sparwa wieku i seksu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

sparwa wieku i seksu

Postautor: Zuber » 23 maja 2005, 12:57

siema ostatnio mnie kumpela zagiela dziwnym pytaniem
powiedziala mi ze jej chlopak chce uprawiac z nia seks nic by w tym nie bylo dziwnego gdyby nie to ze ona ma prawie 17 a on 14 lat nie wiedzialem co jej odpowiedzic wiec pytam was co wy na to ?
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 maja 2005, 13:15

17-tka ma chłopa 14-to letniego?
Może ona ma za duże matczyne instynkty?
Rany przecież chłopak 14-to letni to niemowlę przy dziewczynie 17-to letniej.

A co jej odpowiedzieć? To ich sprawa, jak ona ma ochotę to czemu nie tylko żeby się do niej prokurator nie dorwał :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 23 maja 2005, 13:21

powiem tak miedzy nimi jest roznica 2 lat ale on 15 skonczy dopiero w grudniu moglem naspac ze ma 15 ale tu wlasnie o to chodzi ze to on wyszedl z taka propozycja

fish zdziwil bys sie co sie teraz dzieje siedze ostanio z kumplami na lawce przed blokiem przyszly jakis laski i se gadamy i one zaczely nawijac o sprawach o ktorych ja nawet nie slyszalem nawet tu na forum nigdy nie widzialem zeby ktos o tym pisal a to dopiero 2 gimnazjum :O:O:O
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 23 maja 2005, 13:21

17 i 17 lat to oki, ale 17 latka z 14 latkiem? mnie sie to w glowie nie miesci! nic a nic!
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 maja 2005, 13:25

Zuber pisze:fish zdziwil bys sie co sie teraz dzieje siedze ostanio z kumplami na lawce przed blokiem przyszly jakis laski i se gadamy i one zaczely nawijac o sprawach o ktorych ja nawet nie slyszalem nawet tu na forum nigdy nie widzialem zeby ktos o tym pisal a to dopiero 2 gimnazjum :O:O:O



Eeeee niemożlwe :)
Na tym forum już wszystko było przerabiane. Żadna gimnazjalistka mnie nie zaskoczy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 23 maja 2005, 13:34

jednego mozesz byc pewnien nie chcial bys takich zeczy slyszec z ust wlasnej corki :D
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 23 maja 2005, 13:48

A słuchaj żeby było jasne możesz je zacytować ?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 23 maja 2005, 13:58

no penwie napisz to ci poiemy czy nie bylo na forum
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 maja 2005, 14:42

fish pisze:Eeeee niemożlwe

Potwierdzam - niemożliwe!!
No dawaj, co tam kłapały <bicz1>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 23 maja 2005, 14:59

dokladnie nie pamietam napisze to co zapamietalem "a na recznym umiesz jechac" "chcialbys zobaczyc moje cipsko" doslownie bylo tego wiele wiecej najbardziej mnie dziwi ze one bez zadnych zachamowan gadaja o takich rzeczach jak ja mialem tyle lat co one to nikt tak publicznie sie nie wyrazal na te tematy a teraz se wyobraz ze slyszysz takie teksty w domu no comments !!

oczywiscie to sa konteksty wyrwane z calego zdania ktorego nie pamietam
nie przypominam sobie zeby ktos chcial na forum cos pokazac ...
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 23 maja 2005, 15:30

14 lat heh nie dziwie sie.
Mój kumpel (bardzo śmiały chłopak w 'tych sprawach') jak miał 14 lat był w domu ze swoją koleżanką rówieśniczką (byli sami). On miał pegasusa :D , a Ona chciała sobie zagrać w mario, więc On powiedział: ok, ale pod warunkiem, że się najpierw poseksimy (jakoś tak).
Chęć zagrania w mario wizęła u Niej górę :D i co za tym idzie odbyli stosunek płciowy (koitalny).
Heh...ale mnie zaskoczył jak mi się z tego zwierzył.
Jakiś rok po "jego przygodzie" okazało się, że owa dziewczyna się ostro rozkręciła "w tym sporcie"... (z całym szacunkiem dla Niej)


p.s. najlepsza Jej akcja jaką znam, to seks w gimnazjum, na przerwie w kiblu z chłopakiem, który nie miał prezerwatywy więc wykorzystał woreczek od kanapek :D Jest to "udokumentowane", bo wtedy była trochę za głośna i nauczycielka pełniąca dyżur na przerwie Ich nakryła :D (mega lol jak dla mnie).
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 maja 2005, 15:32

Zuber pisze:dokladnie nie pamietam napisze to co zapamietalem "a na recznym umiesz jechac" "chcialbys zobaczyc moje cipsko" doslownie bylo tego wiele wiecej najbardziej mnie dziwi ze one bez zadnych zachamowan gadaja o takich rzeczach jak ja mialem tyle lat co one to nikt tak publicznie sie nie wyrazal na te tematy a teraz se wyobraz ze slyszysz takie teksty w domu no comments !!


Orbital pisze:14 lat heh nie dziwie sie.
Mój kumpel (bardzo śmiały chłopak w 'tych sprawach') jak miał 14 lat był w domu ze swoją koleżanką rówieśniczką (byli sami). On miał pegasusa Usmiechnij sie! , a Ona chciała sobie zagrać w mario, więc On powiedział: ok, ale pod warunkiem, że się najpierw poseksimy (jakoś tak).
Chęć zagrania w mario wizęła u Niej górę Usmiechnij sie! i co za tym idzie odbyli stosunek płciowy (koitalny).
Heh...ale mnie zaskoczył jak mi się z tego zwierzył.
Jakiś rok po "jego przygodzie" okazało się, że owa dziewczyna się ostro rozkręciła "w tym sporcie"... (z całym szacunkiem dla Niej)


p.s. najlepsza Jej akcja jaką znam, to seks w gimnazjum, na przerwie w kiblu z chłopakiem, który nie miał prezerwatywy więc wykorzystał woreczek od kanapek Usmiechnij sie! Jest to "udokumentowane", bo wtedy była trochę za głośna i nauczycielka pełniąca dyżur na przerwie Ich nakryła Usmiechnij sie! (mega lol jak dla mnie).


Ech ta dzisiejsza młodzież... :D
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 23 maja 2005, 15:40

Orbital pisze:Chęć zagrania w mario wizęła u Niej górę i co za tym idzie odbyli stosunek płciowy

Orbital pisze:a przerwie w kiblu z chłopakiem, który nie miał prezerwatywy więc wykorzystał woreczek od kanapek

Zaraz pojadę jak ZTF, bo mnie trzęsie jak coś takiego czytam. To trzeba leczyć, jak słowo daję.
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 23 maja 2005, 15:54

Co Cie trzęsie i co trzeba leczyć ?? Jak już masz jakiś problem to pisz o co chodzi.

Tak było i piszę co Wiem! Zachwałem anonimowośc tych osób, nie dotyczy to mnie więc o co Ci chodzi?
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 maja 2005, 16:03

A widziales to ?? czy tylko powtarzasz zasłyszane ? ...sex z woreczkien na fiucie po sniadaniu ??? <boje_sie> i Ty myslisz ze to sie da zrobić ?? no to wez i se spróbuj !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 23 maja 2005, 16:10

Eeeee.
Na mnie nie robią wrażenia te gówniarskie wybryki.

Wiekszość jest mocna tylko w gębie.
Nie chciałabym zobaczyć ich w akcji podczas "seksu pod kołderką."
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 23 maja 2005, 16:16

Orbital pisze:Co Cie trzęsie i co trzeba leczyć ?? Jak już masz jakiś problem to pisz o co chodzi.
Tak było i piszę co Wiem! Zachwałem anonimowośc tych osób, nie dotyczy to mnie więc o co Ci chodzi?

Co jest z tobą? Chodzi mi o ludzi, o których pisaleś, nie o ciebie.
ZTF
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2005, 16:04
Skąd: --------------
Płeć:

Re: sparwa wieku i seksu

Postautor: ZTF » 23 maja 2005, 16:41

Zuber pisze:siema ostatnio mnie kumpela zagiela dziwnym pytaniem
powiedziala mi ze jej chlopak chce uprawiac z nia seks nic by w tym nie bylo dziwnego gdyby nie to ze ona ma prawie 17 a on 14 lat nie wiedzialem co jej odpowiedzic wiec pytam was co wy na to ?



Demoralizacja obyczajów czy raczej czysta głupota? Jest rzeczą karygodną aby dziecko w wieku 14 lat myślało o stosunku intymnym. Ale to wszystko jak powiedziałem efekt szpanu przed koleżkami, inicjacja seksualna staje się ostatnio bardzo modna u coraz młodszych obywateli naszego "chorego" państwa. Gówniarze nie zdają sobie sprawy z konsekwencji jakie może przynieść seks w tak młodym wieku. To nie jest normalne zachowanie! Powtarzam poraz setny to efekt szkodliwego działania liberalnych mediów, wprowadzenie w szkołach lekcji o wychowaniu seksualnym.
Jestem tu aby pilnować dóbr moralnych

Nakierowywać młodych na dobrą stronę

Nie dopuszczać do głupoty i chamstwa

Jestem Zbulwersowany tym forum
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 23 maja 2005, 16:42

niech jej pojdzie na zdrowie,ale andrew ma racje, bo nie da sie tego zrbic,woreczek no kurde i co pewnie jeszcze w papier owineli coby bylo szczelniej,a na koncu srenerko?
:)
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 23 maja 2005, 16:45

Spoko Qzik, źle Cie zrozumiałem myślałem, że chcesz ze mną pojechać. Więc <browar>

Andrew nie widziałem tego i skoro stwierdziłem, że tak było, to oznacza, że mam te informacje z pewnego dla mnie "źródła" i że wierze w to iż tak było na tyle by pokusić się o tego typu stwierdzenie.

Czy ja myśle, że to się da zrobić? Myśle, że tak! ale nie jestem już gówniarzem, żeby próbować takich motywów.
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 maja 2005, 17:04

Dla mnie laska co ma mlodszego chlopaka jest... jakas niedorozwinieta :) I zeby bylo jasne dotyczy to przedzialu wieku 10-20. To ze 40 letnie kobiety maja 20 letnich kochankow bym zrozumial bo tu chodzi o co innego. Ale 14latek z 17latka?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 23 maja 2005, 17:19

Ja to bym sie podpisała pod postem Mavericka. To jest pewna..hm dziwnosc, żeby nie powiedzec anomalia, żeby 17 latka wiala sie z 14 latkiem.Nie wyobrazam sobie tego..
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 23 maja 2005, 17:32

a ja bym sie nie podpisal co ty gadasz, niedorozwinieta? a jak chlopak co ma 17 lat ma dziewczyne 18 letnia albo 16 latek ma 17 letna albo nawte 18 latek 19stke? puknij sie w glowe mav i nie mav... c do roznicy 14 17 to macie racje ale nie z pzredzialu 10 -20
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 maja 2005, 17:40

zauwaz ze chlopcy dojrzewaja nieco wolniej, wiec miedzy 14latkiem a 17latka jest spora przepasc emocjonalna. przeciez przecietna 15latka uwaza kolegow rowiesnikow za dzieci, bo jej juz cos kielkuje, a im nie bałdzo. tym bardziej nie rozumiem jak starsza od niego dziewczyna moze cokolwiek dla siebie znalezc w takim "zwiazku".
zaraz mysiorek wyskoczy, ze moze nie chce faceta z doswiadczeniem i zoranego przez zycie :> [just jokin']
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 23 maja 2005, 17:45

Dziewczyna w wieq lat 17 :] zrozumiale
14- letni chlopiec, przeciez to jeszcze dziecko !
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 23 maja 2005, 17:50

krzyniu pisze:puknij sie w glowe mav i nie mav...

zrozumialam aluzje...
Chlopcy dojrzewaja pozniej, dlatego tak jak ktos napisal juz wczesniej uwazam, ze miedzy 14letnim chlopcem, a 17letnia dziewczyna jest zbyt duza roznica pod wzgledem emocjonalnym i nie tylko.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
rafamalk

Postautor: rafamalk » 23 maja 2005, 17:54

Szanownie Panie i Panowie pragnę Was poinformować, że zdażająsie różne anomalje i chłopak 14-nasto lub 15-letni moze być nawet bardziej rozwinięty emocjonalnie niż dziewczyna 17-nasto letnia. Naprawdę wiem co mówie, ponieważ znam takie osoby i związek 18 lat (dziewczyna) z 15 lat (chłopakiem) i chłopak wcale nie jest gorszy od dziewczyny. Poukładany i nie ma nawalone w łowie jak jego rówieśnicy. Taka prawda. Są tacy ludzie.
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 23 maja 2005, 18:41

Zgodzę się z tym Panem powyżej.

Fakt, naogół dziewczęta szybciej dojrzewają fizycznie (szybciej rosną itd.) od chłopców, ale emocjonalnie...na pewno nie stwierdził bym jednoznacznie, że Wszyscy.

Jak miałem 15 lat to raczej nie myślałem o dziewczynach jako o partnerkach, raczej wolałem pograć sobie na amidze, czy pojeździć motorynką, ale to nie znaczy, że nie byłem niedojrzały emocjonalnie na "tej" płaszczyźnie.
To, że dziewczyny naogół się wcześniej interesują chłopcami niż chłopcy dziewczętami nie znaczy, że chłopcy są niedojrzali emocjonalnie.

Myślę, że zainteresowania się zmieniają (w młodych latach) z wiekiem i jest to spowodowane głównie zwiększeniem się u Nas (chłopaków) popędu sexualnego.

Takie jest moje zdanie.
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Dee_Jay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2004, 18:33
Skąd: Wawa i Olsztyn
Płeć:

Postautor: Dee_Jay » 23 maja 2005, 19:29

Zgadzam się z Rafamalkiem w 100% ten 14 letni chlopak może być bardziej dojżalszy od niejednej 16 latki czy w tym wypadku 17-tki. Rzeczywisćie to sie wydaje dziwne, ale moja koleżanka (19lat) miala chlopaka (16 lat) i nie bylo miedzy nimi zadnej barykady ani wiekszych róznic. Z tym gosciem mozna bylo pogadac itd., a nawet starzej wygladał od swojej dziewczyny ;).
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!
Agusia

Postautor: Agusia » 23 maja 2005, 19:45

Zgadzam sie,ze rozni bywaja chlopcy w tym wieku i moga byc bardziej rozwinieci emocjonalnie i fizycznie niz ich rowiesniczki,ale te "rozwiniecie" nie wydaje mi sie jak pomysle o propozycji,ktora padla z ust tego chlopaka.
Dla mnie to naprawde dziwne,ze osoby w takim wieku nie maja innych zainteresowan.
Moj kolega kiedys prowadzil pewna "nakiete" wsrod wielu znajomych i innych.
Wyszlo mu z niej,ze czesciej mozna spotkac dziewice,ktora jest po 20 roku zycia niz tą samą w wieku 17-19 lat.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości