co zrobilismy nie tak ???? Pomóżcie !!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zaniepokojona

co zrobilismy nie tak ???? Pomóżcie !!!!!

Postautor: zaniepokojona » 29 gru 2003, 22:42

Hej. Mam pytanie... Ja i mój chopak probowaliśmy założyc prezerwaty i wszystko było ok aż do czasu kiedy po wytrysku pękła... DLACZEGO? Postępowalismy według instrukcji a mimo to cos poszło nie tak. Jakie mogą byc inne przyczyny pęknięcia prezerwatywy? Czy globulki Patentex oval dobrze chronia gdy prezerwatywa pęknie???? Proszę o szybka odp. Z góry dziękuje. Pozdrawiam. :?: :!: :567:
Jarek

Postautor: Jarek » 29 gru 2003, 23:02

Też mieliśmy podobny przypadek i myślę, że to nie wina złego założenia, lecz marnej jakości prezerwatywy, jak to była? Ale moja luba stosuje podwójne zabezpieczenie tzn. jeszcze globulki i wszystko było ok, tak więc myślę, że jeśli jeszcze użyłaś globulki to u was też wszystko będzie OK, czego wam życzę, bądźcie dobrej myśli, papa
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 00:48

Wlasnie jaka to byla prezerwatywa??

Jarek --> mozesz mi po krotce opisac stosowanie dodatkowo globulek (kiedy, jakie itp.)??
Jarek

Postautor: Jarek » 30 gru 2003, 05:19

michu, jakie to globulki, to dokładnie ci nie powiem, ale z tego co widziałem na opakowaniu, to chyba takie jak pytającej. Wtedy kiedy ja zakładam prezerwatywę (bo zawsze sam to robię) moja luba wkłada sobie globulkę ze środkiem plemnikobójczym- to właśnie na wypadek tak przykrej niespodzianki. Jej stosowanie ma dla mnie jeszcze i tę zaletę, żę pochwa staje się bardziej śliska co w prezerwatywie zwiększa komfort stosunku. Może to nie jest zbyt estetyczne, bo zauważyłem, że z pochwy wydobywa się jakby piana, ale czego nie robi się dla pewności zabezpieczenia (w tym przypadku okazało się to dla nas zbawienne), tak więc myślę, że u pytającej będzie podobnie. Pozdrawiam....Jarek
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 10:07

a mam jeszcze takie pytanie... czy globulki sa tak jak napisales bardzo nieestetyczne?? czy dziewczynie nie przeszkadza nic tam w srodku ;) zadne pieczzenie uczucie ciepla itp.? jakie zabiegi sa wymagane do zrobienia przez dziewczyne po stosunku i czy sprawia to wielki problem?? no i czy na poczatku nie bedzie problemu z aplikowaniem globulek...?
troche tego jest, ale z gory dzieki za odp. bo praktyczne odpowiedzi to wg mnie nacenniejsze rady! :D
Jarek

Postautor: Jarek » 30 gru 2003, 10:57

michu, na wszystkie twoje pytania mogę ci odpowiedzieć jednym słowem:NIE
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 30 gru 2003, 11:36

Jarek pisze:michu, na wszystkie twoje pytania mogę ci odpowiedzieć jednym słowem:NIE


A ja Ci odpowiem TAK :lol:

Uzywałam globulki dopochwowe i nie jest to wcale tak przyjemne dla dziewczyny.
1. globulki lub kremy plemnikobójcze moga powodować uczulenie zarówno u kobiety jak i męzczyzny.
2. uczucie nieprzyjemnego szczypania moze nastapić (zwłaszcza po stosunku gdy dojdzie do jakichś mikroskopijnych ranek)
3. Globulki się pienią, działaja jak gasnica pianowa, do tego te odgłosy :oops: podczas stosunku.

Oczywiście, są pary którym ta forma antykoncepcji odpowiada w zupełnosci - masz przykłada Jarka, mnie nie odpowiada w ogóle.
Jarek

Postautor: Jarek » 30 gru 2003, 11:54

Droga SueEllen, gdybym miał do wyboru :1.słuchanie odgłosów podczas stosunku,2.Niechciana ciąża, to zapewne nie tylko ja ale każdy z nas wybrałby to pierwsze-to po pierwsze; a po drugie:każda dziewczyna po stosunku idzie pod prysznic i podmywa się, tak więc gdzie tu mowa o infekcjach u dziewczyny a tym bardziej u faceta, który ma prezerwatywę na członku (żadnego pieczenia), a wracając do pytania micha: takie zabiegi higieniczne po stosunku, to chyba żaden problem a wręcz obowiązek. To jest oczywiście moje (męskie) zdanie na ten temat.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 30 gru 2003, 12:07

No, skoro nie miałbys wyboru, to stosujcie globulki, ja wybrałabym inne metody antykoncepcyjne. I gdzie Ty w moim poście wyczytałes o infekcji? Poza tym, mycie po stosunku to podstawa, ale wypłukanie z pochwy całej zawartości podczas podmywania się jest niemozliwe (gdyby było mozliwe, woda byłaby świetną metodą antykoncepcyjąna :wink: ). Poza tym, płukanie pochwy, do którego musiałoby dojsc, by pozbyc się piekacej piany, jest bardzo niezdrowe bo niszczy naturalną florę bakteryjną. Płukanie pochwy stosuje się bardzo rzadko i tylko na zalecenie lekarza. W innych przypadkach można sobie zaszkodzić zamiast pomóc. Nie wyobrazam sobie przeprowadzania płukanki po kazdym stosunku...
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

...

Postautor: Sweety » 30 gru 2003, 12:21

heh chyba macie racje...lepiej sie zabezpieczyc przez ciaza anizeli w nia zajsc..no chyba ze ktos tego chce ( ja bym nie chciala) tzn chce miec dzieci ale to pozniej:)) :roll: i czy peknie prezerwatywa to zalezy od jakosci moim zdaniem z tego co czytalam i wiem z doswiadczenia to najlepsze sa DUREXy i nie robie im reklamy:) pa powodzenia
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 14:24

wiec w jaki sposob to sie usuwa z wnetrza organizmu? dlugo to trwa? ale skoro Jarek mowisz ze Wam to nie przeszkadza to chyba nie jest tak zle :)
a moze macie jeszcze jakies szczegolowe uwagi/rady?
Jarek

Postautor: Jarek » 30 gru 2003, 15:05

michu, ja ci odpowiadam z męskiego punktu widzenia a kobiety mają w tym względzie swoje, chyba lepsze doświadczenia. Skoro zainteresowałeś się tym tematem, to można się domyślać, że miałeś podobną niespodziankę, jak podnosząca ten temat?
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 17:13

Jarek -> nie, na szczescie nie, na razie zbieram info :P wole zapobiegac niz.... wiadomo!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości