Do facetów - rozmiary penisa

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2004, 22:59

To wez nitke lub sznurek, opasaj go nim, a potem zmierz ten sznurek...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 lis 2004, 23:50

A najlepiej puknijmy sie wszyscy w glowki ;> i zastanownym nad sensem tego tematu ^^. Czesc ma chyba kompleks pytajac nas "Chyba niejest zle" ^^ :P. Jak juz kto inny mowil ... mamy takie ptaki jakie mamy i ich niezmienimy ;> osoboiscie swojego za nic bym niezaminiel ;> za dlugo zemna jest :D. Co do pomyslu na zmierzenie pochwy :566: A niby jak maja to zrobic ? skoro to dosc elastyczny narzad ? maja wpuchac linijke az zaboli ? :566: . Niwiem jak ty to sobie wyobrazasz :566:
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lis 2004, 00:40

Po co linijke jak mozna swieczke
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 lis 2004, 08:27

A po co w ogóle mierzyc cokolwiek? :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 17 lis 2004, 13:05

Tez sie nad tym zastanawiam ;> PO CO ???.

Mav:
To teraz jeszcze problem owej elastycznosci pochwy ... ;> czy mierzac ja maja wciskac jak najglebiej na sile az poczuja silny bol ;> czy moze wkladac dopóki "dobrze" wchodzi ;>. I czy nielepiej wziasc powiecmy 15 facetow ;> z penisami podczas wzwodu od hmm malutkiego 10 cm do 25 cm ;> co 1 cm dluzsze ;> i po koleji sie z nimi kochac :D i wten sposob znlaesc ideal ;P ?
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
faustus
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2004, 21:31
Płeć:

Postautor: faustus » 17 lis 2004, 18:32

20lat pisze:moj ma 16cm dlugosci i 4cm srednicy grubosci wiem dokladnie bo dostalem miarke na urodziny,4cm ile to jest w obwodzie????


jakieś 25 +/-
Awatar użytkownika
piooiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2004, 15:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: piooiq » 17 lis 2004, 23:09

4cm srednicy = 25cm (+/-) obwod? heh...no spoko:) raczej ~12.5
btw. rozmowa rzeczywiscie jest bez sensu.
a co do pochwy - skad ja mam wiedziec jak maja to zrobic. licza sie wyniki...a zreszta, faceci tez oszukuja w pomiarach:) mierza od jajek a mowia ze od brzucha.
.....ja mierze od brzucha.... wyszlo mi 3cm.. to duzo? moze byc? obwod...hmm..jakies 19cm. chyba nie jest tak zle, co chlopaki? :549: powiedzcie ze nie jest ze mna zle!! plz! aaaaaaa....!! :572:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2004, 08:00

obwód 19cm ?????? i komu ty to chcesz wsadzic ??? :547: :547: :547: :547: :547: :547: klaczy??? :547: :547: :547: :547: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 lis 2004, 10:20

jak Was sie fajnie czyta;-P
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 lis 2004, 10:32

jak Was sie fajnie czyta;-P

:547: :547: :547: :547:


Mówi orłowa do pani Koliberek:
Pani mąż to ma chyba mały kaliberek
Na to kolibrowa nie wstydząc się zwierzeń:
Ale ma na sekundę do dwustu uderzeń.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 10:49

Czy wzor na obow niebyl przypadkiem 2r pi ? z czego wyjdzie 2*2*pi za pi 3.14 to jest 4*3,14 = 12,52 ... ;> Jakim cudem ci wyszlo 2 razy wiecej ? :P wzory sie pomylily ? :O. Wracaj do podstawowki pouczyc sie matmy a nie za seks sie bierzesz ^^ :P.

Do pana ktory ma 19 cm obwodu ... ;>ten sam wzor w druga strone ;> (19 : 3.14) : 2 = w zaokragleniu 6.05 : 2 = 3.025 skoro r = 3.025 (r to promien ;>) to srednica ma 6.05 ? Wyglada jak censored przynajmniej murzyna ;>.

Jesli to prawda to nic tylko gratulowac czlonka i zyczyc znalezienia slicznej sniadej klaczy ^^ :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2004, 10:53

Kolego , nie rób tu forum matematycznego :547: :547: :547: oni sie przecież nabijają ! łobuzy!!! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
piooiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2004, 15:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: piooiq » 18 lis 2004, 12:45

tr3sor pisze:Do pana ktory ma 19 cm obwodu ... ;>ten sam wzor w druga strone ;> (19 : 3.14) : 2 = w zaokragleniu 6.05 : 2 = 3.025 skoro r = 3.025 (r to promien ;>) to srednica ma 6.05 ? Wyglada jak h*** przynajmniej murzyna ;>.
Jesli to prawda to nic tylko gratulowac czlonka i zyczyc znalezienia slicznej sniadej klaczy ^^ :P

"oh my God you're so stupid, i can't believe it!" (Kyle - south park) :551:
jacy wy jestescie naiwni... bez urazy, ale chyba nie wyczuwacie sarkastycznego charakteru mojej wypowiedzi :572:
pzdr dla wszystkich przejetych rozmiarem :)
Awatar użytkownika
paolowawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2004, 13:33
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: paolowawa » 18 lis 2004, 13:35

-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 18 lis 2004, 14:17

Boże! :( Mój penis ma tylko 8 cm! :( Mam już ponad 18 lat! Czy jeszcze urośnie? Bo sie tego bardzo wstydzę!!!! Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę sobie partnerkę... :( Pewnie jak dziwczyna zobaczy mojego małego to ucieknie :(
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 lis 2004, 14:44

-SrAmSoN- pisze:Boże! :( Mój penis ma tylko 8 cm! :( Mam już ponad 18 lat! Czy jeszcze urośnie? Bo sie tego bardzo wstydzę!!!! Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę sobie partnerkę... :( Pewnie jak dziwczyna zobaczy mojego małego to ucieknie :(


podczas erekcji..?! g:hmm
-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 18 lis 2004, 14:49

Niestety tak :(
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 15:06

-SrAmSoN- << prowokator ;>

piooiq: na sarkazm ;] rownie sarkastycznej odpowiedzi udzielilem ;>.

krzysz: wiem ze sie nabijaja nierobie forum matematycznego ;>


PS. Niewydaje wam sie ze do kazdego "ptaszka" da sie dopasowac idealna "myszke" ? ktos ma malego znajdzie mala ... ktos ma duzego znajdzie duza ... ;> ktos ma olbrzymiego znajdzie jakas seksowna klacz ;P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 18 lis 2004, 15:12

Wcale nie prowokator.
Szkoda, że wydaje cie się to śmieszne :( Dla mnie nie jest :/
No i jak mam znaleźć dziewczynę z małą "myszką" ??
Przecież nie będę pytał, ani zaglądał jej między nogi :/
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 15:36

Hmmm sorry za dosc osobiste pytanie ... na ktore niemosisz odpowiadac ;] ale ciekawi mnie ile ty masz lat ;P. Kto mowi o zagladaniu miedzy nogi ? i pytaniu o to ?. Skoro masz takie podejscie do sprawy to po prostu chyba jeszcze nie czas na ciebie ;P. Niekoniecznie mosisz znalesc odpowiednia myszke tzn mala. Jak znajdziesz kobiete ktora pokochasz i ona pokocha ciebie ... raczej niebedzie wam przeszkadzac iz do siebie idealnie niepasujecie ;P.

Jesli naprawde masz 8 cm w wzwodzie ... coz wedlug wiekszosic stron zajmujacych sie problematyka meskich czlonkow (omg ale to zabrzmialo :O) to ponizej 10 cm w wzwodzie ... jest juz podpinane pod chorobe :/. Chodz mowa tu o czlonkach doroslych facetow ... teoretycznie ludzkie cialo rozwija sie do 21 roku zycia maxymalnie ;> takze jesli w wieku 18-20 lat (bardziej chyba 18 ;P) dalej bedziesz mial niezbyt duzego ... ponizej 12cm w wzwodzie to chyba bedzie czekal cie zabieg ... ktory raczej niejest darmowy ... i wydluzy go o maxymalnie 2-4 cm :/. Na twojim miejscu juz teraz udal bym sie do urologa taki ginekolog dla facetow ;D. I jego zapytac ... Trzeba niestety skierowanie ;P takze sytuacja moze byc dla ciebie dosc krepujac ;] gdyz najpierw trzeba odwiedzic lekarza 1 kontaktu ... i powiedziec mu z jakich przyczyn potrzebne ci skierowanie ;P niestety niema co wymyslac innych zchorzen gdyz na skierowaniu jest podoana przyczyna. Oczywiscie zawsze mozna isc prywatnie jesli niewstydzisz sie rozmawiac z ojcem/matka na temat twojego problemu ... ;P (no chyba ze pracujesz i sam zaplacisz ;P)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 18 lis 2004, 15:56

Napisałem kilka postów wyżej ile mam lat.
Chciałbym znaleźć sobie jakąś dziewczynę, w sumie to już mam, ale ona mnie nie kocha na 100% :( Nawet jej się nie podobam...
Pogodziłem się już z myślą, że będę musiał żyć z małym penisem! :(
Tak jak z tym, że być może do końca życia pozostanę prawiczkiem.
Ale to nieważne. Ważne jest, że jestem super motocyklistą i mam fajną skode, którą przemieżam Wawe. Myślę, że te rzeczy nadają sens memu życiu. Sprawiają mi radość.
Byłem moderatorem na jednym forum, ale już nie jestem :( To był cios. To 4um było dla mnie bardzo ważne! Chciałem usuwać głupie posty! Nie podobało im się to! :( A teraz? :( Teraz pisze te słowa prawie płacząc. Ludzie, jak mogliście mnie tak zranić?!?!
.....
Przepraszam.
Przepraszam za napisanie kolejnego głupiego posta. Wybaczcie, ale musiałem to z siebie wyżucuć.
Sorry
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 16:12

Jizus albo ja nierozumiem niektorych problemow tego pana ... ale on naprawde prowokuje ... :O. 18 lat ... teoretycznie jeszcze urosnie ... niby do 21 lat rowzija sie ludzki organizm ... jak dla mnie to do lekarza ...

PS. Glupio mi odpowiadac gdyz to na 99% prowokacja ;P, ale coz moze sie myle :O
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
piooiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2004, 15:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: piooiq » 18 lis 2004, 18:02

swoja droga to ciekawe - czy kompleksy na pukncie wielkosci czlonka swiadcza o prymitywie ludzkiego gatunku czy jego swiadomosci wlasnego istnienia? :551:
jestesmy prymitywni bo "uposledzenie" naszych zdolnosci reprodukcyjnych (maly czlonek) = brak zainteresowania plci przeciwnej = brak potomstwa... a przeciez to sa pierwotne instykty-zachowanie gatunku. nie twierdze ze nalezy sie ich wyzbyc, ale nie moga one zdominowac naszego zycia:)
z drugiej strony brak mozliwosci przezycia takiej rokoszy jaka jest sex moze rzeczywiscie wpedzic w kompleksy.
badz co badz jestesmy zwierzetami - wielki samiec, z wielkim przyrodzeniem, wielka klata i malym mozgiem bedzie w sam raz na jeden raz:) bo od niego nie wymaga sie wiecej niz dobrego silnego nasienia...zeby dzieci byly silne:) kobiety podswiadomie wybieraja ta droge...:)
pzdr
**jutro sie obudze, wejde na forum i spale sie ze wstydu ze to napisalem; przykro mi - wiatr tak na mnie dziala:**
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 18 lis 2004, 18:46

Nienapisales nic zlego ... chyba normalne ze jakies resztki instyktow z czasow kiedy zylismy w jaskiniach, a kobiete do seksu zapraszala sie ciagnac ja do jaskini za wlosy ;>. Wszyscy chyba bezwiednie w jakims stopniu kieruja sie instynktem ... modele sie nieco zmienily ... kiedys najlepszym rozplodowcem byl "przywodca" stada ... a ze zeby byc przywodca trzeba bylo skopac innym dupy a nie polemizowac o tym kto nim zostanie. Zostawal nim najsilniejsze ... i to on mial pierwszenstwo przy zapladnianiu kobiet ze swojego plemienia grupy ... reszta robila to pozniej ... Jako ze wtedy na pewno niebylo gry wstepnej itp ... tylko bralo sie na brutala ;>, to samice pewno sie bronil przed tym ... co za tym idzie ... "zaliczona" przez kilku samcow samica niemiala ochoty na wiecej kontaktow sexualnych przez co slaby facet dostawal od niej wpierdziel jak probowal...

Teraz mozna powiedziec jest tak samo ;> podrywajac kobiety nieswiadomie dazymy do przekazania swojich genow ... tak samo "slabi" faceci sa odrzucani ... ale juz nie ze wzgledu na sile fizyczna a bardziej ze wzgledu na wyglad ... (Tylko mi niemowcie ze wybierajac na imprezie dyskotece ... ludzi ktorych macie ochote poderwac wybierac tych "ugly" ;>) Czy w czasach pre historycznych mezczyzni mieli orgazm ? raczej tak ale pewno nieprzykladali do tego wielkiej wagi ... barzdiej liczyl sie status lidera grupy i sam zaszczyt "zaliczania" jako pierwszy ... teraz mezczyzni jak by na sile ... na szybko pragna uprawiac seks aby swoj genetyczny kodzik przekazac ...

Jak dla mnie do tej pory zyjemy w jaskiniach ... ale teraz sami je sobie budujemy, dodatkowo starajac sie wmowic samym sobie ze jstesmy cywilizowani i inteligenti ... :O
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2004, 19:31

W kwesti Sramsona ! czy ty kolego czytałes tu regulamin , bo tak jest napisane co niecoi o takich postach jak Ty piszesz , to forum znam od niespełna 4 lat jest takie bo dbalo sie tu zawsze o to by wypowiedzi nie były jednozdaniowe i choć wiem ze czasem trzeba to jednak naganne takiepisanie prowadzi do BANA !! wiec nie wciagaj tu klimatów z innego forum , bo to forum jest inne a przynajmniej było ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
-SrAmSoN-

Postautor: -SrAmSoN- » 18 lis 2004, 19:41

Przepraszam. Postaram się już nie pisać nic takiego :(
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lis 2004, 20:00

Sramson najlepiej nic nie pisz. Bo znow cie zablokuje, tym razem na dluzej. Twe wypowiedzi w zadnym wypadku nic nie wnosza.
artuś16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 lis 2004, 22:54
Płeć:

Postautor: artuś16 » 27 lis 2004, 17:14

no a ja mam cholernego doła bo mam około 15 cm długości... obwod wporzadku ale dlugos mnie dobija :/
I'm still alone...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2004, 17:50

A co Ci nie pasuje w tej długosci ???? i ile byś Ty chciał mieć ?? obudz sie człowieku !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
artuś16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 lis 2004, 22:54
Płeć:

Postautor: artuś16 » 27 lis 2004, 17:53

no ja wiem... 17-19 cm a około 15 cm to raczej nie duzo:/
I'm still alone...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości