Opalanie topless

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 lip 2007, 12:10

Misiak22 pisze:Jak chcecie byś równo opalone to na solarium,

Smażyć się w tych tosterach i jeszcze za to bulić? <hahaha>
Misiak22 pisze:to może całkiem nadgo sie opalajcie bo blada pupa też nie ładnie wygląda.

Wystarczy coś jak stringi i pupa też opalona.
Misiak22 pisze:ja bym nie chciał zeby moja dziewczyna leżała na plazy bez stanika.

Bo masz typową dysfunkcjonalność objawiającą się w przeniesieniu na kobietę emocji dotyczących prawa własności. Co innego genitalia, ale co takiego jest w zakończonym sutkiem pagórku, że nie można go pokazać?
Misiak22 pisze:Są to te częsi naszego ciała przeznaczone tylko dal wybranych osób a nie do publicznego pokazywania.

Chyba się w kościółku trochę za długo zasiedziałeś... <glaszcze>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lip 2007, 12:16

Sir Charles pisze:Co innego genitalia, ale co takiego jest w zakończonym sutkiem pagórku,

chyba ten sutek, bo kobieta z bardzo skapym strojem ukazujacym prawie całe piersi nie budzi takich kontrowersji jak ta która zdejmujac góre ukazuje niewiele wiecej
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 23 lip 2007, 12:20

Misiak22 napisał/a:
Są to te częsi naszego ciała przeznaczone tylko dal wybranych osób a nie do publicznego pokazywania.


Buhahahahhahhahhaha <lol>
Moja laska mogła by się opalać toples nie przeszkadzało by mi to, a wydaje mi się że powli na polskich plażach to się zmienia ludzie już nie gapią się tak ale jeszcze długa droga.
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 23 lip 2007, 12:21

Misiak22 pisze:Mam poczucie własnej wartości i nie położyłbym sie na golasa na plaży z całym sprzętem na wierzchu.

No zobacz, ja też mam poczucie własnej wartości i właśnie dlatego nie miałabym oporów przed opalaniem topless, pod warunkiem, że nie wzbudzało by to takiego censored oburzenia jakie teraz wzbudza wśród plażowiczów.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 lip 2007, 12:25

Opalalam sie tak we Wladyslawowie. Nikt sie dziwinie nie patrzyl, nie komentowal, nie marudzil. Wystarczylo odejsc kawalek od glownej plazy, tam gdzie mniej osob, rozlozyc parawan i zadnego problemu nikt nie widzial.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 lip 2007, 12:59

Jawka pisze:
Augusto pisze:a gdyby nie były za delikatne to bys sie tak opalała?

Oczywiście, że tak.
<chory>

a myslalem ze jestes katoliczką konserwatystką a tu takie cos ...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lip 2007, 13:02

Augusto pisze:a myslalem ze jestes katoliczką konserwatystką a tu takie cos ...

a to katoliczkom nie wolno z naga piersia sie opalac ??
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 lip 2007, 14:25

stracone pokolenie
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 lip 2007, 14:46

Augusto pisze:stracone pokolenie

możesz to jakoś UZASADNIĆ? :) możesz powiedzieć, co takiego złego i grzesznego jest w biuście, w ciele? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 lip 2007, 15:24

stracone pokolenie


słuszna uwaga, ale co ma zidiocenie młodego pokolenia z opalaniem się z cyckami na wierzchu? Przecież to oczywiste, że żadna tego nie zrobi na środku ulicy, ale gdzieś na uboczu, w urokliwym,cichym i zabezpieczonym przed postronnymi miejscu :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 lip 2007, 15:51

TedBundy pisze:
stracone pokolenie


słuszna uwaga, ale co ma zidiocenie młodego pokolenia z opalaniem się z cyckami na wierzchu? Przecież to oczywiste, że żadna tego nie zrobi na środku ulicy, ale gdzieś na uboczu, w urokliwym,cichym i zabezpieczonym przed postronnymi miejscu :D
ale mowimy tu raczej o plazy...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 lip 2007, 15:59

Misiak22 pisze:Jak chcecie byś równo opalone to na solarium
Ja nie lubie solarium. To raz. A dwa nie stac mnie na regularne chodzienie. To dwa. Poza tym lubie sie smazyc na kocyku na slonku. To trzy.
Augusto pisze:ale mowimy tu raczej o plazy...
Jakby plaza nie mogla byc na uboczu <niewiem>
Ja tam w weekend mykam na trawki i polanki sie opalac w koncu topless :D
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 lip 2007, 16:00

Augusto pisze:a myslalem ze jestes katoliczką konserwatystką a tu takie cos ...
:D
To może mam jeszcze mojej "grzeszne piersi" jakoś ukarać, że urosły? :D
Augusto pisze:ale mowimy tu raczej o plazy...

Ale co w tym kawałaku ciała takiego wyjatkowego Zresztą w wyciętym głeboko kostiumie i przylegającym mocno do ciała i tak wszystkie anatomiczne szczególy widać.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 lip 2007, 17:46

Jawka pisze:Ale co w tym kawałaku ciała takiego wyjatkowego Zresztą w wyciętym głeboko kostiumie i przylegającym mocno do ciała i tak wszystkie anatomiczne szczególy widać.
nie filozofuj

nie zamierzam juz dalej ciagnac tego tematu o moralnym dziwkarstwie
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 23 lip 2007, 18:01

A w ogóle to kobiety powinny móc chodzić latem po ulicach z gołą klatą, tak jak faceci. Mówię poważnie :)

[ Dodano: 2007-07-23, 18:02 ]
W końcu mamy równouprawnienie, no nie ? <diabel>

A faceci jak dla mnie mogą chodzić w krótkich spódniczkach :P
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 23 lip 2007, 18:05

Jawka pisze:
Augusto pisze:a myslalem ze jestes katoliczką konserwatystką a tu takie cos ...
:D
To może mam jeszcze mojej "grzeszne piersi" jakoś ukarać, że urosły? :D
Augusto pisze:ale mowimy tu raczej o plazy...

Ale co w tym kawałaku ciała takiego wyjatkowego Zresztą w wyciętym głeboko kostiumie i przylegającym mocno do ciała i tak wszystkie anatomiczne szczególy widać.

cycki to jeden z glownych "przyciagczy" facetow, wiec nie dziw sie ze sa kolesie, ktorzy nie chca zeby ich laski opalaly sie topless.
Co do opalania moze dalbym sie przkoenac,ale jakby mi panna nosila za duze dekolty,tudziez za krotkie kiecki...Coz, bylby awantury.
Tak juz mam
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 23 lip 2007, 22:44

Wujo Macias pisze:Co do opalania moze dalbym sie przkoenac,ale jakby mi panna nosila za duze dekolty,tudziez za krotkie kiecki...Coz, bylby awantury.
Tak juz mam

widze ze ktos ma stalowe zasady... hehe kto by pomyslala ze tacy jeszcz eistenija... moj chlopak na szcescie nie robil mi zadnych wyrzutow ale zawsze by wtrynil swoje 2 grosze jakbym sie ubierala nieodpowiednio... kiedys mi zwrocil uwage jak chodzilam w gaciach po domku;d hehe choc pozniej stwierdzil ze to dla niego mily widok...;d Ale apropos opalania to raczej zanim u nas stanie sie to normlane to w calkiem innych rejonach stanie sie modne calkiem inne opalanie o ktorym poki co nie mam zielonego pojecia... ale czego to ludzie nie wymysla by byc na czasie z nowoczesnoscia.... hehe We wloszech jak bylam na wakacjach to mnie najbardziej dziwiwlo to ze puszyste panie nie krepowaly sie opalac toples... cos niesamowitego... miec taki tluszcz i 0 kompleksow...
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 23 lip 2007, 22:51

To tez nie tak.troche z tym zaczalem walczyc, bo u mnie to juz rozmiary schizy przyjmowalo.
Dekolty wciaz musza byc umiarkowane, ale spodniczki juz dopuszczam krotsze, taki ze mnie laskawca 8)
Dodam jeszcze, ze mowie tu tylko o kobietach na ktorych mi zalezalo. Jak sie spotykalem z pannami dla...no,powiedzmy spotykania to w sumie im ostrzej ubrana tym lepiej.
Takie paranoje...
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 lip 2007, 23:02

Misiak22 pisze:Mam poczucie własnej wartości i nie położyłbym sie na golasa na plaży z całym sprzętem na wierzchu.


ale co ma opalanie topless do poczucia własnej wartości? <zalamka>
Misiak22 pisze:Są to te częsi naszego ciała przeznaczone tylko dal wybranych osób a nie do publicznego pokazywania.


ja się chce tylko poopalać bez stanika a nie wymachiwać rodzinom z dziećmi i starszym panom swoim biustem :>
Augusto pisze:<chory>

a myslalem ze jestes katoliczką konserwatystką a tu takie cos ...


normalnie policzek w twarz :P
Augusto pisze:nie zamierzam juz dalej ciagnac tego tematu o moralnym dziwkarstwie


że cooo, proszę? :|
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 24 lip 2007, 00:40

Misiak22 pisze:Są to te częsi naszego ciała przeznaczone tylko dal wybranych osób a nie do publicznego pokazywania.
Aaaaa ze dla lekarzy???ahhh Ci wybrani lekarze to maja szczescie :D <boje_sie> Czy o ksiezy chodzi ?? <banan> <banan> <banan>
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 lip 2007, 11:57

Sir Charles pisze:Misiak22 napisał/a:
Są to te częsi naszego ciała przeznaczone tylko dal wybranych osób a nie do publicznego pokazywania.

Chyba się w kościółku trochę za długo zasiedziałeś...

Też mi się tak wydaje ;DD
A poza tym, to moje ciało i moge z nim robić co tylko chcę - jeśli mam ochotę na opalanie topless to to robię. Nikt nie ma prawa mi tego zabronić - no chyba że chciałabym się opalać przed kościołem np <hyhy> Ale tutaj też jest kwestia dobrego smaku to gdzie bym się rozłożyła na ręczniczku.
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 24 lip 2007, 15:33

"jednym z przywilejów bycia w związku jest fakt, że tylko ja mogę oglądać swoją kobietę bez ubrania"
Także nie podobałoby mi się to.
Misiak22
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2006, 19:53
Skąd: z nad morza
Płeć:

Postautor: Misiak22 » 24 lip 2007, 21:40

jakie wy jesteście dziwne, to ze ktoś nie lubi jak jegoi dziewczyna opala sie toples na plaży to nie znaczy ze jest jakiś przesadnie religijny, albo że siedie 8 razy w tygodniu w kościele i słucham radia Ojac rydzyka i oglądam telewizję Trwam.


PS. nie byłem w kościele od 10 lat :P tak dla sprostowania
www.fotom.ovh.org Naprawde świetne fotki
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 24 lip 2007, 23:20

Misiak22 pisze:jakie wy jesteście dziwne, to ze ktoś nie lubi jak jegoi dziewczyna opala sie toples na plaży to nie znaczy ze jest jakiś przesadnie religijny, albo że siedie 8 razy w tygodniu w kościele i słucham radia Ojac rydzyka i oglądam telewizję Trwam.
to tylko wytresowane pokolenie gazetyt wyborczej, ciekawe jakie beda ich dzieci...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lip 2007, 23:24

Augusto, nie odpowiedziałeś mi na pytanie :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 lip 2007, 10:29

Augusto, za przeproszeniem, widziałeś kiedyś "na żywo" kobiecą pierś, czy tak sobie plumkasz w zasadzie obok tematu? A może nie chcesz na plaży kobiet topless, bo musiałbyś ich unikać, żeby nie było widać, że podnieca Cię coś, co z seksualnością w zasadzie ma niewiele wspólnego?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
krasnal
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2007, 22:28
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: krasnal » 25 lip 2007, 15:13

Ostatnio opalalismy sie razem z moja dziewczyna. Bynajmniej nie topless, bo to mogloby wywolac niemale poruszenie albo i zgorszenie wsrod bardziej wstydliwej czesci spoleczenstwa. Musze przyznac, ze jasna skora piersi kontrastujaca z opalenizna dekoltu wyglada bardzo pociagajaco! :)
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 lip 2007, 16:14

krasnal pisze:Musze przyznac, ze jasna skora piersi kontrastujaca z opalenizna dekoltu wyglada bardzo pociagajaco! :)


dla mnie nie jest w ogóle pociągająca, tylko po prostu brzydka
Chaos is a friend of mine
ayelete
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2007, 11:11
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: ayelete » 25 lip 2007, 17:30

mie widziales moich piersi, wiecnie mozesz powiedzieć! choc chetnie bym sprobowala opalanie topless! ale tylko z moim chłopakiem... to by mogla byc swietna gra wstepna...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 25 lip 2007, 17:32

Sir Charles pisze:Augusto, za przeproszeniem, widziałeś kiedyś "na żywo" kobiecą pierś, czy tak sobie plumkasz w zasadzie obok tematu? A może nie chcesz na plaży kobiet topless, bo musiałbyś ich unikać, żeby nie było widać, że podnieca Cię coś, co z seksualnością w zasadzie ma niewiele wspólnego?

Jak dla Ciebie kobieca piers ma niewiele wspolnego z seksualnoscia, to ja nie wiem co dla Ciebie z ta seksualnoscia moze miec wspolnego.
Od zawsze piersi,nogi,pupa sa czyms, co pobudza seksualnie facetow ( zeby mi tu ktorys madry nie wyskoczyl- tak, sa tez innne "wabiki" ale skupilem sie na tych typowych)...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości