DZIEWCZYNY POMOCY!!!!!!!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

STR8
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2005, 22:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

DZIEWCZYNY POMOCY!!!!!!!!!!

Postautor: STR8 » 24 cze 2005, 23:36

Siemano.
Liczę na waszą pomoc, a w szczególności i wyłącznie na pomoc dziewczyn.
Sprawa wygląda następująco. Jakiś czas temu odezwała się moja koleżanka ze studiów i zaproponowała wspólny wyjazd na dwa dni i jedną noc na zwiedzanie pewnej okolicy. Bardzo ją lubię, jest sympatyczna, miła i wydaje mi się, że też mnie lubi, a może nawet więcej (nigdy ze sobą nie chodziliśmy, nie widzieliśmy się z pól roku, byliśmy tylko kolegami). Tak więc mam takie pytania :? :
1. Jak myślicie czy liczy ona na to, że coś się wydarzy w nocy? Jeśli chodzi o mnie to z chęcią bym się do niej przytulił w nocy ale nie lubię niemiłych rozczarowań. W dodatku nigdy tego jeszcze nie robiłem, a całkiem prawdopodobne, że ona chyba tak.
2. No i właśnie jakby miało do czegoś dojść to jak miałbym to wszystko zorganizować, od czego zacząć, jak się zabezpieczyć, czego nie robić, gdzie całować?itd. Chciałbym sprawić jej jak największą przyjemność (może tylko sex oralny?). Napiszcie dziewczyny jakbyście chciały spędzić taką noc (proszę o szczegóły!!) Pomóżcie w ten sposób przede wszystkim mojej koleżance coby była ze mnie zadowolona. Spotkanie mam za tydzień albo dwa więc nie wiele czasu, a ja jestem zielony w tym temacie. HELP
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 cze 2005, 02:35

A skąd wiesz, że jej o to chodzi? :|
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 cze 2005, 06:58

Zadajesz wiele pytań. Więc daj wnioskuję ze nie masz pojęcia co i jak. Zastanow się czy na pewno chcesz z nią to zrobić. Pozatym robisz z igły widały. Nie wiesz czy ona akurat chce się z Tobą przespać czy tylko spedzić z Tobą czas. NIe wyolbrzymiaj sprawy i nie licz na niewiadomo co.
STR8
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2005, 22:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: STR8 » 25 cze 2005, 09:12

Zdaje się że nikt nie zauważył moiego pierwszego i zasadniczego pytania odnośnie tego jak uważacie czy w takim zaproszeniu kryje się też chęć jakiegoś zbliżenia no i moon odpowiedziała mi pytaniem o tej samej treści :/

Hehe Mariusz widze że jesteś niezłym Szerlokiem Holmsem i twoie wnioski są trafione z tym że ja napisałem że jestem zielony w tym temacie (pewnie nie doczytałeś, szkoda) więc do CBŚ sie nie nadajesz chyba.

No trudno. Jakoś będe musiał sobie sam poradzić. Dzięki za "pomoc".
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 25 cze 2005, 09:42

To że dziewczyna zaprasza Cię na dwa dni wcale nie oznacza ze chce się z tobą przespać może po prostu Cię lubi :P A jak jesteś zielony to się zastanów czy warto robić coś na siłe...tylko dlatego że ona tego może bedzie chciała ...
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 25 cze 2005, 10:14

No i jeszcze jak byś zaczął się do niej dobierać a ona wcale by nie chciała to by tylko straciła dobre zdanie o Tobie. Po co się spieszyć? Moze lepiej popracować nad utrzymaniem i zacieśnieniem znajomości i dopiero potem myśleć o czymś więcej.
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 cze 2005, 11:36

Skoro ona Cię zaprosiła to na pewno znaczy, że czuje do Ciebie sympatię, ale.. może tylko jak do przyjaciela. Na to też się przygotuj. Jeśli ona będzie chciała cos więcje na pewno to zauważysz po sposobie jej zachowania. I wszytsko się wydarzy spontanicznie - jedź wyluzowany to jest najlepsza rada.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
cFaniara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:52
Skąd: Rybnik
Płeć:

Postautor: cFaniara » 25 cze 2005, 11:47

siema a ja postaram ci sie cos wytłumaczyc hehe :p wiec po pierwsze: na wszelki wypadek zaopatrz sie wczesniej w gumki (gdyby juz do czegos doszło) zeby potem nie bylo latania i marudzenia ze nie wziałes ... jak to mówia przezorny zawsze ZA-bezpieczony. Po drugie: Jezeli ta dziewczyna ma zamiar sie z Tobą przespac to zapewne bedzie dawala ci to do zrozumienia (przyulanki, pocałunki itp) ale nie rob nic na siłe. Sam powinienes zajarzyc o co chodzi wiec mozesz odwzajemnic jej pieszczoty i .... posunąc sie dalej. Jezeli nie napotkasz oporu z jej strony - jest dobrze. Pamietaj aby byc delikatny, czuły, piesic ja w róznych miejscach (kobiety to uwielbiaja) .. myśle ze nie powinno by wiekszych problemów nawet jak nie masz doswiadczenia w tych sprawch. Piszesz ze ona hyuba juz to zrobiła wiec moze to dziewczyna troszke toba pokieruje. Ale jak moi poprzednicy: nie licz na to ze chodzi tylko o seks. Mozliwe ze to tylko przyjacielski wypad. Pomyslała o tobie jak o kumplu .. a być moze sie jej podobasz. Trudno powiedziec. W kazdym razie przygotuj sie i na taka ewentualnosc i pamietaj nic na siłe. Jesli ma zaiskrzyc miedzy wami samo wyjdzie. Wkazdym razie życze powodzenia w milosnych podbojach ktore pomogą ci zdobywac nowe doswiadczenia w kontaktach z dziewczynami. No i w koncu sa wakacje ,,,, A wiadomo latem latwo stracic glowe .. dla kogos :P Peace
marihuana leczy głowy chore ....
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 25 cze 2005, 15:37

Zgadzam sie z cFaniara-zabezpiecz sie lepiej, bo to wcale nie powiedziane, ze ona tylko Cie lubi i nie chce niczego wiecej. Poza tym noc, alkohol i romantyczna atmosfera-to wszystko razem czesto sprawia, ze rzeczy wydaja sie czasem zupelnie inne, niz w dzien (czy pare dni wczesniej) i naprawde wszystko moze sie zdarzyc, nawet jesli ona sama tego nie planowala wczesniej (wlasnie dlatego tym bardziej TY powinienes byc przygotowany na to). Ogolnie zapamietaj sobie rady cFaniary, bo napisala z sensem ;)

cFaniara pisze:Jezeli ta dziewczyna ma zamiar sie z Tobą przespac to zapewne bedzie dawala ci to do zrozumienia (przyulanki, pocałunki itp) ale nie rob nic na siłe. Sam powinienes zajarzyc o co chodzi wiec mozesz odwzajemnic jej pieszczoty i .... posunąc sie dalej. Jezeli nie napotkasz oporu z jej strony - jest dobrze. Pamietaj aby byc delikatny, czuły, piesic ja w róznych miejscach (kobiety to uwielbiaja) ..


Tak czy inaczej, zapowiada Ci sie naprawde swietny wyjazd ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 cze 2005, 17:04

Dokładnie. Wymyj małego, weź gumki na wszelki wypadek, schowaj głęboko w apteczce. :D
Bądź przygotowany ale nic nie inicjuj - to ona Cie zaprosila, więc jeśli ma jakieś plany w mniej lub bardziej przejrzysty sposób da Ci znac. :D
Ale być może chce byś tylko jej towarzyszył. Tak też może być. Lecz jeśli zacznie sie dobierać - jak Ci się podoba to... bierz się za nią. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
STR8
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2005, 22:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: STR8 » 26 cze 2005, 15:12

Dzięks cFaniara za rade, troszkie mnie pokrzepiło to co napisałaś. Mam nadzieję, że się nie wygłupie na tym wyjeździe no i że koleżanka mnie jednak przytuli do swoiego brzuszka <lol>
prien

Postautor: prien » 30 cze 2005, 14:41

Zastanawia mnie to że ni stąd ni z owąd zadzwoniła do Ciebie i zaprosiła Cie na wspólny wyjazd. Moim zdaniem to jest parę możliwości:
1. Po prostu jej się podobasz i przez ta rozłąkę to zrozumiała, chce spedzić z toba troche czasu i nie będzie miała nic przeciwko małemu fiki miki z tobą na wyjeździe.
2. Ma tylko ochote na seks a faceci z którymi mogła dotychczas spac jej się znudzili.
3. Nie miała z kim jechac i zadzwoniła do Ciebie bo Cię zna i nawet Cię lubi ale nic wiecej.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości