Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sie 2005, 20:42

Belzebub pisze:Z Twoich ostatnich postów wnioskuję, że w homoseksualistach najbardziej przeszkadza Ci to, że nie mogą mieć dzieci.

Jak to przeszkadza? To jest "cudowne" zrządzenie ewolucji!
Belzebub pisze:Oni istnieją i nie zmienią swoich preferencji seksualnych! Bo sami nie mogą nic na nie poradzić.

A mogą, tylko z różnych powodów nie uczestniczą w grupach wsparcia.

A my tutaj nie dyskutujemy o ich istnieniu, co jest faktem, tylko o zwiększeniu ich praw i uprawnień. O spełnieniu ich zachcianek. Przecież wszyscy, i my i geje mamy takie same prawa. Dlaczegóż to nie wystarczają im?
Jestem przeciw zwiękaszniu ich praw, ponieważ pociągnie to za sobą dalsze zwiększanie, aż do adopcji włącznie!
Homoseksualizm nie jest naturalny jak i inne zboczenia, dewiacje czy orientacje i powinien pozostać w sypialni! Póki co, nie jest ścigany prawnie jak inne w/w dewiacje.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 20:51

Yasmine pisze:
Moniczka_21 pisze:zagwarantowane jesli robią to "po bożemu"

"Po bozemu", to nigdy nie bedzie, zawsze od tylu...
Przepraszam,ale nie moglam sie powstrzymac <hahaha>.


no chodziło mi o związek (nie ma w kościele udzielania ślubów homo) a nie o stosunek
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 22 sie 2005, 20:55

Skuteczność "grup wsparcia" jest znikoma. I chodzi właśnie o to, że homoseksualiści nie mają takich samych praw jak my - nie mogą zarejestrować swojego związku.
A czy to, że cos jest nienaturalne, oznacza, że trzeba się z tym ukrywać? A zresztą co w dzisiejszych czasach jest naturalne? Sposób, w jaki się ubierasz? Antykoncepcja? Krótkie włosy? Depilacja? Nie słyszałem o nikim, kto żyłby w zgodzie z naturą.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sie 2005, 21:09

Belzebub pisze:nie mogą zarejestrować swojego związku.

Bo to nie jest związek! Tak jak nie można zarejestrować związku 20 latka z 13-latką!
Związek ma mieć cel (coś w stylu podstawowa komórka społeczna). A tu celu nie ma! Nie będzie z tego związku rozwoju społeczności ludzkiej - na kiego grzyba taki sztuczny twór społeczeństwu?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2005, 21:14

Belzebub pisze:A czy to, że cos jest nienaturalne, oznacza, że trzeba się z tym ukrywać? A zresztą co w dzisiejszych czasach jest naturalne?


Ale nie krzyczeć na około, nawet jeszcze z megafonem przy ryju: "Ludzie, posłuchajcie! Jestem nienaturalny". :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 21:16

Mysiorek pisze: na kiego grzyba taki sztuczny twór społeczeństwu?

A na co komu celibat u księży i zakonnic? Też sztuczny twór tyle że ma cel - nie doprowadzić do podziału majątku.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2005, 21:20

Moniczka_21 pisze:
Mysiorek pisze: na kiego grzyba taki sztuczny twór społeczeństwu?

A na co komu celibat u księży i zakonnic? Też sztuczny twór tyle że ma cel - nie doprowadzić do podziału majątku.


A co ma piernik do wiatraka?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 21:21

Zaraz ! jak to na co taki twór ...wszak to społeczenstwo utzymuje Ksieży , jeszcze miał bym utrzymywać jego rodzine ?? , dlatego miedzyinnymi jest celibat !
jak nie bedzie celibatu to ide zaraz na ksiedza , juz lepiej byc sie bym nie miał jak w takim tworze ! <browar>
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, 21:22 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sie 2005, 21:21

Moniczka_21 pisze:A na co komu celibat u księży i zakonnic?

To ich wewnętrzne prawo.
Społeczne mówi, że mogą to robić i robią.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 21:36

Andrew pisze:Zaraz ! jak to na co taki twór ...wszak to społeczenstwo utzymuje Ksieży , jeszcze miał bym utrzymywać jego rodzine ?? , dlatego miedzyinnymi jest celibat !
jak nie bedzie celibatu to ide zaraz na ksiedza , juz lepiej byc sie bym nie miał jak w takim tworze ! <browar>

zaraz zaraz. jak tak to czemu księza pracują w szkole przecież nie za darmo (a nie płacą podatków), sprowadzają samochody bez płacenia akcyzy i jeszcze mają fundusze z budżetu państwa - i to ma być naturalny twór?A celibat jak już napisałam jest po to żeby nie stracili tego całego majątku! Bardziej tego nie mogę pojąć niż to że dwóch facetów chce żyć ze sobą jak normalni ludzie.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2005, 21:43

Moniczka_21 pisze:Bardziej tego nie mogę pojąć niż to że dwóch facetów chce żyć ze sobą jak normalni ludzie.


Ale oni nie są normalni, zacznijmy od tego. :P
Homoseksualizm to jest ZBOCZENIE. I zdania nie zmienię. :>

Jednak jestem w stanie zaakceptować to, że ktoś tak chce - niech chce. Zapis prawny, że Tadek żyje z Frankiem albo Ela z Wiesią. Wpis w ewidencji i tyle.
Ale prawu do adopcji dzieci przez homosów - NIE!
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 21:48

A dlaczego sadzisz ze nie zyja normalnie !
co im da legalizacja ....normalnosc ....jaka ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 21:57

Imperator pisze:
Moniczka_21 pisze:Bardziej tego nie mogę pojąć niż to że dwóch facetów chce żyć ze sobą jak normalni ludzie.


Ale oni nie są normalni, zacznijmy od tego. :P
Homoseksualizm to jest ZBOCZENIE. I zdania nie zmienię. :>


nie są normalni bo ich tak nie traktujesz dla mnie celibat to zboczenie (czy może być coś bardziej nienaturlnego niż powstrzymywanie się od naturalnych rzeczy?)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 sie 2005, 22:04

Imperator pisze:Niech se żyją jak chcą, robią co chcą ale niech do cholery nie obnoszą się tak z tym! Niech nie krzyczą na wszystkie strony "jestem homo! jestem homo!"


Wolno Ci tak sądzic. Ale przede wszystkim wolno im tak krzyczec, poniewaz jest to wolny kraj, tak samo jak wolno krzyczec "Wolna Czeczenia", "Jazda jazda jazda, Biala Gwiazda", "SLD-KGB", "Wolnosc dla Pikusia" itp :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 22 sie 2005, 22:37

gdyby wiekszosc ludzi traktowala ich normalnie (tzn tak jak sie traktuje czlowieka) to by nie krzyczeli...
do tej pory bylo cicho i kazdy udawal ze nie ma problemu
ale problem jest - wiec nie wolno milczec
po legalizacji ich zwiazkow sie zamkna i bedzie ok <banan>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sie 2005, 22:41

kurek pisze:po legalizacji ich zwiazkow sie zamkna i bedzie ok

Nie. Ani się nie zamkną, ani nie będzie O.K.
No znowu trza kłapać o Holandii i Szwecji/
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sie 2005, 22:43

Wy sobie tak gadacie i nic z tego nie wynika. Juz nawet nie wiecie o co sie klocicie :) Bo przeciez nie o prawa dla gejow.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2005, 23:02

Moniczka_21 pisze:nie są normalni bo ich tak nie traktujesz

Jeśli w ten sposób to odwrotnie. Nie traktują ich ludzie normalnie, bo oni nie są normalni.

charlie81 pisze:Wolno Ci tak sądzic. Ale przede wszystkim wolno im tak krzyczec, poniewaz jest to wolny kraj, tak samo jak wolno krzyczec "Wolna Czeczenia", "Jazda jazda jazda, Biala Gwiazda", "SLD-KGB", "Wolnosc dla Pikusia" itp

Eee, to nie jest dobre porównanie. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 23 sie 2005, 09:49

xiu pisze:obiecalem sobie ze juz nie zajrze do tego tematu bo jak widze niektore posty to za bardzo sie denerwuje...

ale jedno mozna powiedziec stanowczo: yaho jestes kretynem <belt1>


Na tym forum nie obraża się innych inwektywami!


Szkoda ze sie niktorym argumenty skonczyly... Ja moglbym podac ich jeszcze wiele i to chyba swiadczy o tym czy jestem kretynem czy nie. Moje poglady moga Ci sie nie podobac ale gwarantuje Ci ze moje mozliwosci intelektualne daleko odbiegaja od "kretynizmu"...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 sie 2005, 11:59

Imperator pisze:
charlie81 pisze:Wolno Ci tak sądzic. Ale przede wszystkim wolno im tak krzyczec, poniewaz jest to wolny kraj, tak samo jak wolno krzyczec "Wolna Czeczenia", "Jazda jazda jazda, Biala Gwiazda", "SLD-KGB", "Wolnosc dla Pikusia" itp

Eee, to nie jest dobre porównanie. :)

Czemu? :)
Maverick pisze:Bo przeciez nie o prawa dla gejow.

Jezeli pod blahym pretekstem zakazuje im sie pokojowej demonstracji, to niestety uwlacza mojemu poczuciu wolnosci. Tak samo jak uwlacza ciaganie po blocie i palowanie demonstracji wznoszacej hasla "precz z Putinem".

Ludzie - rozdrabniacie sie na jakies adopcje, a stosunek do tych ludzi zaczyna przypominac stosunek do Zydow w poczatkach III Rzeszy - "niech sobie beda, ale niech nie nosza pejsow" itp . Jak sie skonczylo to chyba wiemy.

A najbardziej kluje w oczy Twoj Mysiorku podpis - w tych okolicznosciach wyrasta na jakis straszliwy zart... <boje_sie>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2005, 16:30

charlie81 pisze:Jezeli pod blahym pretekstem zakazuje im sie pokojowej demonstracji, to niestety uwlacza mojemu poczuciu wolnosci

Tak jest skonstruowane prawo ze mozna odmowic demonstracji i tyle.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 sie 2005, 19:41

charlie81 pisze:Ludzie - rozdrabniacie sie na jakies adopcje, a stosunek do tych ludzi zaczyna przypominac stosunek do Zydow w poczatkach III Rzeszy - "niech sobie beda, ale niech nie nosza pejsow" itp . Jak sie skonczylo to chyba wiemy.


A co mają pejsy do adopcji dzieci przez gejów?!? To nie jest naturalne, żeby dziecko miało dwóch tatusiów albo dwie mamusie. Powtarzam: to nie jest naturalne. Założę się, że w głębi duszy, tej normalnej, stworzonej do życia przez mężczyznę i kobietę, to dziecko chce mieć mamę i tatę, a będąc adoptowane przez dwóch facetów, zostanie skrzywdzone. Tak wiem, może tego nie odczuć, tak jak ptaszek urodzony w klatce nie czuje jak fajnie jest poza klatką. Jest różnica.
Niezbyt dobre to porównanie...

Wracając do poprzedniego Twojego porównania, Charlie:
Ci geje, podczas pokojowej demonstracji usiłowali wcisnąć kit ludziom, że to jest normalne. Niestety homoseksualizm normalnym nie jest. Normalny jest heteroseksualizm tylko i wyłącznie. Albo celibat. Ale nawet będąc w celibacie człowiek może być hetero...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 23 sie 2005, 20:07

Imperator pisze:[A co mają pejsy do adopcji dzieci przez gejów?!?

Widać że nie rozumiesz - chodzi o taką samą reakcję łańcuchową jak to miało miejsce w przypadku żydów - zaczęło się od pejsów skończyło na Oświęcimiu i innych obozach (zresztą tak samo tam ucierpieli wtedy również homoseksualiści, psychicznie chorzy i niepełnosprawni) może znowu chcesz czyścić tym razem polską rasę?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2005, 20:16

Ale nie ma potrzeby nic czyscic! Zydzi mieli te wade ze cholery sie rozmnazaly, a geje poki co rozmnazac sie nei potrafia i gina smiercia naturalna
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 sie 2005, 20:18

Moniczka_21 pisze:Widać że nie rozumiesz - chodzi o taką samą reakcję łańcuchową jak to miało miejsce w przypadku żydów - zaczęło się od pejsów skończyło na Oświęcimiu i innych obozach (zresztą tak samo tam ucierpieli wtedy również homoseksualiści, psychicznie chorzy i niepełnosprawni) może znowu chcesz czyścić tym razem polską rasę?


Widać, że Ty nie rozumiesz. Nie zamierzam przyłożyć ręki do jakiejś masowej zagłady gejów. Gdzie o tym wspomniałem? Ja tylko powtarzam po raz n-ty: homoseksualizm jest zboczeniem i nie jest naturalnym zjawiskiem. A Ty od razu, że najchętniej bym ich pozabijał. No weź...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 23 sie 2005, 20:25

Imperator pisze:Ja tylko powtarzam po raz n-ty: homoseksualizm jest zboczeniem i nie jest naturalnym zjawiskiem.

no od tego się zaczyna- przypomnij sobie za co ukrzyżowano Jezusa? (przecież nie za to że był normalny..)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 sie 2005, 20:28

Ty! Jezusa w to nie mieszaj, dobrze? :> W ogóle co to za argument? Nie rozumiem. :> Nie będę teraz tu pisał za co ukrzyżowano Jezusa, bo nie o tym jest temat. Nie ma to nic wspólnego z homoseksualizmem. Usiłujesz mi wmówić, że moje poglądy są jakieś faszystowskie, złe i jakieś tam inne mniej lub bardziej podłe.

Ja mówię, powtarzam swoje zdanie, a Ty mi wyskakujesz z Jezusem, z obozami, z Bóg wie jeszcze czym!
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2005, 20:29

Kur.wa veto! Jak mozna porownywac ukrzyzowanie Jezusa do gejow?
To juz szczyt absurdu!

Przyznac sie, kto tu na forum jest homo!
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 23 sie 2005, 20:30

Moniczka_21 pisze:
Imperator pisze:Ja tylko powtarzam po raz n-ty: homoseksualizm jest zboczeniem i nie jest naturalnym zjawiskiem.

no od tego się zaczyna- przypomnij sobie za co ukrzyżowano Jezusa? (przecież nie za to że był normalny..tylko że go takim nie uznano!)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 sie 2005, 20:31

Co miał znaczyć ten cycat? :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości