Czy penis może się podobać???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Czy penis może się podobać???

Postautor: lorenzen » 06 sie 2004, 10:52

W niedawnym topiku, który został brutalnie zamknięty Lukas stwierdził (cyt. z głowy), że "...taki zgięty w bok średnio wygląda..." - otóż moim zdaniem w ogóle średnio i to mocno średnio wygląda i gdzie mu tam się równać z kobiecym kwiatem.
Ale może się mylę, a ciekaw bardzo jestem opinii Pań na ten temat - czy penis przedstawia dla Was jakiekolwiek walory estetyczne drogie Panie???
Pozdrawiam :564:
;)...
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 06 sie 2004, 11:01

no właśnie ja też nie wiem co wszyscy faceci piszą o wyglądzie :) Ktoś kiedyś stwierdził że taki 16 cm "lepiej się prezentuje". A on się nie ma prezentować, tylko służyć do seksu :) I proszę o wybaczenie wszystkich facetów ale dla mnie wygląd penisa nie jest niczym specjalnym, co innego jego funkcja :D No ale mi się mój jak to nazwałeś "kwiat" też mi się specjalnie nie podoba, więc może jestem nieczuła na walory estetyczne ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 sie 2004, 11:04

No dla mnie walory estetyczne ma, ale przypuszczam, że to od uczucia zależy.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 sie 2004, 11:20

A mi się wydaje, że ani penis ani "kwiat" nie po to są, aby się komuś podobać, tylko służą do określonego celu. W przeciwnym przypadku powinny byc noszone na wierzchu, a nie skrzętnie skrywane :566:
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 sie 2004, 11:27

A mi się podoba, serio. Bo mi się w ogóle każdy kawałek jego ciała podoba, w sensie dosłownym. Piersi też się z reguły na wierzchu nie nosi, służą do karmienia dzieci, a podobać się mogą.
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 06 sie 2004, 11:57

Zgadzam się w pełni z Mrtą - dla mnie również, to kwestia uczucia - nie chciałem czynić takiego założenia w topiku, by nie ograniczać dyskusji.
Pozdr
;)...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 sie 2004, 11:58

mrt pisze:A mi się podoba, serio. Bo mi się w ogóle każdy kawałek jego ciała podoba, w sensie dosłownym.


Zgadzam się w zupełności. Też tak czuję...
Zapewne z tego też wzięło się trochę jego i wspólnych fotek... Dla naszych oczu tylko :p
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 sie 2004, 12:46

Dla naszych oczu tylko

...i nie tylko oczu...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 06 sie 2004, 13:46

Jarek napisał:
A mi się wydaje, że ani penis ani "kwiat" nie po to są, aby się komuś podobać, tylko służą do określonego celu.

W perełce swojej Pani Jarku też nie dostrzegasz nic pięknego???

ps. rozumiem funkcjonalne podejście, ale nie o tym topik
Pozdr
;)...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 sie 2004, 14:10

Ja wyrażam poglad iż tak naprawde ani w "kwiatku" ani w penisie nie ma nic szczególnie pięknego. Oczywiście podoba mi się penis mojego lubego ale wkońcu jest to cześć ciała najpiękniejszego mężczyzny na świecie (jak dla mnie oczywiscie). Ale gdyby patrzyć na to pod względem samej tej części nie wczuwając się czy należy do mojego ukochanego to naprawde nie ma w nic nic pięknego.

Natomiast na pytanie zawarte w temacie odpowiem tak:
Penis podoba się i to nawet bardzo. Wkońcu sprawia mi wiele przyjemności i rozkoszy więc tak jak inne rzeczy które sprawiają przyjemność i rozkosz podoba się.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 06 sie 2004, 14:13

No i pogodziła nas kobieta - masz rację Triniti, takie połączenie estetyki z funkcją przemawia do mnie w pełni, zwłaszcza podlane gęstym sosem wzajemnego uczucia.
Pozdrawiam gorąco :564:
;)...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 06 sie 2004, 16:12

Nie zwracałam uwagi na wygląd penisa, póki nie miałam porównania :oops: I uwierzcie mi, że jest różnica, która przakłąda się na walory estetyczne. I wcale nie chodzi o rozmiar. Bez przerwy mówię mojemu chłopakowi, że jego penis jest piękny :D
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 06 sie 2004, 17:19

już sam jego widok powoduje, że robi mi sie cieplej, uwielbiam patrzec na nagiego partnera, jak sie porusza po domu, chodzi, cos robi.. :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 sie 2004, 17:35

gracja pisze:Nie zwracałam uwagi na wygląd penisa, póki nie miałam porównania :oops: I uwierzcie mi, że jest różnica, która przakłąda się na walory estetyczne. I wcale nie chodzi o rozmiar. Bez przerwy mówię mojemu chłopakowi, że jego penis jest piękny :D

Gracja do twojej wypowiedzi mam pytanie (zaciekawiło mnie szczerze to co napisałaś). Mianowicie: czy oprócz rozmiarów może się różnić penis ?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 sie 2004, 19:55

Jarek pisze:A mi się wydaje, że ani penis ani "kwiat" nie po to są, aby się komuś podobać, tylko służą do określonego celu. W przeciwnym przypadku powinny byc noszone na wierzchu, a nie skrzętnie skrywane :566:

Czyżbyś nigdy nie chodził nago przy Swojej Partnerce?
Nie skrywajcie się, aż tak bardzo. Przecież czasami te częsci ciała też musza wychynąć na swiatło dzienne i nocne. A wtedy może być szok!!! ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
GrzesieQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2004, 12:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: GrzesieQ » 06 sie 2004, 19:59

Mysle ze penis/"kwiat" moze sie podobac, wszystko zalezy od danego momentu. na pewno gdy jestesmy podnieceni na rozne rzeczy inaczej patrzymy. I nie mowicie ze tak nie jest, bo tak jest :) To jest jak z alkocholem raz chcesz a raz nie mozesz patrzec ;)
" ...the truth is out there... "
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 07 sie 2004, 01:55

Oczywiście podoba mi się penis mojego lubego ale wkońcu jest to cześć ciała najpiękniejszego mężczyzny na świecie (jak dla mnie oczywiscie). Ale gdyby patrzyć na to pod względem samej tej części nie wczuwając się czy należy do mojego ukochanego to naprawde nie ma w nim nic pięknego.


podpisuję się wszystkimi 4 łapami !! własnie to chciałam napisać tylko nie umiem tak ładnie :) Podejrzewam że gdyby facetom pokazano 10 różnych zdjęć samych "muszelek" to też nie byloby mowy o tym czy ładna czy brzydka, no chyba że się komuś stopień ogolenia podoba albo nie :) Ale o "muszelce" swojej kobiety każdy męzczyzna powie, że jest piękna, bo to część Jej :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 sie 2004, 05:51

Czy aby wypowiadający się tu nie mylą pojęć "podoba się" i "podnieca"?
Widok narządów płciowych płci przeciwnej może być podniecający jako przedmiot pożądania sprawiający przyjemność, a to nie to samo, co źródło wrażeń estetycznych.

Przyszedł mi tu na myśl pomysł przeprowadzenia takiego testu: gdyby okazać komuś np. 10 fotek samych narządów, wśród których byłby narząd jego parntera (bez innych znaków szczególnych), ciekawym byłoby wskazanie właściwej fotki narządu swego partnera.
"narząd"=odpowiednio:muszelka/penis
"partner=odpowiednio:kobieta/mężczyzna
Proszę więc o wypowiedzi jaki byłby wynik takiego testu w waszym przypadku;
Odpowiem jako pierwszy: w moim przypadku byłby negatywny tzn. wydaje mi się, że nie byłbym w stanie wskazać właściwej fotki.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2004, 06:41 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 07 sie 2004, 06:40

Gracja do twojej wypowiedzi mam pytanie (zaciekawiło mnie szczerze to co napisałaś). Mianowicie: czy oprócz rozmiarów może się różnić penis ?


Oj Triniti, wszytskim :) Kształtem, poziomem ułożenia w pion :) (niefortunne okreslenie), kolorem, "ilością" napletka, gładkością (przeciwieństwo: 'żyłkowatość' hehe), hmm było by tego jeszcze troszkę. Z nim jest tak, jak z każdą inną cześcią ciała - każdy ma swoje upodobania, tylko nie każdy o nich wie :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 sie 2004, 09:04

Jarek pisze:...Przyszedł mi tu na myśl pomysł przeprowadzenia takiego testu: ...

Hmm...
Już tyyyyle razy miałem przed oczami :D "to" miejsce, że mógłbym się pokusić o zakładzik.
Jestem przekonany, że wygrałbym, ponieważ jest "tam" parę niepowtarzalnych szczegółów, które ma tylko Ona.
:)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 sie 2004, 09:36

U mnie to jest tak: uważam że penis sam w sobie nie jest super estetyczny, chociaz b.podoba mi sie penis mojego partnera. A mówię tak dlatego że wiele razy(niestety) widziałam onanizujących się ekshibicjonistów (jakieś 6) i zawsze kiedy widziałam ich penisy odwracałam wzrok z obrzydzeniem, a nie wpatrywałam się jak w 8 cud świata. Uważam że penis sam w sobie piękny nie jest, chyba że należy do kogoś szczególnego :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sie 2004, 13:07

Uważam że penis sam w sobie piękny nie jest, chyba że należy do kogoś szczególnego
Dobrze powiedziane - a ja dodam ze ze wszystkim tak jest :)
marek25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2004, 11:13
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: marek25 » 07 sie 2004, 22:14

moim zdaniem ma to duze znaczenie, byłem z kobietami ktoyc "cipki " nie podnoecały mnie tak bardzo jak mojej kobiety. Duzy wpływ ma na to kolor cipeczki czy tez kształt. Mojej kobiecie sie np. moj kutasek bardzo podoba (miała innych i mowi ła ze mieli jakies zagiete i "takie nie smaczne" moj ma 16cm i wimare gruby no i oczywiscie ogolony razem z jajeczkami.

pozdrowionka dla wszystkiładnych cipeczek
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 sie 2004, 08:12

marek25-w innym poście pytałeś co sądzimy o seksie po narkotykach. Został zamknięty-nie mogłam wyrazić swojego zdania, więc teraz powiem co o tym myślę:
Uważam że spieprzysz sobie życie jeśli będziesz dalej brał amfetaminę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 sie 2004, 12:35

Uważam że spieprzysz sobie życie jeśli będziesz dalej brał amfetaminę.
On to wie.
marek25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2004, 11:13
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: marek25 » 11 sie 2004, 08:43

hmm... AGA,dziekuje ze sie tak "troszczysz o mnie" ;) , nie biore anfy na codzień , moze raz w miesiącu no moze 2 wiec nie wydaje mi sie ze "spieprze sobie zycie. Każdy produkt który spzywamy ma pełno szkodliwych substancji.

p.s nie jestem uzalezniony od anfy...

p.s 2 teraz na pewno bedziecie pisac ze uzależniony tylko pisze ze nie jest uzależniony
:570:

p.s 3 sorka za ortografie ale mam problemy z polskim (6 lat w niemczech)
pozdrowionka
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2004, 11:13

Kurcze ciekawy w sumie temat :547: "czy penis moze sie podobać ???"
Mnie tam mój sie podoba !!!! :564: :564: :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 sie 2004, 12:06

Mnie tam mój sie podoba !!!!

Nie masz innego wyjścia, nawet gdyby się nie podobał, to i tak go nie zmienisz :569:
Kochać i być kochanym
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 11 sie 2004, 12:45

Mi tez sie wydaje ze byl bym w stanie bez wiekszych problemow odroznic muszelke mojej kochanej od innych :) Wkoncu przeciez innych tak czesto aktualnie nie widuje a ze kazda jest inna ... :) Pozdrawiam
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 11 sie 2004, 22:11

troche to bez sensu bo penis nie ma sie podobac tylko ma doprowadzac partnerke do orgazmu :P

A walory estetyczne sa chyba mniej istotne... zawsze sie znajda sie dziewczyny ktore by nie odrywaly pewnie oczu od tego organu i na pewno znajda sie tez takie ktore maja prawie odruchy wymiotne na sam widok :D

Chyba ze sam temat ma na celu stwierdzenie ilu procentom sie podoba, ilu jest on obojetny a ile nie przepada za jego wygladem tylko ze wtedy przydala by sie jakas sonda :]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości