Po francusku w kawiarence...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Po francusku w kawiarence...

Postautor: Maverick » 05 sty 2004, 00:28

Witam, pytanie skierowane glownie do dziewczyn:
Jestescie ze swoja druga polowka juz dosc dlogo, pare miesiecy. Czy bylybyscie zdolne zrobic to w toalecie np w kawiarence, pubie czy innym takim miejscu? Nie chodzi o stosunek a o oral. No i co o tym myslicie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 05 sty 2004, 23:04

oczywiscie, ze tak to bardzo...symulujace;) kino np
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 05 sty 2004, 23:05

STYMULUJĄCE miało byc....
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 06 sty 2004, 20:01

Pomysl calkiem dobry ale np. na mnie nie wywolywalo by to jakiegos wiekszego podniecenia. Poza tym wydaje mi sie ze to moglo by byc troszke upokarzajace dla kobiety , żeby robiła fellatio gdzies w toalecie jakiejs knajpy :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 sty 2004, 21:01

Panie Studencie mysle ze ma Pan racje....jest to troche dziwna sytuacja dla kobiety...ale mysle ze dla ezczyzny rowniez...

a co do Pana Mavericka to ciekawe pytanie Pan zadal...a skad taki pomysl aby akurat w kawiarence?
jesli dojdzie juz co do czego w tej kawiarenece prosze o odpowiedz...;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Gość

Postautor: Gość » 06 sty 2004, 21:57

lizaa pisze:Panie Studencie mysle ze ma Pan racje....jest to troche dziwna sytuacja dla kobiety...ale mysle ze dla ezczyzny rowniez...

a co do Pana Mavericka to ciekawe pytanie Pan zadal...a skad taki pomysl aby akurat w kawiarence?
jesli dojdzie juz co do czego w tej kawiarenece prosze o odpowiedz...;)


Czemu tam? Bo nigdzie indziej nie mozna ;)
A czy mnie to stymulowalo? Nie specjalnie :) No ale w kinie byloby to calkiem, calkiem sympatyczne :D Musze ja namowic ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 sty 2004, 21:58

To wyzej to moje =]
Jarek

Postautor: Jarek » 07 sty 2004, 12:24

Popieram przedmówcę. To może być dobre dla tych , którzy uprawiają sex po kryjomu. Ja cenię sobie higienę i komfort, a w kiblu to bym się nawet brzydził, nie wspominając o mojej dziewczynie, nawet bym nie śmiał jej coś takiego zaproponować
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 14:32

Jarek pisze:Popieram przedmówcę. To może być dobre dla tych , którzy uprawiają sex po kryjomu. Ja cenię sobie higienę i komfort, a w kiblu to bym się nawet brzydził, nie wspominając o mojej dziewczynie, nawet bym nie śmiał jej coś takiego zaproponować


Sa czyste toalety i sa brudne :)
Pewnie w tym wc bylo czysciej niz u niejednego w pokoju ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 sty 2004, 15:25

My z chłopakiem uprawialiśmy peeting w kawiarence, nawet 2 razy- i to na sali nie w toalecie. Raz nas nawet po cześci nakryto ;) Niestety z moim chłopakiem nie mamy miejsca gdzie moglibyśmy się często zbliżac. Dlatego jedynym wyjściem czasem ( kiedy już umieramy z pożądania) jest toaleta-oczywiście czysta. Kompletnie mi to nie przeszkadza, może gdyby tak było często, ale jeśli zdaża się raz na jakiś czas, to można nawet powiedzieć że jest to podniecające doświadczenie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 15:48

Aga pisze:My z chłopakiem uprawialiśmy peeting w kawiarence, nawet 2 razy- i to na sali nie w toalecie. Raz nas nawet po cześci nakryto ;) Niestety z moim chłopakiem nie mamy miejsca gdzie moglibyśmy się często zbliżac. Dlatego jedynym wyjściem czasem ( kiedy już umieramy z pożądania) jest toaleta-oczywiście czysta. Kompletnie mi to nie przeszkadza, może gdyby tak było często, ale jeśli zdaża się raz na jakiś czas, to można nawet powiedzieć że jest to podniecające doświadczenie


Zazdroszcze... :cry:
sarah

Postautor: sarah » 11 sty 2004, 16:57

w toalecie to taka sredia przyjemnosc... ale w kinie probowalam i adrenalinka fajna jest :)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 18 sty 2004, 13:14

hehe ... :) byloby bardzo pikantnie.. Mysle ze bym to zrobiła:P
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 18 sty 2004, 13:23

Tak tak... w kinie jest po prostu swietnie:) Kinowy oral jest 3 x bardziej podniecajacy!!:) (ogolnie mowie o takich eXtremalnych miejscach:) Trzeba tylko uwazac czy ten gosciu od projektora na górze nie ma zbyt dobrego widoku na ostatni rząd ;):D:D
bez Ciebie sen to sen o Tobie...
KCM!
Gość

Postautor: Gość » 20 sty 2004, 21:28

raz mialem taki przypadek w pubie i myslalem, ze nikt nie wiedzi...mylilem sie!! zaliczylem taka sete, ze dobre 6 miesiecy tam nie chodze
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 01:13

Whoever pisze:Tak tak... w kinie jest po prostu swietnie:) Kinowy oral jest 3 x bardziej podniecajacy!!:) (ogolnie mowie o takich eXtremalnych miejscach:) Trzeba tylko uwazac czy ten gosciu od projektora na górze nie ma zbyt dobrego widoku na ostatni rząd ;):D:D

kto powiedzial, ze to musi byc ostatni rzad....z przodu ludzie, z tylu ludzie, obok tylko wlasne kurtki,,,rewelacja
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 01:41

No jasne, pod ekranem tez mozna :D
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 24 sty 2004, 00:55

a ja i tak wole na samej gorze;) na dole ekran swieci... :)
bez Ciebie sen to sen o Tobie...

KCM!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 290 gości