Pod spódniczką

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Adamo

Postautor: Adamo » 21 gru 2004, 01:14

Przynajmniej jedna osoba wie co mam na myśli :) :564: Mi sie wydaje ze po prostu ona sie czuje urażona przez to co napisałem może :( Tego to nie chciałem... po prostu Chce Wam uświadomić dziewczyny Ze co to za przyjemność chodzić z dziewczyną za która wszystkie męskie spojrzenia podążają? Dlatego to nie wy tylko wasz facet sie pózniej głupio czuje przed ludzmi , jak mu za plecami mówia z kim ty chodzisz z dziwka? Bo tak w wiekszości jest ale Facet sie do tego nie przyzna ... Inna sprawa jak cie kocha i podoba mu sie ze krecisz tyłeczkiem i wszystko ci po trochu wystaje to koleś jest tyle wart co ty !! Dlatego szanuje każdy ubiór ale są granice dla których dziewczyna piekna zamienia sie w tkz. " dupodajke" Jolie a ty sie tak nie stresuj:) :564:
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 21 gru 2004, 01:34

moze po czesci czuje sie urazona, ale raczej bardziej niezrozumiana ;)

Czyja Wina Ze jakis obleśny typ zgwałci jakąs panienke? Wasza i tylko Wasza!!! Myslicie że jak rozumem nie potraficie to Dupą nadrobicie w wiekszosci


fakt, jestem bardzo wrazliwa na slowa. widzac slowa "wasza" i formy czasownikowe drugiej osoby liczby mnogiej odbieram pisany tekst jako skierowany do kobiecej czesci czytajacej ten temat. czyli poniekad do mnie.
tez cie nie zaliczylam do gwalcicieli, tylko napisalam, ze moglabym, bo odczytalam cytowane slowa jako obrone gwalcicieli a atak na kobiety.

Nie uwazam jednak by mini spodniczka byla subtelna,bo po co jest mini


fakt, tez moj blad, ze minispodniczka, o ktorej pisalam, zostala odebrana jako kurewska mini, a nie po prostu krotka spodniczka. krotka, ktora jest, a nie krotka, ktorej nie ma.

po prostu Chce Wam uświadomić dziewczyny Ze co to za przyjemność chodzić z dziewczyną za która wszystkie męskie spojrzenia podążają? Dlatego to nie wy tylko wasz facet sie pózniej głupio czuje przed ludzmi , jak mu za plecami mówia z kim ty chodzisz z dziwka? Bo tak w wiekszości jest ale Facet sie do tego nie przyzna ...


no a to odbieram, jako zalozenie, ze jednak sie ubieramy wulgarnie. czepiam sie, nie?

w sumie posty niesprecyzowane, trzeba bylo przykladowe zdjecia dorzucic, by bylo wiadomo, czy przyklady, o ktorych mowie, sa wyzywajace, czy subtelnie kuszace. ja nie sprecyzowalam, a ty Adamo w moim odczuciu od razu przyjales wersje wyzywajaca vel wulgarna. a przeciez sie nie znamy i nie wiesz, jak tak naprawde ubieraja sie dziewczyny z forum i co mialy na mysli piszac swoje posty.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Adamo

Postautor: Adamo » 21 gru 2004, 01:49

Hm ja pisałem kotku ogólnie nie do ciebie czy do kogos tylko ogólnie o kobitkach ;) Mój błąd ale chodziło mi tu o ogólem sprawy wzięte a nie czepianie sie ciebie czy innej z Pań... Jeśli jakąś Dame Uradziłem tymi słowami to bardzo przepraszam nie miałem tego na celu... Jeśli tak sie stało, a mam takie wrażenie to prosze mnie ruzgą zdzielić na świeta!!!;)
Jolie :564:
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 21 gru 2004, 08:10

Czy lubicie zaglądać pod spódniczkę

Oczywiście że lubię!! Jest to szalenie podniecający widok! Tak jak ramiączko stanika itp. Mniodzio :-)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 gru 2004, 08:52

Kobieta musi być wampem po trochu , a przedewszystkim musi być kobieca i kusić , inaczej niech idzie do klasztoru !! ot wszystko w temacie :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 21 gru 2004, 09:06

Kobieta musi być wampem po trochu , a przedewszystkim musi być kobieca i kusić

dokładnie tak, tylko żeby z tym kuszeniem nie przesadzić w miejscu, gdzie inni mogliby się za bardzo poślinić, a w zaciszu domu... fiufiu czy jest wspanialszy widok od kobiety, która w króciutkiej spódniczce się pochyla po coś?
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 21 gru 2004, 13:51

Adamo pisze:Hm ja pisałem kotku ogólnie nie do ciebie czy do kogos tylko ogólnie o kobitkach ;) Mój błąd ale chodziło mi tu o ogólem sprawy wzięte a nie czepianie sie ciebie czy innej z Pań... Jeśli jakąś Dame Uradziłem tymi słowami to bardzo przepraszam nie miałem tego na celu... Jeśli tak sie stało, a mam takie wrażenie to prosze mnie ruzgą zdzielić na świeta!!!;)
Jolie :564:


:564:
no ja alergicznie reaguje na traktowanie ogolem ;) stad nieporozumienie. a ta rozga to kusi :diabel2: hehe

I wierz mi Jolie,wiele razy slyszalem,ze jakas dziewczyna ubrala sie przeciez "grzecznie",ale idac przez miasto faceci gapili sie na nia z jezykami do pasa.Teraz mi powiesz,ze byla pewnie ladna..


raczej powiem, ze widocznie miala niezle cialo. sama lubie patrzec na kobiety, bywa ze nie moge wzroku oderwac, ale raczej od linii ramion czy karku np., rzadziej zagladam w dekolt ;) zboczenie zawodowe, zawsze wtedy zaluje, ze nie ma przy sobie szkicownika i wegla ;)
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 gru 2004, 18:49

Adamo pisze:A potem mówia w wiadomościach o masowych gwałtach itp ... Czyja Wina Ze jakis obleśny typ zgwałci jakąs panienke? Wasza i tylko Wasza!!!

Wiesz twoja wypowiedź jest jak dla mnie nie przemyślana i conajmniej głupia. Oczywiście możesz mieć takie ale jest ono jak dla mnie zdaniem bardzo złym. Zgadzam się z tym, że niektóre dziewczyny przesadzają z ubiorem (albo jego braku) ale mimo wszystko to nie jest powód ułaskawiający przestępców. Bo sorki ale twoim myśleniem mogłabym dojść do wniosku, że np. starszych ludzi można spokojnie okradać bo przecież chodzą po ulicy z zakupami a nie obronią się?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 gru 2004, 22:02

kobieta am dobrze kusic i podniecac swojego faceta a nie wszyst,ich dookola, to moje zdanie. oczywiscie mowie o kuszeniu specjalnie, wiec nie uznaje, przynajmniej narazie jakby moja panna miala pokazywac kawalek tylka albo cycka innym na ulicy, zeby ich kusic. Inne kuszenie jak najbardziej, a niech sie censored :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 23 gru 2004, 01:54

Hyhy na zasadzie "mozesz patrzec ale nie dotykaj"? ;)
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 gru 2004, 09:04

Na zasadzie "ale typek ma laske, kurna co ona w nim widzi" :D tak wolno im mowic :) i to by bylo na tyle co wolno komus zrobic :) Moze wygladac seksi, jak najbardziej, nawet powinna, moze sie ubrac tak zeby podkreslac swoja urode i atrybuty, ale bez wystawiania cycka :D albo tylka, no chyba ze jakis cieszek, na ktory sie zgodze :) (taki bardziej ostry) ale nie sama z siebie bo ma na to ochote. mi by to nie pasowalo.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 25 gru 2004, 19:27

miala kiedys faceta ktory wychodzil z zalozenia ze dziewczyna sexi moze ubierac sie tylko dla niego :D ten widok byl dostepny tylko i wylacznie dla niego :D:D
moze to bylo i dobre ale chyba na krotka mete ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 gru 2004, 09:17

facet powinien dbac o kobiete , tak samo jak kobieta powinna dbac o swój wizerunek , dla niego , jak i dla otoczenia ! JA BYNAJMNIEJ robie wszystko , daje wskazówki by kobieta wygladała sexi , narzucam jak by co ma załozyc i jak , jak i jaki makijaż i kolor paznokci nosic , co jednak nie swiadczy iz tylko tak ma byc ! jesli ma inne zdanieto oki , jesli jednak skozysta z moich rad to jest super , a jak jescze robi to dla mnie to juz ach i och ! ! przy czym jak inni faceci sie obracają i nie mogą oczu oderwac , rosne wtedy jak drozdze!!!!!!!!! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 26 gru 2004, 10:29

Hmm.. jesli chodzi o mnie to .. lubie byc podgladana .. w pewnien sposob jest to podniecajace i .. dowodzi o tym ze mezczyzna/mezczyzni zwracaja na mnie uwage itp. oczywiscie nie mowie tu tylko o tej jednej czesci ciala to ogolnie. choc lubie eksponowac swoje nozkki w spodniczkach :D

P.S. Pozdrawiam po dluuugiej przerwie wszystkich znanych mi uzytkownikow :) :564:
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 26 gru 2004, 10:35

lubie byc podgladana .. w pewnien sposob jest to podniecajace i .. dowodzi o tym ze mezczyzna/mezczyzni zwracaja na mnie uwage itp
wlasnie ale wszystko z umierem ;) a nie tak nachalne jak to niektorzy robia :548:
adamar

Pod spódniczką

Postautor: adamar » 30 gru 2004, 23:08

Brawo Cytrynka. Nie ma to jak zgrabna pupcia, szykowne majteczki, wiatr przypadkowo podwiał spódniczkę..... to jest OK.Czy to powinno kobietę żenować.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Re: Pod spódniczką

Postautor: zaqqaz » 05 sty 2005, 08:33

adamar pisze:Brawo Cytrynka. Nie ma to jak zgrabna pupcia, szykowne majteczki, wiatr przypadkowo podwiał spódniczkę..... to jest OK.Czy to powinno kobietę żenować.

Z tym wiatrem to jest super. Nie raz mi się zdarzyło że sobie idę a tu nagle wiaterek zawiał a przede mną ujawniła się ładna pupcia....
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 23 kwie 2005, 00:42

Strasznie mnie podnieca, gdy podczas spaceru poczuję brak majteczek na jej pupci. Az mnie korci by ją "schrupać" Ostanie sylwestra były dla mnie bardzo miłe, gdy poczułem podczas tańca, ze lubcia ma na sobie TYLKO sukienkę.
SET
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 104
Rejestracja: 18 kwie 2005, 08:45
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: SET » 23 kwie 2005, 09:08

ja to podchopdze do tego tak ja ją mam całą a inni moga zobaczyć tyle co wiaterek im pokaże :) - jak ma na sobie kruciutką spudniczke :) - nie jestem o to zazdrosny. A sam lubie popatrzeć jak sobiwe ide uliczką <banan> na takie słodziutkie pupeczki
Awatar użytkownika
zeentra
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2005, 13:58
Skąd: z mamy
Płeć:

Postautor: zeentra » 19 sie 2005, 15:30

lubie jak na mnie patrza. nie lubie jak mi jakos ekstremalnie podwiewa mini, zawsze ja wtedy przytrzymuje : ). kocham jak moj samiec mi sie patrzy wszedzie z kazdej odleglosci. zwlaszcza jak bada kota z bardzo bliska zachwycajac sie widokiem: ).

poza tym: mini i wielki dekolt noszone "na codzien" uwazam za polaczenie wielce bezgustowne i nie dziwie sie ze niektorym kojarzy sie ze stojem tirowki czy jej kolezanek po fachu. no ale jak kto sie ubiera - jego sprawa nic nam do tego. choc przyznam ze zdarza sie ze panna w takim stroju wyglada apetycznie i wzroku nie moge odwrocic zastanawiajac sie jak wygladalaby bez szat : )
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 19 sie 2005, 16:04

Wroce jeszcze na chwile do poruszonej kwestii gwaltu. Jezeli facet zgwalcil dziewczyne i w sadzie powie, ze to przez nia, bo sie tak ubrala, to normalnie bym go rozstrzelal chyba!Trudno byc wiekszym idiota!!! Kazda kobieta powinna miec mozliwosc ubierania sie w to, w czym czuje sie dobrze.
Kiedys uwielbialem jak dziewczyny, z ktorymi bylem ubieraly sie dosyc prowokujaco, bo lubilem zazdrosne spojrzenia facetow (mlody bylem :P )
Teraz cholera mnie bierze jak widze jak na moje dziewczynke patrza inni kolesie. Nadal lubie jak sie ubiera nieco odwazniej, ale wtedy wole ja miec dla siebie i nie dzielic sie tym widokim z reszta swiata ;)
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 19 sie 2005, 16:13

Ja jestem samolub :) jak moja dziewczyna jest ze mna ubiera sie nieco bardziej odwaznie a gdy sama idzie na miasto ubiera sie delikatniej :) Zreszta sama tak chce :) Mi sie podoba jak ide ze swoją dziewczyną za reke a jakies palanty ogladaja sie za nia :) jeden raz wszedl w laweczke i sie przewrocil. Smialem sie jak szalony :D Popatrzec sobie mogą. Ja ją mam dla siebie i moge robiec z nia co zechce :) . tak jak ona to okresla "narazie w dzierzawie" ja mam :D
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sie 2005, 16:28

A jakby dziewczyna szla nago przez ciemny park? To nadal gwalciciel nie bedize usprawiedliwiony?
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 sie 2005, 16:48

czyli bardzije rozneglizowana panienka prosi sie o to zeby ja <sex2> ??? po to bozia dala rozum zeby z niego korzystac a nie kierowac sie tylko i wylacznie popedem.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
malenka:):))
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 24 cze 2005, 12:08
Skąd: bedzin
Płeć:

Postautor: malenka:):)) » 19 sie 2005, 16:57

Szczerze mowiac ja lubie sie odwaznie ubierac:)Skoro jestem fajnie obdazona to po co mam to ukrywac :D jestem mloda wiec co mi szkodzi,a co bede pokazywac jak bede miala 60 na karku?? :> ale oczywiscie wszystko z umiarem...........
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 sie 2005, 17:03

Kermit pisze: Ja ją mam dla siebie i moge robiec z nia co zechce


<rofl3> źle to zabrzmiało

Spodniczki? Spoko,ale nie miniówy. Miniówy mnie odrzucają <pijak>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 19 sie 2005, 17:10

A jakby dziewczyna szla nago przez ciemny park? To nadal gwalciciel nie bedize usprawiedliwiony?


Dziewczyna moze wtedy odpowiadac z przepisow kodeksu karnego, albo kodeksu wykroczen np. z Art. 51. § 1
".. zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny"
Mezczyzna nadal nie ma prawa naruszac jej dobr osobistych. Odsylam przede wszystkim do rozdzialu drugiego konstytucji oraz kodeksu karnego.
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 sie 2005, 17:15

CichyPL pisze:zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny"


a w ktorym momencie zakloca spokoj, porzadek, spoczynek nocny albo wywoluje zgorszenie?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
malenka:):))
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 24 cze 2005, 12:08
Skąd: bedzin
Płeć:

Postautor: malenka:):)) » 19 sie 2005, 17:16

Ale rozni ludzie-rozne potrzeby!!niektore laski wola ubierac sie jak zakonnice a drugie troszke odwazniej i tyle!!Ja tam i tak stosuje bardziej ta druga opcje <glupek>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sie 2005, 17:35

CichyPL pisze:Mezczyzna nadal nie ma prawa naruszac jej dobr osobistych. Odsylam przede wszystkim do rozdzialu drugiego konstytucji oraz kodeksu karnego.

A co to go wtedy obchodzi? Widzi gola dupe to ja bierze i tyle.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 272 gości