problem z Nim czy ze mną???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

problem z Nim czy ze mną???

Postautor: me19 » 15 lut 2005, 11:58

Witam!
Mam do Was pytanie :miesiąc temu przeżyłam z moim chłopakiem 1 raz... nic mnie nie bolało. niedługo później spróbowaliśmy seksu analnego. Nic,kompletnie NIC mnie nie bolało. Ale do czego zmierzam. Seks nie sprawia mi przyjemności -nie chodzi mi nawet o orgazm ,ale o dużą przyjemnośc która towarzyszy takim sytuacjom. On jest moim pierwszym partnerem. Ja orgazm osiągam jedynie podczas pieszczot francuskich (a i tak trwa to dość długo -tak myślę-bo jakieś 20 min)Czy może być to związane z tym ,że on ma małego członka (nie umiem sama okreslić ,bo nie mam punktu odniesienia ,podejrzewam jedynie że taki problem może wystąpić) Czy może tu tkwi problem we mnie?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 lut 2005, 12:14

Hmmm sądzę że w takim przypadku potrzeba czasu..... Ale są tu bardziej doświadczone osoby pewnie tobie doradzą. Ale wyrażę swoje zdanie że potrzebujecie takiej pozycji w której on będzie mógł tak na ciebie wpływać ze szybciutko dojdziesz na szczyt. Jeszcze sądzę ze tobie trzeba jakiegoś komfortu psychicznego. Rozluźnienia coś w te mańke :D

:564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 lut 2005, 12:22

Musisz się nauczyć i przekonać, że sex z partnerem to nie jest obowiązek do "odwalenia", tylko oboje macie czerpać z tego przyjemność i robić to, kiedy oboje tego chcecie. Ja pamiętam, że miałam taki problem. Poza tym nie wiem, co się może dziać. Może tak jest z pierwszym facetem, może to nie ten-nie wiem...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
karol

Postautor: karol » 15 lut 2005, 12:32

Za mało tu informacji by sie wypowiedziec konkretnie , ale na Twe pytanie mogę odpowiedziec
Moze to być problem nie dopasowania sie fizycznego , czyli On moze miec małego fiutka wzgledem Twej cipki ! ale Ty to z kolei powinnaś czuć !! jakie masz doznania jak jest w tobie !??? :564:
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 15 lut 2005, 13:24

"mały członek" czyli jaki ? 7 cm dl?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lut 2005, 13:26

tU RACZEJ MOZE CHODZIĆ O JEGO GRUBOŚĆ
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 15 lut 2005, 17:17

ja na samym początku współżycia odczuwałam tylko przyjemność duchową
potrzeba czasu żeby się przyzwyczaić do tych nowych doznań i je DOSKONALIĆ
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 lut 2005, 17:40

me19, ja uważam, że problem tkwi w was. jeśli go kochasz, powinnaś odczuwać przyjemność z bliskości bycia z nim, a sama technika seksu jest do dopracowania-sami do tego dojdziecie z czasem, jeśli będziecie wobec siebie szczerzy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ona bez nicku
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2005, 13:44
Płeć:

Postautor: ona bez nicku » 15 lut 2005, 17:51

nie napisałaś wymarów, ale myśle że problem z członkiem wyjątkowo małym zdaża się bardzo żadko i przyczyna tkwi w czymś innym, tym że dopiero się poznajecie, odkrywacie swoje ciała i na to potrzeba proszkę czasu, trzeba się dopasować, dowiedzieć kto co lubi i co naparwde sprawia mu przyjenośc, pewnie Twoj partner nie wie jeszcze co tak naprawdę działa na Ciebie lub poprstu nie potawisz czerpać przyjemności z sexu bo nie jesteś na to gotowa, ale zobaczysz, daj Wam troszkę czasu a na pewno się ułozy
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 lut 2005, 17:59

Czy to naprawdę zależy od tego jak sie wsadzi ?? Sądzę ze nie to cała ceremonia przed stważa że kobieta jest wstanie nauczyć siętego jak Pożądnie się nakręcić. Przepraszam za dosadność ale taka prawda skoro, niema z tego przyjemności to trzeba sobie zadać pytanie Co zrobić aby sprawiało..... Może to być romantyczny klimat jaki stożysz ty albo twuj partner, Lub samo przygotowanie to jak cie pieści itp itd. Może to on coś zepsuł na samym początku i popełnia ten sam błąd.......... Teraz czekam aż pani zakładająca ten temat wypowie się na nasze odpowiedzi :p

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2005, 18:20

A może po prostu on Cię nie podnieca? :566:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 lut 2005, 18:43

Myślę, że gdyby nie podniecał, to nie zdecydowałaby się na ten pierwszy raz. Ale błąd tkwi w tym, że nie wiadomo czego oczekiwała po tym pierwszym razie (obawiała się tylko bólu i czekała na niego). Napisz jeszcze czy były kolejne razy i jeśli były, to z jakim skutkiem, czy się coś zmieniło.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2005, 19:21

Myślę, że gdyby nie podniecał, to nie zdecydowałaby się na ten pierwszy raz.
Różnie to bywa. Czytając ten post skojarzyło mi się to z kolezanką Lady Jesiki, która była w związku z facetem, który jej nie podniecał. I była to tak w zasadzie przyjaźń, a nie kochanie. Choc ona myślała inaczej.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lut 2005, 20:40

Zapomnieliscie jednak ze ją nawet nie bolało przy sexie analnym , a to juz mnie dziwi , bo przewaznie za pierwszym razem sex analny boli , tym bardziej ze robili to poraz pierwszy ! wiec ????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 lut 2005, 20:44

Wg. mnie, to Ona ze strachu nic nie czuła (ani bólu, ani tym bardziej przyjemności).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lut 2005, 20:53

Z strachu ??? czy Ty nie przesadzasz ? nie sadze by to tak było !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 lut 2005, 20:58

Po prostu nasłuchała/naczytała się, że temu MUSI towarzyszyć ból i tylko na tym się skupiała zamiast na odbieraniu przyjemności.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 lut 2005, 21:45

no to moze byc prawda.Wiadomo ze te pierwsze stosunki sa troszke stresujace :)

a moze faktycznie,tak jak pisze Kociak, brak odpowiedniego podniecenia...
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 15 lut 2005, 23:38

Jeśli sex nie sprawia przyjemnosci to trzeba zadbac o to zeby było a mozna na wiele sposobow, jakas ciekawa gra wstepna, swieczki i takie inne przyrzady, ktore sprawia ze bedziesz bardzo podniecona. Wlasnie - jestes podniecona? bo piszesz ze sex nie rusza Cie i nie sprawia przyjemnosci? ...
A jesli chodzi o rozmiar to grubosc to jedno ale dobrze zeby partnerka poczula go do konca, i bardzo wazne sa ruchy, a moze ten Twoj facet to tez nowicjusz i nie wie jak to robic? Nie zna rytmu .... nie dopasowal sie do Ciebie?
Cwiczcie! i bawcie sie soba... PRACUJCIE
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 lut 2005, 23:42

a yakie cwiczenia to sama przyjemnosc :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2005, 08:10

Brak podniecenia a stosunek analny wskazywał by jednak na to iż parter moze miec małego , cały czas zapominacie ze mieli też stosunek analny !! a wypowiadacie sie tak jakbyscie o tym zapomnieli ! co ma podniecenie do stosunku analnego ??? własnie jego brak powinno spowodować jeszcze wiekszy bół jak przy podnieceniu !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 lut 2005, 11:24

A ja sadze ze podniecenie ma duzo do stosunku analnego :) Po pierwsze kobieta bardzo podniecona jest rozluzniona , dzieki czemu jest mniejsza szansa ze wystapi ból u niej. Po drugie na pewno bedzie miala wieksze odczucia i doznania z takiego rodzaju seksu kiedy jest podniecona niz by nie byla w ogole podniecona.
Poza tym pierwszy raz w ta druga dziurke nie zawsze musi bolec :)

Problem koleżanki tkwi w podnieceniu, tak mi sie przynajmniej wydaje :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2005, 15:18

No ale tu zazucają iz własnie ie była podniecona !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 17 lut 2005, 10:49

Na pewno rozmiar członka może mieć znaczenie. Napisz jak jest z tym podnieceniem tuż przed stosunkiem to powinno sporo wyjaśnić.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 634 gości