Seks z Internetową Miłością

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 29 gru 2004, 19:23

Maverick pisze:Nic nie jest. Jakby na spotkaniu zobaczyl kaszalota to by sie odkochal szybciej niz by mrugnal powiekami. Zauroczyl sie w niej przez net, potem zakochal.


:D Brak mi slow mlodziencze do tego co piszesz
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2004, 19:25

Ale przyznasz racje , ze wyglad jest wazny ?? czy nie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 gru 2004, 00:19

krzys pisze:To powiedzcie to Saintowi !! :564:


Saint,z tego co mi wiadomo,spotyka się również w realu z internetową miłością :551:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 gru 2004, 09:00

Mona Lisa pisze:
krzys pisze:To powiedzcie to Saintowi !! :564:


Saint,z tego co mi wiadomo,spotyka się również w realu z internetową miłością :551:


Tak , ale my tu nie o tym ! my tu o tym ze zakochać sie mozna przez net nie spotykajac sie z tym kimś ,
Mona ??? coś ciezko łapiesz ?? jak na swój wiek :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 gru 2004, 10:18

krzys pisze:To powiedzcie to Saintowi !! :564:


Chodziło mi o to Krzysiu!
Dzięki za "miłe" słowa z rana:"jesteś dziecinna". :554:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 gru 2004, 12:36

Nie ze jestes ! Tylko tak sie czasem nie tyle wyrazasz co piszesz ! :547: dokładnie to chodzi o to , ze uzywasz barzo wielu emotikonek , piszesz dwa trzy wyrazy i klikasz wyslij itd , o to mi chodziło ! ale i tak Cie lubie , wyrazam tylko me odczucia :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Adamo

Postautor: Adamo » 30 gru 2004, 15:21

krzys pisze:Ale przyznasz racje , ze wyglad jest wazny ?? czy nie !

Rozumując to co napisałeś Musisz Widziec Dotknąć i dopiero jak ci all pasuje MOZESZ KOCHAC!!! Co jak bedzie brzydka to sie nie zakochasz?? To Ty sobie wybierasz KOGO MOZESZ A KOGO NIE?? <LOL> Nie Wnikam W twoje sprawy Ale POPIERAM SANTA :D :564: :564: JAK PRZEZYJESZ TO MOZE ZROZUMISZ !! :P
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 30 gru 2004, 23:35

krzys pisze:Ale przyznasz racje , ze wyglad jest wazny ?? czy nie !



Krzys ja wiem ze dla ciebei milosc nie ma zbyt wielkich wartosci bo jak moze miec skoro majac zone masz tez kochanki jedno z drugim w parez nie idzie Dla mnie wartosci ma zycie w charmoni a zdrada z mojej strony byla by brakiem szacunku dla osoby z ktora jestem upodleniem i tak dalej Dla mnie nei wyglad jest wazny wazne jest to co w srodku akceptacja mojej osoby choc nei latwa to sprawa aby mnie zaakceptowac Dla mnie nie bodzczem do milosci jest wyglad i seks I wiesz co cieszy mnei ze tak jak tonapisales cieszys sie z mojej milosci Ale coz innego ci pozostalo skoro sam jej zanac nie mozesz no bo i jak ?

P.S
Dla mnie wywody twoje tu o kochankach sa niczym innym jak podniesieniem swojego ego ktora musi byc bardzo marne Syndrom 16 latka w szkole przed kolegami
Cos ci powiem bez wzgledu na to jaka bede mial zone bez wzgledu na to gdzie bym mial to robic Nigdy nie postawie ja w takim swietle jak ty to robisz tutaj bo dla nie jest to brak szacunku dla drugiej osoby :564:
Teraz wiesz czym dla mnie sa twoje wywody o milosci :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 gru 2004, 04:18

Niby wyglad nei jest wazny ale kazdy jako taki gust ma! I kazdy ma taki typ kobiety ktora mu sie po prostu nie podoba, odpycha pod wzgledem fizycznym. A sorry, ale nie sadze abym mogl zakochac sie w koms kto mnie odpycha, do kogo nie chce sie przytulic...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2004, 08:51

saint pisze:
krzys pisze:Ale przyznasz racje , ze wyglad jest wazny ?? czy nie !

Dla mnie nie bodzczem do milosci jest wyglad i seks I wiesz co cieszy mnei ze tak jak tonapisales cieszys sie z mojej milosci Ale coz innego ci pozostalo skoro sam jej zanac nie mozesz no bo i jak ?

P.S
Dla mnie wywody twoje tu o kochankach sa niczym innym jak podniesieniem swojego ego ktora musi byc bardzo marne Syndrom 16 latka w szkole przed kolegami
Cos ci powiem bez wzgledu na to jaka bede mial zone bez wzgledu na to gdzie bym mial to robic Nigdy nie postawie ja w takim swietle jak ty to robisz tutaj bo dla nie jest to brak szacunku dla drugiej osoby :564:
Teraz wiesz czym dla mnie sa twoje wywody o milosci :D


Zaznac nie mogę , i tu sie mylisz !
Ja sie kochanką nie chwle tylko ukazuje obraz zycia jaki zdaza sie w społeczenstwie , inna rzecz by to odebrac wyciagnać wnioski , jak i zachowania gdy cos sie wydarzy , to swego rodzaju ostrzezenie (czytajcie, bulwersujcie sie , ale wyciagajcie wnioski)

A to ty zony jeszcze nie masz ?>??? majac lat 34 -y To co Ty chcesz dyskutowac chłopie ?? (ale rozumiem ze zawieranie zwiazku w tym wieku moze miec calkiem inne szanse ) ;)
Poza tym Saincie , jako duzy chłopiec powinienes wiedzieć iż wiele rzeczy napisanych tu jest przezemnie specjalnie !! :D

Moje wywody o miłosci sa wiecej warte nizli jednak Twoje , bo : co myslisz iż trafiła Ci sie jednak kobieta zakochałes sie i juz wiesz ze kochasz bo tak czujesz ??? kochasz byc moze , powtarzam , byc moze tak samo jak 16 latek , czyli wszystko co Ci pasuje i sie rusza i gdzie cos zaiskrzyło , tyle ze starszy i moze byc troche inaczej , Nie wiesz tak naprawde co sie stanie gdy zycie postawi Cie przed próbą ! i to ciezką , gadasz bo gadasz , bo tak czujesz , a to za mało !! o wiele za mało mi nie pisze ze były wczesniej kobiety inne ktorych nie kochałes ! to bez znaczenia ! Jak powiedziałem nie masz próby ! Zyjesz w sielance , jest Ci dobrze ! ciesz sie tym i oby tak było zawsze , czego Ci zycze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 31 gru 2004, 10:18

Podumowując: MIŁOŚĆ JEST DOBRA W KAŻDYM WIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2004, 11:02

Mona Lisa pisze:Podumowując: MIŁOŚĆ JEST DOBRA W KAŻDYM WIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


i kazdy ,ale to kazdy ma inne jej postrzeganie , jak i dla kazdego jest czymś innym ! wzne by była taka jak sie komuś widzi ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 31 gru 2004, 13:49

krzys pisze:
saint pisze:
krzys pisze:Ale przyznasz racje , ze wyglad jest wazny ?? czy nie !

Dla mnie nie bodzczem do milosci jest wyglad i seks I wiesz co cieszy mnei ze tak jak tonapisales cieszys sie z mojej milosci Ale coz innego ci pozostalo skoro sam jej zanac nie mozesz no bo i jak ?

P.S
Dla mnie wywody twoje tu o kochankach sa niczym innym jak podniesieniem swojego ego ktora musi byc bardzo marne Syndrom 16 latka w szkole przed kolegami
Cos ci powiem bez wzgledu na to jaka bede mial zone bez wzgledu na to gdzie bym mial to robic Nigdy nie postawie ja w takim swietle jak ty to robisz tutaj bo dla nie jest to brak szacunku dla drugiej osoby :564:
Teraz wiesz czym dla mnie sa twoje wywody o milosci :D


Zaznac nie mogę , i tu sie mylisz !
Ja sie kochanką nie chwle tylko ukazuje obraz zycia jaki zdaza sie w społeczenstwie , inna rzecz by to odebrac wyciagnać wnioski , jak i zachowania gdy cos sie wydarzy , to swego rodzaju ostrzezenie (czytajcie, bulwersujcie sie , ale wyciagajcie wnioski)

A to ty zony jeszcze nie masz ?>??? majac lat 34 -y To co Ty chcesz dyskutowac chłopie ?? (ale rozumiem ze zawieranie zwiazku w tym wieku moze miec calkiem inne szanse ) ;)
Poza tym Saincie , jako duzy chłopiec powinienes wiedzieć iż wiele rzeczy napisanych tu jest przezemnie specjalnie !! :D

Moje wywody o miłosci sa wiecej warte nizli jednak Twoje , bo : co myslisz iż trafiła Ci sie jednak kobieta zakochałes sie i juz wiesz ze kochasz bo tak czujesz ??? kochasz byc moze , powtarzam , byc moze tak samo jak 16 latek , czyli wszystko co Ci pasuje i sie rusza i gdzie cos zaiskrzyło , tyle ze starszy i moze byc troche inaczej , Nie wiesz tak naprawde co sie stanie gdy zycie postawi Cie przed próbą ! i to ciezką , gadasz bo gadasz , bo tak czujesz , a to za mało !! o wiele za mało mi nie pisze ze były wczesniej kobiety inne ktorych nie kochałes ! to bez znaczenia ! Jak powiedziałem nie masz próby ! Zyjesz w sielance , jest Ci dobrze ! ciesz sie tym i oby tak było zawsze , czego Ci zycze


A skad ty mozesz wiedziec jakim proba juz bylem poddany !!!!!!!!!!!!!! Tylko na takiej zasadzie ze teraz majac 34 lat nie mam zony ? Skad wiesz czy jej nie mialem ? Skad wiesz dlaczego jej nie mam ? Zastanowiles sie nad tym ?
Zyje w sielance !!!!!!!!!!! Powiedz mi na jakiej podstawie tak myslisz ????????? W najmniejszym stopniu nie wiesz na jakie proby bylem poddany i po jakich jestem juz probach Jedyny twoj odnosnik to moje 34 lata ?????????????
Jedna kobieta mi sie trafila !!!!!!!!!!! po prostu nie zwykl jestem pisac o tych zlych chwilach (probach)bo wtedy musial bym ta druga osobe postawic w zlym swietle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tego nei robie przed osobami trzecimi
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2004, 17:09

No to przeciez proste ! skoro mialeś zone to ją kochałes ! bo sie z nia ozeniłeś ! co nie ? teraz juz ja nie kcohasz ? acha no tak jest oppcja Ty kochałes, ona odeszła ! a Ty zostałes z cierpienim w sobie zamknietym !
W złym swietle ją ?? a moze Ty jednak nie byłes taki wspaniały !! ze odeszła ? sam widzisz ze lepiej nie poruszac tego tematu w ogóle ! bo i po co , optowac mozemy na tym co piszes teraz , a teraz jestes szczesliwy ale NIC NIE TRWA WIECZNIE ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 31 gru 2004, 18:06

krzys pisze:No to przeciez proste ! skoro mialeś zone to ją kochałes ! bo sie z nia ozeniłeś ! co nie ? teraz juz ja nie kcohasz ? acha no tak jest oppcja Ty kochałes, ona odeszła ! a Ty zostałes z cierpienim w sobie zamknietym !
W złym swietle ją ?? a moze Ty jednak nie byłes taki wspaniały !! ze odeszła ? sam widzisz ze lepiej nie poruszac tego tematu w ogóle ! bo i po co , optowac mozemy na tym co piszes teraz , a teraz jestes szczesliwy ale NIC NIE TRWA WIECZNIE ! :564:


Nigdzie nei pisalem czy zone mialem czy jej nie mialem Tak samo jak nigdzie nei napisalem ze wspanialy jestem A tak dla uscislenia w kilku postach napisalem ze kocham obecna kobiete przede wszystkim za akceptacje mnie co nei jest czasem latwe dla niej Wiec jak widzisz w stosunku do siebie staram sie byc obiektywny a nawet krytyczny

" NIC NIE TRWA WIECZNIE " Wrozka czy prorok ??
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 31 gru 2004, 18:12

Poza tym nie wiele Krzys lapiesz z tego co pisze . Ale nie dziwie sie temu bo przeciez nie wiesz o mnie wiele a i tu nie masz jak mnie poznac bo pisze tez malo o sobie Wiel mowiac o mnie piszesz na swojej podstawie Ale my sie roznimy o 180% Wiec dlatego tak czesto sie w moim wypadku mylisz

P>S

A tak przy okazji ZYCZE WSZYSTKIM SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN TYCH DUZYCH I TYCH MALYCH I SZAMPANSKIEJ ZABAWY
wiem ze jest inne miejsce od tego ale mam nadzieje ze przymkniecie na to oczko ze ZYCZENIA tu skladalem :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Miłość przez internet?

Postautor: aniaa » 09 lip 2005, 19:19

Drodzy forumowicze! Chciałabym poznać wasze zdanie na temat miłości, a własciwie tego, czy można kogoś pokochać znając go wyłącznie przez internet (nie widząc nigdy w realu) ? Jak myslicie..takie historie nalezy wsadzić między bajki, czy może sami coś takiego przeżyliście? Jeśli jest to mozliwe, jak rozpoznać taką miłość, fakt wzajemności drugiej osoby (bo czasami zbyt trudno jest zapytać :), jakie moga być symptomy netowej miłości i wreszcie - po jakim czasie od nawiązania kontaktu można mówić o uczuciu? :D Gorąco wszystkich pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wasze opinie. :D <daje serce>
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 09 lip 2005, 19:57

Bylo wiele podobnych tematow, a moze nawet byl wlasnie taki.

Przez internet mozna sie co najwyzej zauroczyc, a nie zakochac. Poza tym jezeli znasz osobe tylko przez internet to poznaj ja dokladniej w realu, gdyz ta osoba moze udawac kogos innego.
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 09 lip 2005, 20:20

Domyślam się, że ten temat mógł już zostać tutaj omówiony, ale goszczę na tym forum od niedawna i nie miałam z nim styczności, więc jeśli nie sprawi to kłopotu, bardzo chcialabym poznać wasze opinie ;)
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 09 lip 2005, 21:02

Ja nie sadze żeby to było możliwe...najwyżej można kogoś polubić i

co najwyzej zauroczyc


Jednak prawda jakim on jest człowiekiem pokazuje się później niestety.
Ja poznałam kiedyś chłopaka przez internet był naprawde świetnym człowiekiem i mówił rzeczy które chciałam słyszeć. Mówił ze jak zależy mu na dziewczynie to potrafi poświęcic wszystko że jest romantykiem i takie tam....w każdym razie było tego duzżo... jak go poznałam też przez miesiąc było super spotykaliśmy się i sadziłam że to ten...niestety kiedy pojawił się pierwszy problem okazało się ze on po prostu nie potrafi sobie z problemami radzić....wtedy wpadał w kryzysy z samym sobą i był koszmar...więc trzeba naprawde uważać czy to co ktoś o sobie pisze zgadza się z rzeczywistościa....


a najbardziej zabawne było to że przez neta mówił że lubi tańczyć a potem okazało się że nie tyle nie lubi co nie cierpi....po co więc udawać jak i tak kiedyś to wychodzi najaw <boje_sie>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lip 2005, 21:28

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 25&start=0

Jest taka opcja jak szukaj Aniu, a to że jestes tu nowa nie ma nic do rzeczy.
[ta dyskusja wpierw o sexie jest potem na temat Ciem interesujący]

Więc proponuje tam przenieśc Twoją dyskusję a ten temat zakończyć.
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 09 lip 2005, 21:33

Masz rację moon ;) dziękuję za link..forumowicze..dzięki za wypowiedzi!
Awatar użytkownika
Aniuszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 08 lip 2005, 21:29
Skąd: gliwice
Płeć:

Postautor: Aniuszek » 11 lip 2005, 23:04

Ja mysle, ze nie mozna zakochac sie w kims rozmawiajac z nim tylko przez internet. Ja mysle, ze bardzo wazny jest kontakt w realu. Moze sie tak zdazyc, ze na gg swietnie sie wam rozmawia a w rzeczywistosci nie bedziecie mogli sie dogadac. Ja przynajmniej musze czuc zapach tej osoby.. jej bliskosc itd. Pozdrawiam.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 11 lip 2005, 23:11

Hmm... nie wydaje mi sie... Przeciez ile sie slyszy, ze ludzie sie nie widzac na oczy a rozmawiaja przez internet o slubie ? (ostatnimi czasy nawet kilka takich sytuacji bylo pokazywane na TV).

Ja nie wierze w takie milosci, ale jak widac - są :) Tym bardziej, ze nie liczy sie wyglad, ale to, jakim sie jest ;) Bo przeciez nie bedziesz do konca zycia zyl/a z przystojniakiem z ktorym nie mozesz sie dogadac.


Pozdrawiam wszystkich przystojniakow ;>
:)
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 12 lip 2005, 01:25

Rzeczywiście, nie będzie się zyło z wiecznym przystojniakiem czy wieczną slicznotka, ale czaasami jest tak, że jak ktoś kogoś ujrzy choćby na zdjęciu to "miłość" odpływa bądź się wzmaga..różnie z tym bywa..ale skoro można znaleźć nić porozumienia na gg..nie jest powiedziane, że poza netem tej nici nie będzie..co sądzicie?
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 12 lip 2005, 23:21

Myślę, że można na necie się zakochać, ale choćby to było nie wiem jak wielkie uczucie to i tak po jakims czasie po prostu musisz się z tym kimś spotkać - w końcu zaczynasz potrzebowac bliskości tej drugiej osoby, no nie?

A poza tym jak pojawia się problem, to jednak pragniesz pomóc - na odległość to nie bardzo wychodzi :/

Co do poznania człowieka przez net - nie można długo ukrywac jakim sie jest - to wychodzi podczas spotkan także netowych - to jak rozmawia i o czym i w ogóle. Jasne że ktoś Ci może wciskać kit że jest romantykiem ktory lubi coś tam a nie lubi czegoś tam - tylko zdaje mi się że to że ktos lubi czerwony kolor a nie zółty to chyba nie jest najwazniejsze? Z resztą tak samo może byc w realu - nikogo nie mozesz poznać całego od razu - zawsze jest cos ukryte. To jest fascynujące i ryzykowne zarazem :-)
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 13 lip 2005, 13:24

anitka24 pisze:
co najwyzej zauroczyc



Przez internet nawet się nie zauroczysz. Co najwyżej poznasz osobę w której po spotkaniu, kilku spacerach możesz się zauroczyć, po kilku latach zakochać. W każdym razie jeżeli nie masz nikogo wartego uwagi w okolicy, warto spróbować szukać przyjaciółki za pomocą internetu. Nic nie tracisz - w najgorszym wypadku nie przyjdzie 8)
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
prien

Postautor: prien » 13 lip 2005, 14:23

Również uważam, że przez internet nie można sie ani zakochać ani zauroczyć. Wydaje mi się ze najrozsądniej jest sie spotkac z osoba która sie zainteresowaliśmy i starać sie ją poznawać w realu a nie przez net.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 13 lip 2005, 16:17

A co powiecie na to ..ja kiedyś poznałam facet przez neta potrafiliśmy gadać 12 godzin nawet po dwóch tygodniach spotkaliśmy się i wiedziałam że juz jestem zauroczona naet przed spotkaniem...nie mówie o czymś więcej ale o zauroczeniu niestety w moim przypadku była mowa...a co było potem to inna sprawa... byliśmy troche ze soba popsuło się przez 5 miesięcy się nie odzywał a wczoraj dostałam smsa jakby nigdy nic z zapytaniem co tam u mnie...powiem wam że nie wiem o co tym razem chodzi ale wiem że ja jużsię z niego wyleczyłam <aniolek2>

Faceci sami czasami nie wiedzą czego chcą... <brawo1>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2005, 16:35

A zaraz tu wejdzie "Saint " i znowu bedzie marudził iż miłosc przez neta jest mozliwa .. a ja tego po rak któryś juz nie wytrzymam !!!!!!!! <silacz> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości