Seks + palec w...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Seks + palec w...

Postautor: Nepalczyk » 31 paź 2011, 00:00

Dawno mnie tu nie było i pewnie mnie nikt nie kojarzy jak wiele wniosłem na forum. Przejdę zatem od razu do rzeczy, gdyż nurtuje mnie ta sprawa.
Temat dość specyficzny, dotyczy oczywiście zachowania w czasie seksu. Mianowicie od niedawna jestem z nową dziewczyną, miała ze mną pierwszy raz, współżyjemy jest naprawdę ok, dodam że jest młodsza i "oddana" - sama tak powiedziała, także mam nadzieję że Panie będą bardzie rozumiały o co chodzi.

Przechodząc do meritum, będąc z wcześniejszą partnerką zdarzało mi się w czasie seksu, od tyłu, wkładać jej palec w pupe ( z reguły kciuk ), sprawiało mi to jakąś przyjemność chociaż miałem wrażenie, że moja była miała z tego jeszcze większy fun. Obecnie będąc ze swoją nową kobietą, spróbowałem tego samego, nie ukrywam że było to spontaniczne, mówiąc kolokwialnie jarało ją to bardzo mocno. Byłem zdziwiony, że mam kolejną kobietę, która lubi mieć palca w pupie w czasie stosunku. Zastanawia mnie zatem, czy to jest reguła, że Kobiety lubią mieć seks z paluszkiem w pupie, czy takie moje szczęście, że trafiam na takie przpadki.

Proszę o opinie i doświadczenia w tym temacie.
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 paź 2011, 00:04

tak trafiłeś ! nie ma reguły ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2011, 06:41

Twoje szczęście. To nie reguła.
venuska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2011, 14:59
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: venuska » 31 paź 2011, 13:23

No raczej regułą nie można tego nazwać, każda z nas lubi co innego :D
porcelanowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: porcelanowa » 31 paź 2011, 23:24

ja lubię. czego tu nie lubić, nie wiem. moim zdaniem dziewczyny, które nie lubią, albo nigdy nie próbowały, albo nie sprawia im to przyjemności ze względu na skojarzenia i uprzedzenia, albo facet robi to źle... to jest fantastyczna dodatkowa stymulacja i ja muszę przyznać, bardzo szybko odlatuję wtedy.
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 01 lis 2011, 10:43

Dobrze, że komuś sprawia to przyjemność bo przez chwilę myślałem, że może z moimi kobietkami coś nie tak.

porcelanowa pozycja ma znaczenie przy tej stymulacji?
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2011, 12:17

a co niby z nimi ma byc nie tak ? kobiety są rozne , jedne na anal sie daja namówic i nawet mega przyjemnosc maja , inne orgazmy mają sporadycznie , inne mają nawet musltiorgazmy , jeszcze inne orgazmy z ejakulacja połaczone itd. A ty ! miałes orgazm kiedy to partnerka stymuluje ci dodatkowo gruczoł prostaty ? [:D] spróbuj , zobaczysz co sie bedzie z toba działo <hahaha>
wiec co cie dziwi w przypadku kobiet - wiele do odkrycia jeszcze masz jak domniemac mi wolno . <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 01 lis 2011, 14:07

Trafiłeś w sedno, Nepalczyk. Niecałe dwa lata temu, w słynnym eksperymencie uczonych z Luizjany w stanie Seattle na Hawajach wyszło różowo na żółtym, że kobiety nie odczuwające przyjemności z uwagi na małe członki i niskie umiejętności swoich partnerów, za najlepszą rekompensatę uważają palec w tyłku, który dla ich podświadomości jest niczym innym niż dodatkowy penis by Brad Pitt.

Twoja kobieta to szczęściara, że ma faceta zupełnie naturalnie rekompensującego jej swoje słabości najlepszą z możliwych metod, której odkrycie zajęło naukowcom setki lat.

P.S. Podobno kciuk Obamy brał udział w eksperymencie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2011, 14:10

Mały członek [:D] hmmm to tylko w kwesti kiedy pipka "wielka" bo jak pipka "mała" to nagle ów mały członek robi sie duzy <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 01 lis 2011, 15:49

shaman, również trafiłeś w sedno. Brytyjscy naukowcy udowodnili, że we wszelkich męskich dyskusjach, zawodnik poruszający temat małego członka - nie ważne w jakim kontekście - jest właśnie posiadaczem bardzo małego członka :D. W sumie dziwna złośliwość z mojej strony, ale prawdę trzeba ujawniać. :D. Dzieję się to tak, ponieważ posiadacz małego członka chce w pierwszej kolejności wyelimonować swoją podstawową niedoskonałość i mieć pewność, że ten temat więcej go nie dotknie w rozmowie i nie tylko :D.
Pink Floyd - High Hopes
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 05 gru 2011, 14:30

mi sie wydaje,ze tak naprawde kazda kobieta lubi swintuszyc jak tylko sie da,ale nie kazda ma odwage odslonic swoje pragnienia przed partnerem.ja dopiero trzy lata po slubie pokazalam mezowi ze mam mnostwo fantazji,ktorych predzej sie wstydzilam.a jak sie okazuje wiekszosc kobiet pragnie byc (nie koniecznie)nawet "zgwalconych"przez swojego mezulka-badz lepiej to ujme-wzietych sila-czasem jest fajnie poczuc kto rzadzi:d
nie mniej jednak,nie na wszystkie moje pomysly maz sie godzi,ale z czasem i on ulegnie:D wiem to,a paluszek w tylku,sam miod-i nie jest to odwracanie uwagi kobiety od tego ze ma sie malego i ze byc moze jej nie zadowolisz-tego jeszcze nie spotkalam!!
myszka:D
korba
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2011, 15:09
Skąd: Cieszyn
Płeć:

Postautor: korba » 05 gru 2011, 16:04

Hmmm... Ja wam powiem, że to, co kobieta lubi/polubi zależy tez od partnera. Oczywiście mówię tu o tych mniej doświadczonych kobietkach :) Ja kiedyś jak tylko facet kręcił się koło drugiej dziurki, to się odsuwałam. A teraz...sama czasem w czasie stosunku wkładam sobie tam paluszek ;)
Dobry partner, delikatny i cierpliwy to podstawa. Nepalczyk- widzę, że tu dobre początki są i Twoja kobieta przeżyje pewnie przyjemny anal za jakiś czas. Ja nie miałam tego szczęścia. Mój pierwszy partner chciał wszystko od razu i...zrobił mi krzywdę. Miałam 3 lata przerwy zanim zgodziłam się na kolejną próbę (z kims innym) i zaowocowała ona niesamowitym orgazmem. Ale tak jak mówię- inny partner- inny seks. Kiedyś uciekałam, a teraz sama chcę :)
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 05 gru 2011, 18:16

Jak toż pisałam w innym poście.
Sam anal mnie nie bardzo, ale coś w odbycie podczas zwykłej penetracji - ok.
Ostatnio użyliśmy plug'a w czasie seksu (do tej pory była to moja prywatna zabawka) i był szał. Myślę, że nas eksmituja :)

Fizyczne doznanie a'a podwójna penetracja. Stymulacja odbytu, większa stymulacja pochwy, bo ciaśniej, Odczywalne również dla faceta.
Psychologiczne zaspokojenie fantazji trójkata z dwoma facetami (tak, posiadam, chociaż nie chcę spełniać).

Zdarzało mi się czasem też połechatć odbyt faceta. Generalnie bardzo ku temu nie jest, chociaż raz zupełnie spontanicznie tak się zabawiliśmy i było fajnie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2011, 22:29

co to jest plug ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 05 gru 2011, 22:47

myszka:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 gru 2011, 22:57

Tylko zebys sie nie zdziwila co do rozmiaru tegoz. Moze sie okazac grubszy od wibratora, ktory to skolei jest o wiele grubszy od przecietnego penisa...
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 05 gru 2011, 22:59

ja nie uzywam tego,jeszcze :D
myszka:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 gru 2011, 23:04

No to zebys sie nie zdziwila czasem ;)
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 05 gru 2011, 23:06

uzywales???dla siebie???
myszka:D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2011, 23:14

marysia pisze:http://www.skarbyafrodyty.pl/pl/p/Korek-analny-Butt-Plug-z-pompka-i-wibratorem/726
cos takiego

mniam jaki ładny <diabel> chyba go zakupie
ale wy to swintuchy jestescie Alu ! <bojesie> [:D] ale ze Ty .....? <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 gru 2011, 23:17

marysia pisze:uzywales???dla siebie???
Widzialem na zywo. Duzy. Duzo grubszy niz penis, wiec jak z nim masz problem to powodzenia ;)
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 06 gru 2011, 14:03

nie mam problemu-dlaczegoz mialabym miec...i uwierz mi mialam juz kontakt-nie z plugiem,ale prawdopodobnie z penisem nie rozniacym sie od niego:p
Dalam rade..nie od razu ale wszystko do wszystkiego idzie przyzwyczaic...ja tak sadze
myszka:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 gru 2011, 14:08

marysia pisze:ale prawdopodobnie z penisem nie rozniacym sie od niego:p
To chyba z konskim. Albo ja po prostu wyjatkowo grubego pluga widzialem i zwykle sa ciensze.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2011, 14:08 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 06 gru 2011, 14:14

tak,odrazu od slonia!!!
ale widze ze nie ma sensu dyskutowac-mezczyzni zawsze sa "madrzejsi i bardziej doswiadczeni"
przynajmniej wielu sie tak wydaje...
myszka:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 gru 2011, 14:17

Z nas 2 to Ty nie widzialas pluga na zywo i mowisz o tym jak Ci sie wydaje ze jest duzy. Na samym koncu jest dosc szeroki, na pewno o wiele szerszy od kazdego penisa. Musi zreszta taki byc zeby jako tako sie trzymal. No ale to tez pewnie zalezy od konkretnego modelu.
Mialem racje - sa rozne grubosci. Np srednica w najgrubszym miejscu 5,5 cm a 4cm to roznica.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2011, 14:20 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
marysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 03 gru 2011, 21:58
Skąd: pl\de
Płeć:

Postautor: marysia » 06 gru 2011, 14:30

to jak go uzyjesz....daj znac jak bylo..
moze sie skusze-pozdrawiam
myszka:D
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 06 gru 2011, 14:36

Maverick pisze:Tylko zebys sie nie zdziwila co do rozmiaru tegoz. Moze sie okazac grubszy od wibratora, ktory to skolei jest o wiele grubszy od przecietnego penisa...


No można i gumowe pięści kupić, jasne :)
Ja mam mały rozmiar, w najgrubszym miejscu może i jest jak penis, ale to minimalny odcinek, i jest dużo krótszy. Nawet miał napis na opakowaniu "plug & play" <diabel>
No i plug'a się generalnie nie rusza - po prostu wsadza i jest. W pewien sposób jest to wygodniejsze niż penis gruby na całej długości i ruszajacy się w te i wewte.

Andrew pisze:
marysia pisze:http://www.skarbyafrodyty.pl/pl/p/Korek-analny-Butt-Plug-z-pompka-i-wibratorem/726
cos takiego

mniam jaki ładny <diabel> chyba go zakupie
ale wy to swintuchy jestescie Alu ! <bojesie> [:D] ale ze Ty .....? <diabel>


Haha, no co że ja :D
Miałam taka zabawkę już jakiś czas, nie korzystałam często, ale czasem można. Ostatnio dopuściłam do wgladu faceta (zawsze chciał się zapoznać z moimi zabawkami, ale dopuszczam go powolutku;).
Nie zrozumcie mnie źle, nie mam szafy pejczów :D Miałam kilka dłuższych okresów singlowania, a potrzeby sa ;}
Zwykłe dildo, ten plug i jeszcze taka fajna zabawka, wibratorek na długim kabelku, zakłada się na palec, a w drugiej ręce jest kontroler szybkości. Świetne. Tylko się spsuło, bo zachciało mi się w wannie bawić :D
Ostatnio zmieniony 06 gru 2011, 14:53 przez Alamakota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 gru 2011, 16:02

Coraz bardziej Cie lubię - naprawdę <przytul> <piwko> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zegarmistrz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zegarmistrz » 11 sty 2012, 14:05

pewnie, moja każda laska to lubiła <banan>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 11 sty 2012, 23:14

ambitny post ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości