pewnie bylo ale 2 w 1 :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

20lat

pewnie bylo ale 2 w 1 :)

Postautor: 20lat » 17 wrz 2004, 17:34

no wiec tak przymierzamy sie z dziewczyna do pierwszego razu,ale ona powiedziala ze chce to zrobic jak ja rozciagne,no wiec nasowa sie z tym wiele pytan,czu jak bede rozciagał dziewczyne palcami to cos da??,tzn. chodzi mi o to ze czy to zmniejszy jej bol czy moze odrazu lepiej penisem?????dodam tylko ze moja dziewczyna jest bardzo ciasna i odczowa lekki bol zaledwie przy jednym palcu,na dlugosc jej nieboli ale na szerokosc tak,dotego jeszcze moje wymiary penisa tzn niemam za dlugiego ale mam bardzo grubego,wiec co radzicie?????moze tez mieliscie taki problem i wiecie juz jak bylo.

drugie pytanie to juz tak z ciekawosci,jestem ciekaw ile zyja plemniki??ale poza cialem kobiety tzn po ilu sperma wysycha np jak sie dostanie na ubrania czy cialo itd. tak z ciekawosci po prostu,bo cos sluszalem ze 48 godzin w pochwie a poza ?????

p.s krzysiu tylko niepisz ze dobra gra wstepna i wszystko wejdzie bo mam miarke do penisa i mam 4cm srednicy grubosci to wez to zmiesc w dziurce na jednego palca hmmm
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 wrz 2004, 17:52

jak to mowia: jak sie popieści, to sie zmiesci, zapamietaj to a bedzie dobrze :D


poza tym, jesli faktycznie jest taka wrazliwa na bol, to paluszkami ja molestuj, na pewno to polubi, a pozniej to juz krotka droga do celu ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 17 wrz 2004, 17:54

Nie wiem czy rozciaganie dziewczyny palcami cos da. Ja takiej potrzeby nie mialam wiec ciezko mi sobie wyobrazic jak dziewczyne moze bolec przy wkladaniu jednego palca. Jezeli bedziesz to robil w miare delikatnie to na pewno nie zaszkodzi a i pomoc moze rzeczywiscie. Ja jednak wychodze z zalozenia ze lepiej raz przezyc bol i tyle niz przezywac go po pare razy przy stopniowym "rozciaganiu" bo rozumiem ze skoro boli ja przy jednym palc uto jak bedziesz probowal to tak czy siak bol bedzie. Ja bym wolała raz a porzadnie.

A co do drugiej czesci Twojego postu to wystarczyło poszukac:
Ile żyją plemniki
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 17 wrz 2004, 20:03

20 lat, mam taki problem ze tez jestem ciasna i mimo że współżyjemy od pół roku to.... dalej mnie boli. Na szczęście tlyko wtedy jak On wchodzi za pierwszym raze, potem jest ok. Ale i tak ten ból zmniejsza mi przyjemnosć z seksu.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 17 wrz 2004, 21:59

Ona może też używać tamponow podczas okresu, to podobno też pomaga...
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 17 wrz 2004, 22:56

Nie wiem czy rozciaganie dziewczyny palcami cos da

da
ja byłam aż za bardzo rozciągnięta, wszystko własnie przez zabawy palcami ;) I nie zgadzam się że lepiej niech boli raz a porządnie, bo jeśli ją boli jeden palec to przy grubym penisie ból będzie tak mocny że może potem bać się kolejnych razów. Delikatnie, stopniowo :) My tak zaczynaliśmy i z pierwszym razem nie było żadnego problemu, żadnego bólu...no tylko czekalismy za dlugo to fakt :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 wrz 2004, 23:10

Gdy przeczytałam Twoje pytanie to jakbym widziała przed oczami swój problem. Mogę Ci tylko poradzić, że jeśli faktycznie Twoja dziewczynę boli, to rozciągaj bo to pomaga. My męczyliśmy się z moim pierwszym razem naprawdę długo, próbowaliśmy wielu sposobów i ten okazał się skuteczny. Także dużo cierpliwości a wszystko będzie dobrze...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 19 wrz 2004, 01:09

natasza pisze:jak to mowia: jak sie popieści, to sie zmiesci, zapamietaj to a bedzie dobrze :D


No wlasnie!! troche nie rozumiem tego! Przeciez jak kobieta jest ostro podneicona , cala wilgotna ze az po udach jej cieknie to jak moze byc problem ze wsadzeniem penisa?? Przeciez on tam normalnie sam wskakuje jak w masełko nawet przy ciasnej cipce. :) Wiec nie kumam tego , moze to jakies schorzenie albo co :) A jak macie problem z nawilzeniem to w sex shopach sa przeciez specjalistyczne zele czy co tam :)

Panowie piescic swoje partnerki i problemu nie bedzie :)
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 19 wrz 2004, 06:24

Student pisze:Panowie piescic swoje partnerki i problemu nie bedzie :)


Są takie przypadki, że i to nie pomaga... niektóre z nich trzeba długo leczyć, różnymi sposobami.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 wrz 2004, 06:42

W ogóle przy pierwszych stosunkach ważne jest podniecenie dziewczyny, żeby mogła się dostatecznie nawilżyć i wtedy zbyteczne jest jakiekolwiek rozciąganie, bo to z czasem samoistnie nastąpi od członka.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 wrz 2004, 10:11

No tylko przesadzic nie mozna z tym pieszczeniem, bo potem pochwa bedzie za bardzo ukrwiona i bedzie bardziej wrazilwa na wszystko, lacznie z bolem (przy 1 razie).
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 19 wrz 2004, 23:17

Ja na długo przed pierwszym razem ze swoją dziewczyną "bawiłem" się palcem. I wiesz powiem Ci że chyba troszkę pomogło, bo przy pierwszym razie nie bolało ją bardzo. A co do plemnika ile żyje to poza pochwą nie za długo... :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 wrz 2004, 23:20

No faktycznie nie dlugo bo w temperaturze ok 20 stopni to chyba z 70 godzin =]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości