pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

gracja

pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Postautor: gracja » 16 gru 2003, 01:13

Powiem tak - nigdy nie poszlam do lozka z kims kogo nie kochalam. 1 raz po 8 miesiacach. Do tej pory 3 mezczyzn. Mam 21 lat.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 gru 2003, 09:46

Mam 20 lat- I niegy nie poszedłem z żadna kobietą do łóżka. I to dla tego, że nie spotkałem kobiety, z którą chciałbym to zrobić:) Ciągle czekam i szukam....

Może już niedługo:)...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 18 gru 2003, 07:16

mam 17 i też z nikim. Muszę się podzielić z Wami moją obawą- uprawiałam peeting i oral, byliśmy b. ostrożni, za każdym razem przed pieszczotami mnie mój partner mył ręce... A teraz nie mam już 1,5 tygodnia okresu. Wiem, że nie powinnam się bać i że to na 99.99% niemożliwe, ale wiecie jak to jest......chyba dla świętego spokoju kupię sobie test ciążowy. Uspokójcie mnie, pliiiss, kilka słów otuchy proszę.
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 18 gru 2003, 07:30

moja odpowiedź to 1 :)

aga przez zołądek nie mozna zajść w ciaże ;)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Grizelda

hi hi hi

Postautor: Grizelda » 18 gru 2003, 08:13

19 lat jeden partner sexualny
grizelda

.........

Postautor: grizelda » 18 gru 2003, 08:18

i niech narazie tak zostanie
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 18 gru 2003, 08:41

Aga pisze:uprawiałam peeting i oral, byliśmy b. ostrożni, za każdym razem przed pieszczotami mnie mój partner mył ręce... A teraz nie mam już 1,5 tygodnia okresu..


Dziewczyno, czytaj treść swojego posta zanim go wyślesz :wink: . Półtora tygodnia nie masz okresu, czy półtora tygodnia Ci się spóźnia? Poczytaj troszkę na temat jak zachodzi się w ciążę i nie zadawaj tak podstawowych pytań, bo nie masz już chyba 10 lat.

Dziwi mnie ignorancja młodych ludzi. Z jednej strony wskakują sobie do łóżek jak tylko poczują pierwszy pociąg seksualny, a z drugiej nawet nie wiedzą czym do końca jest ten seks. Nie wiedzą o podstawowych sprawach! Szok! Mają dostep do gazet młodzieżowych, telewizji, internetu. Ale nie chce im się nawet kliknąć myszką i poczytać troszkę. Oj, musi ta edukacja seksualna pojawić się w szkołach, bo u nastolatków coraz częściej spotykam średniowieczne poglądy na temat seksu i seksualności.
Prot

Postautor: Prot » 18 gru 2003, 10:22

Mam 19 lat. I jeszcze nigdy. To chyba nawet lepiej tak. Poznalem ostatnio dziewczyne. Jesli chodzi o przyciaganie, to nasze feromony dzialaja ostro. Jednak wiem, ze to nie to. Heh, i ja, jako facet mowie takie rzeczy. Ale jednak dobrze, ze sie powstrzymalem :o)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 gru 2003, 23:15

W wieku 21 lat juz kochałas 3- męższczyzn ?? no to w tym tepie dojdziej przed 30-tką do 100-ki hi hi hi , ale do rzeczy , nie istotne jest to ile sie miało partnerek sexualnych , no chyba ze ktos prowadzi statystyke , ale liczy sie to co dany zwiazek ewentualny nam dał !czego sie nauczylismy , jakie wnioski wyciagnieto ,i wazne by były to same plusy !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 19 gru 2003, 19:45

Do Poogie- nie chodziło mi o oral, ale peeting
Do Sue Eleen- Tobie radziłaym przeczytać posta 2 razy, zanim wyślesz odpowiedź. Powiedz mi co jest w nim takiego że świadczy o ignorancji czy niewiedzy? Nie twierdzę, że wiem wszystko, ale myślę, że na temat seksu mam sporą wiedzę. No bo chyba nie powiesz mi że w peeting nie da się zajść w ciążę? Da się, bo ostatnio jak byłam u mojego ginekologa, to opowiadał mi, że miał dwa dni wcześniej dziewczynę w moim wieku- dziewicę, która jest w ciąży. W sumie to pisząc post zdawałam sobie sprawę, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w moim przypadku jest niewielkie- zwłaszcza że jesteśmy ostrozni i przed pieszczotami mój chłopak myje ręce dokładnie. Ale jak się jest młodym i ma się tysiąc marzeń do spełnienia, które może przekreslić jedna ciąża- to wystarczy że okres spóźnia się dwa dni i od razu człowiek nie może spać. Mi okres prawie nigdy się nie spóźnia, a teraz spóźnia się 2 tygodnie- myślę więc że mam powód do zdenerwowania! Oczekiwałam jakiś postów pełnych otuchy, pocieszających i zapewniających, że na pewno wszystko jest ok, że do zapłodnienia potrzebna jest pewna ilość spermy itd, a nie chamskich tekstów o ignorancji. A propos ignorancji- ja bym radziła się z nią zwrócić do starszych forumowiczów, którzy jak zauważyłam, kiedy tylko pojawia się pytanie, na które większość zna odpowiedź ( np. Czy przez oral można zajśc w ciąże?) to Wy zamiast odpowiadać komuś, kto po prostu nie wie lub jest ciekawy wyśmiewacie jego pytanie. Nie do tego służy forum.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 19 gru 2003, 20:42

Aga, wybacz jesli Cię uraziłam. Ale jak ktoś pisze, że uprawia oral, a zaraz potem pyta, czy w ten sposób można zajść w ciążę, to o czym to świadczy? No pomyśl...
Bez stosunku wyjątkowo rzadko można zajść w ciążę, ale tylko wtedy gdy wytrysk nastapi bezpośrednio przy pochwie partnerki, albo sperma zostanie tam wprowadzona (nie wiem czym - pipetą? :wink:, no może palcami... ale jakos nie mogę sobie tego wyobrazić.
Gość

Postautor: Gość » 19 gru 2003, 20:46

aga!ale bylas u lekarza?jesli tak to czy wszystko w porzadku?ja doskonale rozumiem paranoje ciazowe :)
Agnieszka

o możliwości zajścia w ciążę

Postautor: Agnieszka » 20 gru 2003, 00:17

To ile jeszcze poradników antykoncepcji mam zamieścić na tej witrynie ? :-d
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 20 gru 2003, 00:25

z tego co widać jeden to chyba za mało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Gość

Postautor: Gość » 25 gru 2003, 17:40

:o Ja mam 20 lat - miałam trzech partnerów, mogłabym więcej -- ale nie jestem ku***! :roll:
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 25 gru 2003, 20:34

Hmm.. ja mam tylko jednego, jestem z nim 1,5 roku i wczesniej mialam chlopakow, ale do niczego miedzy nami nie dochodzilo ... :) - mam 18 lat :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

kochanie a kochanie

Postautor: gracja » 26 gru 2003, 23:22

[quote="krzys"]W wieku 21 lat juz kochałas 3- męższczyzn ?? no to w tym tepie dojdziej przed 30-tką do 100-ki hi hi hi

moge to stwierdzic z cala swiadomoscią -
milosc pierwsza - szczeniacka, z polotem, ale kazdemu potrzebna
milosc druga - niemal mistyczna, "nielegalna", fascynujaca, do tej pory nie moge zapomniec.
milosc trzecia - od 4 lat ta sama, w pelni dojrzala, swiadoma i trwala.
jeszcze jakies pytanie Krzysiu? :D
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 28 gru 2003, 21:52

Mam 27 latek, uprawiałem seks z 3 dziewczynami, za każdym razem były to trwałe związki.
Uważam, że jeden partner na całe życie, to zdecydowanie nie najlepszy pomysł, jednak zaliczanie kolejnych numerków, to już w ogóle głupota.
AB

Postautor: AB » 29 gru 2003, 03:38

ilość: 4:
1. Studniówka. Była mi bliska - ale nie wyszło. Ostre rżnięcie " przy wszystkich" + oral.
2. Rok drugi. Ona została po andrzejkach, "zwaliła mi"swoją delikatną rączką po czym wpakowałem jej " w szparkę":była dZiewicą. Do krzyku. Znalazła innego.
3. Pijacki seks grupowy na wycieczce. Każda z każdym. Miałem to gdzieś. Patrz 4.
4. Wybiegła za mną - wziąłem ją na pni baaaaardzo statrego drzewa. Jesteśmy razem od roku :-)))
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 29 gru 2003, 11:30

Tomasz pisze:Uważam, że jeden partner na całe życie, to zdecydowanie nie najlepszy pomysł, jednak zaliczanie kolejnych numerków, to już w ogóle głupota.


Hmm.. ja mam jednego i mam wielką nadzieję, że na całe życie, dlaczego nie najlepszy?
miliard któraś

Postautor: miliard któraś » 29 gru 2003, 12:40

mam 17 lat miałam i mam tego jednego partnera, niby jestem szcześliwa, kocham go, ale to chyba nie był jeszcze mój czas, niewarto się nigdy śpieszyć nawet gdy sie kocha. U mnie chyba zaważyło pewne wydarzenie z dzieciństwa i bardzo mi to przeszkadza w pełnym odczuwaniu i czasami gdy z nim jestem chce mi sie płakać, że nie moge szczerze powiedzieć, że czuje go tak mocno, mocno tam w sobie, ale tak bardzo kocham być blisko niego, że moge z tym żyć to mi wystarczy byle tylko być z nim
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

...

Postautor: Sweety » 29 gru 2003, 16:03

heh ciekawe pytanie...ale nie odpowiem..:) pa
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 29 gru 2003, 22:00

DUŻO dopóki nie poznałam mężą :)
ALe liczbowo nie będę się chwalić bo zadużo tu młodzieży :lol:
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

Postautor: Sweety » 30 gru 2003, 15:20

heh Thessy i tak nie wiemy kim jestes wiec wal Smialo:) hehehe
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 31 gru 2003, 20:08

A po co sie mam chwalic ;P
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 31 gru 2003, 20:15

A może jednak nam co nieco powiesz:)
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 31 gru 2003, 20:36

moze jakis konkurs urządze:) kto zgadnie wygra nagrodę musze tylko wymyąlią jaką... :roll:
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

Postautor: Sweety » 31 gru 2003, 23:49

jestem "za"...zdradz zwa tajemnice;]
Jarek

Postautor: Jarek » 01 sty 2004, 10:02

Ja myślę, że ok. 20-stu.
Jarek

Postautor: Jarek » 01 sty 2004, 10:06

Myślę też, że ty sama dokładnie nie wiesz ilu...przy takiej ilości można się pogubić :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości