Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 sie 2005, 15:20

yaho pisze:No jezeli chodzi o stosunek ich liczebnosci teraz a wtedy to faktycznie jest to bardziej prawdopodobne ale raczej nie dzieki...

a jakby Twoj kumpel, albo co gorsza syn okazal sie w przyszlosci gejem ?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 sie 2005, 15:24

Hmmm -
Juz wiem - kojarzycie geja z reklamy tak taka z wojewodzkim? Geje to stereotypowo wlasnie takie popierdolki...

Nie wiem chyba o ktorej mowisz, ale kojarze jak sie przystawia do lasek w lokalu, po czym "Zenek" robi z nim porzadek. Zenek jest bardzo meski prawda? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sie 2005, 16:14

xiu pisze:czarny czlowiek jest POMYLKA NATURY

Czarny człowiek się rozmnaża - złe porównanie.
A i podobno my od czarnego luda się wzięliśmy.
Natura zadbała o to, żeby homo się nie rozmnażali. A nawet "molestanci" mogą.
xiu pisze:Skad wiesz ze natuira nie stworzyla specjalnie homoseksualistow zeby np ograniczyc populacje?

...a może ich specjalnie wymyśliła do adopcji?! <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 25 sie 2005, 16:26

Mysiorek pisze:
xiu pisze:czarny czlowiek jest POMYLKA NATURY

Czarny człowiek się rozmnaża - złe porównanie.

czytaj ze zrozumieniem.. chyba jednak informacji ze 95% polakow nie umnie czytac ze zrozumieniem nie wzieli z pietruszki:( smutne...

[ Dodano: 2005-08-25, 16:28 ]
Maverick pisze:
moon pisze:
Maverick pisze:bycie gejem oznacza slabosc - i to jest pewne.


Jesli chodzi o mnie to gej jest niemeski. Kojarzy mi sie jako "oh, ah". Ciezko to napisac, latwiej gestykulowac

czy zyjesz stareotypami? chyba duzo filmow fabularnych sie naoghladales z "niemsieskimi" gejami...
znasz jakiegos geja osobiscie?
nie?
to STFU!
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 sie 2005, 16:44

xiu pisze:chyba jednak informacji ze 95% polakow nie umnie czytac ze zrozumieniem nie wzieli z pietruszki:( smutne...

To się nazywa analfabetzm społeczny :D Szkoda, że ta grupa jest Ci bliska, bo myślałem że będziesz polemizował. No, ale po tym "niemsieskimi"... wymiękam <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 25 sie 2005, 16:57

haha <brawo1>
Red wine and sleeping pills

Help me get back to your arms

Cheap sex and sad films

Help me get back where I belong





Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2005, 18:50

charlie81 pisze:Zenek jest bardzo meski prawda?

Szczyt męskości normalnie <hahaha>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2005, 19:44

Natura tez stworzyła wirusy takie jak " ebola " i HIV , HTLV i SIV o "margburgu" ....juz nie wspomne , nalezy tez z ni mi zyc w zgodzie ??? <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 sie 2005, 20:07

xiu pisze:tzn murzyni byli niewolnikami! a czemu? bo uwazano ze czarny czlowiek jest POMYLKA NATURY i uwazany byl za 2 kategorie.


Ale murzyn się rozmnaża. Baba-murzyn i chłop-murzyn sekszą sie ze sobą i powstaje dzidziuś-murzyn. Zatem - co ma piernik do wiatraka? :>

No nieźle już tego jest - żydzi, pejsy, Jezus, a teraz dochodzą murzyni. Co jeszcze wymyślicie, wy tak bardzo tolerancyjni i otwarci, żeby wcisnać nam, paskudnym homofobom kit, że homoseksualizm to normalne zjawisko? Hmm... zastanówmy się... MAM! Galileusz i Kopernik! Ich teorie też były tępione, bo jakżesz to uznać było w tamtych czasach, że to ziemia się kręci wokół słonka, skoro na niebie widać było wyraźnie, że jest odwrotnie? Ach biedny Galileusz, biedny Kopernik (która też była kobietą, a może lesbijką?) Jednak się okazało, że "eppur si muove" :)

Zatem, czy okaże sie, że homoseksualizm jest normalny? NIE! Okaże się jeszcze, że bycie hetero nie jest trendy. Bo świat zwariował, a ludzie przyjmują różne głupoty za prawidłowości natury, z nudów, bo chcą pokazać jacy to oni "tolerancyjni i nowocześni są". Mam to w dupie. Ja jestem staroświecki i nietolerancyjny. Gejostwa i lesbijstwa NIE UZNAM za normalne zjawiska. Są to zboczenia seksualne, tak jak są różne zboczenia natury - zmutowane żaby, albo psy z trzema ogonami. Tak jak wspomniał Andrew - wirusy, różne choróbska, złe bakterie, pasożyty. Gdy żyją obok - jest ok. Ale gdy atakują, narzucają swoją wolę - trzeba się bronić.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 25 sie 2005, 20:09

Yasmine pisze:
yaho pisze:No jezeli chodzi o stosunek ich liczebnosci teraz a wtedy to faktycznie jest to bardziej prawdopodobne ale raczej nie dzieki...

a jakby Twoj kumpel, albo co gorsza syn okazal sie w przyszlosci gejem ?


To czemu nie. Ze znajomym schizofrenikiem tez bym poszedl. Moj syn nie zostanie gejem. Jezeli go wychowam nie gorzej niz mnie samego wychowano i bedzie sie wychowywal w podobnym srodowisku (brak przykladow homo, brak promocji homo, brak nauczycieli homo(nie twierdze se byliby zlymi nauczycielami ale swojego dziecka bym nie poslal chyba ze mialbym pewnosc ze nie bedzie w zaden sposob promowal homo)). Jezeli dziecko wychowywaloby sie w srodowisku 50% homo 50% hetero samo najpawdobobniej byloby bi. Naprawde gdybym byl pewien ze legalizacja nie dokona zadnych drastycznych zmian w spoleczenstwie i homo dalej pozostana mniejszosci to bylbym za. Jednak wiem ze tu chodzi o cos innego. Homo w swych dzialaniach chca dokonac rewolucji seksualnej i spolecznej. Konstytucja zapewnia im te same prawa co nam. A co do tej meskoci - zna ktos geja w typowo meskim zawodzie? Bo narazie slyszy sie tylko o gejach artystach, poetach itp...

[ Dodano: 2005-08-25, 20:12 ]
znasz jakiegos geja osobiscie?


znam - wlasnie taki och ah...

Hmmm -
Cytat:
Juz wiem - kojarzycie geja z reklamy tak taka z wojewodzkim? Geje to stereotypowo wlasnie takie popierdolki...

Nie wiem chyba o ktorej mowisz, ale kojarze jak sie przystawia do lasek w lokalu, po czym "Zenek" robi z nim porzadek. Zenek jest bardzo meski prawda? Usmiechnij sie!


ten co prosi na koncu o numer...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 sie 2005, 20:28

yaho pisze:Moj syn nie zostanie gejem

zycze Ci tego.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2005, 20:31

Gejem sie nie zostaje ...gejem sie człowiek rodzi ! tak samo jak kobieta rodzi sie kobieta a facet facetem , nigdy nie zmieni sie to potem na opak ! chyba ze za pomoca ingerencji chirurgicznej , ale tylko w wypadku gdy kobieta sie urodziła psychicznie i uczuciowo jako męzczyzna i odwrotnie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2005, 21:34

yaho pisze:A co do tej meskoci - zna ktos geja w typowo meskim zawodzie?

Tak.
yaho pisze:Bo narazie slyszy sie tylko o gejach artystach, poetach itp...

Tu chyba powinno byc to,ze Ty slyszałes.

Sorry nie kazdy gej drze sie na tyle głośno, ze pracuje np jako lekarz, górnik, hydraulik żebyś Ty akurat go uslyszał.
yaho pisze:ten co prosi na koncu o numer...

To akurat ubliża gejom moim zdaniem. Ale cóż przykre Yaho,że nie wiesz czym jest parodia i jej od rzeczywistości nie umiesz odróżnić.
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 25 sie 2005, 21:37

Andrew pisze:Gejem sie nie zostaje ...gejem sie człowiek rodzi !


To Twoje zdanie. Prawda jest taka ze jeszcze tego nikt nie wie na 100% :> sa chyba ludzie mniej lub bardziej sklonni do homo(stad te pare genow a nie jeden) ale w naturze nie ma homo np. w srod gatunkow gdzie partnerzy wiaza sie na cale zycie (tamte pieski z posta wyzej moga miec wielu partnerow)...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 25 sie 2005, 22:59

yaho pisze:
Andrew pisze:Gejem sie nie zostaje ...gejem sie człowiek rodzi !


To Twoje zdanie.


czyli yaho z twojej teri wynika ze czlowiek rodzi sie "czysty" i pod wplywem wychowania, srodowiska i innych pierdol "wybiera" sobie orientacje?
adnrew ma racje a yaho blefuje
Red wine and sleeping pills

Help me get back to your arms

Cheap sex and sad films

Help me get back where I belong





Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sie 2005, 23:39

Czytam tak te dyskusje i dochodze do wniosku, ze jednak homoseksualisci sa jak najzupelniej nomrlani i w zgodzie z natura! Potrafia walczyc o swoje, dobrze im to idzie, a to zgodne z ewolucja i w ogóle.

Natomiast heteroseksualisci sa nienormalni i niezgodni z natura. Bo nienormalnym jest by kosztem samego siebie walczyc o prawa innego. To przeczy ewolucji i calemu rozwojowi!

Zdelegalizujmy heteroseksualizm!!! <banan> <brawo1>
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 26 sie 2005, 00:09

xiu pisze:czyli yaho z twojej teri wynika ze czlowiek rodzi sie "czysty" i pod wplywem wychowania, srodowiska i innych p*** "wybiera" sobie orientacje?
adnrew ma racje a yaho blefuje


To akurat nie moja teoria tylko Johna Locke... Idiota chyba by tego nie wiedzial co moon? <aniolek2>
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sie 2005, 00:14

Tabula rasa (czy jakos tak sie to pisalo)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 sie 2005, 01:12

Maverick pisze:Natomiast heteroseksualisci sa nienormalni i niezgodni z natura. Bo nienormalnym jest by kosztem samego siebie walczyc o prawa innego.


Hmmm, a co tu sie odbywa moim kosztem? Nienormalne jest budowanie na kazdym kroku murow ze stali - to faktycznie jest nienormalne.

Ciagle patrzycie na gejow przez pryzmat krzykaczy, prezesow stowarzyszen gejowskich itp. A tymczasem zwykli geje, jakich pelno posrod nas maja do nich mniej wiecej taki stosunek jaki maja powszechnie ludzie do politykow. Doskonale zdaja sobie sprawe, ze ludzie sączą nienawisc, gdy tylko uslysza o homoseksualizmie. Wlasnie przez tych "publicznych". Mniej wiecej na takiej zasadzie, na jakiej Korwin obrzydza ludziom liberalizm. W olbrzymiej wiekszosci nie walcza o zadne prawa, mimo ze one ich dotycza, tak samo jak przecietny obywatel nie wysuwa - dajmy na to - inicjatywy ustawodawczej dotyczacej systemu podatkowego.

Ja rozumiem, ze mozna miec rozne zdania, co do legalizacji zwiazkow, ale przede wszystkim trzeba plenic agresje i nienawisc. I niechby nawet uczyli w szkolach, ze jest to "choroba". Ale niech rownoczesnie zwroci sie uwage na szczegolne cierpienie czlowieka, ktory kocha, a nie moze zalozyc rodziny. To jest problem, a nie to, czy beda miec papierek czy nie.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sie 2005, 01:30

charlie81 pisze:Ale niech rownoczesnie zwroci sie uwage na szczegolne cierpienie czlowieka, ktory kocha, a nie moze zalozyc rodziny

To byloby fatalne w skutkach, bo jeszcze by ta mlodziez chciala im w tym pomoc jak juz dorosnie :)
charlie81 pisze:Hmmm, a co tu sie odbywa moim kosztem?

Jak homo dostana przywileje to hetero straca to co mieli. Moralnie - ze malzenstwo to juz nie bedzie facet _ kobieta ale tez np facet + facet, co bedzie calkowitym wypaczeniem kulturowym. To bedzie jeden kroczek. Pozniej beda nastepne. I w efekcie srodowiska gejowskie zwieksza wplywy. Juz widze oczyma wyobrazni jak za 50 lat para hetero, od dawna marzyla o dziecku, stara sie o adopcje ale dziecko trafilo do rak kochajacych 2 tatusiow...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 sie 2005, 02:28

Ale Ty jestes w stanie pojac, ze ja sie nie czuje LEPSZY od geja, bo jestem hetero?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 sie 2005, 06:33

charlie81 pisze:". Ale niech rownoczesnie zwroci sie uwage na szczegolne cierpienie czlowieka, ktory kocha, a nie moze zalozyc rodziny.


Nie może bo kocha inaczej. Trudno. Jego problem.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sie 2005, 08:37

charlie81 pisze:Ale Ty jestes w stanie pojac, ze ja sie nie czuje LEPSZY od geja, bo jestem hetero?

Ale gej czuje sie lepszy od ciebie bo jest gejem :) gdyby tak nie bylo chcialby miec rowne prawa zagwarantowane przez konstytucje, ale oni walcza o przywileje.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sie 2005, 13:36

yaho pisze:Idiota chyba by tego nie wiedzial co moon?

Kim był Locke wiedzą dzieci w podstwówce. ;P
charlie81 pisze:Nienormalne jest budowanie na kazdym kroku murow ze stali - to faktycznie jest nienormalne.

<brawo1>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 sie 2005, 13:39

Maverick pisze:Ale gej czuje sie lepszy od ciebie bo jest gejem


A to skad wziales :DD Przeczytales mojego przydlugiego posta powyzej? Czy patrzac na Szczuke i reszte bandy wysuwasz wniosek, ze kobiety uwazaja sie za lepsze od mezczyzn? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sie 2005, 13:51

Czuje sie lepszy bo zada przywilejow argumentujac to swoim zboczeniem
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 sie 2005, 13:54

charlie81 pisze:W olbrzymiej wiekszosci nie walcza o zadne prawa, mimo ze one ich dotycza, tak samo jak przecietny obywatel nie wysuwa - dajmy na to - inicjatywy ustawodawczej dotyczacej systemu podatkowego.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sie 2005, 14:00

Ale jest grupa aktywnych gejow ktorzy o nie walcza. I oni reprezentuja cala reszte homoseksualistow. A jesli reszcie sie to nie podoba to niech to powiedza.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 sie 2005, 14:09

Maverick pisze:Ale jest grupa aktywnych gejow ktorzy o nie walcza. I oni reprezentuja cala reszte homoseksualistow. A jesli reszcie sie to nie podoba to niech to powiedza.


A Ciebie reprezentuje Kwasniewski, a bedzie Cimoszewicz, albo Kaczor :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sie 2005, 10:39

Jesli juz to Korwin, bo podzielam jego poglady i stoi z opozycji do
Kwacha.

A czy wsrod gejow jest jakas opozycja do tych dzialaczy? Czy po prostu nic nie robia cieszac sie ukrycie ze tamci im prawa wywalcza?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 403 gości