pytanie do was - drodzy panowie ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

jolaaaa20

pytanie do was - drodzy panowie ???

Postautor: jolaaaa20 » 13 sty 2004, 01:48

:566: chodzi znowu o ---> LODY!!! Drodzy panowie, chciałabym się dowiedzieć od was jak to zrobić że tak powiem idealnie (perfekcyjnie) i prosze o rady, nie powiem, już nie raz to robiłam mojemu chłopakowi, wszystko było ok, miał wzwód a potem wytrysk, ale chce byc jeszcze lepsza. Wiem że to bardzo lubi i pragne go zawsze jak najlepiej zadowolić dlatego prosze o rady, dajcie mi jakieś wskazówki... - czekam na wasze posty :lol:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2004, 13:46

Spytaj sie go co masz robic inaczej. Sam Ci powie co zmienic.
Smoke

Postautor: Smoke » 13 sty 2004, 17:28

powinnas spytac sie swojego partnera co chcialby abys zrobila jeszcze albo czego niepowinnas robic czy moze co robisz zle.....jednak zdaje mi sie ze najlepszym sposobem bylo by pobserwowac jego reakcje i poamlu dochodzic do perfekcji metoda prob i bledow :D
Kazdy jest inny i ma inne upodobania wiedz recepyty na loda niema to trzeba po prostu wyczuc :)
zreszta nawet jak by byla taka recepta to trzeba by to pokazac bo raczej ciezko bylo by to opisac :D
Jarek

Postautor: Jarek » 15 sty 2004, 08:19

Jolaaa, w zasadzie nie powinienem odsyłać Cię na inną, konkurencyjną stronkę, ale skoro drążysz ten temat spróbuj:http://marconi21.w.interia.pl/women/ssanie.html
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 15 sty 2004, 10:26

Ja moge Ci polecic serwisk ktory w tej (i w innych kwestiach rowniez) bardzo mi pomogl
http://www.durex.pl/techniki/166/index.html
jolaaaa20

Postautor: jolaaaa20 » 15 sty 2004, 16:53

DzIĘkI, DzIĘKi - za stronki ---- bardzo ppoouucczaajjąąccee (nie powiem!) i prosze o więcej, o to mi właśnie chodziło, a co do Smoke i MaVericka - to również dziękuje za komentarz, ale chyba nie zrozumieliśmy się do końca, nie będe się pytać mojego misia, bo wiem że jest mu dobrze (pewniara -co??? - ale to nie oto chodzi), jestem tu na tym forum po to aby dowiedzieć się o jakiś innych technikach oralu (chodzi o loda! dla przypomnienia) których może jeszcze nie znam,chce go po prostu zaskoczyć moimi umiejętnościami. Chciałabym się dowiedzieć z czego macie największą przyjemność kiedy wasza partnerka że tak powiem penetruje wasze krocze, co was najbardziej drażni, gdzie są najczulsze punkty na penisie??? :?:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 22:06

E tam, i tak uwazam, ze jak sie spytasz to bedzie dobrze :) A co do punktow to mysle ze za wiele to ich nie ma ;) Wszystko zalezy od gustu! Jeden lubi to, inny tamto. Naprawde trudno powiedziec. No i wiem ze oral = lod ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 17 sty 2004, 13:42

jolaaaa wiec tak! Ja najbardziej lubie jak jezyczkiem muska więzadełko oraz oralne pieszczoty jader wtedy jest bosko! Podczas robienia "loda" mozesz tez pomoc sobie piersiami. Wyciagnac go z ust i zalóżmy głowka członka pojezdzic po sutkach , wziasc go miedzy piersi, a potem znow do buzki :) Wtedy jest naprawde bosko i gwarantuje ze chłopak Twoj chłopak zwariuje :)
jolaaaa20

Postautor: jolaaaa20 » 17 sty 2004, 21:34

:wink: Hhhhmmmmmm - nio mi się to też podobać ! :lol:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości