerwono .

faajnie...tez tak chce :).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2005, 23:29

Mysiorek pisze:Po drugie... dziecko jest właśnie TA istotą bez świadomości. Jest jak tabularasa, do zapisania. A pisać będą geje!

wszyscy beda pisac.
poza tym niestety - ten argument mnie nic a nic nie przekona.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sie 2005, 23:31

misiek pisze:Porozmawiać moge ale z Człowiekiem

Nic się nie uczysz... nic! Nie możesz w zdaniach ukrywać złośliwości co do drugiej osoby stosując domysły kto jest Człowiekiem, a kto człowiekiem.
Jeśli nie uspokoisz się, poproszę o ostrzeżenie dla Ciebie.
Wyluzuj się, zrób wdech-wydech... i dyskutuj normalnie. <zly1>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sie 2005, 23:33

lollirot pisze:wszyscy beda pisac.

Jacy wszyscy?! <boje_sie>
Chyba ci wszyscy to w 20%?
Bo 80% wnoszą jego rodzice czyt. opiekunowie prawni lub wychowawcy!!!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 23:34

misiek pisze:Porozmawiać moge ale z Człowiekiem, który posiadł w tym temacie jakąs wiedzę. Dziewczyny zostawiły link do odpowiedniej strony. Warto ją poczytac by coś nowego poznać i móc później dyskutować


A do czego ja mam Ci niby podeslac linka??? Zaraz nazwiesz to kolejnym "Mein Kampf"... Wiedze przekazalem na samym poczatku (homo nie jest przekazywane przez geny) a dalej przedstawilam swoje zdanie... Chyba odruzniasz te dwie rzeczy... A tego linka przeczytalem... Kazdy punkt siedzenia ma inny punkt widzenia... A przeczytaj cos o dziecku zgwalconym przez pedo na pewno nastawisz sie pozytywnie do kolejnych zboczen... A wiesz ile bylo przypadkow(smiertelnych) zwierzatek z rozwalonym odbytem przez im podobnych? I nie pisz ze mordercy hetero tez robia rozne rzeczy bo kazdych z nich powinien osadzic sad albo nawet nie... Nie uwazasz ze lepiej byloby gdyby tego problemu nie bylo? W kazdych z tych przypadkow (morderca, homo) najwieksza role ma wychowanie...
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 23:38

ZWIĄZKI GEJÓW

Argumenty za: wygodniejsze życie, rozwiązanie prozaicznych problemów (odbieranie paczki na poczcie, wizyty w szpitalach), potrzeba jakiejś legalizacji życia, a może też chęć zerwania z mitem, że wszyscy geje zmieniają co chwila partnerów i nie umieją się ustatkować w stałym związku. Argumenty przeciw: świętość małżeństwa, reprodukcyjna rola rodziny, strach przed gejowską adopcją dzieci. Ale chyba jeszcze bardziej strach przed zalegalizowaniem istnienia kosmitów w społeczeństwie. Bo dając im jakieś prawa, specjalnie dla nich, przyznajemy się, że są, że żyją wśród nas. A przecież większość z nas nie zna żadnego geja. Żadnego ujawnionego geja.

[ Dodano: 2005-08-05, 23:41 ]
I. NIE MA ALTERNATYWY "HOMO CZY HETERO"

Po pierwsze zdałem sobie sprawę, że podświadomie stawiam sobie to pytanie tak: "czy lepiej, żeby dziecko było wychowywane w rodzinie hetero, czy homo?". Czy lepiej, żeby miało i mamusię i tatusia, czy dwóch tatusiów (dwie mamusie). I zauważyłem, że zdumiewająco wiele osób tak stawia ten problem. I odpowiadałem uczciwie: lepiej mieć i mamusię i tatusia. ALE TO JEST FAŁSZYWA ALTERNATYWA. Mówimy o ADOPCJI dziecka. Ja miałem w głowie obraz małej dziewczynki, którą zabierają ze szczęśliwej heteryckiej rodziny i dają rodzinie homoseksualnej. Kiedy sobie to uświadomiłem, zrozumiałem, że to KOMPLETNA BZDURA. Mit rozsypał się. Mówimy o ADOPCJI dziecka. Sieroty, która nie ma nikogo. Ani mamusi, ani tatusia. Jest zamknięta w miejscu, które przyjemne jest tylko z nazwy. To nie jest korczakowski dom dziecka. To nie są kolorowe zabawki, wesoła zabawa, wieczne przedszkole. To jest samotność. To jest brak miłości. To jest choroba sieroca. I nawet pominę aspekt ekonomiczny - biedę i ubóstwo domów dziecka. Dziecko patrzy przez szybę na świat, gdzie inne dzieci mają mamusię, mają tatusia, mają mamusię i tatusia. Ono nie ma NIKOGO. Czy ktoś uczciwy może powiedzieć, że dla takiego dziecka lepiej nie mieć NIKOGO, niż dwóch tatusiów? Dwóch mam? Dzieci w SIEROCIŃCACH jest znacznie więcej, niż par czekających na adopcję (nota bene SKANDALICZNIE długo). Nie ma więc alternatywy "czy dać homo, czy hetero". Starczy dla wszystkich, a dużo jeszcze zostanie. My, heterycy, postaramy się o to. Bo to są nasze, często porzucone, dzieci. O tę zbrodnię gejów nie oskarżymy.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sie 2005, 23:44

misiek pisze:ZWIĄZKI GEJÓW....

A to jakiś prymitywny manifest gejowski? To cytat skądś?
Po co?

Są tysiące rodzin normalnych, które chcą takie dzieci właśnie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 23:45

misiek pisze:Mówimy o ADOPCJI dziecka.

To ty ciagle piszesz o tej adopcji.... To chyba osobny temat i chyba ja sie juz na niego nie pisze... Nie na mnie juz taka odpowiedzialnosc sory... Ale faktycznie warty rozpatrzenia.... Mysle ze to przeszlo w przypadku dzieci juz prawie dojrzalych ale nie ja juz sam nie wiem....
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 sie 2005, 16:30

Misiek ???? jak juz tu to wkleiłes , to i wklej z tamtego forum ciag dalszy dyskusji !! <aniolek2> <aniolek2>
ja go znam .................. zdanie swoje juz wyraziłem ...wiec nie bede tego ciągnoł w nieskonczonosc <browar>
dzieci + geje ........... NIGDY !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Kubus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 00:53
Skąd: Półnoć
Płeć:

Postautor: Kubus » 06 sie 2005, 18:04

no to teraz napiszcie jeszcze ze geje to zdrowi ludzie. normalni moga byc za wyjatkiem jednego jedynego aspekt, doskonale wiemy jakiego. tylko gdyby ich rodzice byli tez tak "normlani" to by ich nie było.
jestem zdania ze powinno ich sie leczyc oczywiscie nie przymusowo ale dobrowolnie. wiem wiem sa alkoholocy tylko oni nie prostestuja i nie chwala sie swoimi upodobaniami.
jak sobie chca niech sobie robia co tylko dusza zapragnie ale legalizacja nigdy!! bo potem beda nastepne sprawy itd

zeby nie było nie boje sie ich a raczej chce im pomóc bo tak jak pisałem poza tym jednym sa zwykli. ale to jest na tyle nie zwykłe ze moge to tolerowac ale nie moge akceptować.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 06 sie 2005, 18:52

Jestem przeciw. Nie przeciw gejom ale przeciwko legalnym związkom. O adopcji już nie wspomnę bo mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie.
A co do słowa normalny to w naszym społeczeństwie nie jest to uważane za normalne. Tak samo jak się mówi, że jesteśmy krajem chrześćjańskim bo większość to chrześćjanie tak samo jesteśmy krajem hetero bo to właśnie NORMALNY schemat rodziny.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 09 sie 2005, 11:45

fish pisze:Jestem przeciw. Nie przeciw gejom ale przeciwko legalnym związkom.

Mnie tam to nie przeszkadza. W końcu jeżeli dwóch panów/dwie panie zechcą razem być to fakt legalizacji ich związku nie ma znaczenia. Dlaczegon państwo ma utrudniać życie ludziom, którzy się kochają?? Jeżeli chcą to i tak stworzą rodzinę, następstwem legalizacji będzi tylko możliwość wspólnych rozliczeń i uproszczenie postępowania spadkowego.

fish pisze:O adopcji już nie wspomnę bo mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie.

O każdej adopcji w naszym pięknym kraju stanowi sąd. Legalizacja związków homo nie z tym wiele wspólnego, bo wielu związkom hetero też odmówiono tego przywileju. Wiem, że metodę na to i tak mają opracowaną bez pomocy Państwa i uwierzcie, że wiele par homo wychowuje dzieci w świetle prawa i robią to niegorzej niż inne pary. Pozatym wszystkich negujących taką możliwość "dla zasady, bo pedzie są obrzydliwi" zapraszam do odwiesdzenia kilku domów dziecka. Obejrzyjcie sobie jakie tam panują warunki, potem moze spojrzycie na to z innej strony.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 sie 2005, 11:58

Co Ty tak wyskakujesz z domami dziecka? Zawsze były, są i będą. Kwestia tylko poprawienia w nich warunków bytowych. Choćby rodziny zastępcze czy cos w tym stylu. Wybacz ale dwóm tatusiom dziecka bym nie oddał na wychowanie. Nie jest to normalny model rodziny. Zresztą patrząc już z punktu widzenia psychologii ile jest takich przypadków, że dziecko jest spaczone, bo mamusia kąpie synka do 15 roku życia, albo wchodzi w grę inne wykorzystywanie przez rodziców. Uważasz, że dziecko jak się napatrzy na całujących się tatusiów to nic mu nie będzie skoro model społeczeństwa widziany dookoła jest zupełnie inny?
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 09 sie 2005, 12:04

misiek pisze:Temat z innej beczki, aczkolwiek związany z seksualnościa człowieka.
Czy jesteście za legalizacją zwiazków homoseksualnych w naszym kraju???
Proszę o odpowiedzi

Jestem przeciw..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 sie 2005, 23:31

Przyznam sie ze nie chce mi sie czytac tych 100 postow przed moim.

Napisze tak:
Jestem za umowa cywilna. Czyli aby sobie zyli jak tam chca, spisuja umowe u notariusza ze maja takie prawa i takie obowiazki itd. Ale nie mozna tego nazywac malzenstwem! I niem oze sie to odbywac w urzedzie stanu cywilnego. Ot co, zwyczajna umowa cywilna pomiedzy 2 osobami. I dzieki niej mogliby miec wszystko tak jak w malzenstwie (dziedziczenie itd) czyli to o co im chodzi.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 sie 2005, 23:40

guli pisze:wiele par homo wychowuje dzieci w świetle prawa i robią to niegorzej niż inne pary

... że jest spokój i symbioza??!!
O czym Ty piszesz? Dla prawidłowego rozwoju dziecka potrzebne są OBYDWIE płci!!!
OBYDWIE!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 10 sie 2005, 08:45

Napisze tak:
Jestem za umowa cywilna. Czyli aby sobie zyli jak tam chca, spisuja umowe u notariusza ze maja takie prawa i takie obowiazki itd. Ale nie mozna tego nazywac malzenstwem! I niem oze sie to odbywac w urzedzie stanu cywilnego. Ot co, zwyczajna umowa cywilna pomiedzy 2 osobami. I dzieki niej mogliby miec wszystko tak jak w malzenstwie (dziedziczenie itd) czyli to o co im chodzi.[/quote]

dokładnie tak samo mysle.A co do adopcji dzieci to jestem przeciw, nie mam nic do gejów czy lesbijek ale nikt mi nie wmówi ze to byłoby normalne.
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 10 sie 2005, 11:25

fish pisze:Co Ty tak wyskakujesz z domami dziecka? Zawsze były, są i będą. Kwestia tylko poprawienia w nich warunków bytowych.

Wiem, że były, są i będą. Ale dobrze wiem, jakie tam panują warunki.

fish pisze:Choćby rodziny zastępcze czy cos w tym stylu.

Rodziny zastępcze... tam w wielu przypadkach dziecko traktowane jest jako maszynka do zarabiania pieniędzy. Nie wiem, czy wiesz, ale z tego można nieźle żyć :(

fish pisze:Wybacz ale dwóm tatusiom dziecka bym nie oddał na wychowanie.

Raczej nawet nie będą się pchali. Z reguły dzieci fundują sobie lesbijki.

fish pisze:dziecko jest spaczone, bo mamusia kąpie synka do 15 roku życia, albo wchodzi w grę inne wykorzystywanie przez rodziców.

Tak i jak do tej pory dotyczy to głównie par hetero.

fish pisze:Uważasz, że dziecko jak się napatrzy na całujących się tatusiów to nic mu nie będzie skoro model społeczeństwa widziany dookoła jest zupełnie inny?

Co do modelu społeczeństwa... Znam spaczoną młodzierz. Niestety nasz model społeczeństwa zakłada, ze dzieciak musi mieć buty NIKE, czapeczkę Reebok, komórę i przede wszystkim kasę. Uwierz mi na słowo, to bardziej wypacza młode umysły, niż widok gejów. mógłbym poprzeć to imiennymi przykładami. Nasz model społeczeństwa jest całkiem do dupy i to niezależnie od tego jak są traktowane mniejszości sexualne. Winien jest poziom oświaty itp. ale to już OT
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 sie 2005, 11:43

guli pisze:Niestety nasz model społeczeństwa zakłada, ze dzieciak musi mieć buty NIKE, czapeczkę Reebok, komórę i przede wszystkim kasę.

Jakze smutno prawdziwie opisane :(.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 sie 2005, 12:14

Niestety nasz model społeczeństwa zakłada, ze dzieciak musi mieć buty NIKE, czapeczkę Reebok, komórę i przede wszystkim kasę.


Ale jaki model społeczeństwa to zakłada? To, że ktoś chodzi w butach Nike to ma coś oznaczać? Po prostu wygodne i tyle, ja też chodzę i moja córka również. Wypaczony jestem? Chyba bardzo bo mam ze trzy pary. Komórke też mam i córka również. Jestem po prostu nienormalny :)
Bardziej mi pasuje jak ktoś się woli ubrać, niż mieć poprzekręcane w głowie, że dwóch tatusiów czydwie mamusie to normalny obraz społeczeństwa. Dla takiego pedalstwo w zakonie będzie normalne.

Tak i jak do tej pory dotyczy to głównie par hetero.


Więcej by było gdyby pedały miały dzieci.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 11 sie 2005, 23:09

jestem stanowczo na NIE!

Uwazam, ze to pierwszy krok. Krokiem nastepnym byloby zezwolenie na adopcje dzieci przez zwiazki homo. Nastepnym legalizacja pedofilii. Potem....

Po prostu jestem przeciw ZBOCZENIOM :]
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 11 sie 2005, 23:13

___ToMeK___ pisze:Po prostu jestem przeciw ZBOCZENIOM

Bo homoseksualizm jest zboczeniem.
Ale jest uleczalny.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 12 sie 2005, 16:58

Mysiorek pisze:
___ToMeK___ pisze:Po prostu jestem przeciw ZBOCZENIOM

Bo homoseksualizm jest zboczeniem.
Ale jest uleczalny.


Homoseksualizm nie jest chorobą ani zboczeniem więc nie trzeba go leczyć. Czy są skierowania od lekarza do specjalisty albo czy NFZ refunduje koszta takiego leczenia (jeśli już jest to choroba?). A co do leczenia to pewnie lepsze skutki przyniosłoby lecznie homofobii bo dla mnie to jest choroba która przeczy "przykazaniu miłości" a przecież 96% Polaków to katolicy.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sie 2005, 17:34

Moniczka_21 pisze:
Mysiorek pisze:
___ToMeK___ pisze:Po prostu jestem przeciw ZBOCZENIOM

Bo homoseksualizm jest zboczeniem.
Ale jest uleczalny.


Homoseksualizm nie jest chorobą ani zboczeniem więc nie trzeba go leczyć. Czy są skierowania od lekarza do specjalisty albo czy NFZ refunduje koszta takiego leczenia (jeśli już jest to choroba?). A co do leczenia to pewnie lepsze skutki przyniosłoby lecznie homofobii bo dla mnie to jest choroba która przeczy "przykazaniu miłości" a przecież 96% Polaków to katolicy.

A ta znowu swoje...Nie znasz sie przypadkiem z tą panią z LSD Senyszyn czy jak jej?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 12 sie 2005, 18:12

nie widze nic zlego w posiadaniu przez pary homoseksulne praw do adpocji <aniolek2>
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 12 sie 2005, 18:40

xiu pisze:nie widze nic zlego w posiadaniu przez pary homoseksulne praw do adpocji <aniolek2>


a w dosiadaniu przez starszych panow kilkuletnich dziewczynek? :D Przeciez to nie ich wina, tacy juz sie urodzili :]
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 12 sie 2005, 18:46

Moj pierwszy post :) Kermit mowi ze jest przeciwko legalizacji związkow homoseksualnych, choc do samych gejow nie czuje urazy. Jezeli chodzi o adopcje to moim zdaniem jest to CHORE i nigdy, nigdzie nie powinno zostac wprowadzone w zycie. Przeciez dwojka takich gejow wychowa 3 pedała. Gejow powinno sie leczyc.I nie powinni nawet CHCIEC adopcji itp. Osobiscie 100x wolałbym siedziec w biednym domu dziecka itp niz byc wy\chowywany przez 2 pedalow!Jezu!A jakbym chcial do domu dziewczyn e przyprowadzic :| LINCZ <bicz1>
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 12 sie 2005, 18:47

Stanowczo NIE ... chyba ze tak jak pisano wczesniej ... slubik cywilny ... i niech sobie siedza w domu a nie chodza po miescie przyklejeni do siebie... nie wyobrazam sobie pytania mojego dziecka w przyszlosci "Tato a czemu ja mam Ciebie i Mamusie a Krzyś Kowalski dwoch tatusiow?" wrrr adopcji NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE
pozdrawiam:) <browar>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 sie 2005, 19:00

Moniczka_21 pisze:Homoseksualizm nie jest chorobą ani zboczeniem więc nie trzeba go leczyć.

Taaa... alkoholizm też przez długi czas nie był chorobą....
Homoseksualizm leczy się tak samo jak alkoholizm, przez Grupy Wsparcia!!!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 sie 2005, 19:23

Mysiorek pisze:
Moniczka_21 pisze:Homoseksualizm nie jest chorobą ani zboczeniem więc nie trzeba go leczyć.

Taaa... alkoholizm też przez długi czas nie był chorobą....
Homoseksualizm leczy się tak samo jak alkoholizm, przez Grupy Wsparcia!!!
<browar>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 172 gości