Szybki numerek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

maja
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2005, 12:14
Płeć:

Szybki numerek

Postautor: maja » 11 kwie 2005, 16:45

Co myslicie o takiej sytuacji gdy chlopak uprawia seks z obca,przypadkowa dziewczyna...hmm...przypuscmy 10-20 minut?? i jeszcze jest to jego pierwszy raz... czy mozna miec nadzieje ze taki chlopak sie juz zmienil ? i wiecej nie potraktuje dziewczyny jak rzecz?(bo to co zrobil to dla mnie jest potraktowanie dziewczyny jak rzecz,ktora sluzyla mu tylko i wylacznie po to zeby zrobic sobie dobrze)...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 kwie 2005, 16:49

Jakie traktowanie jak rzecz? Ona chciała i on też. Do tanga trzeba dwojga.
A nie ma to nic wspólnego z tym jaki ten czlowiek jest w środku. Jak był sam (nie w związku z nikim) to dlaczego miał tak nie robić?
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 kwie 2005, 16:50

Rózne rzeczy się zdarzają. I to nie tylko facetom...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 kwie 2005, 16:54

Jeżeli ona chciała i on nie protestował...
Rożne ludzie mają oczekiwania co do pierwszego razu. Jedni długo czekaja na tą/ tego jedynego, a inni chcą to mieć po prostu z głowy. Co lepsze? Nie wiem.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 11 kwie 2005, 17:14

jezeli oboje sie na to godza,nowa znajomosc i zaraz sex, to czemu nie...
roznie ludzie, rozne potrzeby....:)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 11 kwie 2005, 17:22

Eeee tam nie ma co sie obawiać! Nic w tym dziwnego, moze akurat oboje mieli ochote, moze byli odważniejsi po alkoholu ;) ale chyba gumki użył żeby na nastepny dzien sie z jakims grzybem nie obudził :D
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 11 kwie 2005, 17:24

maja pisze:to co zrobil to dla mnie jest potraktowanie dziewczyny jak rzecz,ktora sluzyla mu tylko i wylacznie po to zeby zrobic sobie dobrze)...
rownie dobrze mozna powiedziec ze to ona go wykorzystala i potraktowala jak rzecz :) Jesli oboje tego chcieli to wg mnie nie ma problemu i niewiele ma to wspolnego z tym jaki jest. Takie moje zdanie :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 kwie 2005, 17:54

Wlasnie, dlaczego wina od razu ma lezec po stronie faceta. Moze to dziewczyna chciala wykorzystac niedoswiadczonego chlopaka ?
A tak ogolnie uwazam ze przeciez jak oboje mieli ochote i nikt z nich nie byl w zwiazku z inna osoba to nic zlego.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2005, 19:40

maja pisze:Co myslicie o takiej sytuacji gdy chlopak uprawia seks z obca,przypadkowa dziewczyna...hmm...przypuscmy 10-20 minut?? i jeszcze jest to jego pierwszy raz... czy mozna miec nadzieje ze taki chlopak sie juz zmienil ? i wiecej nie potraktuje dziewczyny jak rzecz?(bo to co zrobil to dla mnie jest potraktowanie dziewczyny jak rzecz,ktora sluzyla mu tylko i wylacznie po to zeby zrobic sobie dobrze)...

Szopen juz napisal to co chcialem.
Czyli to ze rownie dobrze ona go potraktowala jak rzecz. Boze drogi do cholery przestancie sie dziewczyny zachowywac jak swiete krowy ktore trzeba obskakiwac niewiadomo jak zeby dopuscila i to tylko po x latach znajomosci itd.
Jak Fish napisal - do tanga trzeba dwojga, a z tym traktowaniem ja krzecz to mnei szlag trafia. Niech se traktuje jak mu i jej tak dobrze.
Faet idac do agencji dziwke tez jak rzecz traktuje.

A w ogóle - co to oznacza traktowac kogos jak rzecz? Ja niektore rzeczy traktuje lepiej niz niektorych ludzi.


No i odpowiedz na drugie pytanie - a co ma sie w nim zmieniac? Chcial numerka i dostal. Byla ochota, ochota zaspokojona. W moim odczucu jest w 100% normalny.
A zmienic moze sie zawsze i w kazda strone.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 kwie 2005, 20:41

Normalka ! wszystko jest dla ludzi ! szybki nmerek nie jest zły !! zapewniam Was o tym , szczegulnie jak jest to nieznajoma !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 11 kwie 2005, 20:51

no czy ja wiem - ja trafilem na taka co w sumie byla fajna ciasna i w ogóle
ale zgrzy to miala jak kon ;) normalnie sie calowac nie mozna bylo uszy mi zebami nakrywala ;)

no ale ja mam za duze wymagania :P

lubie sie calowac i to ma byc przyjemne
a jakos tak sie sklada ze do caloania to raczej stala partnerka najlepsza :]
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 11 kwie 2005, 20:57

równie dobrze mógł ją zgwałcić, okraść i zostawić gdzieś pod drzewem... wtedy bym powiedział o rzeczowym traktowaniu drugiej osoby ;) a tak to świetna sprawa myśle że dla obojga :)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 11 kwie 2005, 22:58

Hmm przypuszczalnie Maji chodzi o to, ze jest teraz z facetem (albo ma zamiar byc), ktory przespal sie kiedys (ten pierwszy raz) z dziewczyna, bez zaoobowiazan itp i teraz sie boji o to, czy bedzie ja traktowal jako 'rzecz sluzaca tylko do zaspokojenia popedu' czy tez jako kobiete i na to pytanie odpowiedziec nie mozna, kazdy jest inny i kazdy moze sie wreszcie 'zakochac' itp itd :) ale jesli nie sprawdzisz, to wiedziec nie bedziesz :) powodzenia
maja
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2005, 12:14
Płeć:

Postautor: maja » 11 kwie 2005, 23:49

kurde ale fajnie ze ktos mnie zrozumial !! hehh :) chociaz ty sie znalazles Dvorak...doslownie o to wszystko mi chodzilo...ehh tylko jakos nie umialam tego dobrze napisac. nie wiem moze ta moja wrazliwosc co do sesku(jestem dziewica) zwiazana jest z moim wiekiem..mam dopiero 17lat
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 12 kwie 2005, 08:46

maja i dobrze ze jestes wrazliwa na tym punkcie ale nie przesadzaj...
i pamietaj: "Omnia vincit Amor"
jesli go naprawde kochasz to niewazne ile mial przed toba... (i w jaki sposob)
jesli go kochasz bedzie istanialo tylko teraz!

ps.a to ze ci o tym powiedzal swiadczy o tym ze jest z toba szczery :569:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 kwie 2005, 13:14

maja pisze:bo to co zrobil to dla mnie jest potraktowanie dziewczyny jak rzecz,ktora sluzyla mu tylko i wylacznie po to zeby zrobic sobie dobrze)...


Nie widzę nic w tym złego, w dodatku jeśli zrobił dobrze nie tylko sobie, ale i jej.
A kto tu kogo wykorzystał i potraktował jak rzecz musielibyśmy jeszcze wiedzieć kto tę sytuację sprowokował. Nie bądźcie takie święte dziewczyny, że to zawsze chłopak prowokuje.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 kwie 2005, 13:27

sadze ze jezeli do takiej sytuacji doszlo to zarowno ona jak i on tego chcieli. Moze oboje sie potraktowali przedmiotowo? ale nie mozna zwalac winy (o ile w ogóle o jakiejs winie moze byc mowa) na faceta. Mi takie przygodne "spotkania trzeciego stopnia" sie neie zdarzyly i jakos nie mam ochoty zeby sie zdarzyly, ale co kto lubi, kazdy postepuje tak jak chce i czuje :)
A co do tego potencjalnego faceta Maju... mysle ze jezeli masz ochote z nim sprobowac to probuj, machnij reka na przeszlosc przeciez to nie wazne. Jest z Toba (albo bedzie) i to sie powinno tylko liczyc. Uwazam ze bedac z kims powinno sie zapomniec z kim ta osoba byla, w jaki sposob itd wazna jest terazniejszosc i przyszlosc ktora sie buduje z ta osoba
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 12 kwie 2005, 14:33

powtórzę za przedmówcami....jakby nie chcieli tego oboje, to by tego nie zrobili...
kobitki też czasami mają ochote po prostu kogoś "przelecieć"...i nie ma co udawać, ze tak nie jest i zgrywać się na Dziewice Orleańskie...a to, że tylko nieliczne mają odwage to zrobic, to już inna bajka... :D
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 12 kwie 2005, 23:10

Wrazliwosc ok :) pamietaj ze to jest twoj pierwszy raz.. i ze fajnie by bylo go przezyc z kims kogo NAPRAWDE kochasz... i miej to na uwadze... ale jak kochasz, to sie nie wstrzymuj, wszystko jest dla ludzi... nawet powiem, ze za pierwszym razem ci to takiej fizycznej przyjemnosci nie sprawi, ale jednak bycie z kims, kogo sie kocha, tak blisko i w taki sposob jest swietnym przezyciem ;) powodzonka zycze
Awatar użytkownika
Natasha
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2005, 09:15
Skąd: aa
Płeć:

Postautor: Natasha » 13 kwie 2005, 09:30

Różne rzeczy ludzie w zyciu robia, nie mozna skreślać za jedną głupotę człowieka.Tak po prostu wyszło, stało sie i tyle.Trzeba to zaakceptowac, nie oznacza to, że bedzie zawsze na każdej imprezie w ten sposób spędzał 20 minut.Może tego nawet żałuje?
maja
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2005, 12:14
Płeć:

Postautor: maja » 13 kwie 2005, 11:59

Tak, on tego bardzo zaluje i twierdzi, ze to jest jego najwiekszy blad w zyciu. To ona go sprowokowala i po prostu wepchala mu sie do lozka...chociaz on tego nie chcial. i wlasnie... on mowi, ze tego nie chcial,ale ona zaczela. nawet mu sie nie podobala.no nie wierze, ze nie chcial.. jak zrobil tzn ze tego chcial.nie wiem moze sie myle... To w takim razie...wystarczy, ze dziewczyna zacznie...a facet musi juz skonczyc ?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2005, 12:17

maja pisze: To w takim razie...wystarczy, ze dziewczyna zacznie...a facet musi juz skonczyc ?


Tak, taka jest męska ambicja, niestety.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 13 kwie 2005, 12:22

maja pisze:To ona go sprowokowala i po prostu wepchala mu sie do lozka...chociaz on tego nie chcial. i wlasnie... on mowi, ze tego nie chcial,ale ona zaczela. nawet mu sie nie podobala
jak by nie chcial to by tego nie zrobił, niedlugo Ci wmowi że go zgwałciła :) Jak by nie chciał z nią nic robić to by jej nie pozwolił zacząc. A że tak już jakoś jest, że faceci wykorzystują okazje, no taki świat i tyle... :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2005, 12:51

Nie widzę tu niczyjej winy. On jej się spodobał, a że akurat miała chcicę, to męską ambicją było ją zaspokoić. A przy okazji sobie potrenował (nie ze swoją dziewczyną).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 kwie 2005, 12:53

maja pisze:Tak, on tego bardzo zaluje i twierdzi, ze to jest jego najwiekszy blad w zyciu. To ona go sprowokowala i po prostu wepchala mu sie do lozka...chociaz on tego nie chcial. i wlasnie... on mowi, ze tego nie chcial,ale ona zaczela. nawet mu sie nie podobala.no nie wierze, ze nie chcial.. jak zrobil tzn ze tego chcial.nie wiem moze sie myle... To w takim razie...wystarczy, ze dziewczyna zacznie...a facet musi juz skonczyc ?


Głupio mu przed tobą, że tak się zachował. I dlatego się w ten sposób tłumaczy.
Jestem przekonana, że wtedy był zadowolony...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2005, 12:59

Spoko, on się wytłumaczy, a ona to zrozumie.
Kochać i być kochanym
maja
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2005, 12:14
Płeć:

Postautor: maja » 13 kwie 2005, 13:36

My o tym rozmawiamy bardzo duzo. Pytalam sie go czy bylo fajnie, on powiedzial, ze bylo spoko,ale nie jakos super, bo nic do niej nie czul.I w ogole nie chcial zeby tak wygladal jego pierwszy raz. Chcialby zmienic to co sie stalo...no ale nic sie juz nie da zrobic. OK.. ja juz w sumie to zaakceptowalam,ze to zrobil.. w koncu kazdy popelnia bledy(on sam uwaza to za blad,nie to ze ja cos wymuszam). Tylko wlasnie denerwuje mnie to ze... on mowi ze wcale tego nie chcial.. jest to mozlie? czy mnie oszukuje ???
Tez mu mowilam,ze to w koncu on ja posuwal a nie ona jego :P heheh
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2005, 13:59

maja pisze:Tylko wlasnie denerwuje mnie to ze... on mowi ze wcale tego nie chcial.. jest to mozlie?

Wg. mnie chcieli tego oboje. Chyba nie ma takiej możliwości żeby go zgwałciła.
Kochać i być kochanym
maja
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2005, 12:14
Płeć:

Postautor: maja » 13 kwie 2005, 14:04

Hmm.. moze zle to ujelam.. no wiadomo, ze jak to robili to chcieli oboje. tylko chodzi o to, ze to bylo takie malo przemyslane. ze chcial..akurat w tej sekundzie bo sie podniecil i nie mogl sie powstrzymac ?? Miedzy nami sa bariery jezykowe, poniewaz on nie jest Polakiem i nie zawsze umie powiedziec dokladnie to co czuje. Ja nie znam sie za bardzo na psychice mezczyzn... wiec pytam sie was...facetow..czy naprawde tak trudno sie kontrolowac jak dziewczyna zacznie ??
Jak ja mu mowie cos w tym stylu: przeciez to ty jej cos wkladales,a nie ona tobie, on tylko odpowiada: tak prawda...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2005, 14:07

Może nie tyle trudno, co męską ambicją jest spełnić życzenie partnerki (zaspokoić jej pragnienie).
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości