Seks z Internetową Miłością

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 13 lip 2005, 19:29

Andrew --> Jesteś aż tak mało tolerancyjny wobec opini innych? :>
A może wobec ideałów? <aniolek2>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2005, 20:06

Nie ma czegoś takiego jak miłosć przez net ! by było wszystko jasne podkreslam .... taka znajomosc moze sie przerodzic po wzajemnym poznaniu w miłosc .ale tak to jzu jest , jak sie kazdy poryw serca nazywa miłoscią
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 lip 2005, 20:14

Net jest tylko medium.Bez realnego kontaktu nic nie mozna stwierdzić.Tak więc net może być ta szyną po której miłośc się toczy ale po konfrontacji z rzeczywistością!
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 13 lip 2005, 20:42

No właśnie - tu trza by było rozróżnić miłości od zakochania :)

Ja wierzę że można się zakochac przez net ale zakochanie to jest zaledwie gotowość do milości <w tym momencie najlepiej się poznać w realu>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 13 lip 2005, 20:53

Andrew pisze:A zaraz tu wejdzie "Saint " i znowu bedzie marudził iż miłosc przez neta jest mozliwa .. a ja tego po rak któryś juz nie wytrzymam !!!!!!!! <silacz> <aniolek2>



Wiesz andrew czytalem to wczesniej (nim zabrales glos) a ze temat byl juz pisac nie mialem zamiaru opinie moja inni poznali

A skoro nie wytrzymasz to mam nadzieje ze czytajac mnie popuscisz w portki <banan>

Moje zdanie jest takie ze istnieje <banan>

[ Dodano: 2005-07-13, 20:54 ]
Runa pisze:Andrew --> Jesteś aż tak mało tolerancyjny wobec opini innych? :>
A może wobec ideałów? <aniolek2>


Andrew nie jest malo tolerancyjny on wychodzi z zalozenia ze co go nie spotkalo tego nie ma
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2005, 20:59

Miło ze zawitałes znowu , my jednak cały czas o czym innym gadamy !
No zrozum ...nikt tu sie ze mna nie kłóci <aniolek2> wiec musiałem
podam raz jeszcze przez net moge byc kims zauroczonym , zafascynowanym , tym co pisze , jak wyraza swoje mysli , jaki ukształtuje we mnie swój wizerunek i w tym mozna sie jak Wy to zwiecie zakochać , a ja to zwie fascynacją i zauroczeniem , by jednak kogoś obdarzyc miłoscią mus byc kontakt bezposredni !! nie ma zmiłuj sie , chyba ze masz na mysli ta miłosc jak to niekturzy ją zwą platoniczną ...ja jednak cały czas nie o takiej !
pozdrawiam <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 13 lip 2005, 22:23

Zakochać się nie można...Nie przez sam net... Odbyłam juz naprawdę wiele rozmów na gg...Z ludźmi których nie znam...I być moze myślałam o tych ludziach częsciej niz powinnam...Ale nie zakochałbym się przez net. Nie ma czegoś takiego! ZAWSZE kłamią, choćby w jakichś drobiazgach...Ktoś napisał ze pokochać mozna wyobrazenie o tej osobie, a nie tego kogoś. Ze widzimy tą osobę taką jak opisze się słowami.
Az tyle zaufania do ludzi nie mam;]
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 13 lip 2005, 22:46

Co do ludzi..rezczywiście często zakładają maski na twarze i przez net kreuja się na ślicznoki, macho, bogów seksu itd...ale potem przydchodzi szaraz rzeczywistośc..jednak nie wiem jak wy, ale ja przed monitorem przezywam trohcę emocji (może za bardzo?), gdy rozmawiam z niektórymi osobami i może rzeczywiście można sobie wmówić uczucie lub czuć, że to może być to..choć oczywiście to real dalej decyduje..:)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2005, 00:37

Andrew pisze:miłosc przez neta jest mozliwa .. a ja tego po rak któryś juz nie wytrzymam !!!!!!!!

To się spuść!! <belt1>
Istnieje, istnieje <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2005, 00:42

Dzięki Moon :)

Andrew pisze:by jednak kogoś obdarzyc miłoscią mus byc kontakt bezposredni !!

Sie wie, ale gdzieś i kiedyś musi być początek! <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2005, 08:24

Który sie zwie zauroczeniam i fascynacją a nie miłoscią !!!! potem se moze przerodzc w miłosć a Saint o czym innym jednak pisze !! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 14 lip 2005, 10:15

santi życze ci powodzenia!!!ciekawa jeste tylko kiedy napiszesz ze wiekszosc forumowiczów miala racje i ze to jendak nie jest milość??Bo akurat miłość to nie jest tylko rozmowa przez neta... która możesz być zafasynowany,, to nie fotografia w komputerze.To coś duzo wiecej.... A przez neta tak owszem mozesz sie zauroczyc ale nie kochac rawdziwą miloscą nie poznając tej osoby osobiscie( nie przez komunikato fotke na kompie, kamerke w necie, i czego sobie tam jeszcze mozesz zażyczyc) bo poznając kogos mozesz sie jeszcze rozczarowac ( i oj bedzie bolało) moze sie zawsze okazać ze to jednak nie była PRAWDZIWA MIŁOŚĆ!!!!!


PS: prosze was ... ten temat jest juz nudny jak falaki z olejem!!!Ciągle powtarza sie ta sama śpiewka!! i po co ??
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 16 lip 2005, 19:51

kinomaniak pisze:PS: prosze was ... ten temat jest juz nudny jak falaki z olejem!!!Ciągle powtarza sie ta sama śpiewka!! i po co ??


Nie wiem czy widzisz ale temat jest całkiem inny, a wy tu wyjeżdżacie o miłości czy tam zauroczeniach. W temacie jest napisane wyraznie seks!!! Ja oczywiście przeciwko takiemu z osobą poznaną przez neta nie mam nic przeciwko, zwłaszcza że narazie jestem wolny i mogę sobie pozwolić. Jest jeden warunek: ta osoba musi mi się podobać! <aniolek2>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 16 lip 2005, 22:30

Seks z internetowa znajomoscia (bo "milosc" to faktycznie za duze slowo, choc autorka tez pewnie nie miala tego doslownie na mysli)-bez zadnego problemu. Jeden warunek, ze zdjecia trzeba sobie wymienic PRZED PROPOZYCJA spotkania w ogole :D Zreszta, gdyby nie to, ze mam dziewczyne, to praktykowalbym to jak najbardziej, bo wbrew pozorom samymi rozmowami na gadu da sie tak podkrecic atmosfere, ze pozniej spotkanie jest juz tylko po to, zeby prosto do lozka pojsc :] Tylko jeszcze raz powtarzam: warunek to wymiana jak najwiekszej ilosci zdjec uprzednio ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 16 lip 2005, 22:42

GNRose.... jak ty to sobie wyobrażasz...... gadasz z kims przez jakis czas na gg wymieniacie sie fotkami i co potem odrazu do łóżka.....hmmmmm to mozna by porównac do internetowej sex lini która konczy sie w "realu" sex party <brawo1> !( dobrze ze tego nie praktykujesz) :>
Ciekawe,a co jak sie okarze ze ona tylko tak ładnie wyglądała i mówiła przez neta....a rzeczywistość jest całkiem inna..... nogi za pas i uciekać gdzie pierz rośnie <aniolek2>
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 16 lip 2005, 22:54

Ten jakis czas, to nie jest chwilka-co najmniej 2 tyg. musza byc <aniolek2> ;)
kinomaniak pisze:hmmmmm to mozna by porównac do internetowej seks lini która konczy sie w "realu" seks party

No tak, ale jezeli chodziloby Ci tylko o seks, to... o to wlasnie by Ci chodzilo! ;) Co do fotek, to da sie po nich zazwyczaj ocenic, czy sa autentyczne czy nie :) Zwlaszcza, jesli wymienicie sie wieksza ich iloscia :)
No i najwazniejsze: dlaczego dobrze, ze tego nie praktykuje? :>
Ostatnio zmieniony 16 lip 2005, 23:30 przez GNRose, łącznie zmieniany 2 razy.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 16 lip 2005, 23:06

dwa tygodnie.... rozbrajasz mnie normalnie .... :>
....... co do fotek ... to moge ci posłac fotki znajomej .. koleżanki i miec ich mnóstwo w zapasie ... a jak przyjde na spotkanie to sie okarze ze jestem Smoczycą <aniolek2> ...
Gdybyś praktykował straciła bym do ciebie szacunek( jesli tak można to nazwać ) :>
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 16 lip 2005, 23:23

kinomaniak pisze:....... co do fotek ... to moge ci posłac fotki znajomej .. koleżanki i miec ich mnóstwo w zapasie ... a jak przyjde na spotkanie to sie okarze ze jestem Smoczycą ...

Ale czy masz np. fotki jakiejs jednej znajomej w roznych sytuacjach-ze znajomymi, z rodzina, z jakiegos wyjazdu, z jakiejs imprezy, aktualne i sprzed paru lat, itp.... Niewiele osob ma, niewielu osobom chcialoby sie tym zajmowac, skoro i tak do niczego mialoby nie dojsc, bo gdybym na spotkaniu zobaczyl, ze to nie Ty, to moglbym sie obrazic za oszukiwanie mnie i pojsc sobie <aniolek2> ;) Zreszta rowniez dlatego lepiej nie prosic od razu o fotki, bo wieksze prawdopodobienstwo oszustwa wtedy wystepuje-najlepiej zrobic to dopiero po zbudowaniu kontaktu, kiedy ta osoba Cie juz lubi, zaczyna jej zalezec na tej znajomosci, a przy tym ma poczucie, ze Ty tez ja bardzo lubisz-slowem wtedy, kiedy oszustwo juz nie poplaca i trudniej sie na nie zdecydowac :) Moim zdaniem domaganie sie zdjecia od razu na samym poczatku znajomosci to jeden z podstawowych bledow (innym jest proszenie o nie dopiero po ustaleniu szcegolow spotkania, kiedy trudniej jest sie juz wycofac ;) )
Mam nadzieje, ze nie stracilas jeszcze szacunku do mnie ;) (bardzo mi milo w ogole, ze go masz :) )
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 16 lip 2005, 23:35

jeszcze tak bo nie praktykujesz
a fotki mam nawet z roczku od znajomych, z szkoły podstawowej , sredniej , i jeszcze z wielu innych sytuacji...z wycieczek, z wesołego miasteczka , z zoo , z wakacji... och ile ja tego mam.....ale nie urzywam ich w tym celu.......bo nie umawiam sie przez gg, esy itp....jeżeli ktos mi jest całkowicie obcy!!!
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 16 lip 2005, 23:48

No dobrze, ale np. 2 lata internetowej znajomosci, w czasie ktorej dzielilas sie z taka osoba wszystkimi problemami, z osoba, z ktora przegadalas dziesiatki godzin na dziesiatki tematow, ktora pomogla Ci zrozumiec wiele rzeczy, ktorej Ty wiele razy poprawialas samopoczucie... Czy taka znajomosc tez jest "tylko gg"? :) Czasem w ten sposob mozna nawiazac lepsza, glebsza znajomosc, niz w realu :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 16 lip 2005, 23:55

moze bym sie spotkała ale na pewno nie po to by iść z nia do łóżka!!! :> bo to dla mnie śmieszne!!
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 17 lip 2005, 00:04

A dlaczego? :) Przeciez jezeli znasz ja bardzo dobrze, a do tego ona potrafi wzbudzic Twoje pozadanie (i vice versa ;) ), pociaga Cie takze fizycznie, to dlaczego tego nie zrobic? :) W koncu przeciez kazda znajomosc kobieta-mezczyzna zmierza w strone lozka (po odpowiednim poznaniu sie zazwyczaj). Czy sposob, w jaki sie poznawaliscie, ma az tak wielkie znaczenie? ;)
Nie spotkalabys sie, zeby isc do lozka-no dobrze, ale w takim razie po co sie spotykac, jezeli Ty ta osobe znasz juz na wylot, wiecie o sobie wszystko, jestescie na biezaco w sprawach "co u Ciebie", a rozmoy i tak zawsze toczycie przez internet? :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 17 lip 2005, 00:19

hm a dlaczego by nie ??
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 17 lip 2005, 16:21

po prostu bym nie umiała......kazdy ma inne wartosci moralne!!
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 17 lip 2005, 17:13

GNRose pisze:ale w takim razie po co sie spotykac, jezeli Ty ta osobe znasz juz na wylot, wiecie o sobie wszystko, jestescie na biezaco w sprawach "co u Ciebie", a rozmoy i tak zawsze toczycie przez internet?


Żeby się poznać jeszcze raz ;) Inaczej wyglada znajomość netowa a inaczej gdy wchodzimy w real - to tak, jakbyś poznawał jedną osobę dwa razy.

Jakiś miesiąc temu miałam okazję spotkać się w realu z kimś z kim rozmawiałam od pół roku przez neta. Z jednej strony miałam wrażenie, że widziałam go zaledwie wczoraj a nie pierwszy raz a z drugiej...

...wszystko rozkręca się od nowa. Jakbyś chciał z babką umówić się na <sex2> i tak musiałbyś zacząć od podrywu i nie masz pewności czy zadziałałyby feromony.
No chyba że wcześniej wspólnie fantazjowaliście i nakręcaliście się tylko w jednym kierunku, :> ale i w tym przypadku trzeba byłoby to sprawdzić :P
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 17 lip 2005, 17:17

Runa pisze:No chyba że wcześniej wspólnie fantazjowaliście i nakręcaliście się tylko w jednym kierunku,

:]

Runa pisze:w tym przypadku trzeba byłoby to sprawdzić

<browar>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 17 lip 2005, 17:40

chociaż gdyby jednak między dwojgiem zaistniało pożądanie, wzajemna fascynacja choć tylko w kierunku namiętności..to czemu nie iść do łóżka? jeżeli sprawa byłaby postawiona jasno - przyjaźń i seks - to nie widzę problemu. gorzej, gdyby fascynacji erotycznej nie było...w takim wypadku z kim uprawiać seks i po co? :D
Kiedy Bóg stworzył mężczyznę spojrzał nań z niesmakiem i rzekł - "pierwsze koty za płoty" :D Gdy stworzył kobietę powiedział "Hm..praktyka czyni mistrza" ;)
Awatar użytkownika
Robico
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2005, 12:24
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Robico » 18 lip 2005, 15:01

Nie wierze w miłość przez internet, ale... kiedyś cos podobnego przeżyłem.... powiem więcej nawet próbowaliśmy się kochać, ale nie wyszło nic z tego i skończyło sie na słodziutkich pieszczotkach :) a znaliśmy się długo przez neta i ponieważ daleko dość od sierbie mieszkamy to nie często było nam dane sie spotykać i dlatego chcielismy jakos to zapisać w naszej głowie, ale nie udało się za mało się znaliśmy 8) 8)
...::: Wspomnienia to najważniejsze... co nam pozostaje.... :::...
joa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 30 sie 2005, 02:00
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: joa » 01 wrz 2005, 20:57

Mi sie przytrafiła miłość w internecie ... zakochałam sie w facecie ale jakoś dopiero po niecałym roku rozmów ... bardzo intensywny kontakt emocjonalny i intuicyjny .. nadszedł real i ... wypaliło .. odnaleźlismy to samo w realu plus masa nowych uczuc . niesamowite . sprawa w toku :)))))))
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 wrz 2005, 22:27

wy powaznie mowicie ?? ja jakos nie potrafie zakochiwac sie w literkach, a kazda rozmowe przez neta traktuje w innych kategoriach w ogóle, dla mnie to niewyobrazalne milosc przez neta, rozmawiam sobie od jakiegos czasu na gg z jakas 20latka ale zeby cos do niej poczul ? be przesady

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 532 gości