dobra w łóżku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

dobra w łóżku

Postautor: lushness » 07 lut 2005, 22:24

Hej, witam wszystkich :) mam pewne pytanko do facetów: a mianowicie co rozumiecie przez stwierdzenie 'dobra w łóżku'? jaka kobieta zasługuje sobie na takie miano według was? Bardzo mnie to ciekawi, z góry dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 07 lut 2005, 22:27

DOBRA W LUZKU ...
Tak myślę o mojej kobiecie gdy budze sie rano przy niej i chce np. jeszcze =) gdy po całej nocy wiem ze mnie kocha, i ze dla mnie jest w stanie zrobić wszystko. Która nie widzi problemów i nie nażeka [nie miałczy nad uchem], która wie co zrobić w odpowiednich sytuacjak - która oczywiście potrafi mnie zadowolić i w pełni usadysfakcjonować =)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 lut 2005, 22:29

ciężkie pytanie....
musi po prostu wiedzieć o co chodzi... jak sprawić przyjemność.
Musi pozbyć się zachamowań, być ostra, może trochę dominująca czasami.
Nie może leżeć jak kłoda tylko pomagać partnerowi swoimi ruchami, nie może bać się ptaszka wziąść do ręki, buzi itp. :D

może to wygląda troszkę szowinistycznie :D hehe
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 07 lut 2005, 22:30

wydaje mi sie ze taka kobieta nie powinna lezec jak kloda w luzku tylko powinna wiedziec czego chce ;)
Awatar użytkownika
castrolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2005, 10:59
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: castrolek » 07 lut 2005, 22:32

ciekawe co mój boj......... o mnie myśli :) hehe zapytam go wprost:)
-= Nothing`s Gonna Change My Love Fore YOU! :* =-
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 07 lut 2005, 22:34

hehe,ja tez spytam choc juz nie raz sam mi mowil :P ale zawsze milo znow uslyszec :)
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 07 lut 2005, 22:38

ho ho nasze panie są ządne komplemenrów : P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 07 lut 2005, 22:38

Hmmm...... Sądzę chłopaki mają rację a zwłaszcza HC :564:
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 lut 2005, 23:19

Krzych: dzięki, dzięki :D :564:
jaToja: no a jak powiesz swojej kobiecie, że robi rewelacyjną laskę, to możesz być pewien, że szybko się od ptaszka nie odczepi :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 07 lut 2005, 23:24

oj Hardcore ma racje :P :diabel2:
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 07 lut 2005, 23:29

A JA POWIEM TAK ! DOBRA TO = DOBRA !! Nieliczne grono moze sie zaliczyc :) a ta ktora nalezy to nalezy
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 lut 2005, 23:34

Ostry 2 pisze:A JA POWIEM TAK ! DOBRA TO = DOBRA !! Nieliczne grono moze sie zaliczyc :) a ta ktora nalezy to nalezy

"... i tego się Młode Adeptki sztuki kochania trzymajcie"
ale żeś wyjaśnił :D:D:D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 07 lut 2005, 23:34

hehe,ciekawe jak liczne jest to elitarne grono :P
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

Postautor: lushness » 08 lut 2005, 00:11

No a mówicie czasem specjalnie swoim dziewczynom jakimi są super kochankami itd? czy tylko wtedy gdy to jest rzeczywiście prawda?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lut 2005, 00:15

lepiej powiedzieć że są dobre w łużko nawet jak mija ise trochę z prawdą... można powiedzieć co może jeszcze zrobić, naprowadzić jakgdyby
ale jakby chłopak powiedział, że dziewczyna jest kiepska w łóżku, to raczej szybko nie ma co liczyć na kolejne zbliżenie :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 08 lut 2005, 00:31

Ja gdyby chłopak powiedział mi,k ze jestem kiepska, obraziłabym się :p
Lepszym rozwiązaniem jest powiedzieć, jesteś dobra, "ale" gdzybyśmy popracowali nad tym czy tamtym, byłabyś boską kochanką - wtedy to motywuje i choc to małe kłamstewko, buduje kobiete i motywuje do zmian.
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lut 2005, 00:33

macia pisze:Ja gdyby chłopak powiedział mi,k ze jestem kiepska, obraziłabym się :p
Lepszym rozwiązaniem jest powiedzieć, jesteś dobra, "ale" gdzybyśmy popracowali nad tym czy tamtym, byłabyś boską kochanką - wtedy to motywuje i choc to małe kłamstewko, buduje kobiete i motywuje do zmian.

to właśnie chciałem napisać wcześniej... może nie sprecyzowałem tak jak Ty :) :564:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lut 2005, 00:35

No ja nie wiem za bardzo.
Ale odpowiem odnośnie facetów.
A więc facet jest w łóżku dobry, gdy zarówno bierze jak i daje, gdy jest aktywny i otwarty na nowości oraz gdy się szybko uczy tak jak mój moron.
I dobry jest też wtedy, gdy jest mięciutki i mozna się w niego wtulić i spac tak do końca świata normalnie.
No a mówicie czasem specjalnie swoim dziewczynom jakimi są super kochankami itd? czy tylko wtedy gdy to jest rzeczywiście prawda?
Ja mówie tylko gdy to jest prawda facetom. A jeśli byli średni to sama nie wyskakuję z textem oczywiście że byli średni. Jak sie spytają to dopiero mówię.
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 08 lut 2005, 00:40

więc facet jest w łóżku dobry, gdy zarówno bierze jak i daje, gdy jest aktywny i otwarty na nowości oraz gdy się szybko uczy tak jak mój moron.


masz racje, to najważniejsze! najgorsi są ci faceci którzy chcą tylko penetracji, nie myśląc o tym aby najpierw zafundować gre wstępną a nie brać się do "deseru"
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lut 2005, 00:42

najgorsi są ci faceci którzy chcą tylko penetracji, nie myśląc o tym aby najpierw zafundować gre wstępną a nie brać się do "deseru"
To są już Ci z najgorszej półki. :563:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 lut 2005, 00:46

Wiesz pracuje nad miękkością od pół roku i efekty są. Ale racając do tematu. Właśnie nalepiej jest prowokowac do dzałania kobietę a nie zniechęcać. Tu trzeba być przebiegłym jak lis. :D Bo skutki moga być marne......... A ja daje super duzo duzo duzo dzuzo i mało dostaję :/ ...... Wierm ze to się zmieni. Naprawdę nie jestem samolubem mógłbym nawet zapomnieć o sobie gdyby dała sie pieścić cała od stup do czubka głowy ...... Szkoda ze teg o jeszcze nie czai :/ :565:

POZDRO
Ostatnio zmieniony 08 lut 2005, 00:49 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 08 lut 2005, 00:46

Cytat:
najgorsi są ci faceci którzy chcą tylko penetracji, nie myśląc o tym aby najpierw zafundować gre wstępną a nie brać się do "deseru"
To są już Ci z najgorszej półki.


Dlatego taki facet już na początku dostaje "skierowanie na drzewo" najlepiej do buszu. Nie ma nic gorszego...
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 08 lut 2005, 00:46

A ja jestem Zdania !! MOW PRAWDE ! JESLI JEST COS CO MOZNA NAPRAWIC !! Powiedz nie klam bo nikt sobie nie zasluzyl na klamstwo a takie klamstwo nie jest mniejszym klamstwem!!!!Klamstwo ma jedno oblicze!!!! SWIADOME WPROWADZENIE KOGOS W BLAD ! Z PELNA PREMEDYTACJA ! a to niby 'Mniejsze klamstwo" ma jaki cel ???? taki jak HC napisal "Bo pozniej mozna liczyc ze laseczka nie bedzie chciala ... tego tamtego.... JA tam censored jestem szczery jesli jest slaba mowie jak sprawa wyglada ! SZACUNEK LUDZIE !! TAK NIE CHCECIE BY WAS KLAMANO A SAMI TO ROBICIE !! ku...wa dom warjatow ! Prawda mniej boli niz klamstwo Bo jak sami wiedzie wszystko wyjdzie dla tego kto chce ! I wtedy mozna powiedziec Amen z partnerstwa ! Frajerstwo i szmaty klamliwe wszystkie suki obojetnej pluci TEN KTO TAK OSZUKUJE SWOJA UKOCHANA !! Ale sie wkur..... Ty HC sluchaj a jak ci laska powie JESTES KUR... po prostu ZAJE.... TAKIEGO RZNIECIA JESZCZE NIE PRZEZYLAM ! TO TY HEPPY LECISZ PRZEZ OSIEDLE Z GLOWA W CHMURACH ZE TAKI OGIER Z CIEBIE ! A tutaj zonk powiedziala tak by poprawic twoja wartosc ! bo byles D.N.O !! Milo by bylo co ??? A MOZE INNI ODPOWIEDZA JAK SIE BY CZULI ?????????
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lut 2005, 00:47

czasami jest potrzeba na szybki numerek i wtedy nie ma żadnej gry wstępnej tylko zdarcie ciuchów i jazda :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 08 lut 2005, 00:53

Ostry 2 pisze:A ja jestem Zdania !! MOW PRAWDE ! JESLI JEST COS CO MOZNA NAPRAWIC !! Powiedz nie klam bo nikt sobie nie zasluzyl na klamstwo a takie klamstwo nie jest mniejszym klamstwem!!!!Klamstwo ma jedno oblicze!!!! SWIADOME WPROWADZENIE KOGOS W BLAD ! Z PELNA PREMEDYTACJA ! a to niby 'Mniejsze klamstwo" ma jaki cel ???? taki jak HC napisal "Bo pozniej mozna liczyc ze laseczka nie bedzie chciala ... tego tamtego.... JA tam k*** jestem szczery jesli jest slaba mowie jak sprawa wyglada ! SZACUNEK LUDZIE !! TAK NIE CHCECIE BY WAS KLAMANO A SAMI TO ROBICIE !! ku...wa dom warjatow ! Prawda mniej boli niz klamstwo Bo jak sami wiedzie wszystko wyjdzie dla tego kto chce ! I wtedy mozna powiedziec Amen z partnerstwa ! Frajerstwo i szmaty klamliwe wszystkie suki obojetnej pluci TEN KTO TAK OSZUKUJE SWOJA UKOCHANA !! Ale sie wkur..... Ty HC sluchaj a jak ci laska powie JESTES KUR... po prostu ZAJE.... TAKIEGO RZNIECIA JESZCZE NIE PRZEZYLAM ! TO TY HEPPY LECISZ PRZEZ OSIEDLE Z GLOWA W CHMURACH ZE TAKI OGIER Z CIEBIE ! A tutaj zonk powiedziala tak by poprawic twoja wartosc ! bo byles D.N.O !! Milo by bylo co ??? A MOZE INNI ODPOWIEDZA JAK SIE BY CZULI ?????????


Może jak ktoś miał już kilka osób z którymi sie kochał, można mu tak powiedzieć. Jeśli jednak powiedz osobie która dopiero się uczy, ze jest "do bani" może to mieć straszny skutek. mam kolege który własnie po takim "prysznicu" zniechęcił się tak bardzo, bo stwierdził, ze skoro było źle, to już całkowicie jest beznadziejny i się nie nadeje. Nie chodzi tu aby mówić że ktoś był wspaniały kiedy było fatalnie, ale po prostu powiedzieć np "nie było to mistrzostwo (tu brak kłamstwa), ale może poćwiczymy razem aby było lepiej". Jeśli nie potrafi sie być cierpliwym i posłuzyć za mentora komuś kogo sie kocha - nie nadeje się wtedy do miłości
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 08 lut 2005, 00:54

czasami jest potrzeba na szybki numerek i wtedy nie ma żadnej gry wstępnej tylko zdarcie ciuchów i jazda


Tak, szybkie numerki sa spoko, ale w takim szybkim numerku nie każda kobieta osiągnie przyjemność w postaci orgazmu, a facetowi taki numerek da taki orgazm - to egoizm ze stony facetów.
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lut 2005, 00:54

czasami jest potrzeba na szybki numerek i wtedy nie ma żadnej gry wstępnej tylko zdarcie ciuchów i jazda
Ale my tu mówimy (przynajmniej ja) o gościu który tak notorycznie robi. A nie o zdarzającej się potrzebie szybkiego numerku. Tylko o tym, że dziewczyna oczekuje czegoś więcej niz tylko 2 pchnięc.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lut 2005, 01:04

Ostry 2 pisze:A ja jestem Zdania !! MOW PRAWDE ! JESLI JEST COS CO MOZNA NAPRAWIC !! Powiedz nie klam bo nikt sobie nie zasluzyl na klamstwo a takie klamstwo nie jest mniejszym klamstwem!!!!Klamstwo ma jedno oblicze!!!! SWIADOME WPROWADZENIE KOGOS W BLAD ! Z PELNA PREMEDYTACJA ! a to niby 'Mniejsze klamstwo" ma jaki cel ???? taki jak HC napisal "Bo pozniej mozna liczyc ze laseczka nie bedzie chciala ... tego tamtego.... JA tam k*** jestem szczery jesli jest slaba mowie jak sprawa wyglada ! SZACUNEK LUDZIE !! TAK NIE CHCECIE BY WAS KLAMANO A SAMI TO ROBICIE !! ku...wa dom warjatow ! Prawda mniej boli niz klamstwo Bo jak sami wiedzie wszystko wyjdzie dla tego kto chce ! I wtedy mozna powiedziec Amen z partnerstwa ! Frajerstwo i szmaty klamliwe wszystkie suki obojetnej pluci TEN KTO TAK OSZUKUJE SWOJA UKOCHANA !! Ale sie wkur..... Ty HC sluchaj a jak ci laska powie JESTES KUR... po prostu ZAJE.... TAKIEGO RZNIECIA JESZCZE NIE PRZEZYLAM ! TO TY HEPPY LECISZ PRZEZ OSIEDLE Z GLOWA W CHMURACH ZE TAKI OGIER Z CIEBIE ! A tutaj zonk powiedziala tak by poprawic twoja wartosc ! bo byles D.N.O !! Milo by bylo co ??? A MOZE INNI ODPOWIEDZA JAK SIE BY CZULI ?????????

nie chodzi mi o kłamanie, że jesteś w łużku zajebista czy coś w tym stylu... po prostu "dobrze jest mi z tobą" i tyle.
Jeśli byłbym kompletnym D.N.E.M to chyba lepiej bym się czuł jakby mnie dziewczyna choć trochę na duchu podniosła, a nie jeszcze mnie dobiła, mówiąc, że jestem beznadziejny i w ogóle żebym spierdalał.... może ty lubisz być zbesztany do cna ale ja (i podejrzewam większość też) nie.

A.... i jeszcze na przyszłość jak piszesz do mnie to proszę o kulturę, a nie to co ci ślina na jęzor przyniesie........
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 08 lut 2005, 01:08

Krzych(TenTyp) pisze:Wiesz pracuje nad miękkością od pół roku i efekty są. Ale racając do tematu. Właśnie nalepiej jest prowokowac do dzałania kobietę a nie zniechęcać. Tu trzeba być przebiegłym jak lis. :D Bo skutki moga być marne.........

A CO POWIESZ NA TO ; Powiedzialem kiedys lasce ze byla slaba w temacie Franczyzny tak ulubionego dla wielu zjawisko!!! Wiec Kiedy to jej powiedzialem i wyjasnijlem to Czlowieku jak bylo :D:D:D a jak to sie dowiesz kiedys jak bedziesz szczery w takich tematach z kobietami i powiesz czego potrzebujesz ! a jesli chodzi o ta laske ktora napisala ze by sie obrazila jak by ktos jej powiedzial ze jest slaba TO wiesz co kochana Musisz miec jakies dziwne zycie bo boisz sie prawdy a w glebi duszy mozesz sobie zdawac ze jestes KLODA !! :D:D SZCZEROSC LUDZIE SZCZZEROSC !! censored BEZ LISKOW ! BO W PEWNYCH SPRAWACH ....... ;p;p
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 08 lut 2005, 01:16

censored naprawde was nie kumam ! Macia jesli chodzi o twgo twojego ziomka to ten koles jakis zryty byl ! skoro sie zalamal taki gownem ! SLaby nie znyczy D.N.O !!! Wlasnie bzdura jak nic !! HC nie lubie byc besztany tego nikt nie lubi ale lubie uslyszec jak sprawy stoja ! Mnie mobilizuje jak laseczka mi powie slabo stary i ..... (kolokwialnie mowiac) niz mam zyc w jakims ........ale to tak jak mowie zalerzy od PUNKTU WIDZENIA A WIESZ OD CZEGO ON ZALEZY??? OD PUNKU SIEDZENIA :))) Wiec najlepiej poczuc obie storny ! Tak to bywa dzis na swiecie Mobilizuje to ze ktos moze np obnizyc nam pensje z 8 na 2 zl a to ze jesli ktos bedzie bardziej efektywny to dostanie podwyszke to wtedy zaczynaja sie schody DLA "MALO AMBITNYCH" BO JAK TO ZROBIC??????????????????????????

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości