Historia mojego Orgazmu...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

dziwny321
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2005, 08:01
Skąd: z Domu
Płeć:

Historia mojego Orgazmu...

Postautor: dziwny321 » 09 cze 2005, 20:36

Tzn na wstepie to juz nie wiem ale...

Na poczatku moj orgazm to bylo cos takiego normalnego,tzn "plum" i po frytkach. Fakt ze jakos duzo myslalem o tym zeby "dluzej lepiej i jakos sie na nim tak za bardzo nie teges"

A TERAZ!!! OLA BOGA

Nie wiem co mi sie stalo Kiedy juz dochodze to niedosc ze wychodzi ze mnie bestia <boje_sie> A slowa mojej pani brzmia mniej wiecej tak: "myslalam ze mi glowe jak melona rozgnieciesz" to normalnie jak juz mam "strzelic" to prawie ze Drgawek dostaje <banan> To jest takie uczucie jakby ktos mnie pod prad podlaczyl i doprowadzal do "stanu krytycznego" a potem CIACH czuje sie jakbym mogl tym nasieniem przesunąć sciane hehehe taki impet <banan>

PIEKNE UCZUCIE, DZIEKUJE :D

A moze to dlatego ze coraz mocniej Ja kocham? A moze za duzo cwiczylem wstrzymywanko i teraz cholera jasna jak juz idzie to jak Piorun wali po scianach ;)

JESZCZE RAZ DZIEKUJE <browar>
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 09 cze 2005, 20:49

prosze :P

a swoja droga :> no ja wiem, ze sie cieszysz, ale czy naprawde musiales sie z nami tym podzielic? :D
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
dziwny321
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2005, 08:01
Skąd: z Domu
Płeć:

Postautor: dziwny321 » 09 cze 2005, 20:55

Bo to jest Tak:

Ze z wami to moge sie dzielic wszystkimi nowinkami w moim zyciu

Nawet ostatnio stwierdzilem ze nie bede depilowal sobie nog Chociaz moze pieknie by sie opalily.

No ale ten ORGAZM to jest jak dostac Porsche za to ze sie tylko przeszlo przez tunel <papa>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 cze 2005, 22:11

a ten orgazm jakoś ci przeszkadza lub twojej pani ? No bo kurczaczki chyba jej nie zrobiłeś pilingu laserowego:P Albo oka nie wybiłeś...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 cze 2005, 10:27

dziwny321 pisze:Nawet ostatnio stwierdzilem ze nie bede depilowal sobie nog Chociaz moze pieknie by sie opa

ze co ??? <boje_sie>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 cze 2005, 10:55

Heheh jesli on serio mowi to <belt1> nie trawie kolesi ktorzy maja wydepilowane nogi. Ostatnio u nas w szkole na zawodach byl taki jeden "pilkarzyk" Swiecily mu sie te nozki jak psu jajca <aniolek2>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 cze 2005, 12:31

ale zauwazcie ten przelom: mialem orgazm - koniec z depilacja :D jakiez to rozne czynniki moga wplywac na czlowieka, zadziwiajace ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości