po jakim czasie bycia razem - seks?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 20 lip 2005, 18:50

Julicia pisze:Jakoś trudno jest mi uwierzyć w szczesliwe związki, które zaczynały się od seksu.....choć szczerze im gratuluje.
W każdym razie ja czułabym sie jakos głupio, nie potrafiłabym, nawet gdyby to był facet moich marzen. Mysle, ze czułabym się jak K....a, że tak od razu do łóżka ide.....
Jednak to tylko przypuszczenia.....

Ja jestem przykladem, ze jednak sie da (3,5 roku razem i wspolne plany na przyszlosc, choc w sumie jeszcze sie okaze, co z tego wyjdzie...) Ty czulabys sie jak k...a, ale przeciez TO SAMO mozna wtedy o facecie powiedziec! Przeciez i on poszedl z Toba do lozka od razu-nie Ty sama... Wiec albo sie oboje wyzywamy, albo uznajemy, ze nikt tutaj nie jest gorsza strona, akceptujemy to (lub nie) i idziemy dalej :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 lip 2005, 19:03

Kur.ewstwo to moim zdaniem DAWANIE dupy, w doslownym tego slowa znaczeniu. Seks traktowany jako handel wymienny, chec osiagniecia czegos dzieki temu, ze sie DA facetowi dupy.

A nie pojscie do lozka po krotkim czasie. <aniolek2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Julicia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2005, 15:05
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: Julicia » 20 lip 2005, 19:16

Baaa.....może i macie racje.....
Ale wiecie jak jest.....jak facet poznaje laske i idzie z nią do łóżka to sie mowi ,ze jest dobry w te klocki, a dziewczyne uwaza sie zaraz za łatwa.....

Poza tym to sprawa mentalnosci, na razie wydaje mi sie za tak bym myslala i zrobila, jednak nie jestem w stanie przewidziec jak byłoby gdyby takie cos zdazyło sie naprawde....

Z drugiej strony znajac siebie przypuszaczam, za facet ktoremu pierwszej nocy udalo by sie namówić mnie na seks, musiałby być wyjątkowy....więc może jednak potrafiłabym być....


GNRose.......gratuluje i zycze tak dalej
Różnimy się...i to bardzo....mamy dwie dusze....ale jedno ciało.....
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 20 lip 2005, 19:43

Julicia pisze:GNRose.......gratuluje i zycze tak dalej

Masz na mysli seks na pierwszym spotkaniu? <aniolek2> (dziekuje :] ) ;)
Julicia pisze:Z drugiej strony znajac siebie przypuszaczam, za facet ktoremu pierwszej nocy udalo by sie namówić mnie na seks, musiałby być wyjątkowy....więc może jednak potrafiłabym być....

No wlasnie, a gdyby jeszcze porafil Cie przekonac, ze wcale nie ma z tego powodu gorszego zdania o Tobie... ;) PS: Chcialbym dodac, ze nigdy nie ufalem jeszcze zadnej kobiecie tak, jak wlasnie tej, wbrew temu, co ktos moglby sobie pomyslec :) Tak sie nam poczatek ulozyl, ale coz-zdarza sie po prostu i tak ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 lip 2005, 20:23

Julicia pisze:.jak facet poznaje laske i idzie z nią do łóżka to sie mowi ,ze jest dobry w te klocki, a dziewczyne uwaza sie zaraz za łatwa.....

A jak to ona go tam zaciagnie? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 20 lip 2005, 20:38

Julicia"Jakoś trudno jest mi uwierzyć w szczesliwe związki, które zaczynały się od seksu.....choć szczerze im gratuluje.
znam taka pare...sa małżeństwem od 8 lat a ona znim sie przespał tego dnia co go poznała...i wierzcie lub nie sa szczęsliwi i zgrani ...razem rozwiązują swoje problemy i dobrze sie rozumieją ...wiec jak widac i od tego mozna zacząc( chodz ja bym chyba sie nie odważyła <aniolek2> )
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 20 lip 2005, 20:52

charlie81 pisze:Julicia napisał/a:
.jak facet poznaje laske i idzie z nią do łóżka to sie mowi ,ze jest dobry w te klocki, a dziewczyne uwaza sie zaraz za łatwa.....

Tak mówią, lecz to nie ludzie słowa, ale słowa ludzi niosą. Poza tym to pomówienia :) Ja w tym nic złego nie widzę.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 20 lip 2005, 20:59

kobieta zawsze bedzie potraktowana gorzej niz chłopak...tak sie juz utarło i tacy sa ludzie,,, nic sie na to nie poradzi...głupie przyzwyczjenie...o facecie sie powie macho a o kobiecie ździra......i nigdy nie jest naodwrót....czy ktoś słyszał by faceta nazwano męską dziwka zato ze przespał sie z jakąś tam ilością kobiet..albo np wzią jakąś na dyskotece!!!!nie...przynajmnie ja nie i raczej nikt w mym otoczeniu.....zawsze dziewczyn jest ta gorsza....i zawsze winną...tylko prosze mi tu nie pisac ze jak suka nieda to pies nie weźmie bo jak pies nieda to suka tez nie weźmie......zarówno kobieta jak i facet maja takie same potrzeby sexualne...ale kobieta zawsze wychodzi na ta gorsza.....głupie przyzwyczajenia sprzed lat które funkcjonują do dzis
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 lip 2005, 21:04

kinomaniak pisze:ale kobieta zawsze wychodzi na ta gorsza.....głupie przyzwyczajenia sprzed lat które funkcjonują do dzis

Te beznadziejne stereotypy nie wziely sie z niczego, a wlasnie z operowania wlasna dupa jako srodkiem manipulacji - bedzie tak jak ja chce? to ci dam, a jak nie to nie. :] Malo takich kobiet nawet dzisiaj? Chyba wszystkie, ktore maja tego pecha nie umiec czerpac satysfakcji z seksu dzialaja w ten sposob... <belt3>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 20 lip 2005, 21:22

charlie81 pisze:kinomaniak napisał/a:
ale kobieta zawsze wychodzi na ta gorsza.....głupie przyzwyczajenia sprzed lat które funkcjonują do dzis

Powiem szczerze, że albo ja się obracam w dziwnych kręgach albo cały świat idzie naprzód - ale te stereotypy zanikają !! Naprawdę i to mnie cieszy :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 20 lip 2005, 23:49

kinomaniak pisze:czy ktoś słyszał by faceta nazwano męską dziwka zato ze przespał sie z jakąś tam ilością kobiet..albo np wzią jakąś na dyskotece!!!!

Ja słyszałam :) i tego typu myślenie:
o facecie sie powie macho a o kobiecie ździra

uważam po prostu za bzdurne. Faceta, który przeleci ileś tam panienek także można nazwać "ździrą", tyle że męską. Zresztą niekoniecznie on musi wychodzić z inicjatywą. W końcu facet też może się "dawać". Płeć nie gra roli.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Agusia

Postautor: Agusia » 21 lip 2005, 05:54

ja po 2 miesiacach kochalam sie ze swoim facetem...
Nie mialam takiej sytuacji,by miec propozycje pojscia z facetem do lozka na pierwszej randce... /////Nie wyobrazam sobie tego, co najwazniejsze siebie w takiej sytuacji i oby sie nie zdazyla,,,
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 08:45

Ojej ojej!!!!! ale zescie pojechali , chyba nie rozumiecie powiedzenie :"jak suka nie da , to pies nie wezmie " Fcet to samiec jest stwozony do zapładniania i instynkt do tego go ciagnie (tylko mi nie piszcie , ze powinien miec mozg) <aniolek2> bo go ma ! To kobieta wybiera partnera , i z racji tego jest jak jest , i tak bedzie po wsze czasy ! Facet ma chciec ! sek w tym , czy dostanie ! a jak nie dostanie tu ...to gdzie indziej pujdzie
Jak kobieta nie bedzie zsapokajana w tej kwesti ...zrobi dokładnie to samo!!Dlaczego ??
Dlatego ze na przestrzeni wieków faceci doprowadzili do tego, iż pozwolono kobiecie na czerpanie z tego przyjemnosci (z sexu) <aniolek2> I dobrze !! bo im wiecej dasz ...tym wiecej dostaniesz , choć stało sie i tak ! ze to kobiety nastawiły sie tylko na branie ! mają wymagania nie dajac nic , albo mało w zamian , słowem role sie odwruciły <aniolek2> nie jest tak wszędzie oczywiscie i nie w kazdym przedziale wiekowym !
Tyle ze posłuchajmy , poczytajmy wypowiedzi kobiet na ten temat w czasopismach róznego rodzaju (czego nie mozna powiedziec o mezczyznach) jak oceniają nas facetów ! Ano chciały by !! bysmy byli maszynami do sexu .Małolaty "sza!" nie zabierac głosu <aniolek2> <aniolek2> rzecz sie nie ma do was ....narazie ! <browar> <browar>

Co do tematu nie widze powodu by nie isc z kims do łózka wtedy gdy mam na to ochote jak i druga strona ! i nie szkodzi iz widze kogoś pierwszy raz ...po co czekać ?? co to da ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 21 lip 2005, 10:20

MA racje i to świętą :D <brawo1>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 21 lip 2005, 12:11

ja zaczelam wspolzycie po 32 miesiacach bycia razem :) heh, ale to bardzo indywidualna sprawa, zalezy tez od wieku partnerow itd. jedni kochaja sie po miesiacu bycia razem, inni natomiast czekaja kilka lat...i kazdy jest szczesliwy:D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 12:39

My poznaliśmy się w 1-szej klasie liceum, a zaczęliśmy się kochać przed samą maturą.
I kochamy się do dziś (nie przeszkodziły oddzielne studia i teraz razem mieszkamy, jeszcze bez ślubu, ale to tylko formalność).
Wynika z tego, że byliśmy parą prawie 4 lata zanim do tego doszło i nie żałujemy).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 21 lip 2005, 12:51

my bylismy para prawie 3 lata nim do tego doszlo..i tez niczego nie zaluje.. zaczelismy sie kochac po pierwszym roku studiow(moich) bo on jest starszy.. zazdroszcze wam ze mieszkacie sobie razem:) zycze powodzenia :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 lip 2005, 13:29

Andrew pisze:Małolaty "sza!" nie zabierac głosu rzecz sie nie ma do was ....narazie !

Hmmm, no niestety bywa ze sie ma... :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 21 lip 2005, 14:52

Ojej ojej!!!!! ale zescie pojechali , chyba nie rozumiecie powiedzenie :"jak suka nie da , to pies nie wezmie " Fcet to samiec jest stwozony do zapładniania i instynkt do tego go ciagnie (tylko mi nie piszcie , ze powinien miec mozg) bo go ma ! To kobieta wybiera partnera , i z racji tego jest jak jest , i tak bedzie po wsze czasy ! Facet ma chciec ! sek w tym , czy dostanie ! a jak nie dostanie tu ...to gdzie indziej pujdzie
Jak kobieta nie bedzie zsapokajana w tej kwesti ...zrobi dokładnie to samo!!Dlaczego ??
Dlatego ze na przestrzeni wieków faceci doprowadzili do tego, iż pozwolono kobiecie na czerpanie z tego przyjemnosci (z sexu) I dobrze !! bo im wiecej dasz ...tym wiecej dostaniesz , choć stało sie i tak ! ze to kobiety nastawiły sie tylko na branie ! mają wymagania nie dajac nic , albo mało w zamian , słowem role sie odwruciły nie jest tak wszędzie oczywiscie i nie w kazdym przedziale wiekowym !
Tyle ze posłuchajmy , poczytajmy wypowiedzi kobiet na ten temat w czasopismach róznego rodzaju (czego nie mozna powiedziec o mezczyznach) jak oceniają nas facetów ! Ano chciały by !! bysmy byli maszynami do sexu .Małolaty "sza!" nie zabierac głosu rzecz sie nie ma do was ....narazie !

Co do tematu nie widze powodu by nie isc z kims do łózka wtedy gdy mam na to ochote jak i druga strona ! i nie szkodzi iz widze kogoś pierwszy raz ...po co czekać ?? co to da ??

Mimo, że ja małolat jestem to się zgadzam i to w całej rozciągłości. Również nie widze w tym nic złego.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lip 2005, 18:42

Różnie.
Z ostatnim po 1,5 miesiąca bycia razem. [a chciał do ślubu czekać :DDD ]
Z innymi bywało, że po kilku godzinach, dniach. Najdłużej chyba z moim pierwszym, bo pół roku.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 18:53

Kaska pisze:zaczelismy sie kochac po pierwszym roku studiow(moich) bo on jest starszy.. zazdroszcze wam ze mieszkacie sobie razem:) zycze powodzenia

...to ile miałaś lat jak poszłaś na studia?, widzę, że masz 19.

[ Dodano: 2005-07-21, 19:17 ]
moon pisze:Różnie.
Z ostatnim po 1,5 miesiąca bycia razem. [a chciał do ślubu czekać ]
Z innymi bywało, że po kilku godzinach, dniach. Najdłużej chyba z moim pierwszym, bo pół roku

...a z Koorkiem?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 19:42

Jarek pisze:...a z Koorkiem?

O ile wiem to chyba wlasnie Kurek chcialdo slubu czekac :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 20:31

Yasmine pisze:O ile wiem to chyba wlasnie Kurek chcialdo slubu czekac

No nie wiem czy by tak wytrzymał?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 20:34

Jarek pisze:No nie wiem czy by tak wytrzymał?

Przy Moon na pewno nie <banan> :) <aniolek2>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lip 2005, 21:41

Zgadza się Yasmine.
Kurek chciał czekać, ale nie wytrzymał przy mnie nawet 2 miesięcy.
Po prostu zmienił sposób myślenia: nie wazne czy przed czy po ślubie jesli jest pewnien ze to będzie ta osoba, z którą się ożeni. <aniolek2>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 21:57

moon pisze:Kurek chciał czekać, ale nie wytrzymał przy mnie nawet 2 miesięcy.
Po prostu zmienił sposób myślenia: nie wazne czy przed czy po ślubie jesli jest pewnien ze to będzie ta osoba, z którą się ożeni.


<brawo1> dla Ciebie i dla Kurka.
Kochać i być kochanym
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 21 lip 2005, 23:08

osz kurde pierwsze słysze, ze to facet chciał do ślubu czekac...szok 0_0 0_0
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 21 lip 2005, 23:57

gosia pisze:Również nie widze w tym nic złego

:| jestem w szoku niedoś tego to już 2-ga osobą ...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 23 lip 2005, 01:32

gosia napisał/a:
Również nie widze w tym nic złego

jestem w szoku niedoś tego to już 2-ga osobą ...

Tylko ja chcę tu wyjaśnić, że nie tyczy się każdego przedziału wiekowego - chodzi mi tu o ludzi dojrzałych, oczywiście pod względem fizycznym i psychicznym. Mam pewien pogląd na to, ale wolę go tu nie wygłaszac :]
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 23 lip 2005, 23:20

zielona pisze:osz kurde pierwsze słysze, ze to facet chciał do ślubu czekac...szok 0_0 0_0

Ach... to byś się zdziwiła ilu jeszcze takich jest :P
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości