Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Legalizacja związków homoseksualnych

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 19:18

Temat z innej beczki, aczkolwiek związany z seksualnościa człowieka.
Czy jesteście za legalizacją zwiazków homoseksualnych w naszym kraju???
Proszę o odpowiedzi
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 sie 2005, 19:23

Jestem przeciw, ponieważ ci ludzie później będą chcieli zgody na adopcję dzieci. A to wg mnie zupełny nonsens!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2005, 19:29

misiek pisze:Czy jesteście za legalizacją zwiazków homoseksualnych w naszym kraju???

Stanowcze TAK!
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 05 sie 2005, 19:33

Olivia pisze:Jestem przeciw, ponieważ ci ludzie później będą chcieli zgody na adopcję dzieci. A to wg mnie zupełny nonsens!

Moon pisze:TAK!


A ja napisaze tak: Jestem za legalizacją jednak z zastrzeżeniem, że pary takie nie beda mogly starac się o adopcję dzieci.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2005, 19:33

oczywiście, że tak.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 05 sie 2005, 19:38

1) nie mam nic do homoseksualistow ;-)
2) nie mam nic do ich związkow
3) mam cos kiedy widze jak para lesbijek czy gejow chce adoptowac dziecko ...

no sory ale natura tak nas wymyslila ze potrzebujemy chlopczyka i dziewczynki .... a nie

sumujac ... mamtakie zdanie jak cubasa ... moga miec zwiazki, co tam chca ale bez prawa do adopcji.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 19:40

Z adopcją dzieci to mógłbym polemizować. Co lepsze: Dom Dziecka i "przewalone" życie , czy kochajaca się rodzina. Juz dawno w cywilizowanych krajach udowodniono, że orientacja seksualna rodziców pozostaje bez wpływu na orientację seksualną dzieci. Tak więc wychowane przez parę homo dziecko nie musi być wcale homoseksualne
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 19:45

Zdecydowanie NIE. Ktos chcialby miec dwoch tatsusiow lub dwie mamusie? Takim dziecia chyba juz by sie wszystko pomieszalo w glowach... Niewiedzialyby jakie zachowania sa normalne a jakie nie(ktos moze uznac ze homoseksulizm to normalne zachowanie - ale mnie to nie przekona). To ze spoleczenstwo sie degeneruje nie znaczy ze nie mozna sie temu przeciwstawic. Zalegalizuje sie zwiazki homoseksualne i co dalej? Moze jeszcze ktos stanie przed oltarzem ze swoim pieskiem? Nie mam nic przeciwko homoseksualista tylko niech to robia po cichu i sie nie wychylaja... Tylko blagam nie podawajcie przykladow swoich kolegow pedalow... Mam takiego jednego ale sie nie wychyla(no zdarzalo mu sie ciagle pisac do mnie smsy i probowac sie ze mna umowic...) ale raz jak jakis taki jeden szeptal mi cos do ucha tak ze jego usta dotykaly mojej twarzy to myslalem ze zaraz <belt1> <belt1>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2005, 19:49

yaho pisze:Ktos chcialby miec dwoch tatsusiow lub dwie mamusie?

Wolę swoich,ale gdyby coś to mnie nie mierzi, ze miałabym mieć dwie mamy czy dwóch ojców. Czy rodzic jest dobrym rodzicem - niezalezne od hetero czy homo.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 19:59

Sorry za ostre słowa ale mówisz jak hitlerowiec. Akurat wczoraj ogladalem "Upadek" i uważam , że Twoje słowa zbiegają sie z filozofią Hitlera. . O jakiej degeneracji społeczeństwa mówisz?
Ja osobiście za degeneratów społeczeństwa uważam wszelkich aferzystów, którzy dorobili się na "przekrętach". Do tego wszystkiego nic im nie grozi - patrz: Rywin na Mazurach
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 20:00

Serio? Teraz homoseksulisci maja pecha bo ludzie sa jescze na nich nie tolerancyjni(tak jak ja, mam nadzieje ze sie to nie zmieni) - co bys powiedzial jakby nauczycielka przy klasie powiedziala zeby tatus i mamusia przyszli na zebranie? Myslisz ze inne dzieciaki by nie wiedzialy? Wytrzymalabys te zlosliwe chichoty? Dobrze ze jeszcze ludzie rozrozniaja co jest normalne a co nie. Gdybym mial pewnosc ze Kaczynski zrobi z nimi porzadek to moze i bym nawet na niego zaglosowal. Sory za ten faszyzm ale drzeba zadbac o przyszle pokolenia - kto wie jakie jeszcze zboczenia stana sie normalne...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2005, 20:02

alez kotenku, mowa o zwiazkach, nie tylko o adopcji <ziewa> i nie emocjonuj sie tak.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 20:14

To czas najwyższy by nauczyciele zaczeli mówic "rodzice" lub "rodzic" a nie "matka" lub "ojciec". Mówisz o degeneracji a przecież adoptowane dziecko, wychowane w rodzinie nie musi być homo. Może w przyszłości założyć normalna rodzinę hetero, mieć dzieci, które bedą mieć dzieci.
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 20:15

Dasz palec wezma cala reke. Teraz homosekualizm jest modny. A nie uwazacie ze zdecydowanie lepiej jest przeznaczy pieniadze na glodujace dzieci w Afryce niz na promocje zboczen? Fakt - masz racje - o to w koncu homoseksualistom chodzi zeby bylo o nich glosno i zeby sie tym problemem ludzie emocjonowali. Ja bym ich nie eksterminowal ani nie odejmowal im praw czlowieka tylko chcialbym zeby nie bylo zadnych homoseksualnych przywilejow a oni sami niech sie chowaja z tym co robia... Wyobrazasz sobie miec syna geja? To przekresla wszystkie ocjowskie ambicje - tragedia....
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 20:19

Mylisz się : nie "po to by było o nich głośno". Demokracja , o którą zabiega twój idol Kaczyński polega na tym, że zgodnie z istniejąca konstytucją wszyscy musimy szanować prawa mniejszości. W tym również mniejszości gejowskie.
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 20:23

Prawa do czego? Nie ma specjalnych praw dla homo i mam nadziej ze sie to nie zmieni. po co wyodrebniac czlowiek to czlowiek tyle ze jest jakis wzor tego co jest normalne... Tylko nie idol... Jedyne co mi sie podoba zdecydowanie jezeli chodzi o ta kwestie... Poza tym mam o nim marne zdanie... Tak jak napisalem wczesniej nie odbieralbym im praw czlowieka ale tez nie robilbym dla nich wyjatkow.... Ja sie po prostu boje ze w przyszlosci spoleczenstwo pelne bedzie wynaturzen a homoseksualizm to jeszcze najmniejsze z nich...
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 05 sie 2005, 20:24

@offtopic
yaho ... mowiac "normalny, normalnosc" i ta cala inna bzdura ... no sory facet ale ...

UWAZAM TO SLOWO ZA SYMBOL SPOLECZENSTWA MASOWEGO gdzie kazdy musi byc taki jak ty ( i reszta z 6 mld ludzi ) bo inaczej jest INNY, DZIWNY, NIENORMALNY ....
totalny debilizm. ludzie sa tak tworzeniu ze powini sie od siebie roznic ( DNA ? .. nawet glupie linie papilarne mamy rozne ... kazdy z nas .... ) .... wrrrrrrrrrrrr

a poza tym co ty okreslasz jako normalne dla kogos jest dziwnne a dla innego glupie ..

slowo NORMALNY NIC NIE ZNACZY I JEST BARDZO WZGLEDNE ... za bardzo.

eot
< nie uzywaj go przy mnie prosze ;p > <bicz1> <boks> <chory>
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 20:25

Syna geja??? A w czym mi to przeszkadza??? No chyba tylko to, żę będzie musiał żyć wśród takich nietolerancyjnych kretynów. A czy ty wiesz co to jest Dom dziecka??? Jak czują się tam dzieci??? Chyba lepiej mieć syna geja niż syna mordercę, złodzieja

[ Dodano: 2005-08-05, 20:28 ]
Czego ty się boisz????m Wynaturzeń??? Buahahahah.... Chyba lepszy homo niz morderca i złodziej?? Więzienia śa pełne tego typu ludzi i dla mnie jest to wynaturzenie społeczeństwa. I tu taj się z Tobą zgodzę , że lepiej dawać kasę na dzieci z Afryki niz na żarcie dla kryminalistów
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 20:30

No tak tyle ze homoseksulizm nie jest przekazywany przez geny... To wychodzi w trakcie dojrzewania albo pozniej np. przez uwiedzenie... Gdyby to bylo w genach to chyba nic innego bysmy nie robili tylko sie tak wynaturzali a wtedy chyba nie za wiele dzieci by bylo co? To chyba znaczy ze to jest wbrew naturze nienormalne co nie?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2005, 20:32

misiek pisze:Syna geja??? A w czym mi to przeszkadza??? No chyba tylko to, żę będzie musiał żyć wśród takich nietolerancyjnych kretynów.

prawda.
yaho, "ojcowskie ambicje"? mowisz o niespelnionym ojczulku, ktory za pomoca syna zrealizuje swoje zakonczone fiaskiem marzenia i ambicje? daj spokoj.
yaho pisze:Prawa do czego? Nie ma specjalnych praw dla homo i mam nadziej ze sie to nie zmieni.

nie ma specjalnych. sa ogolne prawa dla mniejszosci i te nie sa respektowane.
yaho pisze:tyle ze jest jakis wzor tego co jest normalne...

podaj go.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 20:33

Analizując Twoja wypowiedz: jakby nie było tylu morderców, wojen to też by ludzi było więcej. Ale te zachowania uważasz za normalnośc
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 sie 2005, 20:42

Tak, jestem za legalizacja zwiazkow homoseksualnych. Co do adopcji to spoleczenstwo nigdy nie zaakceptuje adopcji dzieci, wiec nawet jakby mogli adoptowac to ludzie nie dadza im spokoju.
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 05 sie 2005, 20:56

lollirot pisze:
misiek pisze:Syna geja??? A w czym mi to przeszkadza??? No chyba tylko to, żę będzie musiał żyć wśród takich nietolerancyjnych kretynów.

prawda.
yaho, "ojcowskie ambicje"? mowisz o niespelnionym ojczulku, ktory za pomoca syna zrealizuje swoje zakonczone fiaskiem marzenia i ambicje? daj spokoj.
yaho pisze:Prawa do czego? Nie ma specjalnych praw dla homo i mam nadziej ze sie to nie zmieni.

nie ma specjalnych. sa ogolne prawa dla mniejszosci i te nie sa respektowane.
yaho pisze:tyle ze jest jakis wzor tego co jest normalne...

podaj go.


No na przyklad to ze kobieta zyje z mezczyzna... Nie napisalem ze musze sie realizowac przez syna tyle ze syn gej to porazka... Ogolne prawa dla miejszosci? Przeciez homosekualisci to tez normalni ludzie ale ich praktyki seksualne juz nie sa normalne! Nie mowie nie homosekusalista tylko wlasnie ich praktykom i tej ich medialnosci ktorej niektorzy z was nawyrazniej ulegli... Jakos tego watku nikt nie poruszyl... Nie ma w tym chociazby chociaz ziarenka prawdy mimo ze ubranej w brutalne slowa? Tak latwo jest wytaczac kolejne kontraargumenty nawet nie zastanawiajac sie nad sensem samych argumentow... Nikt nie napisal - to fakt to nie jest przekazywane przez geny to tylko sobie czlowiek tak zadecydowal tak jak decyduje o tym jakie potrawy lubi... Nie lepiej propagowac to jak powinien wygladac prawdziwy model rodziny, leczyc ich niz umedialniac to jakich to wielkich oni problemow nie maja?
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 05 sie 2005, 20:58

Ten temat juz byl poruszany na tym forum.
misiek pisze:Czy jesteście za legalizacją zwiazków homoseksualnych w naszym kraju??

Tak. Chociazby dlatego, ze jezeli para homoseksualistow ze soba zyje, a jedna osoba z tego zwiazku umrze to druga nic nie dostaje. Uwazam, ze powinna byc wspolnota majatkowa i takie same prawa jakie maja pary homo seksualne - oprocz adopcji dzieci, poniewaz uwazam, ze dziecko widzac zachowanie swoich homoseksualnych rodzicow moglo by uznac, ze jest ono normalne. Wynika to ze zwyklej psychiki dziecka. Nie zapominajmy, ze dziecko wiekszosci zachowan uczy sie od nas - obserwujac nas, sluchajac tego, co im przekazujemy.
Poza tym teoretyczna sytuacja, a jakze bardzo mozliwa, aby sie wydarzyla. Jedna osoba ze zwiazku homoseksualnego lezy w szpitalu. Druga osoba z tego zwiazku nie moze otrzymac informacji o jej stanie zdrowia, poniewaz nie jest czlonkiem rodziny.

PS Tak nietolerancyjnej osoby jak jaho juz dawno nie spotkalem.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 21:33

Na Boga ale dziecko chyba nie wchodzi do sypialni i oglada spólkującyh ze soba facetów lub babek. Podobnie w rodzinach hetero. Rodzice robią to w nocy lub , gdy ich pociech nie ma w domu.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 05 sie 2005, 21:49

misiek pisze:Na Boga ale dziecko chyba nie wchodzi do sypialni i oglada spólkującyh ze soba facetów lub babek. Podobnie w rodzinach hetero. Rodzice robią to w nocy lub , gdy ich pociech nie ma w domu.

Ale dzecko widzi jak rodzice homoseksualni chodza ze soba za reke, okazuja sobie czulosc, a poza tym w nocy dziecko zawsze moze sie obudzic i nakryc rodzicow jak to robia.
Na dodatek dziecko potrzebuje ojca i matki, zeby psychicznie prawidlowo sie rozwijalo, a nie 2 ojcow czy 2 matki.
A Bog tu nie ma nic do rzeczy.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sie 2005, 21:53

moon pisze:Stanowcze TAK!


lollirot pisze:oczywiście, że tak.

Jasne... jeśli na pedofilię też się zgadzamy. Dorzucę jeszcze zoofilię.
Im więcej zboków tym lepiej.
A najlepiej od razu oddajcie wasze dzieci do przedszkola dla pedofilów. Po co się ograniczać i oddawać synka do przedszkola prowadzonego przez gejów - trzeba iść na całość :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 21:55

Nie nazywaj ich w ten sposób. Może lepiej "oboje rodziców". Chyba lepsi "tacy" rodzice niż "normalna" rodzina, w której ojciec ma skłonnosci pedofilskie, jest alkoholikiem. Jak uważasz jaki będzie rozwój psychiczny dziecka w takiej "normalnej" rodzinie???
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 sie 2005, 21:56

Czego nie rozumiem ? Jak faceci mowia "geje - fuuj" ale lesbijki to juz inna bajka. Czysta hipokryzja.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 22:01

Mysiorek popadasz w paranoję. Wyluzuj. Nikt nie kaze ci prowadzic dziecka do przedszkola prowadzonego przez gejów. A myślisz, że wychowawca homo jest gorszy od hetero???? Bo nie rozumiem. A skąd wiesz czy wychowawca Twojego dziecko nie bedzie homo???
Może Trzeba wprowadzić dodatkowa ankietę dla pracowników oświaty na temat ich orientacji seksualnej????

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości