Proszę o pomoc.-(obawa ciąży)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

lowemission
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2005, 22:06
Płeć:

Proszę o pomoc.-(obawa ciąży)

Postautor: lowemission » 29 sty 2005, 22:08

Pomocy!,
uprawialiśmy, chyba ciągle "dry seks", z tym, że ja nie miałem nic na sobie oprócz prezerwatywy (która się zsunęła), a moja Dziewczna była w majtkach. Wytrysk nastąpił na Jej majtki, nieco powyżej pochwy. Jaka jest szansa, że moja Dziewczyna mogła zajść w ciążę? Okres Jej zaczął się dzisiaj, niedługo przed owym wypadkiem.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sty 2005, 22:31

Okres Jej zaczął się dzisiaj, niedługo przed owym wypadkiem.

Chłopie... skupiam się i skupiam nad tym co napisałeś i co raz mi ciężej...
Okres się zaczął dziś, czyli stukałeś jutro???... bo nastąpił przed "wypadkiem"???
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 29 sty 2005, 22:41

witaj:) nie panikuj, naprawde nie masz o co żywić obaw:) kobietę zapłodnić wcale nie jest tak łatwo a ty byś chciał przez majtki i w dni niepłodne:) posłuchaj nawet jak wytrysniesz w swojej ukochanej i bedzie to wytrysk płyki to jest małe prawdopodobieństwo nawet w dni płodne. a napisałeś ze ona okres ma wiec w ciaży nie jest. kolejna sprawa to to że skoro stało sie to tuz przed jej okresem lub podczas miesiaczki to znaczy ze miala wtedy dni nielodne NA PEWNO!!! nie martw sie stary nic sie z tego nie urodzi:) ja cie rozumiem bo sama na poczatku panikowałam i pisałam na forum z pytaniem czy nie jestm w ciazy wiec cie doskonale rozumiem. pozdrawiam serdecznie i spij spokojnie :564:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 22:47

ciazy nie ma - Mysior zamyka :D (mam racje? :) )
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sty 2005, 22:50

Oki... możemy zamknąć, bo NA PEWNO nie ma ciąży!
Czuwaj!!.. lowemission!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
lowemission
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2005, 22:06
Płeć:

Postautor: lowemission » 29 sty 2005, 22:50

Bardzo Ci dziękuję gosia, kamień spadł mi z serca -- dosłownie:)

have a nice day.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości