Orgazm podczas snu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Orgazm podczas snu

Postautor: niunia » 17 lip 2005, 18:49

Czesc mam pytanie do was wszystkich odwiedzajacych to forum....
mam takie jedno pytanie moze juz to bylo na tym forum ale ja nie znalazlam...... czy jest to mozliwe zeby przezyc orgazm podczas snu??? ostatnio chyba cos takiego przezylam <aniolek2> hehehe no ale nie wiem czy nba 100%! powiedzcie czy to mozliwe?? i czy wy miewacie cos takiego?:>
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 17 lip 2005, 18:58

Jasne, u mezczyzn to sie "polucje" zwie :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Postautor: niunia » 17 lip 2005, 19:02

a u kobiet jak to sie nazywa?:>:>:>:>:>:> eejjj to fajne uczucie :D hehe
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 17 lip 2005, 19:06

GNRose pisze:Jasne, u mezczyzn to sie "polucje" zwie

Ej to nie to samo co orgazm :)
Polucja to tylko zmaza, wyciek nasienia nie wiążący się z orgazmem. Nie wiem jak u kobiet, ale moja miewa :D
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Postautor: niunia » 17 lip 2005, 19:10

A Ty miewasz cos takiego?:> tak chcialabym sie cos o tym wiecej dowiedziec :) hehe bo to jest super :D heheeh ale nie wdizialam ze cos takiego moze sie przydazyc
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 19:14

Nie no ja nie miewam, ale sądzę, że to mozliwe, bo niby dlaczego nie... Ja przeżywam niemal orgazm jak mój się tylko rozbierze :) Hehe
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Postautor: niunia » 17 lip 2005, 19:17

gosia pisze:Nie no ja nie miewam, ale sądzę, że to mozliwe, bo niby dlaczego nie... Ja przeżywam niemal orgazm jak mój się tylko rozbierze :) Hehe



So Sweet :D hehehe
nie no to teraz juz wiem co nieco o tym ;) dzieki wielkie za pomoc.... a moze ktos napisze cos jezeli cos takiego miewa to jak sie czuje jak po normalnym orgazmie czy jakos inaczej???:>
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 17 lip 2005, 19:27

guli pisze:Ej to nie to samo co orgazm
Polucja to tylko zmaza, wyciek nasienia nie wiążący się z orgazmem. Nie wiem jak u kobiet, ale moja miewa

U mnie to sie ZAWSZE z orgazmem wiazalo :) Wycieku bez orgazmu jeszcze nie mialem, miewam za to orgazmy bez wyciekow, ale to juz nie przez sen :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 19:54

U mnie to sie ZAWSZE z orgazmem wiazalo Wycieku bez orgazmu jeszcze nie mialem, miewam za to orgazmy bez wyciekow, ale to juz nie przez sen

A ciekawi mnie czy pamiętasz sny podczas których miewasz orgazmy ??
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Postautor: niunia » 17 lip 2005, 20:00

JA OPSOBISCIE NIE PAMIETAM... PAMIETAM TYLKO TO UCZUCIE :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 17 lip 2005, 20:10

gosia pisze:A ciekawi mnie czy pamiętasz sny podczas których miewasz orgazmy ??

Zazwyczaj odbywalo sie to tak, ze mialem erotyczny sen, po czym, gdy sprawy zblizaly sie w nim do finalu, to budzilem sie albo w trakcie, albo na moment przed nim-skutek byl zawsze (oprocz jednego razu :/ ) taki sam: odzyskiwalem swiadomosc, po czym szedlem po chwili do toalety wytrzec sie i zmienic bielizne. A odpowiadajac dokladnie na Twoje pytanie: tak, pamietalem te sny, ale zazwyczaj tylko przez kilka minut po przebudzeniu. Kiedy nastepnie kladlem sie z powrotem spac i budzilem po kilku godzinach, zdarzalo sie, ze za skarby nie moglem juz sobie przypomniec szczegolow (uprzedzajac Twoje pytanie: to jest biologocznie uwarunkowane, zbadane i opisane przez naukowcow zjawisko zwiazane z reakcjami chemicznymi zachodzacymi w mozgu podczas snu-zreszta na pewno doswiadczylas tego nie raz sama, niekoniecznie podczas erotycznych snow :) ). Z przyjemnoscia stoje do dyspozycji w razie dalszych pytan <aniolek2>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 22:54

GNRose pisze:gosia napisał/a:
A ciekawi mnie czy pamiętasz sny podczas których miewasz orgazmy ??

Zazwyczaj odbywalo sie to tak, ze mialem erotyczny sen, po czym, gdy sprawy zblizaly sie w nim do finalu, to budzilem sie albo w trakcie, albo na moment przed nim-skutek byl zawsze (oprocz jednego razu ) taki sam: odzyskiwalem swiadomosc, po czym szedlem po chwili do toalety wytrzec sie i zmienic bielizne. A odpowiadajac dokladnie na Twoje pytanie: tak, pamietalem te sny, ale zazwyczaj tylko przez kilka minut po przebudzeniu. Kiedy nastepnie kladlem sie z powrotem spac i budzilem po kilku godzinach, zdarzalo sie, ze za skarby nie moglem juz sobie przypomniec szczegolow (uprzedzajac Twoje pytanie: to jest biologocznie uwarunkowane, zbadane i opisane przez naukowcow zjawisko zwiazane z reakcjami chemicznymi zachodzacymi w mozgu podczas snu-zreszta na pewno doswiadczylas tego nie raz sama, niekoniecznie podczas erotycznych snow ). Z przyjemnoscia stoje do dyspozycji w razie dalszych pytan

Dzięki :) Ciekawiło mnie po prostu, co do pamiętania snów to zdarza mi się przypomnieć sen po załóżmy tygodniu - więć rozumiem doskonale. <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 lip 2005, 23:39

U facetów to rozumiem, bo orgazmowi we śnie towarzyszy wytrysk (tzw, nocne polucje), a facetka skąd wie, że miała orgazm skoro tego nie pamięta?
Kochać i być kochanym
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 18 lip 2005, 00:33

Orgazm pamieta, tylko tego co do niego doprowadzilo nie. (tzn. tresci snu)


A sny z orgazmem? A i owszem. Miewalam. Kiedy tylko mam troche dluzsza przerwe w strefie sexu, wlaczajac w to rowniez wlasna inicjatywe, to owszem. I coz, zgadzam sie. Stanowczo fajne uczucie :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 lip 2005, 06:01

Ale mi chodziło o to czy śpiąc bez majtek na prześcieradle też zostają jakieś ślady.tzn. czy facetka najpierw jest podniecona i się nawilża i po przebudzeniu czuje że ma tam mokro, czy tylko sam orgazm na sucho (co wydaje mi się raczej małoprawdopodobne)?
Kochać i być kochanym
niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Postautor: niunia » 18 lip 2005, 13:18

Jarek pisze:Ale mi chodziło o to czy śpiąc bez majtek na prześcieradle też zostają jakieś ślady.tzn. czy facetka najpierw jest podniecona i się nawilża i po przebudzeniu czuje że ma tam mokro, czy tylko sam orgazm na sucho (co wydaje mi się raczej małoprawdopodobne)?



Nie no jarek chodzi o to ze dziewczyna nie pamieta calego snu co ja doprowadzilo do orgazmu.... ale ma sie go tak samo raczej go sie odczuwa jak podczas stosunku ..! i nie wiem czuje sie tylko go ale w snie przeciez jak sie budze to nie wklada sie palca i nie sprawdzam czy jestem tam mokra czy jakies sdlady na przescieradle...! samo uczucie ze sie ma ten orgazm jest wspaniale i nie musze widziec czy jestem mokra :D:D:D:D:D
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 18 lip 2005, 13:48

Jarek pisze:czy śpiąc bez majtek na prześcieradle też zostają jakieś ślady


Mi jeszcze nigdy nie zostaly slady na przescieradle. (oprocz sexu oralnego, ale to nie tylko moja zasluga.)
Nawilzenie przy stosunku jest, ale nie az takie, zeby jakies mokre plamy zostawaly. Wilgoc jest potrzebna w srodku.
A jesli chodzi o podniecenie, to ja go nie potrzebuje zeby przezyc orgazm, trzeba tylko dobrej techniki. (najlatwiej oczywiscie kiedy robie to sama.)
Przyznaje, nie lubie konczyc tak "na sucho", bez emocji, ale jest to mozliwe. Jak najbardziej.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lip 2005, 14:15

Polucje to nie orgazm...

A czy jest mozliwy? Czemu nie. Wszak sen to druga swiadomosc i wyglada dosc realnie. Tylko nawet jesli nie powinna go pamietac chyba ze obudzilaby sie w trakcie. Albo... tylko jej sie snilo ze go miala i to bylo tylko na plaszczznie psychicznej bez fizycznych reakcji organizmu co jest dla mnie najbardziej prawdopodobne
Awatar użytkownika
Robico
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2005, 12:24
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Robico » 18 lip 2005, 14:57

Hmmm.... ja osobiście nie przeżyłem nigdy orgazmu podczas snu, a czy jest to możliwe? Nie wiem być może zdarzało się, że podczas snów erotycznych miewałem różne przyjemne odczucia, ale nie poruwnywale z orgazmem... <aniolek2> potem budziłem się mocno podniecony i gotowy na wszystko :) :> :> Szkoda tylko, ż ewtedy obok nikogo nie ma :(
...::: Wspomnienia to najważniejsze... co nam pozostaje.... :::...
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 18 lip 2005, 15:08

filozoficzny topic.....

nie miewam takich snów-nie wiem czy to mozliwe....
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 18 lip 2005, 18:02

Robico pisze:potem budziłem się mocno podniecony i gotowy na wszystko Szkoda tylko, ż ewtedy obok nikogo nie ma

Hmm mi się zdarza i zasypiać i budzić w takim stanie, co gorsza :/
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
niunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:09
Skąd: Skadś
Płeć:

Postautor: niunia » 19 lip 2005, 00:58

ja to juz przezylam wiec jest to mozliwe z dizycznymi odczuciami .... wiec na pewno jest to mozliwe :D fajna sprawa... :) szkoda ze snu nie pamietam tylko samo zakonczenie ;)
Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: Julicia » 19 lip 2005, 18:56

ehhh...też bym tak chciała, ale ja niestety jestem sennie nie orgasmiczna
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 lip 2005, 19:58

Muszę przyznać, że mi po dłuższej abstynencji seksualnej (np. kilkudniowej) zdarzają się takie sny z orgazmem połączonym z wytryskiem. I z tego co pamiętam, to śnią mi się sceny z igraszek ze swoją partnerką (najczęściej w plenerku).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lip 2005, 14:31

Jarek pisze:po dłuższej abstynencji seksualnej (np. kilkudniowej)

Ladna mi tez "dluzsza abstynencja seksualna"...
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 23 lip 2005, 01:16

Maverick pisze:Jarek napisał/a:
po dłuższej abstynencji seksualnej (np. kilkudniowej)

Ale u nas też tylko takie są przerwy, a mi po takiej abstynencji to tak sie chce, ze nie moge sie skupic na niczym a tak mnie nosi :) ale snow nie miewam
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 lip 2005, 20:02

gosia pisze:Cytat:
U mnie to sie ZAWSZE z orgazmem wiazalo Wycieku bez orgazmu jeszcze nie mialem, miewam za to orgazmy bez wyciekow, ale to juz nie przez sen

A ciekawi mnie czy pamiętasz sny podczas których miewasz orgazmy ??

Jak ich nie pamiętać później to w życie trzeba wprowadzić :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 31 lip 2005, 00:18

Ano w sumie tak, gorzej, bo nie wszyscy takie sny miewają z orgazmem, kurcze :/
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 01 sie 2005, 16:17

No przeciez to nie śni śie na zawołanie :) A szkoda...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
prien

Postautor: prien » 03 sie 2005, 22:22

Miałem takie doświadczenia parę lat temu i wiekszość było powodem erotycznych snów, ale zdarzało się że pamietałem tylko efekt. Od dawna już nie miewam takich historii chociaz budzenie sie w gotowosci bojowej to codzienność - ale to juz czysta biologia :P

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 513 gości