DO DZIEWCZYN !! I NIE TYLKO:>

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Roki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2005, 14:59
Płeć:

DO DZIEWCZYN !! I NIE TYLKO:>

Postautor: Roki23 » 16 lut 2005, 16:26

Witam
Chcialbym zapytac was kobiet a i nie tylko bo wsumie to kazdego kto moze tutaj doradzic swoim doswiadczeniem. Chodzi o Zdrade , lecz nie chodzi o rozpatrywanie w aspektach ; czemu i dlaczego bo taki posty juz tutaj sa !! Bardziej moje pytanie skierowane jest do osob wszystkich ktorzy mieli cos do czynienia z tym zjawiskiem(ale i nie tylko bo odczucia tez sie licza) Problematyka jest taka; KOBIETY ktore zdradzaja, jak to rozpoznac bo przeciez jakies sygnaly wysylacie (tj zmiany postepowania itd) chcialbym abyscie tutaj wpisali jakies namacalne przyklady zmiany
dziekuje
Mam nadzieje ze rozumiecie pytanie :) POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2005, 16:28

Sprecyzuj bardziej to pytanie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Roki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2005, 14:59
Płeć:

Postautor: Roki23 » 16 lut 2005, 16:33

CHodzi mi o to w jaki sposob zmiania sie zachowanie kobiety gdy zdradza !! chodzi o przyklady ZMIANY ZACHOWAN ! Tj ;bardziej chcemy udowodnic osobie ktora zdradzamy ze jej nie zdradzamy ?? Chodzi o zachowanie kobiet co sie dzieje w ich umyslach kiedy to robia przeciez musza wysylac sygnaly jakies ze tak robia i by moc je rozpoznac trzeba sie zapoznac :)
Roki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2005, 14:59
Płeć:

Postautor: Roki23 » 16 lut 2005, 16:34

CHodzi mi o to w jaki sposob zmiania sie zachowanie kobiety gdy zdradza !! chodzi o przyklady ZMIANY ZACHOWAN ! Tj ;bardziej chcemy udowodnic osobie ktora zdradzamy ze jej nie zdradzamy ?? Chodzi o zachowanie kobiet co sie dzieje w ich umyslach kiedy to robia przeciez musza wysylac sygnaly jakies ze tak robia i by moc je rozpoznac trzeba sie zapoznac :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2005, 16:50

Wszystko jasne ! poznasz to tylko i wyłacznie po tym ile czasu spedza przed lustrem i jaką wage przywiazuje do ubioru jak i wygladu , ale gdy zawsze spedzala czas długi przed lustrem i zawsze dbała o wyglad , i na dodatek jest przebiegła w tym co robi (a z regóły są ) to nie poznasz ! chyba ze bedziesz czół perfumy od niej meskie ! to tak w astronomicznym skrócie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 lut 2005, 17:03

Kobieta zdradza jak czuje się źle w związku, w przeciwności do facetów, którzy częściej zdradzją jak w zwiąsku jest wszystko ok....
http://www.agnieszka.com.pl/zdrada.htm
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Roki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2005, 14:59
Płeć:

Postautor: Roki23 » 16 lut 2005, 17:08

DO Hardcore WIem kiedy kobieta zdradza bardziej chodzi mi o zjawiska ktore temu towarzysza !! tzn przeciez nie da sie ukryc wszystkiego !! upewnianie czy cos innego chcialbym aby tutaj wypowiedzialy sie kobiety co ich moze zdradzic o takim wystepku!!! A i mezczyzni ktorzy rozpoznali cos takiego albo co uwazaja za regolke takiego zachowania !!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 lut 2005, 17:11

Ja nie zdradziłam żadnego z moich bylych ani obecnego faceta, więc nie potrafię powiedzieć z wlasnego doświadczenia jak kobieta się wtedy zachowuje. Ale myślę, że Andrew ma racje, przynajmniej tak mi się wydaje.
Roki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2005, 14:59
Płeć:

Prosba

Postautor: Roki23 » 16 lut 2005, 17:15

To jesli ktos nie Zrbobil tego nigdy chcialbym jesli tylko mozna by napisali jak im sie wydaje czym moze sie to objawiac :) Dziekuje mysle ze juz wszystko jest jasne
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 lut 2005, 17:16

zostałem raz zdradzony, ale tamto to był związek na odległość i nie niałem nawet okazji codziennie się przyglądać zmianom w zachowaniu....
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 lut 2005, 17:31

jak juz pisałam w innym topicu gdy zaczeło sie dziac cos pomiedzy mna a innym chłopakiem(z którym zreszta teraz jestem :) ) byłam z innym od roku...i choc to nie była zdrada bo po prostu smsowałam a dopiero pózniej spotkałam sie z tym "innym" to zauwazyłam ze nie potrafie tego ukryc...moj chłopak wiedział ze jest tamten (bo zapowiadało sie ze to bedzie tylko takie odswiezenie znajomosci sprzed kilku lat) im dłuzej to jadnak trwało czułam sie źle bo wiedziałam ze jestem nie fair w stosunku do obu...tyle ze wobec mojego chłopaka stałam sie wrecz agresywna ....odpychałam go unikałam wkurzało mnie ze jest dla mnie miły ze sie stara....
tak własnie objawiało sie u mnie to ze jest ktos,ze ktos nieźle mi namieszał ;)

chciałam jeszcze zaznaczyc ze była to tylko i wyłacznie zdrada psychiczna(nie dochodziło miedzy mna a tym "innym" chłopakiem do "rekoczynów" ;) ) nawet mnie nie pocałował....
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 lut 2005, 18:16

jak juz pisałam w innym topicu gdy zaczeło sie dziac cos pomiedzy mna a innym chłopakiem(z którym zreszta teraz jestem ) byłam z innym od roku...i choc to nie była zdrada bo po prostu smsowałam a dopiero pózniej spotkałam sie z tym "innym" to zauwazyłam ze nie potrafie tego ukryc...moj chłopak wiedział ze jest tamten (bo zapowiadało sie ze to bedzie tylko takie odswiezenie znajomosci sprzed kilku lat) im dłuzej to jadnak trwało czułam sie źle bo wiedziałam ze jestem nie fair w stosunku do obu...tyle ze wobec mojego chłopaka stałam sie wrecz agresywna ....odpychałam go unikałam wkurzało mnie ze jest dla mnie miły ze sie stara....
tak własnie objawiało sie u mnie to ze jest ktos,ze ktos nieźle mi namieszał

chciałam jeszcze zaznaczyc ze była to tylko i wyłacznie zdrada psychiczna(nie dochodziło miedzy mna a tym "innym" chłopakiem do "rekoczynów" ) nawet mnie nie pocałował....


A co twuj były chłopak był dla ciebie za miły dlatego go zostawiłaś ?? hmmmm jak niechce się tobie pisać daj chociaż linka do twojej wypowiedzi :D na ten temat....
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 16 lut 2005, 18:45

mysle ze gdy pojawia sie zdrada,dwoje ludzi oddala sie od siebie,maja juz coraz mniej wspolnych tematow,coraz mniej czasu razem spedzaja.Mysle ze wlasnie to moze sugerowac zdrade,choc nie koniecznie.Tez dokladnie nie wiem bo nigdy nie zdradzilam.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 16 lut 2005, 18:49

musza wysylac sygnaly jakies ze tak robia i by moc je rozpoznac trzeba sie zapoznac

Mysle ze kobiety nie zdradza tak łatwo tego co najbardziej chca ukryc przed wami mezczyznami ;)

Zgodzilabym sie z wypowiedzia Andrew - zaskakujaco trafne spostrzezenie!
Mysle tez ze staje sie bardziej czepliwa. I irytuja ja najmniejsze głupstwa w zachowaniu swojego partnera.

Nie powinienes sie jednak tym kierowac probujac rozszyfrowac swoja partnerke : Sleczysz przed lustrem - zdradzasz mnie na boku.
Awatar użytkownika
ona bez nicku
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2005, 13:44
Płeć:

Postautor: ona bez nicku » 16 lut 2005, 19:13

trudno coś powiedziec jak sie tego nie przeżyło, zreszta pytanie jest bardziej do facetow bo to oni obserwuja nasze zachowanie,ale mysle ze zdrade facetów poznaje sie podobnie jak zdrade kobiet, przede wsztystkim nie ma takiej radości ze spotkań, bardziej sie ich unika niż czeka w oczekiwaniu na następne, czesto się bywa zamyślonym, nie zadaje się pytań w stylu 'jak minął dzień, tydzień?' i co sie porabiało bo samemu nie ma się ochoty odpowidać na podobne, to się czuje że osoba się oddala tylko to że nie jest już tak blisko to wcale nie oznacza że już zdardziła tylko coś sie psuje...więc jesli widzisz jakieś nie pokojące oznaki to warto się jescze postarać, to może być zwykły kryzys a nie od razu zdrada
Roki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2005, 14:59
Płeć:

Postautor: Roki23 » 16 lut 2005, 19:27

Ona bez nicku
Patrzcie i tutaj wskazowka powiedzialas ze nie ma pytan w stylu "jak minol dzin. Tydzien itd" a uzasadnienie bylo takie "bo samemu nie chce sie na takie pytania odpowiadac !! nie wiem czy to jest jasne ale wydaje mi sie ze wlasnie z kobietami tak jest o cos nie pytaja cos co nie chca by partner zapytal lub zrobil
Dobrze odczytalem to ??
miauuł
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2005, 16:11
Skąd: Warsaw Poland
Płeć:

Postautor: miauuł » 16 lut 2005, 19:44

moze byc rożnie. Przed zdrada, o ile ja planuje:
- moze czesto (odszykowana jak na wlasny slub) wychodzic gdzies bez ciebie i wracac nad ranem,
- byc roztargniona,
- poirytowana g:zla (najczesciej to Ty bedziesz ja irytowal),
- będzie duzo sms-owala lub meil-owala,
- nie bedzie miala czasu dla ciebie,


jesli nie planuje, to sie nie poznasz - sama bedzie w szoku ze zdradzila i potem (jesli cie nadal kocha,jest wrażliwa i było to jednorazowe) może nastapić nw. scenariusz:
- bedzie szukala Twojej bliskosci,
- bedzie słodka i kochana jak nigdy,
- moze byc w lekkiej depresji,
- bedzie pytala jak bardzo ja kochasz (zeby sie uspokoic ze nie rzucisz jej jak sie dowiesz)
Choc przy wystapieniu ww. okolicznosci nie zakladaj od razu zdrady.

Kobiety zdradzaja. najcześciej po zbyt duzej dawce alkoholu (jest w tym cos: pij, pij bedziesz latwiejsza), lub gdy w zwiazku sie nie uklada i nasile probuja sie uszczesliwic z kims innym. . Zdrada to zazwyczaj poczatek konca. oto moja opinia
wlazł kotek na płotek i mruga...
Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Postautor: Madi » 16 lut 2005, 20:20

Ja zdradziłam, dawno, ale jeszcze pamiętam jak wmawiałam mojemu chłopakowi, że wszystko jest ze mną dobrze. On twierdził, że odsunęłam sie od niego, nie jestem tak czuła i zaangażowana jak wcześniej. A najdziwniejsze jest to, że odsunęłam sie od niego mimo iż bardzo żałowałam tej zdrady i chciałam to za wszelką cene naprawić. To jest chyba pierwszy objaw zdrady, choć trzeba pamiętać, że tyle jest tych objawów ile kobiet na świecie.
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 16 lut 2005, 20:24

mhmm ja zostalam zdradzona ale osobiscie nigdy takiego czegos nie zrobilam... moze powiem jak sie moj chlopak zachowywal [tak wiem ze chodiz o zachowanie kobiet] a wiec on wypytywal sie czy go przypakdiem JA nie zdradzam, za byle co sie czepial jakby szukal pretekstu ze ja tez nie jestem taka wspaniala i bez sakzy [nikt nie jest doskonaly ale jakby probowal znalezc jakies COS na mnie. no niezbyt fair ale ludzie popelniaja bledy..:/] . az w koncu mi powiedzial.. po trzech miesiacach...dlugo mu wybaczalam oj dlugo a teraz jestem z nim dalej i stara sie jeszcze bardziej :P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 lut 2005, 20:47

ona bez nicku pisze: to może być zwykły kryzys a nie od razu zdrada

Hmmm... Kryzys prowadzi do odseparowania i tu już zaczyna się mieć czas na wszystko tylko nie na dotychczasowy związek. Jestem troszkę podłamany z tego co tu piszecie zdiagnozowałem u siebie kryzys. Ale tu zacznie się walka o przywrucenie równowagi nie ważne jakimi środkami ale ważne jak skutecznymi :D

Agata nadal mi nie odpowiedziała :' czekam :p
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 17 lut 2005, 12:01

Z mojego doświadczenia może być też tak, że kobieta staje się bardziej wymagająca wobec faceta. Albo nagle ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna jakieś poważne rozmowy na temat związku i tego co jej się nie podoba. Choć to drugie to raczej przd zdradą - jak już czuje podświadomie co się święci. Może jeszcze coś sobie przypomnę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 656 gości