Pytanie do dziewczyn, natury poniekąd technicznej

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Endless Night
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 29 lip 2006, 11:30
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Endless Night » 21 lip 2008, 19:15

Wyżej można sobie powyrywac pensetą, schodząc coraz niżej do momentu aż zacznie naprawde boleć. Reszte maszynką. Przynajmniej jest troche na dłuze gładko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 22 lip 2008, 10:28

Smoke pisze:A tak przy okazji male pytanko , co uwazacie o facetach ktorzy sie gola pod pachami :lol: dla mnie to dziwne......rozumiem kobieta ,ale facet :566:

Część osób jest zdania, że gładkie pachy ujmują facetowi męskości, ale ja osobiście się z tym nie zgadzam i jestem jak najbardziej za.

Niektórzy panowie, w tym stuprocentowi, archetypiczni macho, bez żadnych oporów traktują pachy woskiem i bardzo sobie efekty tego zabiegu chwalą, głównie ze względów higienicznych, choć nie tylko ;)
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 29 lip 2008, 01:07

mój facet goli i pachy i dolne partie i tak być powinno. przecież to i bardziej estetyczne, no i higieniczne!
gładziutko być musi nie tylko u nas ;P
sensique14
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2008, 00:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: sensique14 » 31 lip 2008, 00:38

proponuje , tradycyjną zyletke . <banan>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2008, 08:36

ja sie golę - ale inni nie muszą <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
yohana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:13
Skąd: Poznań
Płeć:

depilacja laserowa

Postautor: yohana » 11 sie 2008, 01:08

Polecam depilacje laserowa, ja sobie fundnelam w zeszlym roku wlasnie w moich okolicach bikini (zostawilam tylko maly pasek bo nie podoba mi sie zero owlosienia) i jestem baaaadzo zadowolona. Kiedys mialam ogromne problemy z goleniem wlosow w tych miejscach, bo swedzialo, bo szybko odrastalo bo costam... teraz jest super :)
mambaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2008, 21:17
Skąd: z tłumu
Płeć:

Postautor: mambaa » 11 sie 2008, 20:59

zgadzam sie z sarah: jesli tylko nie bede miala co zrobic z pieniedzmi to pedze na depilacje laserowa. Szczególnie pach i okolic bikini.

A co do facetów z ogolonymi pachami, to w sumie mi obojetnie, jeśli facet nie dba o higiene to tak czy siak bedzie smierdzial.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2008, 21:05

mambaa pisze:A co do facetów z ogolonymi pachami, to w sumie mi obojetnie, jeśli facet nie dba o higiene to tak czy siak bedzie smierdzial.

nie ma mej zgody na takie stwierdzenie ! bo wszystko zalezy ile sie jest poza domem , czy też poza moliwoscią sie umycia i wtedy ten wygolony pod pachami wypada lepiej nad tymi nie wygolonymi .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 11 sie 2008, 21:09

Andrew pisze:
mambaa pisze:A co do facetów z ogolonymi pachami, to w sumie mi obojetnie, jeśli facet nie dba o higiene to tak czy siak bedzie smierdzial.

nie ma mej zgody na takie stwierdzenie ! bo wszystko zalezy ile sie jest poza domem , czy też poza moliwoscią sie umycia i wtedy ten wygolony pod pachami wypada lepiej nad tymi nie wygolonymi .

W sensie tez smierdzi, ale minimalnie mniej? Jak czesto bywasz na bezludnych wyspach bez mozliwosci umycia sie?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2008, 21:11

nie o to chodzi w upale jak wyjezdzxasz na zakupy o 10 i wracasz autobusem o 16 to czuc róznice .
pomijam specjalnie trzymajacego za rurkę faceta któremu pod pachami wylazą spocone wlosy - to Ci sie podoba ? no byc moze sa rózne gusta <browar>
Ostatnio zmieniony 11 sie 2008, 21:12 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości