Hmm jak sie do tego zabrac?:)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Lexi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2005, 12:30
Skąd: Kanary
Płeć:

Hmm jak sie do tego zabrac?:)

Postautor: Lexi » 20 cze 2005, 08:54

Hmm ostatnio gadalismy zmoim chlopakiem o takich roznyc sprawach i tak powiedzial sobie ze fajnie by bylo jak bym kiedys zrobila sie odwazniejsza i wsadzila mu reke w spodnie po prostu tak niespodziewanie niby.Bo w sumie na to jeszcze sie nie odwazylam...Hmm z regoly jestes dosc niesmiala i w ogóle :) Ale nie powiem chcilabym to zrobic tylko jak sie do tego zbarac?:) hmm moze to glupie ale jak to zrobic?:) zeby sprawic mu jakas przyjemosc? Bo np jezeli bedziemy w jakims poublcznym miejscu to go nie rozbiore :) Wiadomo ze tak by bylo prosciej :P ale sie nie da :)
piotrekkk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2005, 09:21
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: piotrekkk » 20 cze 2005, 09:25

hmm. w spodniach to strasznie ciezka praca:) musialabys jej jednak chyba rozpiac. moze np w jakims pubie? w taki dzien gdzie jest troche mnie ludzi. rozpinasz mu spodnie. wkladasz reke. wszytko pod stolem:). sam bylem swiadkiem takiej sytuacji :)
Lexi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2005, 12:30
Skąd: Kanary
Płeć:

Postautor: Lexi » 20 cze 2005, 09:46

Ale co dokladnie zrobic zeby sprawiac mu jakas przyjemnosc kiedy moja lapka juz znajdzie sie pod spodniami?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 cze 2005, 10:02

Uwierz mi, że i w miejscu publicznym są sposoby, aby nikt nie zauważył! <diabel> A co masz robić? A co robisz, gdy normalnie Go dotykasz? To się niewiele różni...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Lexi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2005, 12:30
Skąd: Kanary
Płeć:

Postautor: Lexi » 20 cze 2005, 10:05

a co jezeli jeszcze go tak nie datykalam:>:)??
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 20 cze 2005, 10:07

Lexi pisze:sam bylem swiadkiem takiej sytuacji usmiech


no to rzeczywiście...nikt tego nie widział :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 cze 2005, 10:09

Lexi pisze:a co jezeli jeszcze go tak nie datykalam
To radzę najpierw Go podotykać w domu czy innym intymnym miejscu, gdzie będziecie sami a potem zabierać się za miejsca publiczne. Najpierw powinien koleś poprowadzić Ci rękę, ośmielić, a nie od razu kazać pchać ręce pod spodnie. Phi!
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 20 cze 2005, 12:37

troche dziwne ze jescze nigdy go tam nie dotykalas a juz chcecie w miejcu publicznym :) no ale kazdy ma swoje lekkie zboczenia :)
Awatar użytkownika
starzec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2005, 12:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: starzec » 20 cze 2005, 12:50

a buzi chociaż sobie dajecie? <banan>
Awatar użytkownika
Mróweczka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:19
Skąd: z trawy ;)
Płeć:

Postautor: Mróweczka » 20 cze 2005, 15:34

Chyba wiem o co Ci chodzi :) Mam ten sam problem czyli jeszcze nie bardzo wiem jak to zrobić, jak dotykać mojego faceta żeby było mu przyjemnie. Próbuje i myśle że niedługo będę już wiedzieć :)
Mogę Ci powiedzieć jak to jest u nas. Oczywiście zaczynaliśmy w domku, bez świadków, chociaż jeszcze go nie rozbierałam - robimy małe kroczki. Wiadomo, że wygodniej byłoby bez ubranka bo w spodniach jest b.ciasno, ale na początku mozna przez ubranko szczególnie jeśli musisz sie oswajać (ja musze). Zreszta mysle, ze nie tylko na poczatku, ze zawsze to jest fajne. W pewien sposób to prowokuje, tak ze zaczyna sie pragnąć żeby właśnie ubranka nie było... no nie wiem jak wszyscy ale ja z moim chłopakiem lubimy sie troche podrażnić :) Na początku poprosiłam go zeby mi pokazał, teraz powoli sama odkrywam jak ma być, a on mi jeszcze czasem pomaga. A miejsca publiczne? Wczoraj wracaliśmy z wycieczki autokarem, byłam zmęczona i troche przysypiałam na jego kolanach. Połażyłam sie tak aby móc go dotykać. Moze nie była to dla niego wielka rozkosz, ale nie protestował. Było mu przyjemnie :)
Ważne jest żeby sie nie bać próbować. On moze Ci troche pomóc, ale nawet sama obserwacja jego reakcji moze Ci wystarczyć zeby wiedzieć czy jest dobrze. Na pewno się nauczysz tylko trzeba ćwiczyć :)
... bo trzeba krok za krokiem iść
by być dla siebie jeszcze bliższym...
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 20 cze 2005, 18:37

Co do mniejsc publicznych to ryzyko nie jest wielkie. Kiedyś z miom kolegą na impezie zabawialiśmy się w podobny sposób w obecności co najmniej 20 osób, tyle że pod kocykiem. Naprawde przyjemnie :>
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 21:30

Nawet lekkie muśnięcia ręką po spodniach w czułych miejscach sprawia, że facet czuje się lepiej :)
Jesteś kobietą... wiesz co robić :):):)
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"
***
"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Postautor: HELL-ena » 20 cze 2005, 23:14

W kazdym człowieku jest odrobina ekshibicjonizmu więc publiczne miejsca są naprawe intrygujące. Ja polecam autobus ;)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 22 cze 2005, 15:00

A ja raczej odradzam wsuwanie ręki w spodnie. Nie jest to komfortowe dla obojga partnerów, nie ma zbyt dużego pola manewru. Myślę, że krótki masaż przez spodnie podczas wizyty w markecie czy w autobusie daje większe doznania.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 cze 2005, 19:16

guli pisze:Myślę, że krótki masaż przez spodnie podczas wizyty w markecie czy w autobusie daje większe doznania.

Oj tak :)
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 22 cze 2005, 19:41

Ja np. bardzo lubie, gdy moja kobietka czasem tak niby przypadkiem ociera sie o mnie pupeczka albo bioderkiem, do tego usmiechajac sie tak znaczaco i slodko (z rozmarzonym, zadowolonym wzrokiem) po poczuciu CZEGOS :]
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 cze 2005, 19:49

Ja uwielbiam sie ocierac jak jestesmy w jakims publicznym miejscu wlasnie tyleczkiem o jego COS :D. Od razu mam ochote <aniolek2>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości