stringi u faceta

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 lip 2005, 23:48

gosia pisze:Chyba, że tylek z rozstepami i cellulitem to wtedy trzeba ukrywac taki tylek jak najbardziej:)

Nie zdziw się... ale to nie jest wyrok.
Czasami, wręcz przeciwnie :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lip 2005, 08:16

Joanna pisze:Andrew, zapewniamcię, że nigdy w życiu nie poszłabym na tak tendetną rozrywkę, jak "chipendelsi"!

[ Dodano: 2005-07-16, 09:43 ]
Gosiu, ja podobno mam ładną pupę,a jednak mi osobiście bardziej się ona podoba w normalnych majteczkach niż w stringach. Kwestia gustu :)


Tak ! pogadamy za lat 20 !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 18 lip 2005, 10:26

Mysiorek pisze:gosia napisał/a:
Chyba, że tylek z rozstepami i cellulitem to wtedy trzeba ukrywac taki tylek jak najbardziej:)

Nie zdziw się... ale to nie jest wyrok.
Czasami, wręcz przeciwnie

Tzn, że lubisz takie pupy...:) Ok, ale nie podejrzewałabym Cię o to :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lip 2005, 15:54

gosia pisze:(Moon ładnie napisałam, a jak nie to powtórzę więc MOIM ZDAniem)

Mi nie trza dwa razy powtarzać, ale chyba Ty aż zbytnio do tego przywykłaś skoro już na wstępie tak zaczynasz.

gosia pisze:Wychowanie ma wpływ na wszytsko - zgadzam sie ,ale tylko w przypadku osoby nie potrafiącej jeszcze samodzielnie myśleć i podejmować decyzji, a co ważniejszego wykreować własnego ja.

Ale własnego ja się samemu nie kreuje, tak jak podejścia do wielu tematów czy tez określeń typu "pedalskie".

gosia pisze:to wtedy trzeba ukrywac taki tylek jak najbardziej:)

A dlaczego niby? :| Przypuszczam, ze nawet nie jeden taki tyłek mógłby się okazac ładniejszy od Twojego. Lecz to kwestia gustu a przede wszystkim samopoczucia posiadacza. Bo przecież jesli ktoś ma nawet 100 pryszczy na dupie a mu z tym dobrze to jest 100 razy piękniejszy od tego co mimo kształtnego tyłeczka ma jakies kompleksy i się ogranicza myśleniem "O nie!To już początek cellulitu czy jeszcze nie?".
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 16:17

Uważam, że jak facet nosi stringi, to chyba nie ma czym innym podniecić i zaimponować kobiecie. Takie jest moje zdanie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 16:21

Ale głupawe stwierdzenie ! <aniolek2> <aniolek2> ja np. nosze je bo lubie , zadna kobieta mnie w nich jeszcze nie widziała ...no! ..prucz zony !!A ty czym podniecasz swoją ?? bokserkami ! buachchchchchhhhaaaaaa!!! współczuje <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 16:32

Całe szczęście, że oprócz bokserków mam czymś jeszcze podniecić. Podniecanie stringami uważam za żałosne.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 16:35

Ale to Twoja wersja , ze cos takiego w ogóle istnieje , jak podniecanie slipkami stringami , bokserkami .... to Ty wymysliłeś !! Ja jak sie zabieram za kobiete , to jest tak podniecona jak jeszcze jestem ubrany !! ze jak sie rozbieram to nie zauwaza co mam na sobie !! NIE JEST W STANIE !! <browar>
a ja bokserkami uwazam za załosne ..albowiem inaczej podnieca sie kobiete , jak i sama kobieta powinna sie czym innym podniecać ! a nie twoimi gatkami <aniolek2> <aniolek2>
a masz je w serduszka ?? w ciapki ? groszki ??? <browar>
powinienes też wiedzieć ..ze najbardziej podnieca kobietę to ..jak wcale nie masz majtek , i w wiekszosci ja tak mam , zakładam stringi tylko do odpowiednich spodni ! bowiem jak sa takie, ze przez nie widać , to zapewniam Cie iz ciulato byś wygladał w bokserkach <banan>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 21 lip 2005, 21:32

andrew co ty gadasZ? wg wiekszosci dziwczyn najbardziej seksowne sa te takie spodeni - szorty- bo tak jest ... nic ich nie pzrewyzsza zadna szmatka ktora zakryje ci tylko pzredzial na dupie... pozatym jak smao mowisz juz starzec z ciebie to twoja dupa nie jest tak jedrna... jakis 25 latek wyglada w tym dobrze - znaczy moze wygladac dobrze

ty zaraz napiszesz ze masz swietny tylek duzo lepszy od wszysstrkich na pewno mojego tez i w ogóle jaki to ty nie jestes zaje bisty ale no po prostu spojrz pradze w oczy- juz sie sypiesz:)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 21:54

Andrew pisze:zakładam stringi tylko do odpowiednich spodni ! bowiem jak sa takie, ze przez nie widać , to zapewniam Cie iz ciulato byś wygladał w bokserkach

To jeszcze i stanik załóż, bo jak masz cienką koszulkę, to ci sutki widać <brawo1>
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 22:06

krzyniu pisze:wg wiekszosci dziwczyn najbardziej seksowne sa te takie spodeni - szorty- bo tak jest ... nic ich nie pzrewyzsza zadna szmatka ktora zakryje ci tylko pzredzial na dupie...

Dokladnie.W takich galotkach to tylko mniam mniam.

krzyniu pisze:ty zaraz napiszesz ze masz swietny tylek duzo lepszy od wszysstrkich na pewno mojego tez i w ogóle jaki to ty nie jestes zaje bisty ale no po prostu spojrz pradze w oczy- juz sie sypiesz:)

lol <brawo1>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 lip 2005, 22:16

To, że dziewczyna może podniecić chłopaka zgrabnym tyłeczkiem to się zgodzę. Ale nie bardzo wierzę w to, by zgrabny tyłek chłopaka podniecał dziewczynę, a może się mylę?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2005, 00:26

Jarek pisze:Ale nie bardzo wierzę w to, by zgrabny tyłek chłopaka podniecał dziewczynę, a może się mylę?

Mylisz się straszliwe!Potrafi podniecić i to jeszcze jak!
Zauważ, że kobiety bardzo często przy pierwszym zobaczeniu jakiegoś "obiektu" zwracają dość dużą uwagę na tyłeczek właśnie.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lip 2005, 00:43

Mnie by to bardziej rozśmieszyło! :D
Wole szorty!!!!!!!!!!!!!!!!! <banan> :>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2005, 09:01

No tak . małolaty to sie podniecają byle szatką , nie wiem czy mam ładny tyłek , pewnie nie , ale na pewno nie jest tez , sypiacy sie. Mogę, z tobą stanać w szeregu !! widze ...mam oczy........ JAK I LUSTRO W DOMU ! i wygladam napeno lepiej od nie jednego zapasionego małolata , choć do tych normalnych równać sie nie sposób . Stringi zakładam tylko i wyłacznie z tych samych powodów co wy bokserki ! nie ma tu zadnego innego powodu ! traktuje to jako bieliznaę, która mi pasuje najbardziej latem !
Poza tym stringi są zawsze pod spodniami , nigdy ich nie widać , wiec o co wam chodzi ? chodzic bez majtek tez mi nie wolno juz , bom za stary ?? a bede se chodził i nic wan do tego !
Krzyniu zapoznaj mnie z Twoją dziewczyną <aniolek2>

zobaczymy co z tego wyjdzie <browar> <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 lip 2005, 09:08

Andrew pisze:Stringi zakładam tylko i wyłacznie z tych samych powodów co wy bokserki !

A może to są ukryte pragnienia?... takie smyranie między półkulami? ... <aniolek2>

... no nie mogłem :D <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2005, 09:26

Jak są dobrze dopasowane ....nic nie smyra , nawet nie czujesz ze coś masz załozone.Ale tez dobre stringi kosztują od 17.50zł do 34zł <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 lip 2005, 09:39

Andrew pisze:nawet nie czujesz ze coś masz załozone

Zależy jaki kto ma rów. <aniolek2>
Ale jakoś niechętnie podchodzę do tego tematu (z zakładaniem).
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2005, 09:43

Kazdy nich nosi to co lubi !! i nie krytykuje innych ! ja tam nie oceniam Was , ze nosicie bokserki .Tylko jak Wy dajecie rade w upały , jajca macie na rtwardo ugotowane <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 lip 2005, 09:54

Andrew pisze:Tylko jak Wy dajecie rade w upały

W upały nic się nie nosi z bielizny :P
Ale do tego trza mieć bokserki z siateczką - czyli, jak to nazywają inni, kąpielówki!
Ale wypasione <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 22 lip 2005, 23:27

krzyniu pisze:andrew co ty gadasZ? wg wiekszosci dziwczyn najbardziej seksowne sa te takie spodeni - szorty- bo tak jest ... nic ich nie pzrewyzsza zadna szmatka ktora zakryje ci tylko pzredzial na dupie... pozatym jak smao mowisz juz starzec z ciebie to twoja dupa nie jest tak jedrna... jakis 25 latek wyglada w tym dobrze - znaczy moze wygladac dobrze

ty zaraz napiszesz ze masz swietny tylek duzo lepszy od wszysstrkich na pewno mojego tez i w ogóle jaki to ty nie jestes zaje bisty ale no po prostu spojrz pradze w oczy- juz sie sypiesz:)


Jesteś zaje bisty :) Popieram w 156% :)

Andrew pisze:Krzyniu zapoznaj mnie z Twoją dziewczyną

Ach witaj boski Andrew - chciałeś mnie poznać to jestem :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2005, 19:32

No to musimy sie koniecznie zapoznac !! <browar> <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 24 lip 2005, 07:48

Andrew pisze:No to musimy sie koniecznie zapoznac !!

dlaczego to takie konieczne :> :)?
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 04 lut 2006, 02:28

Temat stary, ale się dopiszę. Przede wszystkim uważam, że każdy kto sypie hasłami typu "pedalskie" pokazuje, że jest dramatycznie niedojrzały i przestaje być partnerem do dyskusji. Sam noszę stringi i jest mi w nich wygodnie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lut 2006, 19:01

Jarek pisze:Ale nie bardzo wierzę w to, by zgrabny tyłek chłopaka podniecał dziewczynę, a może się mylę?


uwierz :) meskie posladki moga byc baaardzo podniecajace :) ale oczywiscie jak ktos ma sie czym pochawalic :P

co do stringow kupilam kiedys mojemu na jakis prezent, nigdy nie wlozyl :( a chcialabym go zobaczyc w nich
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 04 lut 2006, 19:09

Reaguje różnorako na myśl o męskich stringach, w zależności od nastroju jest to <bederzygal> lub <hahaha> ewentualnie <niewiem>

Może kiedyś zmienię zdanie, ale póki co nie zanosi się na to. Ze skąpych gatek zdecydowanie wole tangi, a na codzień bokserki/szorty.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 04 lut 2006, 19:15

Jak ktoś nosi niech nosi, nie obchodzi mnie to ale dla mnie to jest troche pedalskie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 lut 2006, 19:17

Ja nienawidze bokserek i shortow :/ nosze sportowe slipki z atlantica <diabel> jakos nie lubie jak jajka mam luzem, w bokserkach czuje siejakbym zalozyl dlugie spodnie na krotkie spodenki.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lut 2006, 19:17

Oj ja nie mowie zeby na codzien, ale dla swojej kobiety... :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 04 lut 2006, 19:18

:)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości