Jak kobiety/dziewyczyny pojmujecie nasze dziewictwo? :>

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 28 gru 2004, 21:59

ptaszek pisze:Tzn. że gdyby miała dokładnie TO, czego szukasz i w 100% Ci się podobała, nie wiązałbyś się z nią tylko dlatego bo jest dziewicą?? A czy miłość w ogóle wybiera??
No... chyba że przede wszystkim Ci zależy żeby była doświadczona, a wszystko inne jest na dalszym planie :/
No ale to już jest dla mnie troszkę dziwne...

Ja nic nie mam do prawiczków. Wręcz przeciwnie. Aż tak bardzo to mi nie zależy, żeby to doświadczenie miał - może dlatego, że sama jeszcze nie jestem aż tak wyuczona. A wspólne odkrywanie czegoś nowego to dla mnie sama przyjemność... :) Jak jedna strona wie, z czym co się je, a druga nie, to mogą pojawić się małe kompleksy (w sensie: "nie dam mu/jej tego czego oczekuje").


W ogóle to nie rozumiem jak coś takiego jak dziewictwo/prawictwo może decydować o wartości człowieka. Dla mnie to żadna miara.[/color]

Widzisz, jeśli nie będzie dziewicą to nie będzie dokładnie TO i te piękne 100% :). Dla mnie dziewczyna może nawet nie mieć okazji usłyszeć słowa ,,sex'' przez swoje dotychczasowe życie. To się załatwi już później, jak będą uczucia, bo dla mnie one są najważniejsze, a sex, to tylko dodatek, uwieńczenie miłości, ale nigdy jej podstawa.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 28 gru 2004, 22:06

krzys pisze:
Hyhy pisze:#mrt masz jakies ale do wszystkich facetow. Jasne ze sa tacy ale oni sa zupelnie niedojrzali i tyle. Ja mysle ze dziewczynie wszystko jedno czy prawiczek przynajmniej jesli ma < 20 lat . Potem to chyba woli lewiczka :D


TAAAAAK !! Ty to jestes dojrzały ....akurat .. ????skoro nazywasz dziewczynę ktora ma ochote na dyskotece na sex ...dziwką !! :D


A co to ma wspolnego z moja dojrzaloscia? hahaha

Poza tym nie mowie ze jest dziwka na taka dziewczyne co ma ochote na seks, mowie ze jest dziwka taka, co sie puszcza.Ja widze roznice a Ty? :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 29 gru 2004, 01:34

tutaj chyba nie powinni sie wypowiadac faceci ! ;) :564:
Hey Joe...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 09:43

Annihilator pisze:Widzisz, jeśli nie będzie dziewicą to nie będzie dokładnie TO i te piękne 100% :). Dla mnie dziewczyna może nawet nie mieć okazji usłyszeć słowa ,,sex'' przez swoje dotychczasowe życie. To się załatwi już później, jak będą uczucia, bo dla mnie one są najważniejsze, a sex, to tylko dodatek, uwieńczenie miłości, ale nigdy jej podstawa.


Wiec uwazaj , mozesz sie wielce sparzyc na swych pogladach , dlaczego ???
dlatego , ze :To ze znajdziesz dziewice wcale nie musi oznaczac , ze znalazłes to!! , moze sie okazać , iż bedzie zimną rybą , albo o malutkim temperamencie , co z kolei ci sie nie spodoba w przypadku gdy ty masz wiekszy temperament . JESLI JEDNAK okaze sie odwrotnie !! ze to Ona okaze sie kobieta o wielkim temperamencie , wiekszym niz Ty , --myslisz ,ze to wszystko takie proste !!?? myslisz, ze dasz sobie z tym rade , albo Ona , jesli sex nie bedzie zadowalajacy ??? Mylisz sie kolego !!
A co z dziewczynami które myslały podobnie do Ciebie , były dziewicami i zostały oszukane przez partnera powiedzmy takiego jak Ty który chciał dziewicę , a potem stwierdził, ze nie pasuje mu jednak charakter czy cokolwiek innego i taka zostawił ?? to już nie dla Ciebie kobieta choc to Ty, albo tobie podobni sprawili, iz nią nie jest znaczy dziewicą !
Masz chore poglady w tej kwesti ,, ale to oczywiscie moje zdanie ! które mi wolno wyrazic jak i skomentowac to co napisałes ! :D Pamietaj 90% rozwodów własnie jest zpowodu sexu !! Ciebie ten problem nie ominie słodziutki ;) jesli tak do tego bedziesz podchodził ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 29 gru 2004, 10:27

krzys pisze:Wiec uwazaj , mozesz sie wielce sparzyc na swych pogladach , dlaczego ???
dlatego , ze :To ze znajdziesz dziewice wcale nie musi oznaczac , ze znalazłes to!! , moze sie okazać , iż bedzie zimną rybą , albo o malutkim temperamencie , co z kolei ci sie nie spodoba w przypadku gdy ty masz wiekszy temperament . JESLI JEDNAK okaze sie odwrotnie !! ze to Ona okaze sie kobieta o wielkim temperamencie , wiekszym niz Ty , --myslisz ,ze to wszystko takie proste !!?? myslisz, ze dasz sobie z tym rade , albo Ona , jesli sex nie bedzie zadowalajacy ??? Mylisz sie kolego !!
A co z dziewczynami które myslały podobnie do Ciebie , były dziewicami i zostały oszukane przez partnera powiedzmy takiego jak Ty który chciał dziewicę , a potem stwierdził, ze nie pasuje mu jednak charakter czy cokolwiek innego i taka zostawił ?? to już nie dla Ciebie kobieta choc to Ty, albo tobie podobni sprawili, iz nią nie jest znaczy dziewicą !
Masz chore poglady w tej kwesti ,, ale to oczywiscie moje zdanie ! które mi wolno wyrazic jak i skomentowac to co napisałes ! :D Pamietaj 90% rozwodów własnie jest zpowodu sexu !! Ciebie ten problem nie ominie słodziutki ;) jesli tak do tego bedziesz podchodził ! ;)

Widzę, że w ogóle nie znasz moich poglądów i piszesz same bzdury o seksie. Wyluzuj.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 gru 2004, 11:07

Annihilator pisze:Widzę, że w ogóle nie znasz moich poglądów i piszesz same bzdury o seksie. Wyluzuj.


no to sie zaraz zacznie :D :503:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 11:41

Jesli myslisz iż sex to bzdura ! to bedzie Cie to bolało oj bolało :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 29 gru 2004, 11:46

Dawaj Krzyś bo ostatnio coś się nudno zrobiło :)
I pamiętaj, piszesz same bzdury o seksie :) :) :) :) :) :)
Cholera ja chyba też w tym wypadku :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 12:06

Tak tak ....a swistak siedzi i zawija w te sreberka ! :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2004, 13:17

Ja w życiu nie pokocham kobiety, która nie jest dziewicą.
LOL
No widzisz, ja bym rzucił od razu, bo mam twarde zasady, jestem świadom nawet tego, że przez owe zasady, nie znajdę żadnej, ale cóż - takie życie.
LOL
Widzisz, jeśli nie będzie dziewicą to nie będzie dokładnie TO i te piękne 100% . Dla mnie dziewczyna może nawet nie mieć okazji usłyszeć słowa ,,sex'' przez swoje dotychczasowe życie. To się załatwi już później, jak będą uczucia, bo dla mnie one są najważniejsze, a sex, to tylko dodatek, uwieńczenie miłości, ale nigdy jej podstawa.
LOL
Widzę, że w ogóle nie znasz moich poglądów i piszesz same bzdury o seksie. Wyluzuj.
LOL

Dobra, moze troche bardziej rzeczowo :)
LOL :evilbat:
Dobra, dobra, trzeba sie opanowac :) W jakim swiecie Ty zyjesz? I dlaczego tak Ci zalezy na dziewicy? Zeby sie pochwlaic kolegom ze rozdziewiczyles jakas? To Cie chlopie uswiadomie ze w dzisiejszym swiecie w wieku w ktorym dziewice jeszcze mzona spotkac wiecej jest facetow niz kobiet :) Wiec spiesz sie, bo inaczej bedizesz sie musial za 14tki brac ;) LOL
w ogóle jeden wielki LOL :diabel2:
Uwazasz dziewictwo za rzecz ktora podnosi wartosc kobiety? LOL to cos jakby XVIII ew poczatek XIX wieku a nie XXI :) Dlugo spales ;)
Poza tym nei wiesz co to milosc :) LOL
Pozdrawiam
LOL

Ps: LOL
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 29 gru 2004, 13:28

Doświadczenie to nazwa, która każdy określa głupstwa, jakie zrobił w życiu.
Oscar Wilde
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 29 gru 2004, 15:29

Annihilator -> jeszcze jakiś rok temu też myślałam, że znajdę sobie prawiczka i przeżyjemy to razem, a potem będziemy żyć długo i szczęśliwie i będziemy dla siebie jedynymi partnerami seksualnymi... Ale w praktyce to okazuje się nie takie proste. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. I wiesz co... rozumiem, że masz swoje zasady, ale z tak twardymi poglądami naprawdę może być Ci ciężko. Jak pokochasz dziewczynę, która nie jest dziewicą, to mimo wszystko tylko z tego powodu ją rzucisz? Przecież z nie-dziewicą możesz też zbudować trwały, udany związek. Może jest tak jak ktoś wcześniej napisał: że straciła dziewictwo z kimś, z kim chciała się związać na stałe, ale okazało się jednak, że to pomyłka. I skreślisz ją? Człowiek niestety popełnia błędy, a czasu cofnąć się nie da. Prawdziwa miłość - zdaje mi się - potrafi przymknąć oko na coś takiego, jak dziewictwo. To dla niektórych nie jest łatwe, no ale... czy warto dla takich zasad poświęcać piękne uczucie?
W każdym razie jeśli nie chcesz rezygnować ze swych poglądów, to życzę Ci powodzenia.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2004, 17:02

Bedzie zaborczym mezem.
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 29 gru 2004, 17:07

Maverick pisze:(...)

Bardzo rzeczowa dyskusja. I moja rzeczowa odpowiedź: ROTFLMAOPMP (mogłeś od razu napisać).
I btw:

Maverick pisze:Poza tym nei wiesz co to milosc

To Ty nie wiesz co to Miłość.

ptaszek pisze:Annihilator jeszcze jakiś rok temu też myślałam, że znajdę sobie prawiczka i przeżyjemy to razem, a potem będziemy żyć długo i szczęśliwie i będziemy dla siebie jedynymi partnerami seksualnymi... Ale w praktyce to okazuje się nie takie proste. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. I wiesz co... rozumiem, że masz swoje zasady, ale z tak twardymi poglądami naprawdę może być Ci ciężko. Jak pokochasz dziewczynę, która nie jest dziewicą, to mimo wszystko tylko z tego powodu ją rzucisz? Przecież z nie-dziewicą możesz też zbudować trwały, udany związek. Może jest tak jak ktoś wcześniej napisał: że straciła dziewictwo z kimś, z kim chciała się związać na stałe, ale okazało się jednak, że to pomyłka. I skreślisz ją? Człowiek niestety popełnia błędy, a czasu cofnąć się nie da. Prawdziwa miłość - zdaje mi się - potrafi przymknąć oko na coś takiego, jak dziewictwo. To dla niektórych nie jest łatwe, no ale... czy warto dla takich zasad poświęcać piękne uczucie?
W każdym razie jeśli nie chcesz rezygnować ze swych poglądów, to życzę Ci powodzenia.

To też napisałem, że może mi być ciężko znaleźć - owszem, liczę się z tym, że mogę żadnej nie znaleźć. Jakimś dziwnym trafem jednak one same mnie znajdują, nie staram się, nie szukam, mam takie ,,chore'' (według tutaj niektórych ekspertów od miłości łóżkowej) zasady, ale dziwnym trafem one działają. Istny ewenement, chyba ,,średniowiecze'' nie jest takie złe? Co Panowie?

Absolutnie się zgadzam, że Prawdziwa Miłość nie wybiera, znajduje kompromisy nie tylko w takich sprawach. Jednak, abym ja poszedł na kompromis to muszę się zainteresować dziewczyną, jak się nią zainteresuje i uznam, że jest warta takiego kompromisu to wtedy pomyślę, wtedy to się może zmienić. Póki co, taka dziewczyna jeszcze mi się nie trafiła (to też, w chwili obecnej nie mam żadnej, choć już mogłem mieć bezproblemu ze dwie, ale ja nie jestem szybki, ani nie szukam na siłę, ani nie interesuje mnie miłość z finałem w łóżku po 60 minutach.). Wielu osobników moje poglądy śmieszą, ale niech oni się uderzą w pierś i pomyślą, żeby im było dobrze (w Miłości), a nie wesoło tutaj. :)

@ptaszek - znajdziesz sobie, ale nigdy na siłę. Znaj swoją wartość i bądź sobą - tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 29 gru 2004, 17:44

Annihilator pisze:@ptaszek - znajdziesz sobie, ale nigdy na siłę. Znaj swoją wartość i bądź sobą - tyle wystarczy.

Ech... jestem sobą :) i znalazłam :) co prawda nie do końca takiego jak wcześniej mi wyobraźnia wymalowała (bo rozprawiczony), ale go kocham. Miałam i nadal mam pewne trudności, żeby zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest, ale nie będę rezygnować z tego uczucia tylko dlatego, że on ma już to i owo za sobą. Równie dobrze on mógłby zrezygnować ze mnie, bo jestem dziewicą. Ale chyba nie o to tutaj chodzi :) Cieszę się, że jest jaki jest. Przeszłość niech leży w kufrze. Liczy się przede wszystkim tu i teraz.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 gru 2004, 00:21

Ja jestem prawy :D i ona jest też dziewicą i mi to nie przeszkadza.
Jedyny minus takiego związku jest to ze trzeba się uczyć na błędach. Jeżeli chodzi o stroną sexualną związku reszta jest git i niemam zastrzeżeń :]

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 30 gru 2004, 15:09

Annihilator:
Widzisz, jeśli nie będzie dziewicą to nie będzie dokładnie TO i te piękne 100% . Dla mnie dziewczyna może nawet nie mieć okazji usłyszeć słowa ,,sex'' przez swoje dotychczasowe życie. To się załatwi już później, jak będą uczucia, bo dla mnie one są najważniejsze, a sex, to tylko dodatek, uwieńczenie miłości, ale nigdy jej podstawa.
bozesz ty moj skad sie tacy ludzie biora??!! jak ja nie moga czytac takich glupot wrrr odrazu sie we mnie krew gotuje......czlowieku zastanow sie co ci daje to dziewictwo???po cholera ci ta satysfakcja ze rozdziewiczyles laske???FLEGMATYK buahahaha!!!!!spotkasz kiedys swietna laske na pierwszej randce spytasz sie czy jest dziwica ona odpowie ze nie (albo da ci w pysk ale o tym juz bylo wiec nie bede wracal)to co zrobisz???wstaniesz i wyjdziesz???!!!w zyciu sobie kobiety nie znajdziesz bo im starsze tym ciezej o dziewice wiec zycze powodzenia! moze poszukaj w jakims klasztorze!!!
Hey Joe...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 gru 2004, 16:23

Annihilator coś mi się wydaje, że zmienisz opinie jak się zakochasz. I wtedy nie będzie ważne dla ciebie czy ona jest dziewicą czy nie. Tak naprawde nie dziwice nie są gorsze od dziewic bo praktycznie niczym się nie różnią (no tylko tą jedną rzeczą). Pisałeś w innym temacie, że nie chciałbyś być porównywany ale małe jest prawdopodobieństwo, że całe życie spędzisz z tą samą dziewczyną. Więc tak czy inaczej możesz być kiedyś porównywany.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
wujo misiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2004, 23:46
Płeć:

Postautor: wujo misiek » 30 gru 2004, 18:01

a ja bym się mocno zastanawiał czy bym się związał z kobietą która nie jest dziewicą(ja też jetem parwiczkiem) bo według mnie poznawanie swoich ciał i potrzeb do dobra rzecz
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 30 gru 2004, 18:22

to że dziewczyna nie jest dziewicą nie przeszkadza wcale w poznawaniu jej ciała
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 gru 2004, 18:33

no niby tak ale moze Wujo Misiek snobuje sie na "dziewiczego eksploratora" :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 30 gru 2004, 21:49

wujo misiek pisze:a ja bym się mocno zastanawiał czy bym się związał z kobietą która nie jest dziewicą(ja też jetem parwiczkiem) bo według mnie poznawanie swoich ciał i potrzeb do dobra rzecz

jezuuuuuuuuuu gdzie wy sie chowacie ludzie....??!!
Hey Joe...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 gru 2004, 22:02

No ja też myślę ze anihilator ma podejście egoistyczne ;]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 gru 2004, 23:02

wujo misiek pisze:a ja bym się mocno zastanawiał czy bym się związał z kobietą która nie jest dziewicą(ja też jetem parwiczkiem) bo według mnie poznawanie swoich ciał i potrzeb do dobra rzecz

Jak słusznie zauważył Hardcore nawet z nie dziwicą możecie poznawać swoje ciała. Wkońcu nikt odrazu nie jest wszechwiedzącym w sprawach seksu.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 gru 2004, 04:15

Dobra dajmy chlopakowi spokoj. chce miec niewiadomo dlaczego dziewice na koncie to niech ma. Tylko co to za satysfakcja...? A szczescie w milosci mozna znalezc rowniez u doswiadczonych kobiet.
No a poza tym ja mysle ze on sie boi ze sie nie sprawdzi i tyle :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 31 gru 2004, 08:35

Jizus wezcie goscia z tad ... :| bo zaraz pogryze ... :|. Z okazji zblizajacego nowego roku zycze ci Anihi abys nigdy nietrafil na dziewice ... aby do konca teojego marnego zycia z marnym siatopogladem niezawitala milosc ... ktorej i tak nieznasz ... i chyba niepoznasz ... coz co krok spotykamy ludzi ograniczonych ... niczyja wina niektorzy rodza sie z lekkim uposledzeniem ... niczyja tez wina ze masz taki poglad ... jak mowil Mav bedziesz mosial brac sie za 14 latki ... jak dla mnie trafisz kiedys do wiezienia za pedofilie ... :|.

Mowisz ze to Mav niewie co to milosc ... a to chyba tobie sie cos pomieszalo ;| kochac - tak Ale jak nie dziewica to juz niekochac ? :|. Czys ty byl kiedys zakochany ? :|.


Jak nie dziewica to niebdzie to w 100% piekne ... :| jizas !! a co to zmieni ? ze ona niebedzie odczuwala bolu (brak blony) ze to ona poprowadzi ten taniec ? chyba niema w tym nic zlego ... No ale coz ... chyba kiedys z tego wyrosniesz ...

PS. I tak mam nadzieje ze spedzisz zycie samotnie ... za tak "wyidealizowane" poglady ? :O.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2004, 08:35

Juz nie chciałem o tym pisac , ale skoro Mav o tym wspomniał ??? to jakieś ukryte w podswiadomosci słabe postrzeganie siebie , i nie tylko to , ale nie bede sie rozpisywał ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 31 gru 2004, 10:58

Moje wytłumaczenie dlaczego chce akurat dziewice jest bardzo proste. Bardzo proste, bo tkwi w pytaniu o treści: ,,A dlaczego już ona nie jest dziewicą?''

I przestańcie opowiadać o tej cholernej błonie. To nie o nią tu chodzi.

Ja jestem w stanie zrozumieć sytuacje, że tam się w jakimś zakochała bez pamięci, po jakimś rozsądnym czasie (ale nie po paru dniach) poszła z nim do łóżka, on ją później zostawił, o coś się pokłócili, itp. Takie sytuacje się mogą zdarzyć i się zdarzają. I w tej sytuacji się poważnie zastanowie - jak już ktoś wspomniał wcześniej, jak się w takiej zakocham to bardzo poważnie się wtedy zastanowię.

Ale na pewno nie zechcę takiej, która nie jest dziewicą, bo na imprezie z pierwszym lepszym poszła do łóżka, albo 3 dnia chodzenia z jakimś chłopakiem już mu oddała swoją intymność, lub sobie ,,trenuje'' na kochankach. O takiej nie ma mowy - i mówcie sobie co chcecie, ale za żadne skarby NIE. Nie pokocham takiej, która przez hormony traci zdolność racjonalnego myślenia o tym, co z sobą robi. I tutaj nie ma mowy o sytuacji, gdybym się w jakiejś takiej zakochał, bo jakbym wiedział, że coś takiego robi, to by mnie obrzydzenie w momencie wzięło, choćby nie wiem jak było mocne wrażenie na samym początku poznawania takiej. I nawet jakby na świecie tylko takie chodziły, nie zwiąże się z żadną, nigdy. Egoista? No przepraszam, ale ja nie daje dupy na prawo i lewo. Jak któraś tak daje to widać na swoich przyjemnościach jej tylko zależy, bezwzględu na cenę.

I w tym cała rzecz, że ja chcę właśnie dziewicę. Stosunek ilości drugiego ,,typu'' nie-dziewic do pierwszego (w moim opisie) w dzisiejszych czasach dąży do nieskończoności. I to jest smutne według mnie.

tr3sor pisze:Czys ty byl kiedys zakochany ?.

Tak, byłem. Byłem wtedy parę lat młodszy.

PS Szczęśliwego nowego roku wszystkim.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2004, 11:05

Krecisz ??? teraz to juz wszystko pozmieniałes , chyli jednak moze byc nie dziewica :547: wiesz co ??poczytaj swe posty raz jeszcze i ten wlasnie ostatni !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 31 gru 2004, 11:34

Annihilator pisze:Ale na pewno nie zechcę takiej, która nie jest dziewicą, bo na imprezie z pierwszym lepszym poszła do łóżka, albo 3 dnia chodzenia z jakimś chłopakiem już mu oddała swoją intymność, lub sobie ,,trenuje'' na kochankach.


A jak to sprawdzisz??
Apytasz sie jej: "sory, ale czy rzespałaś sie z kims po 3 dniach znajomości?? bo jezeli tak to nie mamy o czym rozmawiać??"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości