CZY MOŻNA PRZESADZIĆ Z SEXEM???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

CZY MOŻNA PRZESADZIĆ Z SEXEM???

Postautor: rrq » 26 lip 2005, 08:52

jak za dużo wypije jestem chory, jak zjem za dużo boli mnie brzuch..

....a co sexem?? mozna mieć go za dużo??

Jakie są wasze opinie?
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2005, 08:54

Od ludzików zależy, od temperamentu. Dla mnie nie ma go za dużo - NIGDY ! :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 08:58

mozna ...ale to moja opinia ..jak pisał Fisz ...kazdy jest inny ! gdy masz go codzien , po klka razy i trwa to jakiś czas , nadejdzie moment ze bedziesz miał dosc ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 09:33

Andrew pisze:gdy masz go codzien , po klka razy i trwa to jakiś czas , nadejdzie moment ze bedziesz miał dosc !

chyba cię pogięło, albo zapomniałeś dodać, że jak już masz 70 lat.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2005, 09:33 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 lip 2005, 09:33

Ja za duzo razy sie kocham to pozniej spie jak mops bo nie mam sily na nic innego... :D
Aha i czasami troche mnie glowa boli [ale to chyba skutek podniesionego cisnienia...]
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 09:57

idas pisze:Aha i czasami troche mnie glowa boli [ale to chyba skutek podniesionego cisnienia...]

to trza uważać, by nie dostać wylewu i skończyć żywota na d..ie
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 10:32

Jarek pisze:
Andrew pisze:gdy masz go codzien , po klka razy i trwa to jakiś czas , nadejdzie moment ze bedziesz miał dosc !

chyba cię pogięło, albo zapomniałeś dodać, że jak już masz 70 lat.


Pogieło ??mnie ?? jak bedziesz sie kochał po piec razy dziennie przez miesiac dzien w dzien to pogadamy kogo pogieło !! i nie trzeba miec wtedy lat 70 ! nie rób z siebie takiego ogiera ! bo nie dasz rady !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lip 2005, 10:49

Można byc przesyconym, ale żadnym innych skutków to raczej nie.
Agusia

Postautor: Agusia » 26 lip 2005, 10:53

Kobieta tez moze przesadzic z sex'em... Mam przyjaciolke,ktora mnie nawet w pewien sposob ostrzegala,ze co za duzo to niezdrowo.... W jej przypadku,po bardzo upojnych dniach i nocach doszlo do ostrego zapalenia drog moczowych,pozniej do oglnego stanu zapalnego w organizmie i problemach z nerkami i to sie wlasnie wiazalo z tym,ze przesadzila.... Bywaja takie przypadki tez..Leczyla sie pozniej dosc dlugo i naprawde wygladalo to groznie..
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 26 lip 2005, 11:29

OSTRA JAZDA MUSIAŁA BYĆ..

FIZYKI SIE NIE OSZUKA :)
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 11:33

Andrew pisze: jak bedziesz sie kochał po piec razy dziennie przez miesiac dzien w dzien to pogadamy kogo pogieło !! i nie trzeba miec wtedy lat 70 ! nie rób z siebie takiego ogiera ! bo nie dasz rady !!

Byłoby lepiej, gdybyś mówił za siebie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 26 lip 2005, 11:39

Jarek pisze:Andrew napisał/a:
jak bedziesz sie kochał po piec razy dziennie przez miesiac dzien w dzien to pogadamy kogo pogieło !! i nie trzeba miec wtedy lat 70 ! nie rób z siebie takiego ogiera ! bo nie dasz rady !!

Byłoby lepiej, gdybyś mówił za siebie.

Hehe, Jarek, bez obrazy, ale chyba nie wiesz jednak, o czym mowisz :) Andrew i Moon maja racje, wszystko sie moze przejesc :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 11:49

Agusia pisze: W jej przypadku,po bardzo upojnych dniach i nocach doszlo do ostrego zapalenia drog moczowych,pozniej do oglnego stanu zapalnego w organizmie i problemach z nerkami i to sie wlasnie wiazalo z tym,ze przesadzila....

A może te zapalenia spowodował przeciąg w jakim "to" robili, a nie nadmiar? Bo co ma układ moczowy i nerki do seksu. Chyba że facet z brudnymi rękoma pomylił łechtaczkę z ujściem cewki moczowej
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 26 lip 2005, 12:36

Yeah Jarek you are soo strong !! <silacz> Mozesz bez konca -.- 50 razy dziennie przez 40 lat -.- i niebedziesz mial dosc :D.
No bez przesady -.- jak bym mial to tak czesto to bym sie chyba po prostu znudzil ...
Chociarz sam niewiem :| jak dozyje takiego pieknego czasu to sie na pewno podziele odczuciami :>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 lip 2005, 13:14

Jarek pisze:
idas pisze:Aha i czasami troche mnie glowa boli [ale to chyba skutek podniesionego cisnienia...]

to trza uważać, by nie dostać wylewu i skończyć żywota na d..ie

Chyba przesadzasz...kiedys czytalem o tych bolach w sumie to one byly w kategorii "przyjemne" ale to raczej nie skonczy sie zgonem na skutek wylewu...
Awatar użytkownika
Shaq
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2005, 14:15
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Shaq » 26 lip 2005, 14:03

Jarek pisze:
Agusia pisze: W jej przypadku,po bardzo upojnych dniach i nocach doszlo do ostrego zapalenia drog moczowych,pozniej do oglnego stanu zapalnego w organizmie i problemach z nerkami i to sie wlasnie wiazalo z tym,ze przesadzila....

A może te zapalenia spowodował przeciąg w jakim "to" robili, a nie nadmiar? Bo co ma układ moczowy i nerki do seksu. Chyba że facet z brudnymi rękoma pomylił łechtaczkę z ujściem cewki moczowej


Układ moczowy i nerki do seksu mają wbrew pozorom ze sobą trochę wspólnego. A wiem coś o tym po swoich ostatnich małych problemach w związku z tym. Pierwszym pytaniem zadanym przez lekarza było czy współżycie także ma brać pod uwagę jako przyczyna. Wszystko zależy od budowy kobiety i tego jak bardzo jest delikatna.
S.
Wejdź we mnie falą wpłyń we mnie
Pod serce dojdź az do krzyku
Krwi potem spokój wróć znurzeniem
Półsennie niech płynie w żyłach ...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 14:32

Shaq pisze:A wiem coś o tym po swoich ostatnich małych problemach w związku z tym. Pierwszym pytaniem zadanym przez lekarza było czy współżycie także ma brać pod uwagę jako przyczyna. Wszystko zależy od budowy kobiety i tego jak bardzo jest delikatna.

Jak się kocha w plenerku, to trzeba wybierać zaciszne miejsce i kocyk pod pupcie, żeby nie przeziębić narządów. I jak się siusia, to zawsze z wiatrem, a nie pod wiatr, bo oprócz przeziębienia, grozi to zakażeniem <banan>
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 15:01

Oj może i można, ale kurcze, mi się nie zdarza, ale nie odbywam kilku stosunkow dziennie wiec moze dlatego.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Kosmaty
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2005, 07:45
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kosmaty » 26 lip 2005, 15:48

Jarek ty chyba naprawde nigdy nie robiłeś tego w większęj ilość. Może jestem młody ale ty pierd....lisz jak jakiś 15 latek który nigdy nie widział cipki na oczy i myśli że może wszystko. Wejź swoją panią kochaj się z nią po 5 razy dziennie przez tydzień i odezwij się po tygodniu. <sex2>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 15:52

Kosmaty pisze:Jarek ty chyba naprawde nigdy nie robiłeś tego w większęj ilość. Może jestem młody ale ty pierd....lisz jak jakiś 15 latek który nigdy nie widział cipki na oczy i myśli że może wszystko. Wejź swoją panią kochaj się z nią po 5 razy dziennie przez tydzień i odezwij się po tygodniu.

hehe to zabrzmiało jak groźba :) Ale ja wierzę, że po tylu stosunkach można nie miec siły, ale to taka słodka i błoga niemoc :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 lip 2005, 15:54

Hmmm mi sie zdarza, ze mnie moj przyrzad po wiekszym wysilku tak "ciagnie", co nie jest zbyt przyjemne. W ten sam sposob odczuwam zlamany niegdys obojczyk gdy nadciaga niz... :?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 15:56

siły i checi to miec dalej mozna , tylko pytanie czy " On" bedzie je miał <aniolek2>
to w kwesti postu Gosi <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Kosmaty
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2005, 07:45
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kosmaty » 26 lip 2005, 16:00

Tak ale co to za przyjemność uprawiać sex dla sportu bo tak trzeba to nazwać. Kiedyś z moja panią wyglądało to podobnie ale ja przystopowałem i jest dużo lepie teraz sex to duże przeżycie rytuał można powiedzieć a nie obowiązek. Sex dla mnie powinien być czymś naprawde fascynujący pociągającym niepowtarzalnym z specyficzną atmosferą i długą grą wstępną ( nie neguje szybkich numerków).
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 16:03

Kosmaty pisze:Tak ale co to za przyjemność uprawiać seks dla sportu bo tak trzeba to nazwać. Kiedyś z moja panią wyglądało to podobnie ale ja przystopowałem i jest dużo lepie teraz seks to duże przeżycie rytuał można powiedzieć a nie obowiązek. seks dla mnie powinien być czymś naprawde fascynujący pociągającym niepowtarzalnym z specyficzną atmosferą i długą grą wstępną ( nie neguje szybkich numerków).

Swietny post - <browar> dla Ciebie, zgadzam się w calych 100%, naprawde <brawo1>


Andrew pisze:siły i checi to miec dalej mozna , tylko pytanie czy " On" bedzie je miał
to w kwesti postu Gosi

A cos zle napisalam?
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 16:03

a kto mówi o uprawianiu sexu dla sportu ???? jest ochota , jest sex!! zadnego sportu , zycie i poped ..to nie zawody ! kazdy ma inne libido! <browar> <aniolek2>

Nie gosu wszystko gra , jak poczytasz post przed tym swoim a potem ten swój na poprzedniej stronie , potem mój ...to załapiesz o co chodzi , jak pisalem to Charliego post pzregrodził nasze posty i stad zamieszanie <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lip 2005, 16:29

I nie zapominajcie o PTAKACH ! <cisza>
One też chcą "chwili" wytchnienia!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 16:38

Heheh zgadzam sie z Kosmatym. Ja to sile i checi mam zawsze :). Moj facet jak tylko daje rade to chce zawsze :). Ale bywalo ze kochalismy sie 3 -4 dni pod rzad po jakies 3 razy i musial byc choc jeden dzien odpoczynku bo szlo sie zajechac :).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 16:49

Powiedz to Jarkowi <aniolek2> On to jest gosć ...daje rade
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 26 lip 2005, 16:53

Z ciekawości zobie dziewczyne mała przerwe... ciekawe jak potem bedzie smakowała :)

ps
Jesli starczy mi siły woli oczywiście :D
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 16:54

Andrew pisze:Powiedz to Jarkowi On to jest gosć ...daje rade

Jarek slyszysz <banan>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości