FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 00:12

broken pisze:mam tylko takie pytanie? Czy ten typ seksu w jakikolwiek sposob zaspokaja kobiete?
Jaki typ seksu? Pieszczenie faceta oralnie? Moze ja podnieca... A jesli chodzilo o pieszczenie kobiety no to chyba jasne :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 mar 2004, 08:21

A czy pieszczenie ukochanej w podobny sposób zaspokaja faceta? Odpowiedź brzmi - nie. Jednak samo sprawianie przyjemności drugiej osobie jest bardzo przyjemnym przeżyciem i świadomość, że dzięki tobie druga osoba przeżywa rozkosz, jest po prostu cudowna. Ale żeby to zrozumieć, trzeba odrzucić tę taką typową fizyczną stronę seksu. Wtedy zrozumie się i poczuje, że dawanie daje też przyjemność, nie tylko branie.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 26 mar 2004, 10:40

A czy pieszczenie ukochanej w podobny sposób zaspokaja faceta? Odpowiedź brzmi - nie.


Odpowiedz brzmi - TAK
I nie tylko pod wzgledem ze drugiej osobie sprawiam tym przyjemnosc ale i pod takim wzgledem ze mnie to bardzo podnieca !!! A czy ciebie nie ? Czy nie wywoluje to podniecenia u ciebie ?
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 mar 2004, 10:51

Podpisuję sie pod tym co Saint napisałeś , ale mysle ze jemu chodziło o zaspokojenie faceta innego typu , takie jakie się ma po zakonczeniu całego aktu sexualnego !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 mar 2004, 11:00

krzys pisze:Podpisuję sie pod tym co Saint napisałeś , ale mysle ze jemu chodziło o zaspokojenie faceta innego typu , takie jakie się ma po zakonczeniu całego aktu sexualnego !


Dokładnie o to mi chodziło. Dzięki Krzyś. :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 11:47

krzys pisze:Podpisuję sie pod tym co Saint napisałeś , ale mysle ze jemu chodziło o zaspokojenie faceta innego typu , takie jakie się ma po zakonczeniu całego aktu sexualnego !
Skoro niektorym skrajnym przypadkom starczy widok nagiej kobiety obok nich by trysnac to minetka sprawi ze zamienia sie w istny gejzer ;)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 mar 2004, 15:24

Ja tu sie kobiet pytalem ! :P Jasne ze zaspokojanie drugiej osoby jest przyjemnoscia!!! Ale dla mnie i przyjemnoscia jest sprawianie tego i robienie tego. eh. nie wiem czy mnie ktos zrozumie. Kobiety z reguly sa delikatniejsze. Chce sie tylko dowiedziec czy ROBIENIE tego bez aspektu drugiej osoby jest dla niej przyjemne!!!
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 26 mar 2004, 15:59

mam tylko takie pytanie? Czy ten typ seksu w jakikolwiek sposob zaspokaja kobiete?



Pewnie. Tak jak oral mezczyzne! Ale mysle ze trudniej zrobic ustami kobiecie dobrze niz mezczyznie. Nie kazda kobiet bedzie miala orgazm dzieki takim pieszczotom, albo niekazdy facet potrafi ja zaspokoic
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 26 mar 2004, 19:54

Lady pisze:Pewnie. Tak jak oral mezczyzne! Ale mysle ze trudniej zrobic ustami kobiecie dobrze niz mezczyznie. Nie kazda kobiet bedzie miala orgazm dzieki takim pieszczotom, albo niekazdy facet potrafi ja zaspokoic


To zalezy jakim sie jest mezczyzna :))) Jak umiesz to zrobisz.. :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 mar 2004, 20:13

Mysle iż łatwiek kobiete doprowadzic do orgazmu , ustami i jezykiem , jak to piszecie - nizli przez normalny stosunek ! No chyba ze ktos to źle robi , albo nie maw tym doswiadczenia ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 mar 2004, 23:42

No jak sie nie ma doswiadczenia to wszystko jest trudne, nawet najprostrze rzeczy wiec wtedy nie ma roznicy czy latwiej faceta czy kobiete :)
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 28 mar 2004, 00:14

Jak faceci lubią? Gdy kobieta "łyka" sperme czy ją wypluwa?
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 mar 2004, 00:44

Doproweadzic kobiete do orgazmu jezyczkiem nie jest trudno :) A faceci chyba wola jak kobieta polyka , chociaz mi to bez roznicy i tak koncze gdzies poza ustami :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2004, 01:22

Meliana pisze:Jak faceci lubią? Gdy kobieta "łyka" sperme czy ją wypluwa?
Jesli chodzi o moje zdanie to byloby to bez roznicy. Wolalbym tak, by jej bylo dobrze :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 28 mar 2004, 03:19

Wiecie co??!!! Co do tego konczenia.
Zastanawialam sie dlaczego nigdy nie wypluwam. I juz chyba wiem!
Mysialabym miec przygotowany caly sprzet do tego "wypluwania" (nawet nie wiem jaki)
Przeciez nie wypluje mu tego na brzuch albo na wlasne lozko :550:
To by bylo dopiero nieestetyczne jak cholera!
Biec do kibla tez nie wypada,jakos tak glupio.
Wiec co innego pozostalo? :D
Tak jest czysto,schludnie i wszyscy sa zadowoleni! A swoja droga dziewczyny (te co nie polykaja) co wy z tym robicie? :>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2004, 03:21

Wystarczy miec szklanke pod reka albo jakis recznik...
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 28 mar 2004, 03:30

No ale nie uwazasz ze to dosc malo romantyczne?
Facet tu dochodzi, jeszcze mu nie przeszlo zupelnie :) a ja dawaj recznik i pluje, albo szklanke(jeszcze gorzej) Ja na jego miejscu poczulabym sie lekko urazona, a jezeli nie urazona to jakas taka..........hmmmm.niesmaczna?!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 28 mar 2004, 06:40

Wlasnie a co sadzice o konczeniu nie tyle w ustach co na twarzy kobiety Nie mam tu na mysli zeby "zapaprac" cala wasza twarz :D Ale jakas czesc tego pozostawiana w kolo ust Slucham wypowiedzi na ten temat :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 mar 2004, 10:31

I tu się z Lady zgadzam całkowicie. Romantyczność i estetyka liczą się bardzo.Uwazam że jeśli kobieta decyduje się już na oral, to z powyższych względów powinna już to połkąć.
Była już mowa na tym forum na temat składu tej zawartości, a jeśli dochodzi do tego, że pochodzi ona od tego ukochanego, to co w tym złego. Ale każda z was ma własne upodobania i odczucia. Ja np. soczki mojej lubej połykam, bo to są jej.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2004, 11:48

Wiec tak: jesli facet ma zamkniete oczka to i tak nie widzi, a mi by to nie przeszkadzalo. W tym momencie liczyla by sie tylko moja Pani i jej upodobania. Poza tym nie kazda kobieta ma na tyle duza buzie by cala sperme zmiescic, bo tego jest naprawde wiele! No chyba ze wytrysk malo obfity. A jesli nie zmiesci to musi na bierzaco polykac...

A sprawa z konczeniem na twarz saint juz byla! Poszukaj ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 mar 2004, 13:16

Kończenie na twarz - blee. Tzn. celowe kończenie. Jak niechcący coś tam sie przyklei do buzi to nawet ok. :)

Hmm... nieśmiało się pochwalę, że miałem okazję odczuć tak jak jest napisane w nazwie tematu. :D Zdecydowanie wolę tak i moja Pani też. Zresztą - nie palę, nie piję, jadam słodkie rzeczy, to może dlatego. ;) Ale też jak Saint mówił(a) - bo to są soki ukochanego partnera, a nie jakieś tam płyny. :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 28 mar 2004, 15:01

Poza tym nie kazda kobieta ma na tyle duza buzie by cala sperme zmiescic

Kazda kobieta ma inna buzie to fakt ale to nie sa takie ilosci ze sie moga nie zmiescic, pozatym jezeli sie od razu polyka to sie nawet mozna nie zorientowac ile tego bylo.
Ale jakas czesc tego pozostawiana w kolo ust Slucham wypowiedzi na ten temat

Nie wiem jak to mozna zrobic zeby na twarzy byla tylko "jakas czesc", a reszta gdzie?
Ale ja chyba wole do buzi niz na :) Pozatym takie zabawy moga sie zle skonczyc np trafieniem do oka, masakra, piecze jak cholera :570:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 mar 2004, 23:40

saint tutaj masz ten temat konczenia na twarzy partnerki
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... 13&start=0
:):):)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 mar 2004, 22:36

A swoja droga dziewczyny (te co nie polykaja) co wy z tym robicie?

domyslam sie ze w jakis papierowy reczniczek albo chusteczke ale ja nigdy tego nie zrobilam chyba z tych samych powodow co Ty Lady za pierwszym razem nie mialam co z tym zrobic wiec polknelam nie bylo zle i tak zosalo i rzeczywisciejest to b. schludne nie ma zadnego balaganu potem wiec dobry sposob jak rodzice sa w pokoju obok ;)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 22:40

:) bo z ta szklanka to jakos tak.............sztucznie. Mialabym ciagle jazde ze matka pozniej z niej kawke rano pije...... :) Kobieta plujaca do szklanki to malo erotyczny widok!
dobry sposob jak rodzice sa w pokoju obok

no i jeszcze jeden plus o ktorym nie pomyslalam! :D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczeta polykajmy!!!!!!!!!!!!!!!!!
:564:
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 22:41

Jestem jakiś chyba inny (czyżby zielony :D ) ale ja za nic nie pozwalam mojej Pani kończyć w ustach, uważam że to uwłaża jej. Co innego pieścić a co innego kończyć. Przecie są inne formy.....
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 22:44

No ale to fajne jest! Jak jej to ma uwlaczac jak ty ja kochasz i jestescie para i w ogóle......... gdybys ja zmuszal to moze by sie czula jakas wykorzystana i "brudna" ale tak z "miloscia"? Nie rozumiem tego!
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 22:49

Tylko że tez jest ważne jakie ja mam do tego podejście a mi to po prostu nie odpowiada. Kiedys na ten temat rozmawialiśmy i stanowczo jej to powiedziałem i tak zostało i nam z tym dobrze, mamy inne wspaniałe metody i wcale nie uznajemy tego że jesteśmy w jakis sposób ograniczeni.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 29 mar 2004, 23:09

gdybym byl kobieta to zle bym sie czul... z penisem na twarzy a juz nie mowiac W. Stad ten temat jest chyba dla tych co sie za duzo fikolow naogladali. Takie zabawy to sorry... Mysle ze uwlaczaloby to jej godnosci - zgadzam sie z Krolem Maciusiem. Nie wierze ze kazdej kobiecie sie to podoba. I nigdy nie bede niczego takiego wymagal od swojej partnerki!!!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 mar 2004, 23:46

Co innego pieścić a co innego kończyć. Przecie są inne formy.....

co innego jak kobieta jest jeszcze dziewica i nie chce zaczynac wspolzycia - tak tez my zaczynalismy. A teraz np jak mam okres to rowniez mam czasmi ochote sie troche pobawic a jak pisalam konczenie do chusteczki albo tym bardziej do szklanki (!!) nie jest dla mnie. fuj!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości