Co grozi za minete?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

falar
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:58
Skąd: Gliwice
Płeć:

Co grozi za minete?

Postautor: falar » 22 cze 2005, 15:01

HEj Wszystkim. Co grozi za zrobienie minetki 15 latce przez 20 latka - gdy ona oczywiscie tego chce :) Co moze gorozic gdy przypadkiem sie wygada a wiadomosc dotrze do jej rodzicow, ktorych to być może zdenerwuje? Można liczyc sie z jakimiś powaznymi problemami? jak to wlasciwie wszystko wyglada z 'nieletnia - dorosły' ?? Pozdro
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 22 cze 2005, 15:04

Jeżeli 15 lat ma skończone i na pewno tego chciała to najwyżej pypeć Ci na języku wyrośnie :D
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 cze 2005, 15:07

Na pewno grozi ci głupia rozmowa z rodzicami dziewczyny ;)
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 22 cze 2005, 15:46

o fak. wylizałeś 15nastke. masz 20 lat - pomyśl czasem...
Awatar użytkownika
Noel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2005, 09:14
Skąd: Breslau City
Płeć:

Postautor: Noel » 22 cze 2005, 15:57

dożywocie :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 cze 2005, 15:57

ekke pisze:o fak. wylizałeś 15nastke. masz 20 lat - pomyśl czasem...

O Boże!Popraw się!
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 22 cze 2005, 16:06

moon pisze:
ekke pisze:o fak. wylizałeś 15nastke. masz 20 lat - pomyśl czasem...

O Boże!Popraw się!


o co chodzi?

1) moim zdaniem jak już chce obdarzać 15latke (a nie sądzę że się powinno..) takimi pieszczotami czy w ogóle się zabierać do sexu to się powinno na początku upewnić co i jak, a nie potem panikować przed konfrontacją z rodzicami....

2) 15latke która tak garnie się do sexu wypadałoby 10 razy przepytać czy jest pewna i przedyskutować wiele spraw.
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 22 cze 2005, 16:10

Jeśli byłeś dobry i Jej pierwszym - a prawdopodobieństwo wg mnie 99% - to grozi Ci, że się zakocha... Heh i jeśliś wrażliwy i rozgarnięty, to będzie problemik...
<browar>

ps - a na przyszłych teściów i radiowozy, to uważaj choćby z tzw. ostrożności procesowej 8)
;)...
falar
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:58
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: falar » 22 cze 2005, 16:19

jeszcze jej nie wylizalem , dlatego nie ma tu mowy o żadnej panice. Rozum mi podpowiada zeby to olac. Szczerze to szkoda mi byłoby tej dziewczyny gdyby potem sie zakochala. .... ale wiecie jak jest, cos zawsze kusi... :/ Narazie poczekam sobie jeszcze :)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 22 cze 2005, 17:04

No że kusi, to jasne, ale fajnie że to jeszcze przed Wami, bo przyznam, iż przez moment pomyślałem sobie (ze swego zgredowskiego pkt. widzenia), że może jeszcze ciut za wcześnie...
Do zagrożeń jeszcze coś bym dodał - gdybyś swój zamiar deczko bardziej upublicznił, to groziłby Ci mianowicie medal od P. minister Środy za krzewienie praktycznej edukacji seksualnej wśród młodzieży płci uciskanej - ale spoko już jutro czwartek...
<browar>
;)...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 cze 2005, 17:12

Z punktu widzenia prawnego jesli ma skonczone 15 lat to nic Ci nie grozi (jesli chce bo jesli nie chce to bez wzgledu na wiek grozi).

A, i moze jeszcze grozic zazdrosc kolegow ktorzy tez by chcieli :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 cze 2005, 17:14

Maverick pisze: A, i moze jeszcze grozic zazdrosc kolegow ktorzy tez by chcieli :)


Tak, na pewno marza by zrobić minetke 15 latce... <chory>
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 22 cze 2005, 22:27

falar pisze:Szczerze to szkoda mi byłoby tej dziewczyny gdyby potem sie zakochala. ....


hmmmm jezeli dobrze rozumiem to masz ochote pobawic sie ciałkiem fajnej 15-stki a po wszytskim powiedziec "sorry mała miałem po prostu ochote sie zabawic" jezeli nie traktujesz jej powaznie to lepiej sobie podaruj
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 cze 2005, 22:30

agata pisze:hmmmm jezeli dobrze rozumiem to masz ochote pobawic sie ciałkiem fajnej 15-stki a po wszytskim powiedziec "sorry mała miałem po prostu ochote sie zabawic" jezeli nie traktujesz jej powaznie to lepiej sobie podaruj

Wlasnie to samo sobie pomyslalam czytajac posty autora topicu.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 22 cze 2005, 22:37

a jak nie ma 15 to prokurator <banan>
ogólnie rzecz ujmując daj sobie siana, jesli traktujesz ja aby za zabawke....ona moze brac to na powaznie i censored problemy moga byc z tego jak sie dowie ze byla laleczka do zabawy. Nawet nie wiesz jakie pomysly maja terazniejsze nastolatki!
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 22 cze 2005, 23:41

Tak, na pewno marza by zrobić minetke 15 latce...


No cóż...Niektóre dziewczyny mają 15lat a wyglądają na 20-można się czasem zdziwić :)
Poza tym niektórzy faceci lubia młodsze :DDD <pijak>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 cze 2005, 00:47

Młodsze owszem, ale 15 latka nie wiem czy do końca ma ukształtowana psychikę ay wchodzić w świat sexu.
Agusia

Postautor: Agusia » 23 cze 2005, 06:35

falar pisze:Szczerze to szkoda mi byłoby tej dziewczyny gdyby potem sie zakochala. .... ale wiecie jak jest, cos zawsze kusi... Narazie poczekam sobie jeszcze

Na co bedziesz czekal na przyplyw swoich uczuc, wieksza chec*jej) jak ja zakrecisz??
Jesli jej nie kochasz daruj sobie. Jestem przekonana,ze jak to zrobicie to ona bedzie myslala,ze ja kochasz etc..
Nie traktuj jej jak zabawki. Ma 15 lat i jest ciekawa swiata,ale w tym wieku taka ciekawosc bywa zgubna...
Nie wziales pod uwage tego,ze jak bedziesz sie z nia piescil ,a pozniej ja rzucisz zawsze mozesz byc oskarzony(z zemsty) przez nia/rodzicow o molestowanie...
Nie chce straszyc ale taka sytuacja tez moze miec miejsce..
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 cze 2005, 08:46

Ja znałem taką 14-to latkę. Wyglądała na 20 spokojnie. Mam ją gdzieś na swoich ślubnych zdjęciach, jak znajdę to pokażę.
Sami byście się zdziwili jak może wyglądać 14-to latka :) Gdybym jej nie znał, spokojnie można by się za nią zabierać :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 23 cze 2005, 09:25

idąc tym tropem....niejeden 20latek może wyglądać na 15latka!
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"

[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 23 cze 2005, 09:43

No to fakt, małolaty są wredne i gorsze niż te starsze. Ale są chyba bardziej pociągające niż te starsze. Ale starsze są bardziej doświadczone.
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 23 cze 2005, 09:57

Jak to jest w końcu? Bo mi sie skądś pamiętało że od 16 roku życia każdy moze sam decydować o swojej sexualności. A wcześneij prokurator za molestowanie.

Swoja drogą fakt że neikóre dziewczyny w tym wieku są dobrze "wykształcone". Tylko zabawa czyimiś uczuciami to nie jest wporządku. A na wolny związek, bez zobowiazań to raczej starsze dziewczyny są w stanie siezdecydować. Ona na pewno szuka miłości, a jeśli nie, to chce przeżyć pierwszy raz. Tylko że za pół roku może tego bardzo żałować.
Stanowczo odradzam
pozdrawiam
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 23 cze 2005, 15:04

No ja bym powiedziała, ze taka 15kę to nie tylko spytać trzeba ale nawet jej to wyperswadować. sama pewnie nie wie co gada... Szkoda, żeby sie zepsuła.

A różnica wieku.... ja rozumiem, ze jak ktoś ma 22 i 27 to te piec lat nie robi różnicy. ale w waszym wypadku?? Przecież to nie tylko o to chodzi jak ona wygląda ale też jak myśli.... A nawet jesli bedziesz z nią chodził i jej rodzice bedą jej kazali wracac o 22 do domu to nie bedzie Ci to przeszkadzać? Nie bedziesz miał pretensji, ze jej nie puszcza samej z Tobą na weekend?? Hmm?
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 23 cze 2005, 21:38

"Ale to juz bylo ... i nie wroci wiecejjjjj" Pff jednak wrocilo :D. Niejeden temat byl juz chyba o psychikach 15 latek i zabieraniu sie przez nie przez nich za seks :P. Ukrztaltowana psychika bla bla bla -.-. Chlopak chyba dostal wyczerpujaca odpowidz ;].

Dodatkowo uwazaj bo rodzice moga wywrzec duzy wplyw na swoja "mala" a jak z nich perfidne chamstwo to kaza jej mowic ze niechciala ze gwalt -.- i masz chlopie po ptokach i na charem jako podefil polecisz :P. Albo co gorsza na krzeslo :P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 cze 2005, 23:20

Mróweczka pisze:A różnica wieku.... ja rozumiem, ze jak ktoś ma 22 i 27 to te piec lat nie robi różnicy. ale w waszym wypadku??

Też nie jest to kolosalan róznica.
Ja mając 15lat miałam chłopaka 19 lat.
On miał zaś brata lat 13 który miał dziewczyną lat 17 :D
I z jakimkolwiek dogadaniem problemów nie było. Również w intymnych sprawach ;)

A co do tej sytuacji. Jesli ona jest jej świadoma to rób jak chcesz. Ale Twoje podejście też mnii się nie podoba.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 cze 2005, 11:11

Mróweczka pisze:No ja bym powiedziała, ze taka 15kę to nie tylko spytać trzeba ale nawet jej to wyperswadować. sama pewnie nie wie co gada... Szkoda, żeby sie zepsuła.

Tzn co? Dlaczego ma sie zepsuc. Przeciez nie jest jakims jogurtem. :|
Czy tez moze zaprezentowalas tutaj poglad, ze jak koles jej zrobi minetke, to ona sie juz totalnie censored. :D
Mróweczka pisze:A nawet jesli bedziesz z nią chodził i jej rodzice bedą jej kazali wracac o 22 do domu to nie bedzie Ci to przeszkadzać?

Mozliwe ze wrecz przeciwnie... :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 cze 2005, 11:17

20 latek pieszczący oralnie 15 - stkę?
Jestem na nie, bo jednak nie jest jeszcze do końca rozwinięta fizycznie a on już tak.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 cze 2005, 11:45

mariusz pisze:Tak, na pewno marza by zrobić minetke 15 latce...

Bys sie zdziwil. Zreszta dzis 15tki wygladaja jakby penoetnie byly. No w swietle prawa jest to dozwolone.
natasza pisze:20 latek pieszczący oralnie 15 - stkę?
Jestem na nie, bo jednak nie jest jeszcze do końca rozwinięta fizycznie a on już tak.

Chba chodzilo Ci o rozwoj psychiczny a nie fizczny? Bo fizcznie to niejedna 13tka jest rozwinieta calkiem niezle :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 cze 2005, 11:56

Maverick pisze:Chba chodzilo Ci o rozwoj psychiczny a nie fizczny? Bo fizcznie to niejedna 13tka jest rozwinieta calkiem niezle

Moja matka w wieku lat jakos wlasnie 14-15stu zostala wzieta za matke swojego starszego 2 lata brata :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 24 cze 2005, 12:32

A moja córka co skończyła 12 latek ma już piersi prawie jak jej mamusia :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości