Kobiecy orgazm

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

johnythelong
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2011, 12:40
Skąd: intenretu
Płeć:

Kobiecy orgazm

Postautor: johnythelong » 05 paź 2011, 12:45

Ostatnio dość dużo się mówi o kobietach udających orgazm i mam w związku z tym pytanie do Pań.

Jak ważny jest dla was orgazm podczas stosunku? Dla faceta jest on wręcz niezbędny. A co wy o tym myślicie? Często zdarza się wam nie dojść? I co myślicie o takim seksie?
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Re: Kobiecy orgazm

Postautor: Alamakota » 05 paź 2011, 14:21

johnythelong pisze:Ostatnio dość dużo się mówi o kobietach udających orgazm i mam w związku z tym pytanie do Pań.

Jak ważny jest dla was orgazm podczas stosunku? Dla faceta jest on wręcz niezbędny. A co wy o tym myślicie? Często zdarza się wam nie dojść? I co myślicie o takim seksie?


Nie tak istotny.

Wkurzające są rzadkie sytuacje, kiedy jestem już blisko, a facet przestaje - to potrafi doprowadzić do szału, ale zdarzyło mi się kilka razy w życiu.

A tak generalnie to po prostu czasem orgazmu nie mam i wiem, że mieć nie będę choćby nie wiem co, a zabawa i tak jest fajna.

Obecnie problem mniej mnie dotyczy, bo i ja w pewnym sensie "dojrzałam" do orgazmu, i partner z drugiej strny ma problem, więc może mnie zamęczać aż mam kompletnie dość.

Swoją drogą, wedle tego co on mówi, dla niego dochodzenie też nie jest aż tak istotne. Tj, ma podobne odczucia jak ja - dobry seks z partnerem, nawet bez dojścia, i tak potrafi być o niebo przyjemniejszy niż ten orgazm w pojedynkę pod prysznicem. Nie mam powodu by mu nie wierzyć.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2011, 14:33

Dla mnie orgazm jest bardzo ważny. W większości przypadków mam. Kiedy nie mam to po prostu nie mam i już, nie dramatyzuje.
Ale nie mogłabym być z facetem z którym bym orgazmów nie miała. Bo wiem, ze moge mieć
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 05 paź 2011, 16:09

Dodam, że ostatnio, z powodu ciąży, zdarza mi się mieć cholernie bolący skurcz po orgaźmie (ponoć norma), więc w sumie wolę nawet nie mieć teraz :D A napalona na seks jestem od paru dni bardziej niż wcześniej ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2011, 21:11

Jeżeli jestem w związku, mężczyznę kocham i szanuję nie będę się bawiła w udawania orgazmu, bo to głupie.

Ja nie mam problemów z dojściem. Raczej mam ze zbyt szybkim i za wiele razy. :/
Awatar użytkownika
smierdzigeba
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:25
Skąd: liberty city
Płeć:

Postautor: smierdzigeba » 10 paź 2011, 21:58

Udawanie orgazmu to oszustwo wobec faceta:(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 paź 2011, 22:25

czyzby ? wobec faceta ? [:D] chyba raczej wobec samej siebie , co to za facet , ze nie potrafi odróżnić udawanaego od rzeczywistego.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2011, 10:25

smierdzigeba pisze:Udawanie orgazmu to oszustwo wobec faceta:(

To raczej odbieranie sobie szansy na prawdziwy. Bo będzie myślał, ze tak jest dobrze i może się bardziej nie postarać.
A nie żadne oszukiwanie faceta.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 paź 2011, 13:51

smierdzigeba pisze:Udawanie orgazmu to oszustwo wobec faceta:(
To sprowadzanie faceta do poziomu chłopca. Chłopcy pragną dać dziewczynkom orgazmy, mężczyźni dają kobietom przyjemność.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2011, 13:52

Dzindzer pisze:ze tak jest dobrze i może się bardziej nie postarać.

hmmmmm ? <foch> [:D] czy kobieta musi sie starac o mój orgazm ? nie , wiec dlaczego ja mam sie starac o jej ?
Rozumiem , ze pewne rzeczy muszą byc dotrzymane i np sex nie moze trwac 5 minut ... itd. <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 11 paź 2011, 19:16

Andrew pisze:Rozumiem , ze pewne rzeczy muszą byc dotrzymane i np sex nie moze trwac 5 minut ... itd.

A co to jakaś reguła ? Są ludzie dla których 5 min jest w sam raz albo i krócej.
Seks jest po to aby para byla zaspokojona niezależnie ile to będzie trwać.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2011, 22:05

owe podane 5 mimut jest tylko pewnym przykładem , dla ciebie nich bedzie 10 sekund - załapała - czy dalej ma problem ?


z sexem jest niestety , albo i stety jak z jedzeniem .
Mozesz wchłonać porcje duzą lodów w 3 minuty, po prostu je zżerając.
Bedziesz po ich zeżarciu zaspokojona , syta ...
Ale mozesz je jeść w 30 minut , delektujac sie ich smakiem , po ich skonsumowaniu w ten sposób bedziesz tez zaspokojona i syta <diabel>
Ostatnio zmieniony 11 paź 2011, 22:12 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 11 paź 2011, 22:37

Andrew pisze:z sexem jest niestety , albo i stety jak z jedzeniem .
Mozesz wchłonać porcje duzą lodów w 3 minuty, po prostu je zżerając.
Bedziesz po ich zeżarciu zaspokojona , syta ...
Ale mozesz je jeść w 30 minut , delektujac sie ich smakiem , po ich skonsumowaniu w ten sposób bedziesz tez zaspokojona i syta

i? To jakies odkrycie?
Wszystko zalezy od preferencji danego czlowieka, a raczej od pary.
Wiec to by bylo na tyle i hooy
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 paź 2011, 23:14

Smile8 pisze:Wszystko zalezy od preferencji danego czlowieka, a raczej od pary.
Wiec to by bylo na tyle i hooy
Tak mówią wszyscy, którzy potrafią tylko zżerać w 5 minut <hahaha>
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 12 paź 2011, 00:03

shaman pisze:Tak mówią wszyscy, którzy potrafią tylko zżerać w 5 minut

Loolz nawet jesli to co? To czyni 2 czlowieka gorszym? Jezeli tak to gratuluje :)
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 paź 2011, 01:28

Andrew pisze: czy kobieta musi sie starac o mój orgazm ? nie , wiec dlaczego ja mam sie starac o jej ?

U nas jest jieco inaczej z orgazmem.
Ja ze soba mam, z facetami mam, z kiepskim w łóżku nigdy nie mam. chyba, ze każe takiemu leżeć i się nim doprowadzę do orgazmu, ale do tego wibrator jest lepszy.


Smile8 pisze:Są ludzie dla których 5 min jest w sam raz albo i krócej.

Wiem o istnieniu dziwnych ludzi


Smile8 pisze:Loolz nawet jesli to co? To czyni 2 czlowieka gorszym?

W łóżku tak
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 12 paź 2011, 02:14

Dzindzer pisze:W łóżku tak

Dla ciebie - oczywiscie.
Ale jezeli jest partnerka ktora osiaga orgazm po 5 minutach i ma partnera ktory ma tak samo, to po co im dluzej?
Wiec suma sumarum nie sa gorsi w lozku, sa do siebie dopasowani, a seks im sprawia przyjemnosc i oboje maja orgazmy.
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2011, 10:00

Smile8 pisze:Ale jezeli jest partnerka ktora osiaga orgazm po 5 minutach i ma partnera ktory ma tak samo, to po co im dluzej?
A od kiedy w seksie chodzi tylko o orgazm? zdziwko Jak ja osiągnę orgazm w 5 minut to oczekuję dalszej zabawy najczęściej. Chociaż fajnie jest móc tak szybko dojść, ale jak człowiekowi się gdzieś spieszy, a nie tak w standardzie.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, 10:01 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 paź 2011, 10:34

Dla ciebie - oczywiscie.

Tak, ale nie tylko.

Ale jezeli jest partnerka ktora osiaga orgazm po 5 minutach i ma partnera ktory ma tak samo, to po co im dluzej?

By ona miała dwa orgazmy ?
Smile8 pisze:Wiec suma sumarum nie sa gorsi w lozku, sa do siebie dopasowani,

Ci którzy nie mogą dłużej sa, bo nie mogą dłużej.

księżycówka pisze: Jak ja osiągnę orgazm w 5 minut to oczekuję dalszej zabawy najczęściej

Ja też, bo co to jest 5 minut takiej przyjemności z takim facetem.
księżycówka pisze: Chociaż fajnie jest móc tak szybko dojść, ale jak człowiekowi się gdzieś spieszy, a nie tak w standardzie.

No, na ostre, szybkie numerki, na miejsca bardziej ekstremalne to fajne, ale tak na co dzień, to okropne jest.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 12 paź 2011, 11:46

Dzindzer pisze:By ona miała dwa orgazmy ?

A jezeli nie chce?
Dzindzer pisze:Ci którzy nie mogą dłużej sa, bo nie mogą dłużej.

Oczywiscie. I? 1 umie a 2 nie, zycie.
Dzindzer pisze:Ja też, bo co to jest 5 minut takiej przyjemności z takim facetem.

Wyobraz sobie ze niektorym to wystarczy a jeszcze dla innych to jest az nad to.
Dzindzer pisze:No, na ostre, szybkie numerki, na miejsca bardziej ekstremalne to fajne, ale tak na co dzień, to okropne jest.

Kazdy ma swoje zdaanie i trzeba je uszanowac, ty masz takie ok, szanuje.
Ale nie zmuszaj mnie zebym ci tlumaczyl po raz 184 ze niekoniecznie to co pasuje wiekszosci pasuje wszystkim, nie wiem po co ta dyskusja skoro to logiczne ze kazdy ze 2367264 mln na swiecie ma inne preferencje.
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 12 paź 2011, 13:10

Smile8 pisze:shaman napisał/a:
Tak mówią wszyscy, którzy potrafią tylko zżerać w 5 minut


Loolz nawet jesli to co? To czyni 2 czlowieka gorszym? Jezeli tak to gratuluje
Szczerze to nie wiem, ale nie mogłem się powstrzymać.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 paź 2011, 14:22

Oczywiscie. I? 1 umie a 2 nie, zycie.

Nie rozumiem.

A jezeli nie chce?

Chyba na siłę szukasz jakiś argumentów.

Smile8 pisze:Wyobraz sobie ze niektorym to wystarczy a jeszcze dla innych to jest az nad to.

Innym raz na miesiąc wystarcza. Ale nie, nie umiem sobie wyobrazić, ze 5 minut to aż nad to. Ale juz pisałam, wiem, ze są dziwni ludzie.
Smile8 pisze:Ale nie zmuszaj mnie zebym ci tlumaczyl po raz 184 ze niekoniecznie to co pasuje wiekszosci pasuje wszystkim

Po co bronisz factów którzy szybko kończą. Chyba się jednak domyślam [:D]
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 12 paź 2011, 14:35

Dzindzer pisze:Nie rozumiem.

To musisz czytac dotad dokad zrozumiesz.
Dzindzer pisze:Chyba na siłę szukasz jakiś argumentów.

Nie szukam, caly czas tlumacze ci 1 rzecz, ze nie kazdy jest taki jak ty i sa rozne gusta, gusciki, pierdoly i to co pasuje 1 nie pasuje 2.
Dzindzer pisze:Po co bronisz factów którzy szybko kończą. Chyba się jednak domyślam

Po to ze idiotycznie je atakujesz nie podpierajac tego niczym.
Ja tlumacze ci caly czas 1 rzecz a ty jej nie chcesz zrozumiec wiec rozmowa nie ma sensu.
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2011, 14:45

Jeżeli styka 5 minut i obie strony są na tak to ok. Kwestia tylko czy partner umie i dłużej, a z jakiś przyczyn (szybki numerek na przykład czy gorszy dzień, zmęczenie itd.) nie chce czy nie umie. Jak nie u mnie to tak - jest gorszym kochankiem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 paź 2011, 15:35

Smile8 pisze:Nie szukam, caly czas tlumacze ci 1 rzecz, ze nie kazdy jest taki jak ty i sa rozne gusta, gusciki, pierdoly i to co pasuje 1 nie pasuje 2.

Ale obiektywnie gorszym kochankiem bedzie ten który może max 5 minut. To chyba dość logiczne jest.

księżycówka pisze: Kwestia tylko czy partner umie i dłużej, a z jakiś przyczyn (szybki numerek na przykład czy gorszy dzień, zmęczenie itd.) nie chce czy nie umie. Jak nie u mnie to tak - jest gorszym kochankiem.

To właśnie cały czas próbuję napisać.

Smile8 pisze:Po to ze idiotycznie je atakujesz nie podpierajac tego niczym.

Chyba ich. I nie atakuje, pisze tylko, ze sa gorsi w łóżku, napiszę tez że takich bym za nic nie chciała.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2011, 15:44

Smile8 pisze:Ale jezeli jest partnerka ktora osiaga orgazm po 5 minutach i ma partnera ktory ma tak samo, to po co im dluzej?
Wiec suma sumarum nie sa gorsi w lozku, sa do siebie dopasowani, a seks im sprawia przyjemnosc i oboje maja orgazmy.


Słonko - ja tam nie wiem [:D] tyle , ze dla mnie orgazm to klapa ! gdybym go miał po minucie , albo 3, albo 5 minutach , a akurat był by czas i miejsce gdzie mozna sie kobieta pobawic jak i sexem , to byłbym wielce nie kontent - bo orgazm ja traktuje jako dodatek do sexu , a nie odwrotnie . I nie mylic z gerą wstepną bo to inna sprawa i choc łaczy sie z sexem ja nie o tym . Trudno mi o tym pisać , nie jestem tak elokwentny jak bym chciał [:D] a co wielu tu zapewne juz dawno zauwazyło <diabel>
Najfajniejszy jest cały akt z kobietą , a orgazm ma tylko zwienczyć dzieło . Podniecenie ma narastac ciagle w góre w czasie i dobrze jak ten czas trwa i trwa troche, a nie chcwielę . Oczywiscie szybkie numerki tez lubię , ale wolę jednak te dłuzsze i kobiety jakie mi dane było spotkac na swej dość długiej drodze zyciowej , mają tak samo - stad pisze to co pisze , swiadom jak zawsze , ze kazdy jest inny , ale Ty piszesz o znacznej mniejszosci - wiec sie nie dziw , ze inni pisza ci co piszą .

[ Dodano: 2011-10-12, 15:47 ]
Smile8 pisze:po co ta dyskusja skoro to logiczne ze kazdy ze 2367264 mln na swiecie ma inne preferencje.

pokaz mi druga taką kobiete jak Ty ! a nawet jesli i ją znajdziesz , to pokaz mi kolejną ... tu juz bedzie problem ! bo znaczna wiekszosc jest podobna tym wpisom jaki dziewczyny tu poczyniły .

Kobiety ... słodkie dziwnie reagujace stworki [:D] wiele ma tez tak, ze jak osiagna orgazm to dalszy sex juz nie jest tak atrakcyjny, podniecajacy, wspaniały itd. Tu odnosze sie do tego co pisałem - minowicie porównanie do jedzenia . jezli jestes głodna , to to co jesz , a na co masz ochotę smakuje wysmienicie , ale jak sie juz najesz !! to raz , ze nie koniecznie masz smak na wiecej , a i jezeli jesz dalej to tak to smacznie juz nie smakuje - tak ma wiele kobiet [:D] wiec wczesny orgazm kiedy sie chce pobawic kobieta sexem, a w tym facetem i kozystac z tych wszystkich przyjemnosci jakie on jej niesie - jest do dupy ! [:D]
kiedys miałem kobietę tak była podniecona , ze dosłownie usiadła na mnie i doszła - myslisz , ze zadowolona była ! .... była zła , wrecz wsciekła <diabel> bo dalszy sex to jzu jak mowiła nie było to , z racji oczywiscie nie moich poczynan , ale tego ze jej orgazm spowodował iz krótko piszac stała sie syta . Wiem - rozni ludzie rozne potrzeby .
Ciekawi mnie jedno , jak bys miala partnera ktory pociagnoł by cie w sexie tak z godzinę, i na koniec dopiero pozwolił dojść ... co by ci sie bardziej podobało , ów sex 5 minutowy , czy ten .... no powiedzmy godzinny .
choć kobiece przyzwyczajenie do sexu 5 minutowego moze generowac niechec i dyskomfort przy sexie znacznie dłuzszym
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, 15:59 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 12 paź 2011, 17:10

Andrew pisze:pokaz mi druga taką kobiete jak Ty !

O_O
Misiu ja jestem facetem.
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2011, 21:41

Bez znaczenia ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości