Duży problem z uzyskaniem ejakulacji

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Duży problem z uzyskaniem ejakulacji

Postautor: Adammisio1 » 28 wrz 2011, 11:15

Witam
Nie wiem co się ze mną dzieje. Mam 26 lat. Poznałem kobietę mojego życia pod koniec Lipca, a od połowy sierpnia zaczeliśmy się kochać. Są to moje pierwsze stosunki płuciowe w życiu. Wszytko "staje" jak należy tylko żebym doszedł to potrzebuje jakieś 2 do 3,5 godziny i to nie zawsze potrafię dojść. TO CHYBA NIE JEST NORMALNE. Ona w tym czasie potrafi dojść nawet 5 razy. Ja się cieszę że potrafię dojść, ale ona jest załamana że nie potrafi mnie zaspokoić. Z rozpaczy nawet spróbowałem seksu z inną kobietą (za przyzwoleniem narzeczonej) i jest tak samo. Czy ktoś mi pomoże, a może są jakieś prezerwatywy lub lubrykanty które zamiast opóźniać to przyspieszają wytrysk. Proszę o pomoc. http://agnieszka.com.pl/forum_php/image ... pomocy.gif
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 wrz 2011, 17:35

Fajna masz ta "narzeczona" ktora ci przyzwolila na pukanei innej (cholera wie po co).
Eksperymetuj z pozycjami. Czasem jest tak ze facet w jednej nie dojdzie w ogole lub po bardzo dlugim czasie, a w innej po kilku minutach.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 wrz 2011, 19:42

Adammisio1, może mniej masturbacji? :>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 28 wrz 2011, 20:26

księżycówka pisze:może mniej masturbacji?
a czy przy masturbacji jest podobnie? Pytanie oczywiście do Adammisio1, nie do księżycówka,
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 28 wrz 2011, 20:26

Oto chodzi że próbowaliśmy chyba wszystkich pozycji jakie znaleźliśmy w necie oprócz Kamasutry bo to nas nie pociąga. Próbowałem z inną, ale w trójkąciku, no bez przesady sam na sam z inną to jeszcze nie ten czas :).
Co do masturbacji księżycówka to z Renią Graboską zabawiałem się ostatni raz jakieś 8 miesięcy temu.

[ Dodano: 2011-09-28, 20:32 ]
kot_schrodingera pisze:
księżycówka pisze:może mniej masturbacji?
a czy przy masturbacji jest podobnie? Pytanie oczywiście do Adammisio1, nie do księżycówka,


Jeżeli chodzi o masturbację to nie miałem większych problemów
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 wrz 2011, 21:09

Co do masturbacji księżycówka to z Renią Graboską zabawiałem się ostatni raz jakieś 8 miesięcy temu.
A jak często miałeś to w zwyczaju?
Penis, który przyzwyczaja się do mocniejszych bodźców (ręka) może mieć potem problem ze słabszymi (pochwa).
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 28 wrz 2011, 21:33

księżycówka pisze:Penis, który przyzwyczaja się do mocniejszych bodźców (ręka) może mieć potem problem ze słabszymi (pochwa).
po pierwsze - nie penis a mózg. Penis nie ma pamięci.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 wrz 2011, 22:21

W moim odczuciu to narząd się przyzwyczaja, ale nie będę się kłócić z mistrzem masturbacji. [:D]
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 29 wrz 2011, 08:24

Jak byłem w okresie " samogwałtu" to robiłem to średnio co 3-4 dni.
Problem jest też w tym że jak Ona robi to ręcznie i ustami to taka zabawa też bardzo długo trwa.

A może moja podświadomość boi się że coś spiepsze po drodze i dlatego tak długo nie mogę dojść :?

Może trzeba się przejść do psychiatry lub seksuologa :?
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 29 wrz 2011, 10:14

Adammisio1 pisze:Jak byłem w okresie " samogwałtu" to robiłem to średnio co 3-4 dni.
Problem jest też w tym że jak Ona robi to ręcznie i ustami to taka zabawa też bardzo długo trwa.

A może moja podświadomość boi się że coś spiepsze po drodze i dlatego tak długo nie mogę dojść :?

Może trzeba się przejść do psychiatry lub seksuologa :?


Mój też dłuuugo dochodzi. I przyznam, że mnie czasem szlag od tego trafiał, ale jakoś przywykłam. W sumie niby "dla mnie dobrze", chociaż gryzie mnie, że nie potraifę go przykładowo oralnie doprowadzić, bo prędzej mi szczęka odpadnie.
Twierdził, że to od częstych masturbacji w młodym wieku (naprawdę dość częstych).

Jednak po wakacjach stwierdzam, że na chłopaka tak po prostu działa stres i zmęczenie.
W namiocie, cichaczem, dochodzi w 5 minut :)

Nie znam odpowiedzi co zrobić, żeby stres tak nie działał na faceta. Jak ktoś zna, chętnie usłyszę.
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 29 wrz 2011, 13:07

Alamakota pisze:
Adammisio1 pisze:Jak byłem w okresie " samogwałtu" to robiłem to średnio co 3-4 dni.
Problem jest też w tym że jak Ona robi to ręcznie i ustami to taka zabawa też bardzo długo trwa.

A może moja podświadomość boi się że coś spiepsze po drodze i dlatego tak długo nie mogę dojść :?

Może trzeba się przejść do psychiatry lub seksuologa :?


Mój też dłuuugo dochodzi. I przyznam, że mnie czasem szlag od tego trafiał, ale jakoś przywykłam. W sumie niby "dla mnie dobrze", chociaż gryzie mnie, że nie potraifę go przykładowo oralnie doprowadzić, bo prędzej mi szczęka odpadnie.
Twierdził, że to od częstych masturbacji w młodym wieku (naprawdę dość częstych).

Jednak po wakacjach stwierdzam, że na chłopaka tak po prostu działa stres i zmęczenie.
W namiocie, cichaczem, dochodzi w 5 minut :)

Nie znam odpowiedzi co zrobić, żeby stres tak nie działał na faceta. Jak ktoś zna, chętnie usłyszę.


Może i masz racje z tym stresem. Mam bardzo stresującą prace i do domu wracam zmęczony. A brak możliwości dojscia ten stres jeszcze wzmaga.
Podobno na stres trzeba brać mega dawkę magnezu i potasu (np. pić sok z pomidorów i jeść gorzką czekoladę , ale nie razem )
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 29 wrz 2011, 16:29

Alamakota pisze:Nie znam odpowiedzi co zrobić, żeby stres tak nie działał na faceta. Jak ktoś zna, chętnie usłyszę.
Pieniądze, zdrowie, spełnienie, duma, seksowna bielizna. Wtedy stresu nie ma.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 29 wrz 2011, 16:42

shaman pisze:
Alamakota pisze:Nie znam odpowiedzi co zrobić, żeby stres tak nie działał na faceta. Jak ktoś zna, chętnie usłyszę.
Pieniądze, zdrowie, spełnienie, duma, seksowna bielizna. Wtedy stresu nie ma.


Hahah :)
Większość ludzi stres odczuwa w taki czy inny sposób, z tego czy innego powodu. Stres jest sam w sobie ok.
Sporo facetów jednak nie reaguje późną ejakulacją na stres, tzn, że być może są inne wyjścia.

Na kasie się oboje nie skupiamy, więc jak w totka nie wygramy, to raczej nie widzę, żebyśmy się dorobili kokosów wystarczających, żeby do końca życia o kasie nie myśleć, bo to nie jest dla nas najważniejsze. Zresztą, wtedy się człowiek stresuje, że go okradną, uprowadzą, że dzieci rozpieści, zawsze coś :)

Cała reszta jest na miejscu i nie pomaga :)

Generalnie w sytuacjach nie urlopowych, przeskakujemy na pozycję "na pieska" i wtedy on łatwiej dochodzi. Niestety, w moim obecnym stanie w tej pozycji odczuwam po prostu dyskomfort :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 wrz 2011, 23:32

Wszystko siedzi w głowie.
Ja z moim mam też podobnie, ale 3,5 h to już jest problem <pijak>
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 29 wrz 2011, 23:57

To zobaczę, bo od 3 października mam 27 dni wolnego od pracy i jedziemy do Egiptu się "odmuźdżać".
Jak ten wolny czas od pracy, wzmożonego stresu i wysiłku nic nie pomoże to idę z tym do lekarza. Tylko nie wiem do którego: ginekologa, seksuologa czy psychiatry :?

Po za tym producenci prezerwatyw powinni produkować oprócz gumek przedłużających stosunek, takie które przyspieszają ejakulacje :)
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2011, 23:58 przez Adammisio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 wrz 2011, 07:35

Adammisio1 pisze:ginekologa,
To lekarz kobiecy.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 wrz 2011, 13:24

Adammisio1 pisze:akie które przyspieszają ejakulacje
Ależ są takie. Testuj.
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 30 wrz 2011, 17:50

shaman pisze:
Adammisio1 pisze:akie które przyspieszają ejakulacje
Ależ są takie. Testuj.

A znasz może jakie i które ???
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2011, 22:24

3.5 godzinny sex [:D] hmmmm 8) moge sie pobawic w coś takiego dla samego pokazania , ze takie cos jest mozliwe, w kwesti , ze facetowi stoi owe 3.5 godziny i dojść nie moze ...ale ... zmeczy mnie to potwornie, i nie z racji wieku, bo jak miałem o 20 lat mniej tez by zmeczyło , Tyle, ze mi kobieta wyschnie na wiór - no ale ... moze są takie co nie wyschną <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 01 paź 2011, 13:59

Adammisio1 pisze:A znasz może jakie i które ?
http://lmgtfy.com/?q=durex+oferta
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 02 paź 2011, 07:42

shaman pisze:
Adammisio1 pisze:A znasz może jakie i które ?
http://lmgtfy.com/?q=durex+oferta

Tak to już szukałem, myślałem że znasz konkretny model, sprawdzony.
Jedno co nam się udało sprawdzić to że bez prezerwatywy dochodzę max w 1,5 godziny, ale narazie musimy korzystać z zabezpieczenia.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 14:03

kurcze jakies to dla mnie nie do wyobrazenia, ze mozna nie umiec dojsc ! hmmm ja wiem , ze ludzie rózni... ale mniej wiecej jednak tacy sami w pewnych kwestiach .
To ja decyduje kiedy mam dojsć , ale to tez wypracowałem przez lata i predzej w zaszybkie dochodzenie uwierze niz w to , ze nie mozna dojsc ! Jaka luzna musiała by byc cipeczka bym miał ten problem ????? :? No ale to ja ... widac inni mają inaczej .
Zapytam jednak ... a jak długo dochodzisz jak sam sobie robisz dobrze ?
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 14:04 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 paź 2011, 21:29

Andrew, ale Ty masz lata doświadczeń, a on zaczyna...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 23:00

No tak , ale ... konstrukcja człeka jest prosta w tej kwesti - ma dojsć jak najszybciej .
Co powoduje , jaka anomalia , ze nie dochodzi ? oto jest pytanie ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 02 paź 2011, 23:02

Andrew pisze:kurcze jakies to dla mnie nie do wyobrazenia, ze mozna nie umiec dojsc ! hmmm ja wiem , ze ludzie rózni... ale mniej wiecej jednak tacy sami w pewnych kwestiach .
To ja decyduje kiedy mam dojsć , ale to tez wypracowałem przez lata i predzej w zaszybkie dochodzenie uwierze niz w to , ze nie mozna dojsc ! Jaka luzna musiała by byc cipeczka bym miał ten problem ????? :? No ale to ja ... widac inni mają inaczej .
Zapytam jednak ... a jak długo dochodzisz jak sam sobie robisz dobrze ?

Od ostatniej zabawy minęło już 8 miesięcy ale jak się zabawiałem to nie miałem żadnych problemów z dojściem, max zajmowało mi to do 15 minut i to przy dużym stresie i wycięczeniu po pracy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 23:05

czyli przy onanizowaniu sie nie masz problemu ? zatem problem jest w luznosci pochwy wzgledem twego czlonka . niedopasowanie ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 02 paź 2011, 23:20

Andrew pisze:czyli przy onanizowaniu sie nie masz problemu ? zatem problem jest w luznosci pochwy wzgledem twego czlonka . niedopasowanie ....

Właśnie o to chodzi że ma ciasną, ale jest bardzo wilgotna jakby za każdym razem "wlała" sobie do środka butelkę środka nawilżającego. Czy może to być przyczyną ??????:?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 23:46

passs... ja nie wiem
o to co pytasz raczej nie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 paź 2011, 07:23

Psychika moim zdaniem.
Adammisio1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:54
Skąd: Pruszków
Płeć:

Postautor: Adammisio1 » 03 paź 2011, 09:34

Bo ja już nie wiem co o tym myśleć. Myślałem że Ona jest za bardzo "wilgotna" i mój się ślizga jak po lodzie i ma przez to za mało bodźców i dlatego nie mogę dojść.
Czy może jestem jakoś zblokowany psychiczne po 26-ciu latach bez seksu?? :?
Co myślicie czy iść z tym do lekarza ??
Czy może strzelić sobie kulkę w łeb?? http://agnieszka.com.pl/forum_php/images/smiles/smutny.gif
Czy poczekać jeszcze ze dwa, trzy miesiące może mi się psychika odblokuje :?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości