masturbacja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

max

masturbacja

Postautor: max » 19 gru 2003, 00:13

Mam takie pytanko:

Podobno większość mężczyzn się masturbuje, lub to robiło, jak ma się ta sprawa jeśli chodzi o kobiety? Co o tym sądzicie???
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Czemu nikt mu nie odpowiada ?

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 11:54

Czyżby na tym FORUM były tematy tabu :mrgreen: ??
HyM nie jestem kobietą, ale z tego co wiem kobiety też to robią i sprawia im to przyjemność!
:570: Chyba kto zrozumie kobiety ? One są z wenus a my z marsa : )
Może ktoś rozpuścił plotki w latach 70'
Ps. A po co Ci to wiedzieć twoja dziewczyna sie Masturbuje ?
Jak tak to ją kolego zaniedbujesz : (
max

Postautor: max » 01 sty 2004, 12:14

Jak na razie to nikogo nie zaniudbuje, bo nikogo nie mam :| Tak tylko sie nad tym zastanawiałem :mrgreen: Ale jak juz kogos znajde, to jestem przekonany na 100% ze ona nie bedzie miec zadnych powodow do masturbacji :mrgreen: Bo ja nie bede jej zaniebywać.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Hym...

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 12:18

A co byś zrobił gdybyś swoją dziewczyne znalazł z inną dziewczyną uprawiające les party jakbyś sie poczuł ? :oops:
Ps. Ja bym dołączył :mrgreen:
Założe sie że 60% mężatek to robi ?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 01 sty 2004, 13:03

Ja tez bym sie dołączył... Zawsze lepiej jest zorganizować cos większego :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 01 sty 2004, 13:11

Z tym czymś większym to bym się kłucił :D czasami mozna nad wszystki stracic kontrole 8) no a co do dołączania to przecież co dwie "pussy" to nie jedna :wink:
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

JAki romantyczny

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 13:15

Pussy -Kotek koteczek :mrgreen:
Ps. Ja wole intymność najpierw jedna potem druga : )
A potem po czerwoną buteleczke : ) i na miasto po kolejne pussy(kotki ze tak powiem) :570:
Ps2.Jakie piękne słowa aż mi sie ciepło zrobił : )
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 01 sty 2004, 13:38

Do kowal XXX

Coś większego- bez przesady z dwiema ok ale nie węcej:)
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 02 sty 2004, 11:24

dokladnie :)
a plec piekna tez to robi, tylko rzadko sie do tego przyznaja...

P.S.
a skad te 60% spouses (mezatek)? jakies statystyki? ciekawe..
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 02 sty 2004, 18:37

Masturbacja jest zjawiskiem tak samo normalnym wśród kobiet, jak i w śród mężczyzn i to jest niezaprzeczalny fakt. A czy kobiety się żadziej do tego przyznają? Pewnie coś w tym jest, ale też bez przesady.

Mariusz popieram, też bym się przyłączył, a jeśli by nie chciały to przynajmniej zostałbym popatrzeć. :D
ona

Postautor: ona » 14 sty 2004, 10:15

Jak dotąd wypowiadali sie sami przedstawiciele plci męskiej (jak przypuszczam), czyżby dla kobiet byl to jakis temat tabu? Z chęcią bym poczytała co sadza o tym kobiety, bo ja chyba na to wychodzi jestem zboczencem pospolitym wsrod kobiet, czy tez robicie takie ,,brzydkie" rzeczy ze sobą, bo ja od 5 roku zaczelam wkladac sobie zabawki miedzy nozki... i tak trwa do dzis, no moze nie wkladam sobie zabawek:), ale mam wrazenie ze moja wyobraznia, techniki opanowalam tak do perfekcji, ze zaden facet nie jest w stanie zrobic tego wszystkiego, bo wtedy to jest zbyt realne, a ja najbardziej lubie czuc, ze moge do czegos dojsc tak łatwo i jest taka cieniutka granica, by to sie stalo, ale takie zle i niemoralne...;).
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 sty 2004, 11:28

nie jestes jedyna. Wiele kobiet to robi ale niewiele sie przyznaje to prawda. Dla kobiet jest to bardziej wstydliwe niz dla mezczyzn jakos tak sie głupio utarło ze kazdy mezczyzna sie masturbuje i jest to rzecz naturalna i nikt sie temu nie bedzie dziwił a u kobiet te opinie sa bardzo rozne.
Ja masturbuje sie i nei wstydze sie tego. Coprawda nie od 5 roku zycia jak moja przedmowczyni ale to robie.
I nie jest prawda ze jezeli dziewczyna ma chłopaka i sie masturbuje oznacza to ze on ja zaniedbuje. Kazda kobieta czasami lubi to zrobic sama. Ja mam chlopaka i nie uwazam zeby mnie zaniedbywal jednak od czasu do czasu onanizuje sie.
A czy wy mezczyzni majac dziewczyny zapominacie kompletnie o masturbacji? mysle ze nie...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2004, 13:08

Moze gdybym z nia mieszkal i mielibysmy siebie 24h na dobe to bym zapomnial, choc pewnie i tak raz na rok by trzebabylo to zrobic zeby z wprawy nie wyjsc ;)
andrzej

Postautor: andrzej » 20 sty 2004, 20:32

kiedys uslyszalem tekst od mezatki z 12-letnim stazem ze kazda kobietaw jakis sposob poznaje swoje cialo predzej czy puzniej wiec wydaje misie ze nie ma chyba kobiety ktora by nie zrobila tego choc razw zyciu......
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Re: masturbacja

Postautor: Dvorak » 20 sty 2004, 21:39

max pisze:Mam takie pytanko:

Podobno większość mężczyzn się masturbuje, lub to robiło, jak ma się ta sprawa jeśli chodzi o kobiety? Co o tym sądzicie???

Badania pokazuja ze kobiety sie masturbuja tak czesto jak mezczyzni, jednak zaczynaja duzo pozniej, a i rzadziej sie do tego przyznaja :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 05:27

Masturabacja u kobiet jest o tyle..trudniejsza, ze musza sie tego nauczyc. Onanizm u faceta tak jak i orgazm to sprawa fizjologiczna. Kobiety potrzebują wiecej intymnosci i skuteczniejszych "pamięciówek":)Znam fecetow, ktorzy onanizowali sie na lekcjach, u kobiety to raczej niemozliwe.
Tak, masturbuje sie, jakie to przyjemne uswiadomila mi przyjaciolka. Jesli kobieta w ten sposb pozna swoje cialo, pozniej ma latwosc ulokowywania doznan na jego mapie.. 8)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 05:28

Masturabacja u kobiet jest o tyle..trudniejsza, ze musza sie tego nauczyc. Onanizm u faceta tak jak i orgazm to sprawa fizjologiczna. Kobiety potrzebują wiecej intymnosci i skuteczniejszych "pamięciówek":)Znam fecetow, ktorzy onanizowali sie na lekcjach, u kobiety to raczej niemozliwe.
Tak, masturbuje sie, jakie to przyjemne uswiadomila mi przyjaciolka. Jesli kobieta w ten sposb pozna swoje cialo, pozniej ma latwosc ulokowywania doznan na jego mapie.. 8)
idea
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2006, 23:13
Skąd: świat
Płeć:

Postautor: idea » 27 paź 2006, 23:18

A czy któraś z dziewczyn może się podzielić swoimi sposobami na poczucie przyjemności?? Tak się składa, że od dłuższego czasu jestem sama no i stwiedziałam, że trzeba ten czas przeznaczyć na poznawanie siebie :) A wiadomo że nie można wpuścić rutyny do sypialni ;)
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 28 paź 2006, 20:01

idea pisze:trzeba ten czas przeznaczyć na poznawanie siebie

to ma być poznawanie własnego ciała, a ty chcesz, żeby ktoś dał ci radę, jak sobie sprawić przyjemność... sama poszukaj aż znajdziesz :P
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 28 paź 2006, 20:05

kobiety to robia, czasem cześciej niż meżczyźni... ale na pewno mnije sie do tego przyznają... ;) to juz taka kobieca zboczność że niektóe prostu wolą uchodzić za nietknięte w swerze manstrubacji i tylko facet odpowiedniu zaspokaja i wystarcza... ;)
idea
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2006, 23:13
Skąd: świat
Płeć:

Postautor: idea » 28 paź 2006, 23:49

hathor pisze:żeby ktoś dał ci radę, jak sobie sprawić przyjemność


mając różnych partnerów poznaje się różne formy przyjemności, tak samo z masturbacją-może ktoś zna coś co i Tobie może zwiększyć to do czego już sama doszłaś:)
dominik21
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2006, 21:28
Skąd: Pod
Płeć:

Postautor: dominik21 » 29 paź 2006, 08:12

Ja osobiscie lubie sie masturbowac a jeszcze bardziej lubie jak robi to moja dziewczyna.Moze czesto wspolnie tego nie praktykujemy ale jak juz to sprawia nam to ogromna przyjemnosc.Sam rozwniez sie masturbuje a czy ona tez pytalem to twierdzi ze kilka razy jej sie zdarzylo ale tak to nie bo mam mnie.No ciekawy jestem czy mowi prawde.
korespondencje: dominik21_85@wp.pl

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 519 gości