Muzyka w łóżku... :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2009, 18:38

Beksa pisze:W restauracjach też zawsze coś w tle gra.
Na szczęście nie :D
Beksa pisze:W pubie tak samo.
Bo tam m.in. o to właśnie chodzi.
Beksa pisze:Nawet w sklepach z ciuchami przyjemniej mi się robi zakupy jak w tle leci coś fajnego
Ja muszę nawet tam dlatego nosić swojego mp3 playera :/
Beksa pisze:Moim zdaniem lepiej jak podczas seksu w tle leci jakaś muzyka, lepiej mi jest się wtedy skoncentrować na tej czynności.
A nie lepsze jęki swojej kobiety? :? Ja wolę słyszeć siebie i drugą osobę :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lut 2009, 18:48

Beksa pisze:Nie zniósł bym jakiejś wolnej smętnej muzyki podczas seksu bo seks ma być dla mnie: energiczny żywy pełen potu i sapania ze zmęczenia.

nie potrzebuje do tego muzyki, by mój seks był pełen głośnych jęków i krzyków ;)

Beksa pisze:Nawet w sklepach z ciuchami przyjemniej mi się robi zakupy jak w tle leci coś fajnego i chyba nie tylko ja tak mam, bo już prawie we wszystkich sklepach podczas zakupów ludziom towarzyszy jakaś muzyka. W restauracjach też zawsze coś w tle gra. W pubie tak samo.

nawet na dyskotekach przyjemniej się tańczy jak gra muzyka. ludziom od zawsze tam towarzyszy jakaś muzyka ;DD
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Beksa
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:57
Skąd: z nibylandii
Płeć:

Postautor: Beksa » 22 lut 2009, 19:10

księżycówka pisze: A nie lepsze jęki swojej kobiety? :? Ja wolę słyszeć siebie i drugą osobę :)


Wiesz dla mnie dobrze jak coś leci w tle, nie za głośno aby tych jęków za bardzo nie zagłuszać. Nawet jak się uczę to muszę słyszeć szum komputera obok bo inaczej jakoś nie mogę się skupić.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2009, 19:13 przez Beksa, łącznie zmieniany 1 raz.
AJJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 28 gru 2008, 01:15
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: AJJ » 22 lut 2009, 21:51

Ja lubię jak w tle gra np U2 - City of blinding lights, taka nastrojowa dla mnie nutka ;)
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 23 lut 2009, 17:19

Moja kobieta najchętniej odpływa przy Nirvanie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości