Temat inny niz wszystkie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Temat inny niz wszystkie

Postautor: Kowal XXX » 07 sty 2004, 12:57

Ten temat troche odbiega od założeń tego forum, ale chciałbym abyście sie wypowiedzieli na temat ludzi którzy popełniaja samobójstwa
co o nich myślcie no i w ogóle
Qui non zelat, non amat.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 07 sty 2004, 13:01

Przeniś go na "inne tematy" - faktycznie odbiega :wink:

Choć, choć... słyszałam, ze podczes duszenia, osiaga się niewiarygodny orgazm. Ponioć w Stanach całkiem sporo osób w ten sposob traci zycie... nie zdazy odciac sznura w odpowiednim momencie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 13:05

Samobojstwo... czemu nie. Sam osobiscie wiele razy o tym myslalem o czasem nadal mysle :)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 sty 2004, 16:09

Zwariowaliście??!!! Przecież życie jest cudowne!!! Czasem są kiepskie chwile, ale to tylko chwile. Pomyślcie co czuli by Wasi bliscy, albo co Wy byście czuli gdyby Wasz ukochany brat/siotra,/ojciec/matka/chłopak/dziewczyna się zablili?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 16:23

Aga pisze:Zwariowaliście??!!! Przecież życie jest cudowne!!! Czasem są kiepskie chwile, ale to tylko chwile. Pomyślcie co czuli by Wasi bliscy, albo co Wy byście czuli gdyby Wasz ukochany brat/siotra,/ojciec/matka/chłopak/dziewczyna się zablili?


No byloby im przykro z czystego egoizmu. To czemu by nie byc egoista i sei nei zabic? Czemu placze sie po zmarlym? Czemu sie chce by wrocil skoro tam gdzie jest po smierci jest mu lepiej? Bo kazdy czlowiek jest egoista. Chce by bliska mu osoba wrocila do gorszego swiata mimo ze jest w lepszym.

Ps: Matka Teresa tez egoistka byla, bo pomagala biednym dla wlasnej osobistej satysfakcji.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 07 sty 2004, 16:29

Ludzie ktorzy popełniają samobojstwa są po prostu słabi i nie mają pojecia o życiu! Trzeba problemy starać sie rozwiązać a nie uciekać od nich i przy tym ranić jeszcze bliskich!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 16:30

No sa slabi i co z tego :) A poza tym Ty nie wiesz ile na to odwagi potrzeba...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 07 sty 2004, 16:38

Ty za to wiesz bo robiłeś to już dziesiątki razy bahuauhauha!! Skończ facet swoje tanie teorie. Chcesz mi wmówić ,że popełnienie samobójstwa jest dobre?? To może morderstwo też jest dobre ??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 17:22

Student pisze:Ty za to wiesz bo robiłeś to już dziesiątki razy bahuauhauha!! Skończ facet swoje tanie teorie. Chcesz mi wmówić ,że popełnienie samobójstwa jest dobre?? To może morderstwo też jest dobre ??

Ojej, niby student a czytac nie umie.
Czy ja napisalem ze to jest dobre? Mnie sie wydaje ze nie. I nie mow mi ze na wsadzenie sobie np noza w zebra nie trzeba miec odwagi! Nawet zeby glupie tabletki polknac cos tam musi byc. A czy to jest dobre, ani tak, ani nie - nie uogolniajmy.
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 07 sty 2004, 17:31

Samobójstwo to nie łatwa sprawa
macie zupełnie racje ze popełniając ten czyn rani się najbliższych
jest ucieczka od problemów a nawet człowieka takiego można nazwac tchórzem, ale dla niego życie straciło sens i nie chce się męczyć na tym świecie a wszczególności nie obchodzi go juz czy go nazwą tchórzem czy bohaterem(tak chyba nie :D )

ps szczerze mówiąc ja tam bym wolał jak już to zniknąć tak nagle pstryk i nima :mrgreen:
ps2 ale jeszcze trzeba pare rzeczy załatwic na tym świecie :D
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 07 sty 2004, 22:43

Jak ktoś popełnia samobójstwo to jest w desperacji. Czasem to bywa z powodu dołka. Współczuje takim ludziom. Czasem życie jest w stanie zrujnować się z dnia na dzień. I co wtedy... niektórzy wybierają najprostrze- poddają się, popełbniają samobójstwo.
Inni cierpią z powodu miłości. Czekają, a ona nie nadchodzi. I co wtedy też popełniają samobójstwo. Nie jest to żadne wyjście. Przecież i tak każdy z nas umrze. Po co to przyśpiszać? Może zyjemy po to by doświadczać uczuć? Któż to wie???
Smoke

Postautor: Smoke » 08 sty 2004, 14:12

Jak mozna mowic ze samobojstwo jest zle to sprawa osobista chcesz popelnisz samobojstwo jak nie to nie twoj wybor niemozna osadzac innych ludzi kiedy niewiemy co czuja trzeba by sie postawic w ich sytuacji rpzezyc to co oni dopiero mozna wysowac jakeis wnioski to tak jak z narkotykami chcesz to se cpaj twoja sprawa nikt si eniewtraca bynajmniej tak w niektorych krajach jest czy tam papierosy czy wodka.....tak smao z samobojstwem cos do tego doprowadzilo i niemozna tych ludzi zle okreslac bo na zycie sie targneli to ich sprawa. Kazdy ma sowj sposob na zycie sa zle i dobre chwile ale jak sie to tak nagromadzi to roznie bywa ludzie ktorzy krytykuja samobojcow sa glupi bo nieznajac powodow ktore doprowadzily te osoby do tego uwazaja ze moga sie na ich temat wypowiadac.
Tyle powiem sam kiedys o tym myslalem ale coz jeszcze chodze po tej planecie i calkiem fajnie jest :) Polecam ksiazke pt "Weronika postanawia umrzec" autorstwa Paulo Coelho.
Wbrew pozorom jest to optymistyczna ksiazka i podoba mi sie w niej wiele zeczy zachecam.
PS.zanim Student tu sie pojawil jako zarejestrowany uzytkownik ja tu za studenta robilem jako gosc :P
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 08 sty 2004, 18:11

Smoke czytałem tą ksiażke dwa razy wiec nie uważaj się za jakiegoś wielkiego uczonego. A głupi to jestes Ty. I życia to Ty widze w ogóle nie pojmujesz. Skoro uważasz ,że samobójstwo traktowane ma być na zasadzie jak narkotyki " chcesz to bierz , twoja sprawa ja się do tego nie wtrącam" to ja uważam ,że ty jestes przepustym człowiekiem!!! Człowiek w depresji , w wielkim dole czy też jak mówisz w stanach silnego uzależnienia narkotycznego potrzebuje pomocy przyjaciół , bliskich i znajomych. Pewnie gdyby Twoj bliski miał tego typu problem Ty byś wyszedł z założenia " niech robi co chce , mam to w dupie to jego sprawa" ?? Wez ty sie pieprznij mocno w łep i zastanów co piszesz za bzdury.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 sty 2004, 19:04

Podzielam zdanie studenta. Również czytałem tę książkę. Wszyscy żyjemy w społeczeństwie, płacimy podatki. I jeśli ktoś popełnia samobójstwo to koszt przyjazdu, karetki, dochodzenia policji, itp jest pokrywany z naszych podatków.
A pozatym uważam, że jeśli ktoś ma problem to powinno mu sie pomóc, a nie odwrócic się od niego.

pozdrawiam, zyczę miłego zycia :wink:
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 sty 2004, 19:07

Maverick pisze:
No byloby im przykro z czystego egoizmu. To czemu by nie byc egoista i sei nei zabic? Czemu placze sie po zmarlym? Czemu sie chce by wrocil skoro tam gdzie jest po smierci jest mu lepiej? Bo kazdy czlowiek jest egoista. Chce by bliska mu osoba wrocila do gorszego swiata mimo ze jest w lepszym.

Ps: Matka Teresa tez egoistka byla, bo pomagala biednym dla wlasnej osobistej satysfakcji.


Sorry, Maverick- ale pieprzysz bez sensu. Zacznijmy od tego że w momencie kiedy się zabijasz popełniasz grzech cięzki i w tej sytuacji nie byłabym już na Twoim miejscu taka pewna tego " lepszego świata". Zgodzę się że każdy jest egoistą, ale nie dlatego że nie chce aby jego bliski był w lepszym świecie, ale dlatego że tak bardzo go kocha, że nie chce się z nim rozstawać. Zreszta, nikt nie wie co jest po śmierci, można tlyko wierzyć. Dlatego proponuję cieszyć się życiem, które nie zawsze jest cudowne, ale to tylko chwile, jest tylke rzeczy i ludzi dla których mamy żyć!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sty 2004, 19:11

Aga daj se looz! To bylo pisane z lekkim przymrozeniem oka! ;)
A poza tym ja sie ostatnio dowiedzialem od xsiendza, ze nawet jak ktos sie zabije i popelni nie wiem ile ciezkich grzechow to jezeli potem bedzie tego zalowal itp to bedzie mial szanse na niebo, tylko dluzej w poczekalni posiedzi ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 sty 2004, 19:18

cóż, myślę że jak się zabije to nie będzie miał za bardzo okazji i czasu żeby żałować ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sty 2004, 19:26

Aga pisze:cóż, myślę że jak się zabije to nie będzie miał za bardzo okazji i czasu żeby żałować ;)


Dusza zyje dalej, wiec jednak bedzie mial czas ;)
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 10 sty 2004, 16:52

Piepszycie za przeproszeniem głupoty<-------(nigdy czegoś takiego nie używałem)
jaki bóg istnieje to dajcie mi jego adres gnoja !!<----(jestem chrześijaninem nie lubie tylko metod krk)
Mam w dupie niebo<----(sorry tak pojemnej dupy to ja nie mam)
i jak sie zabije <-----( nie mam zamiaru)
to może sie ktoś w końcu censored<----wątpie
i zrobi porządek z sejmem i całą tą korupcje<------- (nikt tego nie zrobi bo wszyscy są mocni w gębie)
jebaną censored są u władzy<------------(tu sie zgodze)
i nas okradają a wy patrzycie z przymrózeniem oka <------------(to też prawda)
na ten burdel znalazł by sie jeden bohater i rozpierdolił ten cyrk na kółkach<--zgadzam sie
Jeden kałach i zabije te mędy coś was przysrało katolicy !<------(sam nim jestem to nie ja)
Podpis ATEISTa<------ (dziki wilk to nie ateista mój podpis to dziki wilk)





Nędzna imitacja
Ps1.Ja tak nie przeklinam pozatym postów na forum sex moich policzycie na palcach jednej ręki
Ps2.co do tych bezdomnych a czyja to jest wina jak nie panstwa :mrgreen:
Ps3.Jak możecie mnie podejrzewać :570: ja niewiny jestem
Ostatnio zmieniony 18 sty 2004, 00:26 przez Dziki Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 sty 2004, 00:20

Dziki Wilk pisze:piepszycie za przeproszeniem głupoty jaki bóg istnieje to dajcie mi jego adres gnoja !!
Mam w dupie niebo i jak sie zabije to może sie ktoś w końcu censored i zrobi porządek z sejmem i całą tą korupcje jebaną censored są u władzy i nas okradają a wy patrzycie z przymrózeniem oka na ten burdel znalazł by sie jeden bohater i p*** ten cyrk na kółkach.Jeden kałach i zabije te mędy coś was przysrało katolicy !
Podpis ATEISTa


Opanuj sie. Zabijesz gnoja a odpowiesz jak za czlowieka...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 11 sty 2004, 18:08

Dziki Wilk pisze:piepszycie za przeproszeniem głupoty jaki bóg istnieje to dajcie mi jego adres gnoja !!
Mam w dupie niebo i jak sie zabije to może sie ktoś w końcu censored i zrobi porządek z sejmem i całą tą korupcje jebaną censored są u władzy i nas okradają a wy patrzycie z przymrózeniem oka na ten burdel znalazł by sie jeden bohater i p*** ten cyrk na kółkach.Jeden kałach i zabije te mędy coś was przysrało katolicy !
Podpis ATEISTa

Ale Ty jestes pajac :) Srac na polityke. Tyle ludzi ginie z głodu z zimna na dworze i zwraca ktoś na to uwage ??
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 12 sty 2004, 17:21

Posłuchaj mnie idioto ( Dziki Wilk) znim coś napiszesz to się zastanów czy tym nie obrazisz może kogoś uczuć religijnych!!!!
Bańka

Postautor: Bańka » 12 sty 2004, 21:31

Mój ojciec robi próby samobójcze co roku - gdy ktoś mówi ciągle tylko o tym, że chce się zabić i próbuje wymusić reakcje swojej małoletniej córki, która nie wie za bardzo jak sie w tym wszystkim odnalezc, można czuć pogarde, to chyba przez niego zawsze miałam niezbyt przychylny stosunek do tych którzy ciągle o tym mówią, w tym momeńcie miałam ochote mu pomóc w tym postanowieniu... ale gdy bliska mi osoba skoczyła z wieżowca... to była inna śmierć. Nikomu nic nie mówiła, nikt nie przypuszczał, po prostu to zrobiła, poleciała...
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 18 sty 2004, 00:17

jeśli myślicie ze to ja napisałem to sie wam w głowach po przewracało ja tak nie przeklinam Ej no to jakiś sabotaż grrr :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 19 cze 2005, 17:32

SueEllen pisze:Choć, choć... słyszałam, ze podczes duszenia, osiaga się niewiarygodny orgazm. Ponioć w Stanach całkiem sporo osób w ten sposob traci zycie... nie zdazy odciac sznura w odpowiednim momencie.


Tak, niektóre kobiety lubią, kiedy podczas stosunku są delikatnie przyduszane. W jakiś sposób to je podnieca. Nie wiem jaka jest geneza takiego zjawiska, nie umiały mi tego wytłumaczyć. Może podnieca je przemoc, lub wiążą seks z przemocą?

[ Dodano: 2005-06-19, 17:39 ]
Kowal XXX pisze:Ten temat troche odbiega od założeń tego forum, ale chciałbym abyście sie wypowiedzieli na temat ludzi którzy popełniaja samobójstwa
co o nich myślcie no i w ogóle


To słabi, złamani ludzie. Najłatwiej jest się poddać i utonąć, dużo trudniej wygrzebać się z bagna. Podziwiam ludzi, których życie zostało obrócone w perzynę a oni potrafili się podnieść. Oto sztuka, nie zaś samobójstwo. Samobójca nie tylko odbiera życie sobie. On niszczy życie swoim bliskim.
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 19 cze 2005, 17:52

Aga pisze: Pomyślcie co czuli by Wasi bliscy,

kiedys ( jakies 2,5-3,5 roku temu ) tylko dla powyższego powodu nie popełniłem samobójstwa.

saviour pisze:To słabi, złamani ludzie.

nie uważam sie ani za słabego , ani za 'zlamanego' ale czasem zycie wrzuca Ci tyle na barki ze po prostu nie dajesz rady tego dzwigac ... .

student pisze:Ludzie ktorzy popełniają samobojstwa są po prostu słabi i nie mają pojecia o życiu!

@student
ciekawe ze z ciebie taki krzykacz ze zycie jest cudowne ... byc moze twoje jest ale nie wszystkich...

saviour pisze:Najłatwiej jest się poddać i utonąć, dużo trudniej wygrzebać się z bagna.

naprawde nie jest latwo 'sie poddac i utonac' jest to trudna decyzja ale co gorsze czasem nawet jesli sie "krzyczy" ze nie ma sie sensu zycia ( itp ) ludzie patrza na Ciebie jak na idiote i twierdza ze masz zly dzien .... a ty juz dzis sie zastanawiales co wybrac czy zyly czy jakas linke moze, czy skorzystac z karabinu ojca ... ;/


saviour pisze:Podziwiam ludzi, których życie zostało obrócone w perzynę a oni potrafili się podnieść. Oto sztuka, nie zaś samobójstwo.

zgodnie z zasada 'co nas nie zabije wzmocni nas' jednak ze nikomu nie zycze zeby bylo 'nadmiernie wzmacniani' ...
ja sie wygrzebalem nawet od jakiegos pol roku 'prawie' wszystko mi sie uklada ... jest pozytywnie.

ps.
bardzo podobaja mi sie posty tego 'saviour' pana ;d szacuneczek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 cze 2005, 00:18

Co myślę o samobójstwie?
Cóż...
Zawsze żyłam w przeświadczeniu, ze nie dożyję 27 roku życia :D
Czemu?Nie mam pojęcia.
Fiksuje, świruję i myśli samobójcze towarzyszą mi od lat.
A czy słaba jestem?Pewnie.
Awatar użytkownika
Catherina
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 cze 2005, 21:01
Skąd: centrum Polski
Płeć:

Postautor: Catherina » 20 cze 2005, 21:34

samobójstwo= słaba psychika!
"Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości"
***
"Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 cze 2005, 09:37

Moich dwoch kumpli popelnilo samobojstwo. Jeden to tylko taki z widzenia a drugi to juz dosc znajomi mi osoba. Nigdy bym nie podejrzewala ze on moglby takie cos zrobic. Zawsze mial dobry humor i pelno znajomych :(. Nienawidze pogrzebow. Mav mowi ze trzeba odwagi zeby sie zabic. Odwaga jest wtedy gdy decydujemy sie na walke i zycie a nie wybieramy latwiejsza droge.
A co do
SueEllen pisze:Choć, choć... słyszałam, ze podczes duszenia, osiaga się niewiarygodny orgazm. Ponioć w Stanach całkiem sporo osób w ten sposob traci zycie... nie zdazy odciac sznura w odpowiednim momencie.

to niedawno ogladalam film o tym. Babka przyduszala facetow dajac im tym samym niesamowity orgazm na skraju zycia i smierci. Tytulu niestety nie pamietam :).
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 21 cze 2005, 09:56

Wszyscy znacie się na życiu ... Przynajmniej tak można wycztać . Samobójstwo zazwyczaj popełniają ludzie którzy nie radzą sobie ze swoimi problemami . Nie mają komu ich powiedzeć ... Ci ludzie w głębi duszy nie chcą nikomu zrobić na złość tzn. Być egoistą . Być moze chcą właśnie coś tam uchronić przed sobą . To jest bardzo rozbudowany temat..Nie koniecznie CI ludzie mają słąbą psychikę tylko nie mają w nikim wsparcia .. tak mi się wydaje <3m_się>
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości