Punkt G :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 11:40

a wiec tak... moim zdaniem jesteś źle doinformowany bo to jest chyba trochę głębiej niż 3 cm... a u mnie już napewon głębiej.. ;) no ale to zależy chyba od budowy anatomicznej twojej panienki... wiadomo u każdej inaczej... ja czuję odrazu kiedy mój chłopak mnie tam dotknie palcem... nie wiem jak okreslić tego formę ale to chyba taki "cypelek" że się tak wyraże bo można go jakby podarzyć do góry, przynajmnjie ja tak mam...:P poznasz go napenwo bo jest zupełnie inny w dotyku niż reszta ścian pochwy... a najebszy sposób żeby go znalesc to włożyć paluszek jaknajgłębiej do pochwy i zrobić "com com" (taki ruch jak się robi przywołując kogoś) ;) chyba nic trudnego... ale ja też kiedyś bardzo dokładnie go szukałam, i wierz mi dawno go znalazłąm ale nie byłam po prostu tego świadoma... :D aha mozesz sobie pomóc przyciskając podbrzusze ;) powodzenia poszukiwaczu...:)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 lip 2006, 12:08

zadurzona pisze:poznasz go napenwo bo jest zupełnie inny w dotyku niż reszta ścian pochwy.


racja :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2006, 13:18

radomir pisze:uaktywnic ;) dobre

login:
hasło:
o holera haslo denited

bawi cie to . Madrala sie znalazł myslisz , iż mialeś z dwie lub trzy partnerki w swym zyciu to juz wiesz wszystko? zanajde ci z 10 kobiet gdzie ich punktu G nie znajdziesz ? załozysz sie?
Kiwac palcem kom kom , też sobie mozna , wszystko zalezy od kobiety innosc niz reszta pochwy też mozna zapomniej . jak pisalem wszystko zalezy

[ Dodano: 2006-07-12, 13:22 ]
zadurzona pisze:poznasz go napenwo bo jest zupełnie inny w dotyku niż reszta ścian pochwy.


i tym sposobem facet jak trafi na kobieta np . moją , to pzrekopie całą jej cipę i nie znajdzie <hahaha>
<hahaha> i co ?? bedzie załamany <aniolek>
Albo pomysli .....rany kosmitka ! <hahaha> <cisza>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 20:14

Do Andrew:... wyczówam jakąś antypatie do innych rozmówców czyżby kierowąła tobą jakś zazdrość? Człowieku są wakacje wyluzuj bo to chyab nie miejsce aby sobie docinać tylko wymienić doświadczenia i doradzić sobie nawzajem...

pozdrawiam miłego wieczoru...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2006, 07:52

za mało tu jestes, za krótko ! by piosac to co piszesz . pozdrawiam <aniolek> <browar> <browar> <browar> <przytul>
zauwaz iż Radomir , ani nie doradził ani nie wymienił doswiadczen , stad mój post
Twuj post musialem też skomentowac (i nie było w nim zadnej złosliwosci ) po to by szukajacy ewentualny nie wzioł zbyt sobie jego do serca ! <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 13 lip 2006, 14:23

Andrew pisze:za mało tu jestes, za krótko ! by piosac to co piszesz . pozdrawiam <aniolek> <browar> <browar> <browar> <przytul>
zauwaz iż Radomir , ani nie doradził ani nie wymienił doswiadczen , stad mój post
Twuj post musialem też skomentowac (i nie było w nim zadnej złosliwosci ) po to by szukajacy ewentualny nie wzioł zbyt sobie jego do serca ! <przytul>


a co to ma wspolnego ze malo jestem na forum ze co?ze malo postów napisalem?a co toja stanislaw lem jestem albo szymborska? jestem tu od Dołączył: 23 Wrz 2005...

a co do ilosci partnerek:tez bedziesz mierzyl wartosc czlowiek i jego wiedzę bo mialem ich np slownie 1 i od dobrych paru lat jestesmy w szczesliwym zwiazku? czy 100 bo jestem singlem i gmeram palcem w kazdej by znalezc punkt G.

piszac o uaktywnienu punktu G sam piszacy chyba nie wiedzial co pisze, bo to jest bzdura. Jakby mial nagle wyskoczyc pagorek z napisem punkt G. Tego trzeba sie nauczyc i facet i kobieta, by odkrywac swe ciala i nie wyskoczy nagle jak pryszcz bo on tam jest...stad moj zart z loginem i haslem.

ale jak pan sobie zyczy " niech sie -uaktywniaja- punkty G waszych partnerek"
...
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 13 lip 2006, 14:55

Uśmiałem się setnie... <hahaha>
Jeśli doświadczenie w tych sprawach zdobywa się poprzez staż na forum.. to gratuluję Andrew "doświadczenia".. <hahaha>
Co do punktu G to się nie wypowiadam, bo go nie mam.. <hahaha>

Ale może są jakieś "wakacyjne kursy" ginekologiczne.. to się zapiszę i wkleję troche notatek z wykładu.. <hahaha>
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 13 lip 2006, 18:01

[quote="RedX"]Ale może są jakieś "wakacyjne kursy" ginekologiczne.. to się zapiszę i wkleję troche notatek z wykładu.. <hahaha>[/quote]

dobry pomysł!! :D może takei sposobem nabędę doświadczenia... ;)
pozdro
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2006, 08:12

RedX pisze:Uśmiałem się setnie... <hahaha>
Jeśli doświadczenie w tych sprawach zdobywa się poprzez staż na forum.. to gratuluję Andrew "doświadczenia".. <hahaha>
Co do punktu G to się nie wypowiadam, bo go nie mam.. <hahaha>


Powiedz mi , wskaz skad wzioleś , czy raczej na jakiej podstawie wymysliłeś ta bzdurna teorie ?chodzi mi o starz na forum ? pomysl czasem , albo przeczytaj posta dwa razy zanim cokolwiek napiszesz , oki?

[ Dodano: 2006-07-14, 08:17 ]
radomir pisze:a co to ma wspolnego ze malo jestem na forum ze co?ze malo postów napisalem?a co toja stanislaw lem jestem albo szymborska? jestem tu od Dołączył: 23 Wrz 2005...


widzisz , znowu to samo , czytac ze zrozumieniem ! to ze mało ktos jest na forum nie było do Ciebie , a do kogosi nnego ! , kogoś kto mnie jak by ocenił , znajdz sam kto to . podpowiem , zauwaz po czyim poscie jest mój !
radomir pisze:a co do ilosci partnerek:tez bedziesz mierzyl wartosc czlowiek i jego wiedzę bo mialem ich np slownie 1 i od dobrych paru lat jestesmy w szczesliwym zwiazku? czy 100 bo jestem singlem i gmeram palcem w kazdej by znalezc punkt G.


tak ,(w tym wypadku) bo to ze Twoja Pani tak ma jak i np. inna wcale nie oznacza , ze wszystkie !!
radomir pisze:piszac o uaktywnienu punktu G sam piszacy chyba nie wiedzial co pisze, bo to jest bzdura. Jakby mial nagle wyskoczyc pagorek z napisem punkt G. Tego trzeba sie nauczyc i facet i kobieta, by odkrywac swe ciala i nie wyskoczy nagle jak pryszcz bo on tam jest...stad moj zart z loginem i haslem.

cóz widac wyraznie , ze nie wiesz o czym pisze , ale też jak masz wiedziec majac jedna tylko kobiete... pomijajac wszystko inne to bardzo dobrze , ze masz jedną i szczesliwym jestes , ale nie wypowiadaj sie na temat punktu G u kobiet ! mozesz to robic ale u KOBIETY ! swej , wtedy Oki

Przykład prosty , maoja zona , jednego dnia dotykam miejsce ten twój punkt G i nic zupelnie nic ! zero reakcji zero odczuc ! ale gdy sie postaram , wtedy owo miejsce ten punkt G sie pojawia i jest , zas Ona ma z tego przyjemnosc ,stad me pisanie o "uaktywnianiu " bo są dni np. ze jest to w ogole nie mozliwe , wiec teraz madralo skomentuj to .
I nie tylko ma zona tak ma <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 14 lip 2006, 09:38

co do zony Andrew to się ogdoze bo przecierz to jak wyglada i jak czuły jest punktG zalezy od cyklu w który akórat dana pani sie znajduje... no i keidy ten punkt się popiesci to jest zdecywodanie większy... niktore źródłą podaja ze przed pieszczotą jest wielkosci monety 50groszowej, a potem jak 5złotówka... ale u menit o on jest cały czas duży, tylko jego powierzchnia się zmienia... ;)
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 14 lip 2006, 09:45

niech ci bedzie "uaktywnic" jesli zastosujemy taka frazeologie.
madralą nie jestem. <foch>

piszac o jednej czy 100 nie mowilem o sobie a o ogóle.

i przychylam sie do wypowiedzi rozmowczyni wyzej
Ostatnio zmieniony 14 lip 2006, 09:49 przez radomir, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2006, 09:47

oki , wszystko w porzadku <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bobobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:23
Skąd: Long Bitch
Płeć:

Postautor: bobobo » 05 paź 2006, 13:47

heh:P Ja narazie 7 razy kochałem sie z moją dziewczyną i sie irytuje ze jeszcze go nie znalazlem:P A tu widze ze jeszcze dluuuuga droga przede mną:P Pozdrawiam <browar>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 13:51

seks i poszukiwanie doznan seksualnych nowa forma irytacji <pijak>
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 13 lis 2006, 23:34

<banan>

Paluszek wskazujący... he he... i jedziemy...

Moja mi nie powiedziała, gdzie to jest... ;] Sam tak jakoś dłużej miejsce przy miejscu sprawdzałem... Trochę mi to zajęło... Moja ma tam jedno miejsce takie "magiczne" które jeżli jest możliwość teraz cały czas pieszcze... Luuuuubie jak to się jej podoba, jej błędny wzrok, drżące usta, oddech, podniecające jęki...

Tylko czasem jak się zapomni a w tym samym czasie ona też robi mi "dobrze" to czasem ściśnie, że.... uuu... hehehee hehhe :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 07:17

Misiek, piszesz o tej dziewicy? :|
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
pejot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 18 gru 2005, 23:53
Skąd: Podziemie
Płeć:

Postautor: pejot » 14 lis 2006, 15:13

SueEllen pisze:...malutkie, lekko chropowate zgrubienie...


Dokładnie tak:)), też go znalazłem u swojej partnerki, ale chyba jest troszke zepsuty bo nie działa:((.
"...mogę wszysko, to ma dwie strony."
Obrazek
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 14 lis 2006, 17:37

u mojej podobnie, niby jest ale jej reakcje są nieznacznie głębsze niż w innych miejscach, chyba że to jeszcze nie to...jeszcze długa droga, więc będzie co się uczyć :)
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 14 lis 2006, 20:47

Mona pisze:Misiek, piszesz o tej dziewicy?
No to w takim radzie... czy dziewica nie może mieć orgazmu? ;| W tym temacie chodzi o puknt G. Znalazłem go więc napisałem coś o tym. Moja nie ma takiej błony przez którą nie może się przedostać palec aa... teraz to już sam nie wiem... W czym popełniłem błąd. :(
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 21:11

Misiek_1988 pisze:czy dziewica nie może mieć orgazmu?

Z tego, co pisałeś na forum wynika jasno, że Twoja dziewica boi się orgazmu...
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 17 lis 2006, 20:14

A ja znalazłem punkt G, nie zawsze mozna go wyczuć, a tym bardziej na początku. Fajny w dotyku hehe <banan>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 19 lis 2006, 11:57

Ja u mojej Kochanej znalazlem...taki mały "groszek" na gornej sciance pochwy... tyle ze jest nieco dalej niz wspomniane wyzej "3cm"... w kazdym razie kiedy go dotykam to moja malutka szaleje :D fajna sprawa :P
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
georgia
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lis 2006, 13:08
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: georgia » 19 lis 2006, 19:21

moj partner odmalazl w koncu slynny punkt G <banan> choc nie bylo latwo, ale tylko ja czuje kiedy go odnajduje <wsciekly> on nie wyczul nic charakterystycznego
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 20 lis 2006, 23:18

Wysłany: 2005-01-27, 18:44


--------------------------------------------------------------------------------


Ja juz powoli zaczynam sie poddawac Szukam i szukam i znalesc nie moge. Czasami cos tam mi sie wydaje ze znalazlem ale to chyba nie to...



Nawiazujac do mojej odpowiedzi sprzed prawie dwoch lat w tym wątku powiem ze : Znalazlem w koncu go ale niestety kobieta sie zmienila w moim zyciu i zabawa zaczela sie od poczatku! Takze szukajcie ,a znajdziecie jak powiada Ksiega :)

Pozdro!

Tak w ogóle patrze temat ten zalozylem 3 lata temu I ciagle na topie :)
Kivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 sie 2006, 01:12
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć:

Postautor: Kivi » 23 lis 2006, 23:31

Heh.. a u mnie dziwna sytuacja :> Bo ja umiem powiedzieć gdzie go mam, ale mój chłopak sam znaleźć nie może.. ;)
Nie pytajcie o szczegóły ;)
"Tak bardzo pragnę aby serce moje przy Twoim kroczyć mogło.."
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 07 gru 2006, 23:09

moja tez powiedziala, ze znalazlem
taka "tarka" mniej wiecej na wyskosci lechtaczki tylko od wew.
ql fajna zabawa, sie zdziwila jak miala orgazm :D
Małgorzata
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2006, 14:57
Skąd: z wenus
Płeć:

Postautor: Małgorzata » 07 gru 2006, 23:26

Punkt ,G moj mezczyzna odnalazl.mam fajowe orgazmy. z tym ze do powiedzmy dwoch lampek wina ,czy ma xdwoch piwek ,jak wypije wiecej alkoholu ,to nigdy nie moge dojsc.moze mi to robic godzinami i nic.zawsze juz prawie.ktos tez tak ma?
Małgo

"QUOD ME NUTRIT ME DESTRUIT" :
To co trzyma mnie przy życiu,jednoczesnie mnie zabija.
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Postautor: Lukasz » 07 gru 2006, 23:46

Małgorzata pisze:jak wypije wiecej alkoholu ,to nigdy nie moge dojsc.moze mi to robic godzinami i nic.zawsze juz prawie.ktos tez tak ma?

Normalne. Alkohol sprawia, że jest się mniej wrażliwym na bodźce.
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 08 gru 2006, 16:17

A mój nie znalazł ... ;/

[ Dodano: 2006-12-08, 16:18 ]
zwykle robimyu to po powrocie z baru tzn po piwie lub dwóch ... Mówicie zeby nie pic??
Romeo
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2006, 00:59
Skąd: tu jestem??
Płeć:

Postautor: Romeo » 03 cze 2007, 13:17

Moja kobieta powiedziałą ze chce zebym znzazł ten punkt,cholera szukam szukam i znaleścnie moge, ale myśłe ze sie uda... przeczytałem calutki temat i moje podsumowanie wygląda następująco:
jest to takie jak by zgrubienie,w dotyku podobne do tarki, 3-5cm od wejścia do pochwy, naprzedniej stonie.Najpierw sprubuje ustalićjego położenie a póxniej próbowac i próbowaćaż sie uaktywni i dam małej nowe doznania ;)
Mógłby to dokłądnie łopatologicznie opisać ten co znalazł owy punkt G?
Pozdrawiam gorąco wszystkich :)
Żyj tak aby za 20 lat móc spojrzeć lustro mówiąć nie zniszczyłem sobie życia!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości