obwód penisa

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 02 lut 2004, 22:16

Nie 15, tylko 7!
Nie mierzyłam, ale można to sprawdzić bardzo łatwo: szyjkę macicy można wymacać, wkładajac do pochwy palec. Widział ktoś kiedyś 15-centymetrowy palec? :lol:
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 02 lut 2004, 22:20

owszem można namacać ale w chwili podniecenia kobieca pochwa podobno wydłuża się do tych nastu cm, może przesadziłem nie 15 tylko coś około 12cm, dawno czytałem ale pamiętam że na bank było to ponad 10cm:) u swojej kobiety nie zdołałem namacać szyjki :)

aha, ja mam fiutka około tych 15cm czyli co powinien aż w połowie nie wchodzić do kobiety :) a wiem że gdybym miał jeszcze za dwa cm to bylbym akurat pasował do mojej lubej:) SueEllen :) sprawdź długość faceta i zobacz czy w całości wchodzi w Ciebie :) To że możesz wymacać szyjkę macicy to rzecz zrozumiała, gdy próbujesz to zrobić to napinasz wewnętrzne mięśni i jak by sama popychasz macice do przodu :) Pozatym organizm też chce racjonalne gospodarować miejscem i jak się z pochwy nie korzysta to on ją ściska :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2004, 14:16

jony8 pisze:pochwa może się trochę rozciągać i wydłużać czego nie powiesz niestety o wacku :(


To Twoj wacek sie nie wydluza? Bo moj jak sie podniecam to wydluza i to dosc sporo ;)

A w to ze prostytutka przestraszyla sie 21cm to jakos nie wierze :) I dlaczego Lopez??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2004, 16:06

Zapewniam was ze 16 cm w obwodzie , to nie koniecznie musi byc fikcja , sa takie penisy u facetów i to nie jest znowu az taka zadkosc , choc zadkosc ! . wiec nie nabijajcie sie panowie z dziewczyny bo to moze być prawda co napisała i wiele kobiet zapewne tez chcoała by sprubowac z takim i na pewno by im nie zaszkodził !!!!!!!!! wiekszosci !


Zreszta zajrzyjcie na strone penisy.glt.pl tam jest o rozmiarach , ktos zrobił ankietę .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
stefan

Postautor: stefan » 07 lut 2004, 22:41

ciekawe jak sobie znim dajesz rade :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 11 lut 2004, 17:36

sorry, że tak się cofam ale niedawno wróciłam z ferii ( witam wszystkich) i zaciekawił mnie post jakieś 2 strony temu : że lekarz przepisuje tabletki anty to na trądzik albo jest s....ynem co na kase leci. Po pierwsze: na trądzik czy nie na trądzik są to tabletki anty i działyby tak samo gdyby nie było trądziku, wniosek: najwyraźniej nie we wszystkich przypadkach w wieku 16 lat grożą zdrowiu. Więc nie nazywajcie lekarzy którzy je przepisują s....synami, bo jeśli są jakieś przeciwwskazania i dziewczyna nie jest zdrowa to i tak nie przepisze, a chyba lepiej żeby używała najbardziej skutecznych środków niż żeby polegała na kalendarzyku, bo lekarz nie przypisał tabletek.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 11 lut 2004, 18:21

Aga pisze:Po pierwsze: na trądzik czy nie na trądzik są to tabletki anty i działyby tak samo gdyby nie było trądziku, wniosek: najwyraźniej nie we wszystkich przypadkach w wieku 16 lat grożą zdrowiu.


Proponuję abyś poszła do internisty i poprosiła o jakiś silny lek, bo np. masz po nim fajne odloty. A skoro lekarze go przepisują chorym, to znaczy, że nie jest on wcale taki szkodliwy... Jeśli Ci przepisze tak po prostu, to wcale nie jest s...synem, któremu zależy na kasie. Po prostu lepiej, byś się szprycowała dragiem przepisanym przez lekarza niż np. klejem czy innym świństwem...
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 19 maja 2004, 08:02

Zgadzam się z Martinem. To normalka.
Po co robić z igły widły...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 maja 2004, 09:51

przeczytalam caly topic, i co widac, jeden pan madrzejszy od drugiego, jak czytalam o tej rece ginekologa i wyborze cesarki, to mnie ciarki przeszly, ze niewiedza jest az tak duza,dobrze, ze w rozmowe weszla SueEllen i doprowadzila Was do ładu :D
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 19 maja 2004, 10:35

Martin pisze:ja tam nie wiem, poświęciłem się i sobie zmierzyłem obwód (centymetr krawecki) gdzieś tak w połowie pewnisa. I mam 13cm, a mój nie należy do kolosów więc chyba 16cm jest spokojnie realne. (aha długoś około 15cm, nie wiem od kąd to mierzyć)


no to ladnie a co am powiedziec ktos kto ma prawie 15cm obwodu i 18cm dlugosci ? ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 maja 2004, 12:27

a mnie to zdziwilo, ze nie tylko dlugosc sie mierzy, ale takze obwód :570: , heh
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 maja 2004, 12:37

:D Wiele Cie jeszcze zdziwi ! dlugość nie jest tak istotna jak grubosc ? ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 maja 2004, 14:40

nie wiem Krzyś, dla mnie członek mojego partnera jest idealny jaki by on nie był :D

a jest piękny :D
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 22 maja 2004, 02:56

ja sie tylk ozaczynam martwic odrobinke z ejesli z obecna dziewcyzna cos za jakis czas wyjdzie to zeby moja "maly" nie byl za duzy bo ona taka malutka jest.... ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"


Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 maja 2004, 08:30

Już TY sie nie martw , nie ma takiej dziury zeby sie tam nie zmiescił !!!! ;)Martw sie raczej by tam nie wpadł !! :D :D a to ze ona drobniutka ... nie ma nic do rzeczy ! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 maja 2004, 11:13

natasza pisze:nie wiem Krzyś, dla mnie członek mojego partnera jest idealny jaki by on nie był :D


Mojego partera także, ale tak pewnie powiedzą wszystkie dziewczyny na forum.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 maja 2004, 11:38

No własnie ! wszyscy wszystko mają idealne --- i tak trzymać !!aua ! znowu me nadgarstki ! :D :D ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 22 maja 2004, 12:15

nie wszyscy i nie wszystko :-) a nawet jeśli to nie zawsze :P
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 18 cze 2004, 11:41

[quote="Tomek"]Naszej Koleżance raczej się pomyliło :)
16 cm to może być faktycznie długość.
Co do obwodu to ...... prezerwatywy (te większe) np. robi się na obwód 51 mm czyli 5 cm.
Nie wyobrażam sobie 3 razy większego obwodu ........ to naprawdę musiał by być rozmiar "koński" :)[/quote]

No wiesz... ja sobie mierzylem (tak jak wiekszosc facetow pewnie) i nie mam strasznie dlugiego - 16cm - ale w obwodzie mam max 14-15cm jak jest totalnie twardy. A to co piszesz o tych 5cm obwodu to pozwol ze sie nie zgodze. Wzor na obwod to L = PI x D. Z tego wynika ze przy 5cm obwodu czlonek mialby jakies 1,5cm srednicy. Troche malo nie sadzisz?? A przy tych 16cm - srednica to 5cm. Moze miec chyba takiego czlonka. Co wy na to??
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 cze 2004, 11:46

Można, to nawet troszke więcej niz średnia.
Awatar użytkownika
Zło
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2004, 18:40
Skąd: Łódzkie
Płeć:

Postautor: Zło » 19 cze 2004, 20:06

Lord Dream ma rację oczywiście, 51mm to średnica a nie obwód, obwód 16cm może być jak najbardziej.
Pozdrawiam wszystkich.
joa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 30 sie 2005, 02:00
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: joa » 30 sie 2005, 02:17

ano wlasnie, zalogowałam sie specjalnie żeby odpisac na ten zadany wątek . oczywiście 16 cm w obwodzie się zdarza, no i jest fantastyczne :))))
Podobnie mój pierwszy mężczyzna dyponował tym obwodem co potraktowałam wtedy jako średnią no i teraz mam problem bo nikt do tej pory mu w tym zakresie nie dorównał , czego nie ukrywam żałuję.Korzystaj póki czas bo może się już nie przytrafić.:)))) aż zazdroszczę ;))
a w ogóle witam na forum
Awatar użytkownika
WaldiK
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2005, 20:34
Skąd: Ziechenau
Płeć:

Postautor: WaldiK » 30 sie 2005, 10:35

To musial cie niezle rozepchac.
...Panowanie nad sobą to najwyższa władza...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 sie 2005, 16:52

WaldiK pisze:To musial cie niezle rozepchac.

Hmmm... zdania są podzielone. Jedni mówia ze to nie możliwe drudzy ze jak najbardziej ja osobiście byłem za tym ze to możliwe lecz coraz bardziej uwazam ze to nie prawda :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
WaldiK
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2005, 20:34
Skąd: Ziechenau
Płeć:

Postautor: WaldiK » 30 sie 2005, 17:02

Hmm jesli wspolzyla z nim czesto przez dlugi okres czasu to jak najbardziej mozliwe i teraz normalne "psitki" moga jej nie zaspokajac. I takie pozniej mowia ze facet co ma rozmiar europejski ma malego, no ale to w sumie ich problem, a nie facetow.
...Panowanie nad sobą to najwyższa władza...
joa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 30 sie 2005, 02:00
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: joa » 30 sie 2005, 17:44

:))) no cóż , mam już dziecko więc elastycznośc została wystawiona na ciężka próbę . na szczęście z każdym rozmiarem można sobie poradzić i zaspokojenie to nie tylko kwestia rozmiarów :)))
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 sie 2005, 23:47

Wiesz mozna też wziąść sobie taką co ma niski próg bulu. I wtedy sama będzie chciała cesarke :P
Ale pocisołem SRX
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Boberus
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 paź 2004, 01:44
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Boberus » 31 sie 2005, 01:05

16cm obwodu to duzo? :/ łapcie panowie za taśme krawiecką bo coś mi sie zdaje że to norma krajowa :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2005, 08:27

Moi mili ! przeciez tak jak są róznica w obwodach penisa , tak samo jest u Pan z wielkoscia (ciasnoscia )pochwy . I jezeli nasza kolezanka majac ta " wiekszą" pochwe trafiła na faceta z fiutem w obwodzie 16 cm to było jej dobrze i wsio oki , gdyby ta Dziewczyna co opisuje w innym topiku , ze sex ją zawsze boli , a przy czym bol zaczyna sie gdy wsadza sobie dwa palce , zas opisany członek jej faceta wyglada na raczej normalnych (srednich) rozmiarów ...to sex z takim panem (16cm) dla niej , był by w ogóle nie mozliwy , albo bardzo owocujacy bólem !
uscislijmy
są : cipeczki ...cipki .... i cipiska ......i analogicznie
są : fiuteczki ...fiutki ....i fiuciska ....
<aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Boberus
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 paź 2004, 01:44
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Boberus » 31 sie 2005, 11:59

są : cipeczki ...cipki .... i cipiska ......i analogicznie
są : fiuteczki ...fiutki ....i fiuciska ....

Dawno nie złapałem takiej głupawy ze smiechu :D
fajne podsumowanie :DD

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości