Na czym polegają pieszczoty z chłopakiem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Gość

Na czym polegają pieszczoty z chłopakiem

Postautor: Gość » 21 gru 2003, 20:17

:oops: Witajcie! Mam 17 lat jeszcze nigdy nie wspolzylam i nigdy nie miałam chłopak. Teraz już znalazłam i bardzo go kocham ale nie wiem jak wyglądają pieszczoty. Prosze Was pomóżcie mi jak mają wyglądać pieszczoty, żeby chłopaka zadowolić.
Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

:) <SPOKO>

Postautor: szczęściarz » 22 gru 2003, 14:47

... SPOKO!! NARAZIE SPOKOJNIE ZACZNIJCIE OD POCAŁUNKÓW NORMALNIE NIE ŚPIESZCIE SIĘ DO NICZEGO, A DALSZE PIESZCZOTY WYCHODZĄ W PRANIU!!- SAME Z SIEBIE :) WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!
POZDRAWIAM!!
Gość

Postautor: Gość » 22 gru 2003, 15:26

DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ. JA CHCE POCZEKAĆ Z SEXEM, ALE, CHCIAŁABYM SIĘ TROCHE Z NIM POPIEŚCIĆ.
jock

Postautor: jock » 22 gru 2003, 19:48

Do niedoswiadczonych panienek.
Tak jak tu juz mówił ktoś : zaczynacie od pocałunków.
To jakby wstęp do pieszczot.
Potem obnażanie(od zdjęcia koszuli-do zdjęcia spodni) i dotykanie(kark,grzbiet szyja tors i coraz niżej).
Podczas całowania juz chłopakowi pręży się członek b. często i pragnie byc tam dotykany.To dotykanie tam zaczyna się od dotykania członka najpierw przez spodnie.
A szczytowa pieszczotka...to wyjęcie wzwiedzionego członka chłopakowi i pieszczenie go ręką dziewczyny.
To dosyć proste wszystko.
Pieszczenie dziewczyny...tak samo przebiega...stopniowe jej obnażanie i zbliżanie się pieszczącej dłoni do jej krocza.
Powodzenia!
Grzesiek_21

Postautor: Grzesiek_21 » 08 sty 2004, 21:06

Najlepiej poproś chłopaka żeby Ci powiedział, bo pieszczoty to indywidualna sprawa. Jeden lubi jak go "orać" paznokciami do krwi - inny tego nienawidzi.
Jarek

Postautor: Jarek » 10 sty 2004, 20:46

Ja wiem jedno:silne pieszczoty nie zakończone sexem są niebezpieczne.
Jak kiedyś tak robiłem, to mnie potem niemiłosiernie jądra bolały, dziewczyna pewnie też jakoś to odczuwa.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 11 sty 2004, 00:15

Jarek pisze:Ja wiem jedno:silne pieszczoty nie zakończone sexem są niebezpieczne.
Jak kiedyś tak robiłem, to mnie potem niemiłosiernie jądra bolały, dziewczyna pewnie też jakoś to odczuwa.

A czy orgazm mozna osiagnac tylko przez seks :)?? Ale racja , jak juz piescisz chlopaka ostrzej to pomoz mu w tym aby skonczyl bo pozniej jadra bola straszecznie :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 sty 2004, 00:40

Jarek pisze:Ja wiem jedno:silne pieszczoty nie zakończone sexem są niebezpieczne.
Jak kiedyś tak robiłem, to mnie potem niemiłosiernie jądra bolały, dziewczyna pewnie też jakoś to odczuwa.


Wiesz, moja teoria na temat bolenia jajek po pieszczotach jest taka, ze sperma sie gromadzi i mimo pozbywania sie jej w formie plytu ejakulacyjnego to nie wystarcza. Sa nabrzmiale bo przepelnione po brzegi to i bola :) A ze dziewczyny spermy nie produkuja, to tego nie maja pewnie...

Ja takie cos mialem na poczatku znajomosci z dziewczyna, jak zaczelismy chodzic i przy zwyklym calowaniu sie strasznie podniecalem ;) Teraz juz nie, a nawet jesli to wypad na 5 minut do wc i juz napiecie opada ;):D
Jarek

Postautor: Jarek » 13 sty 2004, 07:39

Odpowiedzcie dziewczyny definitywnie czy też odczuwacie jakieś dolegliwości kiedy stan silnego podniecenia nie zakończy się orgazmem. To dla nas facetów jest ważne, wy już o naszym stanie wiecie.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 sty 2004, 12:20

zadnego bolu ani niczego w tym rodzaju nie odczuwam kiedy podczas piesczot nie dochodze do orgazmu po prostu napiecie samo opada powoli lub tez mozna mu samemu pomoc jak kto woli :)
Awatar użytkownika
Trinity
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2004, 13:28
Skąd: Piekary
Płeć:

:/

Postautor: Trinity » 05 lut 2004, 20:28

powiem tak - laski nie są znowu takie nie czułe -was facetów może i jaderka bolą ale to nic - poczawszy od obolałych piersi (jeśli je pieścicie) nie można nawet nad ranem stanika włożyc :567: a więcej niz ból znaczy dla mnie znudzenie... po wielkich pieszczotach nic nie zakończonych to się nic potem ku*wa nie chce... U mnie jest tak - nie wiem jak u innych lasek - pozdro dla was
Najbardziej nie lubię kiedy chmury są z mebli
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 lut 2004, 22:08

no niedosyt pewnien zostaje ale to chyba zarowno u chlopakow jak i u dziewczyn. A z tymi piersiami to rzeczywiscie po dlugich pieszczotach sutki sa podraznione i bola zwlaszcza pryz miesiaczce
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 lut 2004, 23:04

Ja wiem jedno:silne pieszczoty nie zakończone sexem są niebezpieczne.

Jestem ciekawa właśnie jakie granice pieszczot są u mężczyzn. Jak daleko dziewczyna może posunąć się z pieszczotami, żeby chłopaka nie bolały jądra? Czego lepiej nie robić, a jeśli już to ostrożnie?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 lut 2004, 09:57

Myślę, że to sprawa indywidualna i zależy od stopnia pobudliwości każdego z nas. Niekiedy już mocniejszy pocałunek powoduje wzwód, który długo się utrzymujący bez możliwości rozładowania może spowodować ból.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 lut 2004, 13:39

jak powinny wygladac pieszczoty? nikt Ci tego nie powie jak to powinno byc , u kazdego jest to inaczej , wlasnie jedni lubia to a drudzi co innego wiec tak powiedziec prosto nie idize .

jelsi moge zapytac , ile juz jestescie razem?

jelsi dlugo to troche sie dziwie ze jeszcze nie wesz co lubi ten Twoj:)

z biegiem czasu wszytskiego sie dowiesz .. i sama poznasz co to znaczy :)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 lut 2004, 14:26

Wynika z tego, że Oni nie są długo i na razie wyczuwaja swoje pragnienia i oczekiwania, wszystko z czasem ułoży się samo bez zbędnych rad, bo każdy jest inny
Gość

Postautor: Gość » 06 lut 2004, 21:54

Dziękuje Wam za odpowiedzi. Jestem z nim już od 3 miesięcy
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 lut 2004, 22:35

Cieszę się, że miałem racje, bo cóż to jest 3 mies.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 07 lut 2004, 12:55

PO dłuższych pieszczotach tak jest że wacek boli i nic na to nie poradzisz niestety
xxxx

xxxx

Postautor: xxxx » 15 kwie 2014, 15:59

Tak jak pisze większość ale ja dodaje do tego seks oralny jeszcze
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:48

na początku przyjemny jest sam dotyk, głaskanie, pocałunki. Jak będziesz go dotykać będzie to przyjemne też dla ciebie. Zauważysz co sprawia mu największą przyjemność. Na początku będziecie się uczyć siebie, więc możecie sobie wzajemnie pokazywać gdzie i jak się dotykać. Punkty erogenne są w jakiś sposób określone u płci jednak każdy z nas lubi co innego i seks układa się inaczej, więc najlepiej sprawdzać stopniowo co lubimy

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości